Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(zvimbute @ 2010 12 28, 23:34)
Jungiuosi ir as 4u.gif ,nes jau baigiu isproteti.Pries kokias tris savaites pastebejau kad mano koju nagai krastuose bala, issigandau ir apsilankiau pas odos daktare praeita savaite ir ji patvirtino kad nagu grybelis. israse geriamu vaistu ir dezinfekavimo skyscio, sako organizmas po gimdymo nusilpes todel islindo grybelis. Bet beda man yra ta kad paniskai bijau uzkrest namiskius,siandien pastebejau kad ir ranku nagai pradejo balti,man sokas,kaip man priziureti savo pustrecio men.kudikeli ir 6m.dukra kad neuzkresciau.Gyvenu be patogumu taip dar sunkiau juos apsaugoti verysad.gif


Nemanau, kad taip lengvai gali uzkresti... schmoll.gif blush2.gif tfu tfu tfu, seniai su grybu kankinuosi, bet nieko dar neuzkreciau... schmoll.gif

Aisku, nereik duoti savo kojiniu, tapkiu, batu.. o siaip, tai jis ne taip jau ima ir plinta man atrodo...
Nestresuok jau taip labai, gydykis, sunkokai jis issigydo, bet jei kantri busi tai issigydysi...

Man kazkaip irgi sunkiai... naudoju vis dar ta nailnier piestuka, kai ji baigsiu tai ta acto esencija su jodu bandysiu darytis...

Gal kuri jei nesunku pasakytu tiksliai kokios proporcijos? man regis puse ant puse...?
Ir kaip daznai tepat? kasdien? unsure.gif
Atsakyti
Aš tepu nagutį Nizoral tepalu, o po švenčių gersiu Itraconazol. Kai perskaičiau vaisto anotaciją- plaukai pasišiaušė blink.gif . Bet vistiek gersiu turėdama viltį, kad padės.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 12 03, 01:09)
merginos kaip sekasi kovoti su grybu?? smile.gif

man nekaip tepu kokiu 3 menesius ir nieko,manau teks salinti nagus g.gif
Papildyta:
QUOTE(semke @ 2010 12 15, 01:59)
Laba vakara  4u.gif

Kaip visoms sekasi? kaip gydotes?

Klausykit, skaiciau vel visa tema is naujo ir ten kelios merginos rase, kad pirko ir gydesi ADELES KARALIUNAITES tepalu nuo grybelio, tai man labai rupi rezultatai....

Ar veiksmingas? kiek laiko naudojat?

Nusipirkau ir as jo siandien, bandysiu teptis... Naudoju ta nailnier piestuka jau kelis menesius, bet kazkaip man jis nelabai veiksmingas.. Turejo jau matytis rezultatai, o man nieko.. Tai dar bandysiu ta adeles tepala...
Pries tai lakavausi Loceryl laku- man jis gana veiksmingas pasirode, lakavausi ilgai, gal 9 men, dalis grybuoto nago nuaugo, bet ne iki galo, pagailejau pinigu naujam buteliukui ir pirkau nailnier piestuka, bet sis nelabai padeda...  doh.gif

naudojau ir as ta tepaliuka man jis svestas vanduo ir tiek doh.gif nebent juo gali tepliotis kaip profilaktikai kad toliau neplistu,isbandziau dauguma priemoniu ir galiu 100% garantuoti kad grybo isgydyti praktiskai neimanoma jis bet kuriuo momentu vel gali islysti,domejausi vaistinej ir loceryl laku ir urgo laku tai jie veiksmingi kol dar nebuna grybas iki odos pazenges bet jei tik jau iki odos viskas nei piestukai nei lakai neefektyvus belieka vaistai i vidu,as pati apsisprendziau salint nagus ir tada profilaktiskai naudot visas cia vardytas priemones,sorry kad taip issipleciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velma: 02 sausio 2011 - 13:28
Aš jau pradėjau gerti tabletes, kad tik padėtų...Negaliu žiūrėti į tą nagą, man atrodo, kad visi jį pastebi, visi žiūri...Siūliau gydytojai šalinti tą baisuoklį- nesutiko, teigė, kas tabletės efektyviau. Darau viską, kas tik įmanoma- nešlapinu rankų, mirkau obuolių acte, tepu Nimezil tepalu, geriu vaistus, neinu sportuoti (kad neužkrėsčiau kitų), dar pasiskaičiau, kad reikia atsisakyti saldumynų ir kitokių anglevandenių. Žodžiu, paskelbiau KARĄ GRYBUI mad.gif gun_bandana.gif aggressive.gif .
Atsakyti
Sveikos merginos,
na panasi problema ir man atsirado. Pries koki menesi pastebejau, kad didysis kojos nagas sone pradejo sluoksniuotis, kadangi mano tevas visa gyvenima turejo grybeli ir tik pries kokius keturis metus su geriamais vaistais issigyde ir mano vyras pries kokius du metus savo ka tik prasidejusi grybeli irgi su tais paciais geriamais issigyde, tai pagalvojau, kad ir mano eile atejo.....Nuvaziavau i antra klinikine ligonine, Kaune, padare tyrima ir diagnoze: mielinis grybelis. Bet gydytoja tokia labai faina, tai sake, kad jokiu geriamu tikrai nereikia ir jokiu nagu lupimu tuo labiau, nes tu nagu grybeliu buna visokiu rusiu, todel ir daromi tyrimai. Pasak jos, tie mieliniai grybeliai ant musu kuno buna visa laika ir susidarius tam tikrom aplinkybem (patyrus stresa, nuspaudus batui) ju gali tam tikroje vietoje padaugeti (kaip pvz. moterims makstyje, ar ant pries tai pazeistu nagu).Israse tepamu vaistuku, liepe pazeista vieta gerai nudildinti, nusipirkti vitaminu, kad nagai greiciau augtu. Na labai tikiuosi,kad pades ir tikrai patariu visoms pries kazka darant issitirti. 2 klinikinej, Kaune, nieko nekainuoja nei registracija, nei tyrimas, jei esi draustas, o ir siuntimo nereikia. Paskambinus i registratura uzrase jau sekanciai dienai, tyrimas per 2 dienas, o atsakymas dar uz dienos. Na sekmes gydantis, o as irgi apie rezultatus informuosiu! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tetuliukas @ 2011 01 04, 23:39)
Sveikos merginos,
na panasi problema ir man atsirado. Pries koki menesi pastebejau, kad didysis kojos nagas sone pradejo sluoksniuotis, kadangi mano tevas visa gyvenima turejo grybeli ir tik pries kokius keturis metus su geriamais vaistais issigyde ir mano vyras pries kokius du metus  savo ka tik prasidejusi grybeli irgi su tais paciais geriamais issigyde, tai pagalvojau, kad ir mano eile atejo.....Nuvaziavau i antra klinikine ligonine, Kaune, padare tyrima ir diagnoze: mielinis grybelis. Bet gydytoja tokia labai faina, tai sake, kad jokiu geriamu tikrai nereikia ir jokiu nagu lupimu tuo labiau, nes tu nagu grybeliu buna visokiu rusiu, todel ir daromi tyrimai. Pasak jos, tie mieliniai grybeliai ant musu kuno buna visa laika ir susidarius tam tikrom aplinkybem (patyrus stresa, nuspaudus batui) ju gali tam tikroje vietoje padaugeti (kaip pvz. moterims makstyje, ar ant pries tai pazeistu nagu).Israse tepamu vaistuku, liepe pazeista vieta gerai nudildinti, nusipirkti vitaminu, kad nagai greiciau augtu. Na labai tikiuosi,kad pades ir tikrai patariu visoms pries kazka darant issitirti. 2 klinikinej, Kaune, nieko nekainuoja nei registracija, nei tyrimas, jei esi draustas, o ir siuntimo nereikia. Paskambinus i registratura uzrase jau sekanciai dienai, tyrimas per 2 dienas, o atsakymas dar uz dienos. Na sekmes gydantis, o as irgi apie rezultatus informuosiu! 4u.gif  4u.gif

Mano grybas taippat mielinis, bet vaistus , pasak daktarės, gerti būtina.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2011 01 06, 12:39)
Mano grybas taippat mielinis, bet vaistus , pasak daktarės, gerti būtina.


Na kiek gydytoju, tiek nuomoniu ax.gif Bet kadangi as esu pries ta visa geriama chemija, tai man toks atsakymas labai tiko ax.gif Ziuresim, kaip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tetuliukas @ 2011 01 06, 14:29)
Na kiek gydytoju, tiek nuomoniu ax.gif Bet kadangi as esu pries ta visa geriama chemija, tai man toks atsakymas labai tiko ax.gif Ziuresim, kaip bus smile.gif

O kokius tepamus vaistukus parašė?
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2011 01 07, 20:48)
O kokius tepamus vaistukus parašė?


exoderilio tirpala (tik ant grybo) kasdien 2 kartus ir clotrimazolio tepala ant abieju koju, tarpupirsciu, likusiu nagu 2k per savaite
Atsakyti
Turiu ir aš grybą ant rankų nagų, tik pernai nieko nenustatė. Nagai nuaugo ir atrodė viskas gerai. Po pusmečio vėl viskas iš naujo, tik šį kartą ne ant ų pačių nagų. Kadangi grybo nerado, tai ir toliau "gydžiausi" pati - gėriau nagus stiprinančius vitaminus ir papildus, dėl viso pikto ir toliau naudojau tepalus nuo grybo. Nagai po truputį nuauginėjo, bet staigiai ir vėl viskas iš naujo. Vėl ėjau į polikliniką, nes mane tie baisūs nagai jau nerviškai veikia. Šį kartą grybą rado, bet vėl išrašė, kažkokius tepamus vaistus iš kurių kaip pasirodė nieko gero. Internete, kiek teko skaityti, grybą reikia gydyti geriamais vaistais, todėl persirašiau pas kitą gydytoją, kuri patvirtino, kad vien tepimas gali padėti tik laikinai, po to vėl viskas gali kartotis iš naujo. Pradėjau gerti vaistus, nors kainuoja tikrai nepigiai ir kaip kažkuri čia rašė "chemija", bet ką daryti - kai nusilpęs imunitetas ir organizmas pats nesugeba kovoti su grybu? Tiesą sakant, perkant tepalus visokius,taip pat jau išleidau apie kokį 150 Lt.
Atsakyti
QUOTE(murksiukas @ 2011 01 09, 13:14)
Turiu ir aš grybą ant rankų nagų, tik pernai nieko nenustatė. Nagai nuaugo ir atrodė viskas gerai. Po pusmečio vėl viskas iš naujo, tik šį kartą ne ant ų pačių nagų. Kadangi grybo nerado, tai ir toliau "gydžiausi" pati - gėriau nagus stiprinančius vitaminus ir papildus, dėl viso pikto ir toliau naudojau tepalus nuo grybo. Nagai po truputį nuauginėjo, bet staigiai ir vėl viskas iš naujo. Vėl ėjau į polikliniką, nes mane tie baisūs nagai jau nerviškai veikia. Šį kartą grybą rado, bet vėl išrašė, kažkokius tepamus vaistus iš kurių kaip pasirodė nieko gero. Internete, kiek teko skaityti, grybą reikia gydyti geriamais vaistais, todėl persirašiau pas kitą gydytoją, kuri patvirtino, kad vien tepimas gali padėti tik laikinai, po to vėl viskas gali kartotis iš naujo. Pradėjau gerti vaistus, nors kainuoja tikrai nepigiai ir kaip kažkuri čia rašė "chemija", bet ką daryti - kai nusilpęs imunitetas ir organizmas pats nesugeba kovoti su grybu? Tiesą sakant, perkant tepalus visokius,taip pat jau išleidau apie kokį 150 Lt.

Aš jau vieną smūginę dozę sugėriau, matau, kad atauginėja sveikas nagas, kažin, ar po mėnesio reiks kartoti vaistų kursą. Gydytoja sakė, jei matysi, kad auga sveikas- negerk. Internete skaičiau, kad nagų grybeliui išgydyti reikia 2 kursų gydymo. Man buvo kaip tau, ataugo sveikas nagas ir staigiai vėl viskas iš naujo. Jei tas grybas būtų ant kojos nago, dar bandyčiau visokius tepalas, liaudiškas priemones o kai ant rankos- tai gersiu bet ką, kas tik galėtų padėti verysad.gif .
Atsakyti
o man ir vel nesekasi.vos pageriau vaistus nuo nagu grybelio jau galvoju bus vis geriau,bet susirgau pradejau koset ir karsciavau,tai va komplikavosi mano liga ir turiu gerti antibiojotikus nuo plauciu uzdegimo daktaras liepe negert tu vaistu nuo nagu grybelio kol jo paskirtas gydymas nesibaigs. Grybas pradejo man akivaizdziai plestis ant nagu,dabar bandysiu nors patept tuos nagus EXODERIL nes galiu rezultatu geru dar greit nesulaukt,o vasara arteja verysad.gif
Atsakyti