Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nagų grybelis
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Linetė
Gal kas esat susidūrę su nagų grybeliu. Mano uošvienės kojų nagai kažkokie deformuoti, labai sustorėję, kaikurie atrodo net storesni nei pusė centimetro, aš jos klausiau kas jai yra, o ši sakė tipo čia nieko tokio, vyresniems žmonėms būna. O paskui pasakė, kad pas ja darbe beveik visoms kolegėms taip nagai deformuojasi.Vajetau kaip išsigandau, gal jai nagų grybelis? O juk vasarą per atostogas vistiek pas juos nuvažiuojam, tai jei grybelis, galime visi užsikrėsti ir dar vaiką užkrėsti sad.gif Tai gal kas esat susidūrę su šia liga, na gal čia ir ne liga, o tik šiaip nuo kažko nagai storėja. Patarkit prašau, nes kažkaip baisu, juk nejuokas manau jei tai grybelis g.gif Tiesa, kai pasakiau uošvienei, kad reiktų pas odos gydytoją pasirodyt, tai ji tik nusišypsojo ir pasakė, kai jai reikės ji pasirodys, o dabar nėra reikalo.
Kuzia
Panasu, kad jai is tikruju nagu grybelis g.gif .
bea
http://www.sveiki-nagai.lt

ce rasi visa informacija, net ir nuotraukas
Aga
Garantuoju, kad tai grybelis.Nevaiksciokit basom kojos pas ja namie,neavekit jos avalynes jokiu budu,slepeciu,nesinaudokit tuo paciu muilu,ranksluosciu.Ir dar labai labai saugokites.Liga tai baisi cia.Jos gydymo kursas geresniais vaistais kainuoja apie 1100 Lt vienam zmogui,taigi pamastykit ir imkites atsargumo.O tai ypac bjauru,kai nuimineja chrirurginiu budu net nagus sad.gif
Puuga
O gal teko susidurti su pedu grybeliu?
Itruke ir paraude tarpupirsciai. Kuo ir kaip gydetes?
Iva
QUOTE (Puuga @ 2004 07 12, 08:24)
O gal teko susidurti su pedu grybeliu?
Itruke ir paraude tarpupirsciai. Kuo ir kaip gydetes?

jeigu tikrai pedu grybelis ( nustato tyrimais) ir nepazeisti nagai - lamizilio kremas - 3 savaiciu kursas. Bet geriausa vistik pas gyd. nueiti
Turtas
Seniems zhmonems buna nagu deformacijos del medzhiagu apykaitos sutrikimu ir pan. Jie sustoreja, pasidaro grubleti ir dar visokie visokie. bet tam reikia ishsitirti del grybelio, kad suzhinoti ar tikrai jo nera.

Nors beje tai ne tik senu zhmoniu liga.

Man 25 ir pas mane stori, grubleti deformuoti ir dar visokie -ti nagai. beveik kas metai tikrinuosi del grybelio, vien del to kad turechiau pakishti laboratorijos tyrimu rezulta, kas ne taip pasizhiuri ar kam del to kyla keblumu, arba uzhriechia nosi su mintim tu grybeliuota.

Kankinuosi su tokiais nagas nuolat juos lakuodama, matiniais lakais kad nesimatytu. nors kas pastabus viska pamato.

Bendrai shi liga vadinama nagu distrofija - kaip man daktare aishkino visos nagu ligos (jei tai ne grybelis) taip vadinamos.

Ir tai nepagydoma, nebent norechiau likti be visu nagu (chirurginis shalinimas).

sad.gif

idomu ar imanoma kokia plastine nagu operacija?, kad kaip ideda silikonus i papus, kad idetu kokius naujus nagus vietoj savu???

gal kas girdejo???
Meila
Tai va tai va ir man nustatė nagų grybelį, aš irgi galvojau, kad man tokie deformuoti nagai, o pasirodo ne. Gal kuriai buvo papasakokit, kaip ilgai gydėtės. sad.gif
Mano mažei vienas nagiukas labai storas, vietoj ligoninėj darė tyrimus, nieko nerado, tai išsiuntė pakartotinus tikslesniems, bus matyt.
Noa
Kiek as zinau, senesnio amziaus zmones bijo del grybelio eit pas gydytoja, nes anksciau nebudavo tam reikalui kito gydymo, tik lupti nagus, kas ner labai smagu, kai pamastai smile.gif

Gi dabar nelupa tu nagu, o yra geriami vaistai...

As daba galvoju - tureciau ta grybeli - tai jau geriau man nagus luptu, negu as su juo buciau, tfu tfu tfu. Turiu kazkokia grybelio fobija biggrin.gif
zarija
Va turiu beda blush-anim-cl.gif

ne del nesvaros, o paveldeta..mano mociutei 5kartus salino koju nagus ir nulis..ji su tokiom baisiom kojom........as vaikysteje turejau sia nemalonia beda ir operacija ir va padirbau JAV pabuvau su sporbaciais per karscius ir padevejau vyro sesers batus (nors jos kojos sveikos) sioaubas kaip pamaciau, kad 4 naguciai baisus pasidare..labai dabar saugau vaikus nuo sios bedos...labai noriu pagydyt,blush-anim-cl.gif i savo koja ziuret,,,,,,,,,,,
Gal zinote kodel va taop nuo kokio organizmo sutrikimo atsiranda toks baisus dalykas..........
jovka
Kazkada turejau nagu grybeli issigydziau exoderil tepalu (tepti reikejo puse metu 2x per diena)
Fiona
QUOTE(skriste @ 2004 10 02, 15:07)
Tai va tai va ir man nustatė nagų grybelį, aš irgi galvojau, kad man tokie deformuoti nagai, o pasirodo ne. Gal kuriai buvo papasakokit, kaip ilgai gydėtės. sad.gif
Mano mažei vienas nagiukas labai storas, vietoj ligoninėj darė tyrimus, nieko nerado, tai išsiuntė pakartotinus tikslesniems, bus matyt.
*

Jei dar ne per velu g.gif , gydymas toks: po savaite kas menesi (viso 3 men) geriami vaistai. L. stiprus, skiria gydytojas, yra kompensuojami, bet vis tiek kainuoja apie 100 lt menesiui. Dar visokie tepaliukai, batu dezinfekcija, zodziu, ilga istorija, bet rezultatai - puikus. Velyva rudeni pradejau, o vasara jau vaiksciojau su dailiu pedikiuru.
Sekmes ir kantrybes! mirksiukas.gif
Vile36
Negalvokit kad visiems tinka vienas receptas.Kaip jau buvo minėta tai ilgas gydymo procesas ir brangus, o rezultatas neaiškus. Aš gydžiausi puse metų ir nagą nulupo,bet nieko gero. Grybelis sustojo nei plečiasi nei išnyksta.Tuo pačiu ir vyras gydėsi, krūvą pinigų išleidom, vaistai labai stiprūs per kepenis duoda.Avalynę turi dizenfikuoti arba išmesti kaip dizenfikuosi žieminius batus,kojines išmesti. Prieš kiekvieną gydymo mėnesį dizenfikuoti. Jei turi kantrybės ir lėšų pirmyn.
Jicky
Kiek girdejau, kad nagu grybelis daznai issivysto ir nuo dazno ir didelio antibiotiku vartojimo. Kad to isvengt, butinai prie antibiotiku reikia gerti ne tik floros atstatymui jogurto bakterijas, bet ir vitamina C. Butent, kad isvengt grybelio.
Cikadelė
QUOTE(Ritukas @ 2004 06 18, 16:36)
Gal kas esat susidūrę su nagų grybeliu. Mano uošvienės kojų nagai kažkokie deformuoti, labai sustorėję, kaikurie atrodo net storesni nei pusė centimetro (...)
*

panasu, kad nagu grybelis, labai panasus vaizdai kaip pas mano mama, o jai pripazino oficialiai, kad nagu grybelis sad.gif
QUOTE(Aga @ 2004 07 06, 07:09)
Garantuoju, kad tai grybelis.Nevaiksciokit basom kojos pas ja namie,neavekit jos avalynes jokiu budu,slepeciu,nesinaudokit tuo paciu muilu,ranksluosciu.Ir dar labai labai saugokites.Liga tai baisi cia.Jos gydymo kursas geresniais vaistais kainuoja apie 1100 Lt vienam zmogui,taigi pamastykit ir imkites atsargumo.O tai ypac bjauru,kai nuimineja chrirurginiu budu net nagus sad.gif
*

kas del gydymo tai labai brangus, durniausia, kiek zinau vaistai nekompensuojami, arba bent jau patys reikalingiausi nekompensuojami schmoll.gif Siaip mama po apsilankymo pas gudutojus vaistinej nusipirko tokio purskalo (nepamenu pavadinimo), juo ispurskem visa seima savo batus, kojines, tapkes, netgi pedkelnes isiskalbem, su karstu lygintuvu ir isspurskem. Jau 2 metai kaip jai diagnozuotas grybelis, bet tfu tfu tfu ne vienas is musu neuzsikrete. Man buvo didysis kojos nagas pageltonaves, padare tyrimus, bet nieko nerado, gydytoja itaria, kad cia tai nuo blogesnes kokybes lako, matyt kada busiu nusilakavusi nagus blogu laku blush2.gif
QUOTE(Noa @ 2004 10 02, 14:28)
Gi dabar nelupa tu nagu, o yra geriami vaistai...
As daba galvoju - tureciau ta grybeli - tai jau geriau man nagus luptu, negu as su juo buciau, tfu tfu tfu. Turiu kazkokia grybelio fobija biggrin.gif
*

Siaip praktiskai paskutine galimybe yra lupti nagus, Be to tai skausmingiau, laiko ligininej, bet [igiau, ne kiekvienas turi kelis tukstancius vaistams. Tuo labiau, kad pvz mano mama isleido paie 3000 litu, bet liga nepraeji, o vos vos sustojo...kai pagalvoji, vien tam, kad truputi sustotu, trys gabalai yra daug. Zinoma sveikata yra brangiausia, bet kai pinigais nelyja, tai...
QUOTE(linau @ 2004 10 25, 14:56)
ne del nesvaros, o paveldeta..mano mociutei 5kartus salino koju nagus ir nulis..ji su tokiom baisiom kojom........as vaikysteje turejau sia nemalonia beda
*

man regis, kad ta liga paveldima- mama turi sia liga, mano senelis (jos tevas)...bet ji atsiranka kaip suprantu jau gal senesnuems, zinoma su ivairiom isimtim g.gif
merėja
Kaip bijau fear.gif Vakar sugalvojau koju nagucius pasigrazint, ogi ziuriu, kad puse nago atlupt galima sad.gif Nagai geltoni, cia sneku apie didiji kojos nagiuka.Ytariu, kad tai nagu grybelis sad.gif O dar kai cia paskaitinejau, zliumbiau visa vakara cry.gif Arteja vasara, o man kazkoks grybelis doh.gif nei niezti nago,nei tarpupirsciai issute, o jau nagas tai nekaip atrodo verysad.gif Na man dar bedu ir pinigu leidimo mazai doh.gif -tai ginekologines problemos, cia dar grybelis dasides, neduok dieve blink.gif
Fiona
MEREJA, greiciau registruokis pas dermatologa! Netempk laiko! Kaip matai, kazkam cia buvo ir nuo nagu lako pageltes nagas g.gif Man ir pamenu taip buvo, kuri laika nelakavau ir praejo, bet geriau, kad paziuretu gydytojas. Jei nieko nebus, galesi tik dziaugtis. Dauguma is tos baimes ir nenueina iki gydytoju, o paskui jau mazai ka galima padaryti. Paskubek!
ZBITKA
Man tai irgi vienas nagas kelia itarima. Viskas prasidejo kai buvau amerikoj, dirbau po 16h labai karsta, o kojos beveik visa diena batuose, koju grybeli issigydziau su tepalu, bet nagu..hmm net baisu pagalvoti kad gali lupti
Jasmin
Sveikutės, turėjau ir aš tokią bėdą kaip nagų grybelis kokį 10 metų. Sakau turėjau nes jau dėkui dievui išsigydžiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . O tai truko ilgai. Ir rankas jau buvau nuleidusi. Dar mokykloje mokiausi kai du mazieji kojų pirštai pasidarė negražūs , skeldėti ir vienu žodžiu išvada - grybelis. Buvau pas gydytoją- dar po šiai dienai prisimenu kaip keikiausi išėjus. Buvo taip: gydytoja patvirtino kad grybelis, liepė gultis į venerinių ligų ligoninę šalinti nagus (tais laikais tik ligoninėje gulint tai buvo galima daryti). Baisu pasidarė kad ten atsigulus galiu išeiti jau nebe nagų grybelį turėdama o dar kai ką. Atsisakiau. Paklausiau gal yra kokių vaistų (tepamų ar geriamų). Atsakymas pribloškė-yra , bet tu eik į vaistinę ir klausk vaistininkės. Atšoko fantazija ką ir bedaryti. Ko tik nebandžiau-kaip čia kažkas rašė ir lamisil ir exoderil -niekas nepadėjo. Taip vargau - neidavau į baseiną, pirtis, vasarą uždaresnės basutės ir pan. Jau ir kompleksuoti pradėjau. bet praeitais metais nuėjau privačiai pas dermatologą, jis pašalino tuos du nagus (vietine nejautra), po pusvalandžio išvažiavau namo. Gėriau Terbisil tabletes rodos 1 mėn.-beje kompensuojamos. Ir thumbup.gif thumbup.gif Tas šalinimas atrodo baisus bet tuomet reikia trumpesnį laiką tabletes gerti. pasalinti nagai jau kitą dieną buvo pasidengę tokia plona plėvele, persirišinėjau namie. Nagai atrodė kaip ryškiai raudonu laku dažyti. Pavaikščiojau pora dienų su mamos batais, o paskui į savo tilpau. jei dabar reikėtų- turbūt vėl rinkčiausi šalinimą, nes kiek žinau vaistai tikrai labai kenkia kepenims. Nepašalinus nagų man būtų reikėję gerti vaistus apie 4 mėn. o dabar tik 1.

Papildyta:
Tiesa, o batus gydytojas man patarė taip dezinfekuoti - įdėti į bato vidų vatos gabaliuką suvilgytą acto esensija (rodos 75 proc. ). Taip į kiekvieną batą.Įdėti batus į maišelį ir sandariai užrišti. Laikyti pora dienų. Taip kad galima ir žieminius batus dezinfekuoti. Nors tiesą pasakius svarbiausia ir būtiniausia dezinfekuoti batus kuriuos dėvi basa koja.
Sėkmės ir kantrybės atsikratant to brudo
Pelagija
QUOTE(Turtas @ 2004 07 20, 17:28)
Seniems zhmonems buna nagu deformacijos del medzhiagu apykaitos sutrikimu ir pan. Jie sustoreja, pasidaro grubleti ir dar visokie visokie. bet tam reikia ishsitirti del grybelio, kad suzhinoti ar tikrai jo nera.

Nors beje tai ne tik senu zhmoniu liga.

Man 25 ir pas mane stori, grubleti deformuoti ir dar visokie -ti nagai. beveik kas metai tikrinuosi del grybelio, vien del to kad turechiau pakishti laboratorijos tyrimu rezulta, kas ne taip pasizhiuri ar kam del to kyla keblumu, arba uzhriechia nosi su mintim tu grybeliuota.

Kankinuosi su tokiais nagas nuolat juos lakuodama, matiniais lakais kad nesimatytu. nors kas pastabus viska pamato. 

Bendrai shi liga vadinama nagu distrofija - kaip man daktare aishkino visos nagu ligos (jei tai ne grybelis) taip vadinamos.

Ir tai nepagydoma, nebent norechiau likti be visu nagu (chirurginis shalinimas).

sad.gif

idomu ar imanoma kokia plastine nagu operacija?, kad kaip ideda silikonus i papus, kad idetu kokius naujus nagus vietoj savu???

gal kas girdejo???
*

Nerasai, ar koju ar ranku nagai tokie. Nors abu variantus tau puikiai gali sutvarkyti manikiuro specai su geliu arba akrilu. Jei tikrai turi pazyma, kad tai negrybelis....

Morgan
QUOTE(Jasmin @ 2006 03 08, 16:38)
Gėriau Terbisil tabletes rodos 1 mėn.-beje kompensuojamos. Ir  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Sveikutes smile.gif Ir as susiduriau su ta problema. doh.gif Mano vyro nagai jau deformuojasi,o priverst tept kiekviena diena beviltiska.Bijau,kad jau ir pas mane pereis.Del viso pikto tepu lamizilio puskalu,profilaktikai sau.
Pirkau lamizilio tabletes,bet jas reikia kieviena diena gert.Orungalis su pertraukom,bet kaina jo labai jau gasdina.Na bet pagalvojus gaunasi pigiau nei lamizilio tabletes.O kiek kainuoja tas Terbisilis?
Musmire
Apie Terbisil ir kitus vaistus rasi čia http://www.vaistai.lt/ ,o batus,kojines ir kojas dezinfekuoti puikiai tinka Cutasept F aerozolis . mirksiukas.gif
Morgan
QUOTE(Musmire @ 2006 04 05, 18:26)
Apie Terbisil ir kitus vaistus rasi čia http://www.vaistai.lt/ ,o batus,kojines ir kojas  dezinfekuoti puikiai tinka Cutasept F aerozolis . mirksiukas.gif
*

4u.gif didelis aciu. smile.gif Net kojnes reikia dezinfekuot?Pirma karta girdziu blink.gif Tai gal pries skalbima kaip nors? g.gif
Musmire
QUOTE(Morgan @ 2006 04 06, 00:17)
4u.gif didelis aciu. smile.gif Net kojnes reikia dezinfekuot?Pirma karta girdziu blink.gif Tai gal pries skalbima kaip nors? g.gif
*

Na,skalbimas grybelių pilnai nepašalina,todėl jau išskalbtas sausas kojines reikia išpurkšti dezinfekcine priemone.Beje,tikslus pavadinimas yra Cutasept feet 250ml.
Jei skaitai vokiškai,tai čia rasi apie Cutasept 4u.gif http://www.bode-chemie.de/content/produkt/index.htm

Ragana

mano nagai pasidare silpni, nebeauga, siek tiek sluoksniuojasi. Negana to, nuo ranku pirstu galiuku nagai pradejo svieseti (pasidare neskaidrus). Apsilankiau pas dermatologa, padare tyrima ir pasake, kad grybeliu nesergu. Net kelis sykius pakartojo. Liepe naudoti priesgrybelini krema "Clotrimazol" (profilaktiskai, nes lankausi sporto klube), pagerti vitaminu, stiprinaciu nagus. Taciau, atrodo, kad nagai ir toliau po truputi bala... sad.gif Jie nesustoreje, taciau vistiek kelia dideli nerima
Bijau, kad nebutu per velai diagnozuota grybeline liga ir bus sunku ja isgydyti, reikes daug vaistu.
Gasdina milziniskos grybelio gydymui skiriamu vaistu kainos ir poveikis sveikatai.. sad.gif
Ka man daryti? Ar galejo gydytoja suklysti?
Prasau, patarkite!

Taip pat gal kas galite placiau parasyti apie vaista Exoderil? Kazkas forume minejo si priesgrybelini vaista...

esu-mama
Gal kas Kaune kur privaciai kreipetes ir galit parekomenduot. Zinau kad kazkada Petrausko g. odos dispanseris buvo gal dar yra blush2.gif . Manau reiketu nuvaziuot pasitikrint nes vienas nagas kelia itarimu. o grybelis kazkada buvo diagnozuotas, bet maniau issigydziau daugiau nei 5m. nebuvo problemu . taip taip kainavo ne viena tukstanti, todel dabar issigandau kad gali viskas vel pasikartoti verysad.gif
eda9
QUOTE(Katė @ 2006 04 13, 15:07)
mano nagai pasidare silpni, nebeauga, siek tiek sluoksniuojasi. Negana to, nuo ranku pirstu galiuku nagai pradejo svieseti (pasidare neskaidrus). Apsilankiau pas dermatologa, padare tyrima ir pasake, kad grybeliu nesergu. Net kelis sykius pakartojo.
*

Sveika,

O kaip dabar, ar susitvarkė nagučiai? Pas mane nagai (rankų) kažkokie matiniai pasidarė. Netyčia radau šią temą, perskaičiau, tai baisu kaip pasidarė. Iš pradžių galvojau, kad kokių vitaminų trūksta, nes šiaip nagai stiprūs, gerai auga, neskilinėja ir pan. Tik nebeblizga.
Viskas.. ryt ieškosiu gydytojo ir eisiu tikrintis. Dar to betrūko, tarsi taip problemų maža.

Gal dar kas galit daugiau pagąsdinti? ax.gif verysad.gif
Puslyte
gal zinot koki nors privatu dermatologo kabineta vilniuje, kur uzsiima nagu salinimu? nes poliklinikoje kazkaip nesinori.. smile.gif
Ida66
QUOTE(Puslyte @ 2007 01 05, 14:15)
gal zinot koki nors privatu dermatologo kabineta vilniuje, kur uzsiima nagu salinimu? nes poliklinikoje kazkaip nesinori.. smile.gif
*

www.narmeda.lt
*Fortūna*
Ilgai turėjau tą problemą viename rankų piršto nage. Išsigydžiau be jokios chemijos. Receptas toks: kiekvieną naktį, raba ir dienos metu, kai yra laiko mirkiau nagą obuolių acte. Iš pradžių skaudėjo smarkokai, bet vėliau praėjo. Visas tokio gydymo procesas tęsėsi ~1 metus. Ilgokai, bet pagyti pavyko smile.gif Sėkmės visoms!
Puslyte
pasalino man du nagucius kojos, jau baigia apgyti, dar daug vargo ir proceduru laukia ateity, bet siuo metu yra stadija, kada reikia viska DEZINFEKUOTI!! 4u.gif
ismeciau vonios kilimeli, kojines, skalbenkeje "verdu" patalyne, formalinu smirdinsiu namus dezinfekuodama batus.. bet ka daryti su grindimis, ypac vonioje??? Su kokiom priemonem jas valyti kad grybui, jei toks uzsilikes, butu mirtis? ax.gif
gal kokiu stebuklingu priemoniu, ne tik valanciu bet ir dezinfekuojanciu pavirsius zinote? O gal tinka visi tie cilit bang ir pan?
ingries
QUOTE(Katė @ 2006 04 13, 16:07)

Taip pat gal kas galite placiau parasyti apie vaista Exoderil? Kazkas forume minejo si priesgrybelini vaista...
*

Aš su juo sėkmingai išsigydžiau nagų grybelį. Tik gydytis tenka ilgai verysad.gif
marrtina
gal zinot kur kaune galima kreiptis del sitos bedos? kokios tyrimu kainos? kiek kainuoja nagu pasalinimas privacioje klinikoje? ax.gif 4u.gif
liepa27
4u.gif pries kelis metus nagu grybeli man isgyde lamisil vaistats,reikejo juos apie 3 men gerti.kol kas viskas gerai,bet nera garantijos,kad neuzsikresiu vel,nes mano mama ji turi,bet bijo gydytis,nes vaistai labai stiprus ir kenkia kepenim.gydziausi Kaune II ligoninej,kadangi dirbau,tai tuos vaistus berods 50 proc kompensavo,apie 300 lt tuo metu gydymas man kainavo.
Papildyta:
QUOTE(marrtina @ 2007 04 14, 21:25)
gal zinot kur kaune galima kreiptis del sitos bedos? kokios tyrimu kainos? kiek kainuoja nagu pasalinimas privacioje klinikoje?  ax.gif  4u.gif
*

4u.gif SALINTI NAGU TIKRAI NEREIKIA,NES ATAUGA SVEIKI NAGAI,O PAZEISTUS PROCEDURINIAM KABINETE TIESIOG NUKERPA,PRIES TAI KAZKOKIU VAISTU UZTEPA IR LIEPIA PALAIKYT ANT NAGU
Fabijana
QUOTE(vaidicita @ 2006 04 29, 14:29)
taip taip kainavo ne viena tukstanti
*

blink.gif
QUOTE(Puslyte @ 2007 01 24, 12:01)
pasalino man du nagucius kojos,
*

blink.gif

Panos ir ponios,
yra toks bespalvis lakas Loceryl. Juo reikia karta savaiteje nulakuoti pazeista naga. Lietuvoj - nezinau, bet Vokietijoj kainuoja 30-70 Euru. Vieno butelioko 5 ml
2-3 nagams uztenka pusei metu. Jei vaistinese nera, manau galima parsisiusti interentu. Tiesa gydymo procesas ilgas - nuo 6 savaiciu iki metu, bet rezultatas labai patikimas. Tik jei yra pazeista daugiau negu 70% nago yra reikalingas papildomas gydymas tabletemis (pvz. lamisil). Tos tabletes nera "nekaltos", turi daug pasaliniu poveikiu, todel jas reiketu naudoti tik pagal gydytojo nurodyma.
gekoniuke
ne visada pageltes ir sustorėjęs nagas yra sergantis, jis gali būt ir traumuotas.
QUOTE(merėja @ 2005 03 21, 11:02)
Kaip bijau fear.gif Vakar sugalvojau koju nagucius pasigrazint, ogi ziuriu, kad puse nago atlupt galima sad.gif Nagai geltoni, cia sneku apie didiji kojos nagiuka.Ytariu, kad tai nagu grybelis sad.gif O dar kai cia paskaitinejau, zliumbiau visa vakara cry.gif Arteja vasara, o man kazkoks grybelis doh.gif nei niezti nago,nei tarpupirsciai issute, o jau nagas tai nekaip atrodo verysad.gif Na man dar bedu ir pinigu leidimo mazai doh.gif -tai ginekologines problemos, cia dar grybelis dasides, neduok dieve blink.gif
*

mano abiejų kojų nagai tokie buvo, irgi maniau jog grybelis, bet gerdama viena maisto papildą pastebėjau jog tas "grybelis" nuauginėja, o naujas nagas gerokai plonesnis ir sveikai blizga(grybelis taip paprastai nenuaugtu) thumbup.gif Deja esu didele atgrabaila ir neseniai taip smagiai į kaiką ispyriau jog to paties nago pakraštukas paraudo verysad.gif dabar bijau kad neatšoktu unsure.gif Žinoma, nepatogūs batai irgi gali traumuot nagus.
Ena
Yra pirkti to lako ir Lietuvoje:

Receptinis.
Nekompensuojamas.

Kaina apie 119.14 Lt
marrtina
aciu labai jums visoms uz pasidalinta patirti ir ziniomis smile.gif
eliuke
QUOTE(Puslyte @ 2007 01 24, 13:01)
pasalino man du nagucius kojos, jau baigia apgyti, dar daug vargo ir proceduru laukia ateity, bet siuo metu yra stadija, kada reikia viska DEZINFEKUOTI!!  4u.gif
*

brrr.... ar skaudi procedura? Ir man reik prisiruos, bet taip bijau blush2.gif
Puslyte
QUOTE(eliuke @ 2007 05 03, 08:32)
brrr.... ar skaudi procedura? Ir man reik prisiruos, bet taip bijau blush2.gif
*

na, ji nera maloni tai tikrai, be to kelias dienas po to truputuka nepatogu, nes vaikstai su "klouno bato" formos ir dydzio bintu. Siaip man su aerozoliu nusalde tuos nagus, skausmo nebuvo, tik toks nemalonus pojutis. smile.gif Bet as nesigailiu, manau geriau taip pakenteti, negu dvigubai ilgiau gerti vaistus, kurie valgo kepenis. Nagai ilgai ataugineja, ziuresim kas cia bus. Bet atrodo jau atsikraciau to brudo, tik gydytoja sake, kad artimiausius metus niekur negaliu eiti basa, nes nagai neteko imuniteto, o po metu atsiras tik silpnas.
Bet kokiu atveju nedelskit ir nesigydykit ten kokiais nors obuoliu actais.. grybelio pozymiai gal ir isnyko, bet pats grybelis- nebutinai. Ir tepalai savarankiskai pasirinkti naudos neduos, butina pasikonsultuoti su gydytoju, o ne vaistininku... Beje, tepalai nagu grybelio neisgydo (daugumoj atveju). Deja.
Ena
O kiek nagučių reikėjo nuiminėti ? O po nuimimo procedūros į batus kokius tilpai ? Ir biletinį duoda, nes įsivaizduoju, kad į darbelį nelabai gali eiti ? Ir dar jei nuimi nagučius, tai vaistų gerti nebereikia ?

Čia pas mane tiek daug klausimų, nes pati turiu tokią bėdą, buvau pas daktarę, paėmė mėginius, dabar laukiu atsakymo, ech neramu verysad.gif
Fabijana
Man keista skaityti, kad grybelio atveju yra nulupami nagai. g.gif Vakaru Europoje ta priemone yra taikoma tik ypatingais retais atvejais, t.y. kaip didele isimtis. Grybelis yra gydomas laku, sunkesniais atvejais lako ir tableciu kombinacija. Netiesa, kad tokiu tepliojumi grybelio isgydyti negalima - tas gydymas yra labai efektyvus. Seip jau pazeista naga reikia apkarpyti kuo daugiau ir kiek galima pasalinti, nudildyti suragejusi sluoksni, nes taip pasalinama kuo daugiau ligos sukeleju. Zinoma, ir isgydzius grybeli, nera jokios garantijos kad jis nebeatsinaujins. Jei yra polinkis i sia liga, susilpnejusi imunine sistema - liga gali sugryzti vel ir vel (net ir po nagu pasalinimo). Todel reiketu kartas nuo karto profilaktiskai panaudoti laka su antimikozinemis madziagomis. Del to tas lakas vakaruose yra ne receptinis ir kiekvienam laisvai prieinamas. O i gydytoja reikia butinai kreiptis, nes tik jis ta liga gali patikimai diagnozuoti. Bet is karto automatiskai nagus salinti tikrai nesileisciau, nes man ta liga buvo isgydyta be jokiu operaciju, skausmo ar seip kokiu nepatogumu...Beja, ir be tableciu...
eliuke
QUOTE(Puslyte @ 2007 05 05, 00:55)
na, ji nera maloni tai tikrai, be to kelias dienas po to truputuka nepatogu, nes vaikstai su "klouno bato" formos ir dydzio bintu.
*

Puslyte, o pati buvai narmedoje?
Spragtukas
QUOTE(Nashle @ 2007 01 05, 16:28)
Ilgai turėjau tą problemą viename rankų piršto nage. Išsigydžiau be jokios chemijos. Receptas toks: kiekvieną naktį, raba ir dienos metu, kai yra laiko mirkiau nagą obuolių acte. Iš pradžių skaudėjo smarkokai, bet vėliau praėjo. Visas tokio gydymo procesas tęsėsi ~1 metus. Ilgokai, bet pagyti pavyko smile.gif Sėkmės visoms!
*

O tai Tau grybelis buvo ar trauma?
Papildyta:
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 26, 14:17)
ne visada pageltes ir sustorėjęs nagas yra sergantis, jis gali būt ir traumuotas.mano abiejų kojų nagai tokie buvo, irgi maniau jog grybelis, bet gerdama viena maisto papildą pastebėjau jog tas "grybelis" nuauginėja, o naujas nagas gerokai plonesnis ir sveikai blizga(grybelis taip paprastai nenuaugtu) thumbup.gif Deja esu didele atgrabaila ir neseniai taip smagiai į kaiką ispyriau jog to paties nago pakraštukas paraudo verysad.gif dabar bijau kad neatšoktu unsure.gif Žinoma, nepatogūs batai irgi gali traumuot nagus.
*

O kas tokiu atveju, jei traumuotas? g.gif pas mane vienas rankos nagas kelia itarima, bet nepamenu, kad buciau ji sutraumavusi. pavirsius jo grubletas, bet ir kiti nagai nera idealiai lygiu pavirsiumi. kas galetu buti? gal vitaminu stygius po gimdymo? gal Perfectil atstatytu? rolleyes.gif reikes visvien eiti pas dermatologa ax.gif
Zivilka
QUOTE(Fabijana @ 2007 05 07, 11:56)
Man keista skaityti, kad grybelio atveju yra nulupami nagai.  g.gif Vakaru Europoje ta priemone yra taikoma tik ypatingais retais atvejais, t.y. kaip didele isimtis. Grybelis yra gydomas laku, sunkesniais atvejais lako ir tableciu kombinacija. Netiesa, kad tokiu tepliojumi grybelio isgydyti negalima - tas gydymas yra labai efektyvus. Seip jau pazeista naga reikia apkarpyti kuo daugiau ir kiek galima pasalinti, nudildyti suragejusi sluoksni, nes taip pasalinama kuo daugiau ligos sukeleju. Zinoma, ir isgydzius grybeli, nera jokios garantijos kad jis nebeatsinaujins. Jei yra polinkis i sia liga, susilpnejusi imunine sistema - liga gali sugryzti vel ir vel (net ir po nagu pasalinimo). Todel reiketu kartas nuo karto profilaktiskai panaudoti laka su antimikozinemis madziagomis. Del to tas lakas vakaruose yra ne receptinis ir kiekvienam laisvai prieinamas. O i gydytoja reikia butinai kreiptis, nes tik jis ta liga gali patikimai diagnozuoti. Bet is karto automatiskai nagus salinti tikrai nesileisciau, nes man ta liga buvo isgydyta be jokiu operaciju, skausmo ar seip kokiu nepatogumu...Beja, ir be tableciu...
*

o kaip to lako galima butu gauti? gal zinai pavadinima
marrtina
ech... ir kas sugalvojo tuos parazitus... sad.gif
kyškė
QUOTE(Zivilka @ 2007 05 09, 09:13)
o kaip to lako galima butu gauti? gal zinai pavadinima
*

As cia radau info:
http://www.gintarine.lt/index.php?fuseacti...d04ebe0cbded4e5

Tiesa, kaina apie 120.- Lt doh.gif
Zivilka
aciu kyške, pasiskaiciau apie ta laka, nusipirkciau, nes š tas 120 Lt palyginti su tuo grybu. asku cia ne viena buteliuka reikia sutepti, kol pasveiksi, bet nieko. tik suneramino, kad tik su gydytojo prirašymu reikia pirkti, nes gali pakenkti. o as bijau, kad nueisiu pas gydytoja ir priskirs kokius kepenis ardancius vaistus arba is viso nagus nulups, o tokio stebuklo kaip lakas nepasiulys, nors kaip cia kazkuri forumiete rase - uzsienyje tai labiausiai taikomas gydymo budas- tas lakas.
ka kitos manote, ar bandyti ta laka nusipirkti?
***Paulina***
Mano vyras turi sia beda ir pries kelis metus gere kursa kazkokiu siaubingai brangiu tableciu. Rezultatas - ant vienos kojos isnyko, ant kitos ne. Dukra papasakojo, kad jiems destytojas per paskaita pasake, kad tu tableciu efektyvumas yra tik apie 30-50% ir negana to, jos labai pazeidzia kepenis. Is aisku palengvina kisene smile.gif
savanna
Kokio ilgio turi būti nagai, kad galėtų paimti mėginį dėl nagų grybelio ( t.y. kai nukerpa šiek tiek nago tyrimams) blush2.gif ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.