Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

Yra pirkti to lako ir Lietuvoje:

Receptinis.
Nekompensuojamas.

Kaina apie 119.14 Lt
Atsakyti
aciu labai jums visoms uz pasidalinta patirti ir ziniomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puslyte @ 2007 01 24, 13:01)
pasalino man du nagucius kojos, jau baigia apgyti, dar daug vargo ir proceduru laukia ateity, bet siuo metu yra stadija, kada reikia viska DEZINFEKUOTI!!  4u.gif

brrr.... ar skaudi procedura? Ir man reik prisiruos, bet taip bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eliuke @ 2007 05 03, 08:32)
brrr.... ar skaudi procedura? Ir man reik prisiruos, bet taip bijau blush2.gif


na, ji nera maloni tai tikrai, be to kelias dienas po to truputuka nepatogu, nes vaikstai su "klouno bato" formos ir dydzio bintu. Siaip man su aerozoliu nusalde tuos nagus, skausmo nebuvo, tik toks nemalonus pojutis. smile.gif Bet as nesigailiu, manau geriau taip pakenteti, negu dvigubai ilgiau gerti vaistus, kurie valgo kepenis. Nagai ilgai ataugineja, ziuresim kas cia bus. Bet atrodo jau atsikraciau to brudo, tik gydytoja sake, kad artimiausius metus niekur negaliu eiti basa, nes nagai neteko imuniteto, o po metu atsiras tik silpnas.
Bet kokiu atveju nedelskit ir nesigydykit ten kokiais nors obuoliu actais.. grybelio pozymiai gal ir isnyko, bet pats grybelis- nebutinai. Ir tepalai savarankiskai pasirinkti naudos neduos, butina pasikonsultuoti su gydytoju, o ne vaistininku... Beje, tepalai nagu grybelio neisgydo (daugumoj atveju). Deja.
Atsakyti
O kiek nagučių reikėjo nuiminėti ? O po nuimimo procedūros į batus kokius tilpai ? Ir biletinį duoda, nes įsivaizduoju, kad į darbelį nelabai gali eiti ? Ir dar jei nuimi nagučius, tai vaistų gerti nebereikia ?

Čia pas mane tiek daug klausimų, nes pati turiu tokią bėdą, buvau pas daktarę, paėmė mėginius, dabar laukiu atsakymo, ech neramu verysad.gif
Atsakyti
Man keista skaityti, kad grybelio atveju yra nulupami nagai. g.gif Vakaru Europoje ta priemone yra taikoma tik ypatingais retais atvejais, t.y. kaip didele isimtis. Grybelis yra gydomas laku, sunkesniais atvejais lako ir tableciu kombinacija. Netiesa, kad tokiu tepliojumi grybelio isgydyti negalima - tas gydymas yra labai efektyvus. Seip jau pazeista naga reikia apkarpyti kuo daugiau ir kiek galima pasalinti, nudildyti suragejusi sluoksni, nes taip pasalinama kuo daugiau ligos sukeleju. Zinoma, ir isgydzius grybeli, nera jokios garantijos kad jis nebeatsinaujins. Jei yra polinkis i sia liga, susilpnejusi imunine sistema - liga gali sugryzti vel ir vel (net ir po nagu pasalinimo). Todel reiketu kartas nuo karto profilaktiskai panaudoti laka su antimikozinemis madziagomis. Del to tas lakas vakaruose yra ne receptinis ir kiekvienam laisvai prieinamas. O i gydytoja reikia butinai kreiptis, nes tik jis ta liga gali patikimai diagnozuoti. Bet is karto automatiskai nagus salinti tikrai nesileisciau, nes man ta liga buvo isgydyta be jokiu operaciju, skausmo ar seip kokiu nepatogumu...Beja, ir be tableciu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabijana: 07 gegužės 2007 - 10:00
QUOTE(Puslyte @ 2007 05 05, 00:55)
na, ji nera maloni tai tikrai, be to kelias dienas po to truputuka nepatogu, nes vaikstai su "klouno bato" formos ir dydzio bintu.

Puslyte, o pati buvai narmedoje?
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2007 01 05, 16:28)
Ilgai turėjau tą problemą viename rankų piršto nage. Išsigydžiau be jokios chemijos. Receptas toks: kiekvieną naktį, raba ir dienos metu, kai yra laiko mirkiau nagą obuolių acte. Iš pradžių skaudėjo smarkokai, bet vėliau praėjo. Visas tokio gydymo procesas tęsėsi ~1 metus. Ilgokai, bet pagyti pavyko smile.gif Sėkmės visoms!


O tai Tau grybelis buvo ar trauma?
Papildyta:
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 26, 14:17)
ne visada pageltes ir sustorėjęs nagas yra sergantis, jis gali būt ir traumuotas.mano abiejų kojų nagai tokie buvo, irgi maniau jog grybelis, bet gerdama viena maisto papildą pastebėjau jog tas "grybelis" nuauginėja, o naujas nagas gerokai plonesnis ir sveikai blizga(grybelis taip paprastai nenuaugtu) thumbup.gif Deja esu didele atgrabaila ir neseniai taip smagiai į kaiką ispyriau jog to paties nago pakraštukas paraudo verysad.gif dabar bijau kad neatšoktu unsure.gif Žinoma, nepatogūs batai irgi gali traumuot nagus.


O kas tokiu atveju, jei traumuotas? g.gif pas mane vienas rankos nagas kelia itarima, bet nepamenu, kad buciau ji sutraumavusi. pavirsius jo grubletas, bet ir kiti nagai nera idealiai lygiu pavirsiumi. kas galetu buti? gal vitaminu stygius po gimdymo? gal Perfectil atstatytu? rolleyes.gif reikes visvien eiti pas dermatologa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 05 07, 11:56)
Man keista skaityti, kad grybelio atveju yra nulupami nagai.  g.gif Vakaru Europoje ta priemone yra taikoma tik ypatingais retais atvejais, t.y. kaip didele isimtis. Grybelis yra gydomas laku, sunkesniais atvejais lako ir tableciu kombinacija. Netiesa, kad tokiu tepliojumi grybelio isgydyti negalima - tas gydymas yra labai efektyvus. Seip jau pazeista naga reikia apkarpyti kuo daugiau ir kiek galima pasalinti, nudildyti suragejusi sluoksni, nes taip pasalinama kuo daugiau ligos sukeleju. Zinoma, ir isgydzius grybeli, nera jokios garantijos kad jis nebeatsinaujins. Jei yra polinkis i sia liga, susilpnejusi imunine sistema - liga gali sugryzti vel ir vel (net ir po nagu pasalinimo). Todel reiketu kartas nuo karto profilaktiskai panaudoti laka su antimikozinemis madziagomis. Del to tas lakas vakaruose yra ne receptinis ir kiekvienam laisvai prieinamas. O i gydytoja reikia butinai kreiptis, nes tik jis ta liga gali patikimai diagnozuoti. Bet is karto automatiskai nagus salinti tikrai nesileisciau, nes man ta liga buvo isgydyta be jokiu operaciju, skausmo ar seip kokiu nepatogumu...Beja, ir be tableciu...

o kaip to lako galima butu gauti? gal zinai pavadinima
Atsakyti
ech... ir kas sugalvojo tuos parazitus... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 05 09, 09:13)
o kaip to lako galima butu gauti? gal zinai pavadinima



As cia radau info:
http://www.gintarine...d04ebe0cbded4e5

Tiesa, kaina apie 120.- Lt doh.gif
Atsakyti
aciu kyške, pasiskaiciau apie ta laka, nusipirkciau, nes š tas 120 Lt palyginti su tuo grybu. asku cia ne viena buteliuka reikia sutepti, kol pasveiksi, bet nieko. tik suneramino, kad tik su gydytojo prirašymu reikia pirkti, nes gali pakenkti. o as bijau, kad nueisiu pas gydytoja ir priskirs kokius kepenis ardancius vaistus arba is viso nagus nulups, o tokio stebuklo kaip lakas nepasiulys, nors kaip cia kazkuri forumiete rase - uzsienyje tai labiausiai taikomas gydymo budas- tas lakas.
ka kitos manote, ar bandyti ta laka nusipirkti?
Atsakyti