Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai

QUOTE(etaeta @ 2008 10 26, 07:52)
Dekui uz ivertinima  aciuks.gif  aciuks.gif  Siuvineju tai turbut pora metu, bet jau daug visko prisiuvienau. O siuvineju vienus pagal uzsakyma (prasom uzsisakyti hihihi.gif ), kitus savo malonumui, kaip turiu laiko, minciu ir noro  mirksiukas.gif  Va cia mano siu metu dideiji darbeliai sudeti, jeigu imdomu gali pasiziureti  mirksiukas.gif http://picasaweb.goo...iuvinetiDarbai#

Wow, kokia grazus darbeliai! thumbup.gif Tiesa, perziurejau ir kitu paveiksliuku kolekcija, visi labai skoningi ir panasus i tikrus paveikslus... Mano vyrui daznai siuvineti darbai nepatinka, nes primena mociuciu uzsiemima (kaip abeceliu siuvinejimas ir pan.), bet taviskiai labai issiskiria is jau iprastu siuvinetu darbu. mirksiukas.gif Siaip as ir pati siuvineju, todel ir uzklausiau kiek laiko uzima atviruku siuvinejimas, nes si uzsiemima esu kol kas uzmetusi, kadangi prioriteta suteikiau kitiems "menams". cool.gif

QUOTE(Katrytė @ 2008 10 30, 14:44)
Man tai visai patinka daryti atvirukus simegrafijos būdu  blush2.gif  Pakankamai nesunku, bet rezultatas  thumbup.gif

Kas tai per budas? ax.gif Pasirodyk rezulatatus. mirksiukas.gif
Atsakyti
pamėginsiu įkelti nuorodą, tik nežinau ar pavyks
Simegrafija
bet čia tik pabandymai, reiks nusipirkti gražesnio siūlo ir popieriaus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrytė: 30 spalio 2008 - 18:07
ir SM yra Simegrafija, Siuvinėjam ant popieriaus.. tema, yra ir pvz nemazai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aktualios temos pries Kaledu meta smile.gif

Mano dukros darzelyje buvo renginys, kur tevai turejo pasakoti apie savo darbus, tai paprase ir manes parodyti ka nors is rankdarbiu. Tai dariau su vaikais dekupaza ant atviruku. Labai patiko, ir ideja visai sauni ne tik vaikams biggrin.gif Emiau akvarelini popieriu - jo ir faktura man patinka, o svarbiausia kad po dekupazo suslapes ir susibangaves, isdziuves jis vel tiesus smile.gif Fotikas sugedes, tai negaliu rezultatu parodyti. Bet pabandykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 10 25, 22:14)
labas vakaras, jungiuosi prie besigirianciu ir as.  hihihi.gif as darau va tokius atvirukus  4u.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Tai tiek siam kartui  pioneer.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2008 10 30, 17:49)
Wow, kokia grazus darbeliai! thumbup.gif Tiesa, perziurejau ir kitu paveiksliuku kolekcija, visi labai skoningi ir panasus i tikrus paveikslus... Mano vyrui daznai siuvineti darbai nepatinka, nes primena mociuciu uzsiemima (kaip abeceliu siuvinejimas ir pan.), bet taviskiai labai issiskiria is jau iprastu siuvinetu darbu. mirksiukas.gif Siaip as ir pati siuvineju, todel ir uzklausiau kiek laiko uzima atviruku siuvinejimas, nes si uzsiemima esu kol kas uzmetusi, kadangi prioriteta suteikiau kitiems "menams". cool.gif

Dar karteli dekui uz ivertinima, na taviruko siuvinejimas priklauso nuo pasirinkto paveiksliuko dydzio, gali uztrukti nuo keliu valandu iki keliu dienu vienas 4u.gif

QUOTE(staselė @ 2008 10 30, 21:09)

aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 02 lapkričio 2008 - 08:56
kodėl tema merdi g.gif negi nieks nesiruošia Kalėdoms?
na kad tema visai nemirtų - pateršiu šiek tiek eterį blush2.gif porą paprastučių 4u.gif
user posted image user posted image user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2008 11 26, 11:10)
kodėl tema merdi  g.gif negi nieks nesiruošia Kalėdoms?
na kad tema visai nemirtų - pateršiu šiek tiek eterį blush2.gif porą paprastučių  4u.gif

4u.gif

BRAVO clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
sveikos, ir as noriu su jumis pasidalinti savo darbeliais

http://www.tindirind...ic.php?id=11448
Atsakyti
man pavyzdziui graziausia atrodo siuvinetos kryzeliu ir nera sunku smile.gif
Atsakyti
gal kas isisvaizduoja kur ieskoti tos skaidrios pleveles i kurias parduotuvese buna ipakuoti atvirukai...? na kaip imautes tokios bet be to balto krasciuko... o gal metrais kur parduoda?labai reiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 11 28, 19:04)
gal kas isisvaizduoja kur ieskoti tos skaidrios pleveles i kurias parduotuvese buna ipakuoti atvirukai...? na kaip imautes tokios bet be to balto krasciuko... o gal metrais kur parduoda?labai reiktu blush2.gif

As pirkau Thomas Philipps , kaip dovanu popieriu 4u.gif
Atsakyti