Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Atvirukai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
_Smalsutė_
Sveikos, auksarankės. hi.gif

Regis tokios temelės dar nebuvo. ax.gif Žinoma neverta lyginti su išties rimtais darbais, bet gi ir atvirukams reikalingos idėjos, o jų kartais ima ir taip nykiai pristinga prieš pat šventes. verysad.gif (Tik nesakykite, kad visos dovanojate vien pirktinius unsure.gif , kad ir kokių gražių jų šiais laikais esama).
Papildyta:
Kol kas tik tai, kas jau buvo šiame forume (kad taip tuščia neatrodytų blush2.gif ):

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
cindy
laabai gera temele thumbup.gif thumbup.gif
_Smalsutė_
Labai paprasta, bet visai gražu ax.gif :
user posted image
user posted image
maziux2
kai nufotografosiu savo pagamintus atvirukus, taj ikelsiu
lukasta
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 12 10, 18:55)
Minimalistiniai:
*

AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jau taip labai reikėjo smile.gif
elissima
Dar kelios idejos! smile.gif
atvirukams
Lotari
user posted image
user posted image
Ligičiukas
QUOTE(maziux2 @ 2006 12 10, 19:03)
kai nufotografosiu savo pagamintus atvirukus, taj ikelsiu
*

Taip ir nesulaukėm, nors šventės ir praėjo...
Nińa_del_viento
Labas, labai grazus darbeliai 4u.gif
Gal galite patarti kaip papuosti meiles laiska (dovana tokia ruosiu wub.gif ) ir zinoma voka mirksiukas.gif
nainaa
Labai grazios atvirutes! thumbup.gif mano nuomone,kad dovanoti tokias atvirutes yra daug graziau negu pirktines is parduotuviu! schmoll.gif o kam dovanoji tai dar ir darba ir tavo kuryba puikiai ivertina,originalu ir grazu! 4u.gif
bum
Gal žinot kaip išgauti taisyklingą aukso spalvos užrašą ant atviruko? 4u.gif Mąstau apie purškiamus dažus, tada reikėtų iškirpti žodį, bet ką daryti su tokiom raidėm kaip a, e ir pan? unsure.gif Dar mąsčiau apie kokią nors užklijuojamą plėvelė, bet tada tos pačios problemos su smulkiom vidinėm detalėm unsure.gif
Gal kas susidūrė ir turi kokių minčių? 4u.gif
Comma
QUOTE(bum @ 2007 02 20, 18:41)
Gal žinot kaip išgauti taisyklingą aukso spalvos užrašą ant atviruko?  4u.gif Mąstau apie purškiamus dažus, tada reikėtų iškirpti žodį, bet ką daryti su tokiom raidėm kaip a, e ir pan?  unsure.gif Dar mąsčiau apie kokią nors užklijuojamą plėvelė, bet tada tos pačios problemos su smulkiom vidinėm detalėm  unsure.gif
Gal kas susidūrė ir turi kokių minčių?  4u.gif
*

O nesidairei kanceliarinese prekese (ar dar kur nors) gal ir Lietuvoj jau yra tusinukai (rasaliniai) rasantys aukso arba sidabro spalvomis? Sorry jei tau tokie netinka, tiesiog as tai juos naudojau sventiniams atvirukams rasyti ir man jie patiko 4u.gif
*MAGIC*
Yra yra aukso ,sidabro spalvos rašikliai.
Man patinka tokie "paint-marker" ,jie tokie kaip su dažais rašantys (na juos suplakti reikia ir paspaudus jų "rašiklis" spyruokliuoja ir tokiu būdu "pasitepa" dažais , jų būna įvairių spalvų, tame tarpe ir aukso , sidabro)
bum
QUOTE(Comma @ 2007 02 21, 00:14)
O nesidairei kanceliarinese prekese (ar dar kur nors) gal ir Lietuvoj jau yra tusinukai (rasaliniai) rasantys aukso arba sidabro spalvomis? Sorry jei tau tokie netinka, tiesiog as tai juos naudojau sventiniams atvirukams rasyti ir man jie patiko  4u.gif
*

Na, savo raštu nepasitikiu, tai galvojau kokį nors gražų spausdintinių raidžių tipo padaryti blush2.gif Bet turbūt reikės ką nors paišyti ant viršelio ax.gif

QUOTE(*MAGIC* @ 2007 02 21, 00:46)
Yra yra aukso ,sidabro spalvos rašikliai.
Man patinka tokie "paint-marker" ,jie tokie kaip su dažais rašantys (na juos suplakti reikia ir paspaudus jų "rašiklis" spyruokliuoja ir tokiu būdu "pasitepa" dažais , jų būna įvairių spalvų, tame tarpe ir aukso , sidabro)
*

O čia tušinukai ar kokie nors gudresni piešimo įrankiai? rolleyes.gif

Dar turiu idėją pabandyti su tais blizgančiais klijais ką nors išgauti smile.gif
*MAGIC*
QUOTE(bum @ 2007 02 21, 09:21)
O čia tušinukai ar kokie nors gudresni piešimo įrankiai?  rolleyes.gif

*

Aš rašiau apie tokius http://www.schneiderpen.de/marke/deutsch/h...aintmarker.html
Atrodo kaip paprasti markeriai, tik rašo tokiais dažais , o ne skystu rašalu.
Comma
QUOTE(*MAGIC* @ 2007 02 22, 17:20)
Aš rašiau apie tokius http://www.schneiderpen.de/marke/deutsch/h...aintmarker.html
Atrodo kaip paprasti markeriai, tik rašo tokiais dažais , o ne skystu rašalu.
*

Cia tie taip vadinami repitografai mirksiukas.gif Kam teko susidurti su breziniais zinos apie ka kalba eina blush2.gif
vilmyteee
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 12 09, 23:09)
Sveikos, auksarankės. hi.gif

Regis tokios temelės dar nebuvo. ax.gif Žinoma neverta lyginti su išties rimtais darbais, bet gi ir atvirukams reikalingos idėjos, o jų kartais ima ir taip nykiai pristinga prieš pat šventes.  verysad.gif (Tik nesakykite, kad visos dovanojate vien pirktinius unsure.gif , kad ir kokių gražių jų šiais laikais esama).
Papildyta:
Kol kas tik tai, kas jau buvo šiame forume (kad taip tuščia neatrodytų blush2.gif ):

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
*

Labai grazu thumbup.gif
krita
Cia tai aisku karpiniai,gat technika jau ir zinoma bet atvitukai
bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
inga-uk
oi, kokiu graziu atviruku yra wub.gif , bet deja, tokiu pati nesugebeciau padaryt, netgi panasiu schmoll.gif
Gretchen
oj, ash netiketai atradau savo kaledini atviruka-angeliuka biggrin.gif
Jis padarytas ish modelino, dabar galima ish jo ir kiausinukus daryti, dazyti ir prie atvirutes klijuoti wink.gif
krita
user posted image
mambu
Atvirukai
user posted image

user posted image

user posted image
mambu
Atvirukai
Ir cia smile.gif
Karpiniai (galima apritaikyti atvirukam) ax.gif
krita
Kviečiu užsukt į mano atvirukų pasaulį
Čia
staselė
QUOTE(krita @ 2007 05 09, 06:37)
Čia
*

Labai gražūs jūsų atvirukai
mambu
QUOTE(krita @ 2007 05 09, 05:37)
Čia
*

Labai grazus darbeliai thumbup.gif
una-art
user posted image

Gražių darbelių pamačiau, kūrybingos mamytės. Ir aš pasirodysiu su savo sveikinimu.
paukščiukas
labukas visom, turiu klausimėlį, iš kokio popieriaus storumo reikia daryti atviruką. Noriu daryti vaiko krikštynim kvietimus, jų reikės labai daug, gal galit patarti. Pati galvojau nudažyti vaiko delniuką iūr prištampuoti, o apačioj žydrą kaspinuką pririšti. Padėkit 4u.gif
*MAGIC*
Asmeniškai aš pati naudoju popierių braižybai ( 300g/m2 ) arba tokį reljefiniu paviršiumi , įvairių spalvų ir raštų (pastarasis kiek plonesnis, pakuotės po 20 lapų, lenkiškas)
dangek
labai megztu daryti atvirukus ypac pries kaledu sventes ir visi mano sarase gauna priverstinai po sveikinima (dabar juk nemadinga siusti atvirutes geriau SMS) as irgi pasigirsiu savo atvirutem, cia silkas ant spec. popieriaus. (ne kaledu proga)

user posted image

labai grazios atvirutes su karpiniais, bet man sis dalykas neikandamas......
o jau una-art labai silti ir kruopstus atvirukai.....visoms sekmes
krita
QUOTE(dangek @ 2007 05 28, 16:53)
labai megztu daryti atvirukus ypac pries kaledu sventes ir visi mano sarase gauna priverstinai po sveikinima  (dabar juk nemadinga siusti atvirutes geriau SMS) as irgi pasigirsiu savo atvirutem, cia silkas ant spec. popieriaus. (ne kaledu proga)

*

Labai ačiū Jums ir kitoms mergaitėms už gerus žodžius man skirtus.

Man labai patiko jūsų atvirukas,o galit daugiau parodyt? Labai lengvas piešinėlis,neperkrautas, super. NORIU DAUGIAU.
jurginėlis
QUOTE(dangek @ 2007 05 28, 16:53)
*

o kaip tas piešinys pagaminamas g.gif
krita
Ir dar noriu paklaust kaip priklijuojat medžiagą prie kartono? kokiais klijais, ir kaip? Kad klijų ......? Šilkas tai labai plonas ir persisvečia. ??????????
krita
QUOTE(krita @ 2007 05 29, 06:22)
Ir dar noriu paklaust kaip priklijuojat medžiagą prie kartono? kokiais klijais, ir kaip? Kad klijų ......? Šilkas tai labai plonas ir persisvečia. ??????????
*

Dangek,tai laukiu,laukiu...... Man Jūsų darbeliai labai patinka,mačiau kitoje temoje.
Šilko Namai
user posted image
Šilko Namai
user posted image
dangek
QUOTE(jurginėlis @ 2007 05 28, 22:20)
o kaip tas piešinys pagaminamas g.gif
*

atsiprašau, kad taip ilgai neparašiau, bet vis visokie rūpestėliai užpuolė.....
štai daugiau atviručių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

o piešinys daromas kaip šilko tapybai, kaip akvarelei....nežinau kaip paaiškinti kitaip..... su spec. šilko dažais....
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 05 29, 07:52)
*

tai va atrodo būtų nesuderinamas lipalas ir šilkas, bet deja kai klijai išdžiūsta nesimato jie tampa taip pat peršviečiami kaip ir šilkas.....štai kaip bigsmile.gif

gal būtų tik toks niuansėlis, kad reikia žiūrėti šilko drėgnumą, skirtingai dažai liejasi dėl šios priežasties....
ir dar viena šilko paslaptis.........kaži ar sakyti......norisi kažkuo suintriguoti.....
dangek
na jei niekas nesusidomėjo tai papasakosiu po atostogų ikiiii
irmulia
QUOTE(dangek @ 2007 06 08, 15:16)
na jei niekas nesusidomėjo tai papasakosiu po atostogų ikiiii
*

Laukiam šilko paslaptis atskleidimo bigsmile.gif , suintrigavai 4u.gif
Bonbonke...
kokios atvirutės wub.gif wub.gif sakykit, kur perkat tokį "atvirutinį" popierių? g.gif dar neteko matyti unsure.gif
Marzde
Dailininkų parduotuvėse rasi daug įvairaus popieriaus tinkamo atvirutėms. Arba užeik į Mylida Savanorių pr.,netoli Hyper Rimi. Arba kanceliarinėse.
Bonbonke...
aciu wub.gif
la bamba
grazu... thumbup.gif
mambu
Atvirukai
Dar
Ir cia
tutele
Sveiki, 4u.gif

siame skyrelyje esu naujoke, taciau sia savaite (sutapimu deka) padariau kelis atvirukus, todel dalinuosi jais su jumis... O viskas prasidejo nuo to, jog vieno bendradarbio vestuvems atsakingi asmenys pamirso nupirkti atviruka, todel "ant smugio" virsininke paprase, kad ka nors sukurciau... Aisku, neturejau tinkamu medziagu, todel pas vaikus (dirbu mokykloje) paprasiau kartoninio popieriaus, keleto spalvotu ir balto rasomomojo popieriaus... Per 45 min rezultatas gavosi toks(paveiksliuka galima pasididinti, paspaudus ant nuotraukos):

user posted image

Niekada tuo neuzsiiminejau, todel pagavo savotiskas azartas bigsmile.gif Per kitas dvi dienas truputi paeksperimentavau, nes turejau ivairiu muzieju lankstinukus, todel pakarpiau ir paklijavau:

user posted image

Kita savaite isbandysiu naujas technikas! biggrin.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.