Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai

QUOTE(Gera @ 2010 05 05, 10:49)
    Paruodisiu nauja atvirute  smile.gif 

Na sita man superine wub.gif
Papildyta:
Ikeliu ir as savo mamytem darytas:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Glidė,2010 05 05, 12:12]
Na sita man superine wub.gif

Aciu! 4u.gif Tavo atvirutes labai simpatiskos! thumbup.gif Dar noriu parodyti kaip galima voka pakeisti popierine dezute smile.gif niu , ir galima siusti jau pastu, kaip siuntinuka lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera: 05 gegužės 2010 - 17:48
QUOTE(varla @ 2010 05 04, 15:20)
Na kad viskas labai aiškiai matosi  ax.gif jeigu savininkė nesupyks dėl mano komentavimo  blush2.gif
Dvipusis skrebinimo popierius dviem sluoksniais ant atviruko nepilnai užklijuotas, vienas nepriklijuotas kampas atverstas atgal, pritvirtintas kaspinėlis kniede, atvartoje priklijuotos gėlytės - ir viskas  thumbup.gif  Labai čiki atrodo, tik tokio nelabai drįsčiau į voką dėt, nes kaži kas po pašto palamdymų nukeliaus adresatui  g.gif
Tiesa, dar rasos lašeliai ant gėlyčių!
Na čia aš dabar ne visai į  temą, bet kaip gaila būna skrebinimo popierių klijuot, kai abi pusės labai gražios, o kažkurią vieną tik gali panaudot, o kita lieka priklijuota  verysad.gif


aciu uz pamokele 4u.gif o kur butu galima gaut visu reikalingu dalyku tokiems atvirukams? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 05 06, 13:57)
aciu uz pamokele  4u.gif o kur butu galima gaut visu reikalingu dalyku tokiems atvirukams? mirksiukas.gif

Pasižvalgykit Glidės paraše, ji turi labai įdomių smulkmenėlių atvirukams.
O aš tai atvirukams tinkamų dalykų liguistai jau bet kur matau doh.gif
Save kartą pagavau žvilgsniu įtariai apžiūrinėjant tualetinio popieriaus gėlėtą reljefinį raštą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Virusas rimtas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2010 05 05, 12:12)
Na sita man superine wub.gif
Papildyta:
Ikeliu ir as savo mamytem darytas:



apziurejau tavo darbeliu albumeli ir norejau paklaust ar parduoti atvirukams priemones? ax.gif
Atsakyti
Pas mane dar vienas panasus rinkinukas ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gera @ 2010 05 11, 11:19)
Pas mane dar vienas panasus rinkinukas  ax.gif 

Labai grazus rinkinukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 05 13, 01:47)
Labai grazus rinkinukas  4u.gif  4u.gif

Aciu tau! mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tos tavo gelytes fantastiskos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2010 05 13, 10:11)
Man tos tavo gelytes fantastiskos thumbup.gif


Tikrai... o kas cia per gelytes, Gera? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 13 gegužės 2010 - 09:34
Glidė, aciu! 4u.gif Leja1 , geles dariau pati , panaudojau va toki skylamusi http://www.glittermo...roducts_id=2982 , rasalo pada ir biski fantazijos! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera @ 2010 05 13, 11:31)
Glidė,  aciu!  4u.gif  Leja1 ,  geles dariau pati , panaudojau va toki skylamusi http://www.glittermo...roducts_id=2982  , rasalo pada ir biski fantazijos!  mirksiukas.gif

labai idomiai,o kuom vidus tos gelytes uzpildytas ? bigsmile.gif
Atsakyti