Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

Sveikos, skaitau jūsų atsiliepimus apie magnetinį rezonansą ir galvoju, jei suaugę žmonės taip reaguoja, ta kaip ištirs 8 m. mergaitę g.gif . Mano dukrai tyrimas paskirtas 10-13 d. su gydytojo siuntimu, tai internete skaičiau mokėti už nuotraukas lyg reikia, o suma žinosiu kai sumokėsim biggrin.gif . Tai gal vaikus užmigdo kad ramiai gulėtų, ar vaikai drausmingesni ir ne tokie bailiukai kaip suaugę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2009 08 01, 22:39)
O cia kokios kuno dalies?



Čia galvos.
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 10 05, 14:00)
Sveikos, skaitau jūsų atsiliepimus apie magnetinį rezonansą ir galvoju, jei suaugę žmonės taip reaguoja, ta kaip ištirs 8 m. mergaitę  g.gif . Mano dukrai tyrimas paskirtas 10-13 d. su gydytojo siuntimu, tai internete skaičiau mokėti už nuotraukas lyg reikia, o suma žinosiu kai sumokėsim  biggrin.gif . Tai gal vaikus užmigdo kad ramiai gulėtų, ar vaikai drausmingesni ir ne tokie bailiukai kaip suaugę? smile.gif

vaikus dazniausiai uzmigdo, bet 8 metai jau pakankamai daug, jei imanoma bus susitarti ir mergaite pasistengs isguleti, tai kartais bando nemigde daryt, tada leidzia vienam is tevu uz rankos laikyt smile.gif
Atsakyti
Aš tai jaučiu greičiau graban atgulsiu,nei man ka duos siuntimą rezonansui doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Jau nekurie gydytojai pradėjo sapaliot,kad jiem iš algų išskaičiuoja už kėkvieną duotą siuntimą rezonansui (tipo gydytojas sumoka už paciento rezonansą doh.gif doh.gif )
Taip,kad jau su mielu noriu link grabo patrauksiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 10 05, 20:48)
Aš tai jaučiu greičiau graban atgulsiu,nei man ka duos siuntimą rezonansui  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
Jau nekurie gydytojai pradėjo sapaliot,kad jiem iš algų išskaičiuoja už kėkvieną duotą siuntimą rezonansui (tipo gydytojas sumoka už paciento rezonansą doh.gif  doh.gif )
Taip,kad jau su mielu noriu link grabo patrauksiu...  lotuliukas.gif

na
taip,as ir norejau magnetini darytis,bet be sansu,kompiuterini prasom...
IGUANA mano dukrai dare kauno kl.magnetini,jaj buvo 10 m.ji l.jautri,didele baile,bet padare be jokiu migdomuju,ten tiesiog atsiguli,geriau uzsimerkti ir pabuni keleta min,na nejauku gal ,bet atsimerkus gali pradet dairytis kas cia kur dunda,o jidet negalima.MEs tai su siuntimu nemokejom nieko.
O kas del eiliu tai DRUSKININKUOSE nera eiliu,bet ne is visur tinka siuntimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukassss: 06 spalio 2009 - 08:36
As magnetini rezonansa dariausi pora kartu ir viena karta kompiuterini,zinokit ten nieko baisaus,pirma karta kelio,kita karta sprando-pries pora savaiciu.Aisku ejau su siuntimu-dariausiu Kauno 3ligoninej-nieko nekainavo,tik jeigu norejau ,kad padarytu nuotraukas reikejo moketi 20Lt .
Atsakyti
na man irgi kauno 3iojoj dare stuburo rezonansa, nieko baisaus, truputi pauze ir tiek, galima ir pasnaust 4u.gif
Atsakyti
Pradedu manyti,kad mano 90% sutinkamų gydytojų-nevykėliai.Vis stebiuosi,kad per tiek laiko kiek man skauda nugarą (treti metai eina) man nesugebėjo nė vienas gydytojas siuntimo duoto mano draugei 6 rezonansus darė nemokamus! doh.gif doh.gif
Nebežinau kokio gydytojo galima prašyt,nes visi nuo savęs stumia ant kito gydytojo...
Atsakyti
man ir neivienas gydytojas nesiule, bet pati prasiau kad man parasytu siuntima, reikia issireikalauti
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2009 10 08, 13:23)
man ir neivienas gydytojas nesiule, bet pati prasiau kad man parasytu siuntima, reikia issireikalauti

Kad siūlytų,tai nė minties nėra.Aš reikalauju,bet visi tik kukuoja arba,kad tai ne jų kompetencijoj,arba,kad jie nerašys,nes jiem iš algos išskaičiuos,arba siunčia mane pas chirurgus,neva jiem turiu įrodinėt,kad man kažkas blogai su nugaros smegenim,nors su jomis viskas gerai,tik turiu stuburo problemų,kurios man sukelia daug fizinio skausmo...
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 10 08, 13:37)
Kad siūlytų,tai nė minties nėra.Aš reikalauju,bet visi tik kukuoja arba,kad tai ne jų kompetencijoj,arba,kad jie nerašys,nes jiem iš algos išskaičiuos,arba siunčia mane pas chirurgus,neva jiem turiu įrodinėt,kad man kažkas blogai su nugaros smegenim,nors su jomis viskas gerai,tik turiu stuburo problemų,kurios man sukelia daug fizinio skausmo...

savo gydytojos prasiau kad siustu issitirti su juo, bet ji parase siuntima i 3-ios ligonines neurologui, o tada neurologe parase siuntima issitirt su magnetiniu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2009 10 08, 18:28)
savo gydytojos prasiau kad siustu issitirti su juo, bet ji parase siuntima i 3-ios ligonines neurologui, o tada neurologe parase siuntima issitirt su magnetiniu. ax.gif

Buvau aš pas neurologę ir ji pirmiausiai griebėsi taktikos,kad ji turės mokėt už mano tyrimą,kai neišdegė-pasakė,kad ne jos kompetencijoj yra siųsti mane ir liepė eiti pas neurochirurgus,kad jie ieškotų,kas man blogai su nugaros smegenim... doh.gif
Ji sako,kad ne jos kompetencijoj,kai prieš kiek daugiau nei metus pati man prirašė kaip diagnozę Lumbalgija ir liepė būtinai pasidaryt rezonansą... doh.gif doh.gif
Atsakyti