Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai

pmociute- faina matyti darbeli ir jau atskirti braiza 4u.gif nors maciau gal kelis darbukus ir laikrasciu manija, jei neklystu bigsmile.gif
Plezenkes man patiko 4u.gif
TIk kazkodel zodis SVEIKINAM - uzstrigo man ax.gif lyg norejos raides E biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2010 02 27, 01:24)
pmociute- faina matyti darbeli ir jau atskirti braiza  4u.gif nors maciau gal kelis darbukus ir laikrasciu manija, jei neklystu  bigsmile.gif
Plezenkes man patiko  4u.gif
TIk kazkodel zodis SVEIKINAM - uzstrigo man  ax.gif lyg norejos raides E  biggrin.gif


Neklysti smile.gif . O ta E man lygšiol nestrigo, o dabar net ir labai stringa biggrin.gif . Žvilgsnis iš šalies labai naudingas. Ačiū 4u.gif .
Papildyta:
Nu dar porelė rožinių - klasikinių smile.gif user posted image
Atsakyti
Oi ir sitie labai faini ir dailus thumbup.gif Bus virsuje kas nors ?
Is kur tokia technika sugalvojot?
Noreciau gyvai gauti toki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2010 02 28, 12:06)
Oi ir sitie labai faini ir dailus  thumbup.gif Bus virsuje kas nors ?
Is kur tokia technika sugalvojot?
Noreciau gyvai gauti toki  mirksiukas.gif


Dėl viršaus dar nežinau. Technika ne mano sugalvota. Yra rankdarbiuos skyrelis "Terjeteria espanola". Dabar jis apmiręs. Technika iš ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 28 vasario 2010 - 12:36
Įkeliu pora savo naujausių atvirukų
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif man meškutis labai patiko wub.gif svaigstu dėl meškų kaip vaikas wub.gif
Atsakyti
Kristi13- sakiau, faini atvirukai.
Kaip apsiuvai ta kiausinio? cia paprastu dygsniu? labai graziai ziurisi.
Atsakyti
Gal kas žinot kaip pasidaryti sveikinimo knygą atvirutę ? g.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2010 03 03, 19:46)
Kristi13- sakiau, faini atvirukai.
Kaip apsiuvai ta kiausinio? cia paprastu dygsniu? labai graziai ziurisi.

Siuvau paprastu dygsniuk ax.gif Paskutiniu metu įsimylėjau siuvinėjimą tai ir siuvinėju kur papuola lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar keletas mano naujausiųjų:

user posted image
Gimtadieniui žmogui iš muzikos pasaulio.

user posted image
user posted image
Vestuvinės, perlamutrinio popieriaus.

user posted image

user posted image

user posted image


Prašom kritikos, kas gal galėtų būti geriau ar tiesiog kitaip ax.gif
Atsakyti
l.l gražu
Atsakyti
Varla, kuo toliau, tuo labiau patinka jūsų atvirukai.
Norite kritikos rolleyes.gif ? Aš jei daryčiau atviruką, rašyčiau sveikinimą tik lietuviškai, nebent nelietuviui darote. Tuomet suprantama. Perskaitau: "Happy birthday" ar kažką panašaus ir iškart pagalvoju apie parduotuvinę lentyną. Bet čia tik mano nuomonė.
Vestuvinės švarios, neperkrautos, patinka ta užslėpta mintis, bent jau aš taip interpretuoju: pirmoji širdelė - vyras, antra - moteris, balandžiai - meilė, ir tuo pačiu skelbiama jų žinia. Atrodo apgalvota kiekviena detalė. Greičiausiai savo spalvine gama akį patraukė tripletas. Pavasaris... norisi spalvų smile.gif


Papildyta:
Kristi, labai patiko margutis. Tik foną kitokį būčiau dariusi. Kaip jau rašiau kažkur, nesuprantu aš to scrapo g.gif nors tu ką. O pats margutis ir tas bantukas labai mieli.
Atsakyti