Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(rdanis @ 2011 02 11, 21:48)
Sveikos merginos,
Gal kas nors esate darę galvos smegenų magnetinio rezonanso tyrimą (toliau MRT) su kontrastine medžiaga? Aš internete kažkur anglų kalba (kurią esu smarkokai primiršusi) skaičiau, kad ta kontrastinė medžiaga (gadolinium) yra nuodinga?? Noriu tai išsiaiškinti kuo greičiau nes šį tyrimą atlieks mano artimam žmogui, dėl stiprių galvos skausmų. Su gydytoja pakalbėti ne labai išeis, noriu sužinoti gal kas iš forumo dalyvių turi patikimos informacijos apie šį specifinį MRT.
Ačiū labai.

Kiek ji nuodinga-nežinau.Faktas tas,kad darė ir nenumiriau.Nuo vieno tyrimo tikrai nieko nenutiks.Gal nuodinga,jei darai labai dažnai.
Atsakyti
Štai čia apie medžiagos blogą poveikį skaičiau: http://translate.goo...t...html&anno=2 Ar tai tiesa?
Atsakyti
Gal kas kartais turi pazistama gyd. Kauno klinikose prieinanti prie magnetinio rezonanso?
Atsakyti
QUOTE(rdanis @ 2011 02 12, 10:26)
Štai čia apie medžiagos blogą poveikį skaičiau: http://translate.goo...t...html&anno=2 Ar tai tiesa?


sveiki, juk tas naudojimas vienkartinis, o tyrimo nauda-didele,
o juk onko ligoniai ne tokias chemijas vartoja, kad pasveiktu, ten ne tiek salutiniu ir kitu poveikiu....
tiesiog, jei zmogus vartoja dar papildomai kitu vaistu, butinai viska pasakykite gyd, juk visada duoda pasirasyti rasta, kur galima pasiskaityti ir pareikalauti, kad butu ir tai parasyta,
Atsakyti
gal kam dare kiausidziu magnetini rezonansa? Kaip tai vyksta, kiek laiko uztrunka?
papasakokit kas su tuo susiduret.
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, man dare MRT praeita penktadieni Onkologijos institute Vilniuje. Procedura uztruko apie 25 min. Siandien vaziuosiu atsakymu. Labai bijau del ju, taigi laikykite sugniauztus kumscius doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(agnella @ 2011 05 17, 10:47)
Labas, man dare MRT praeita penktadieni Onkologijos institute Vilniuje. Procedura uztruko apie 25 min. Siandien vaziuosiu atsakymu. Labai bijau del ju, taigi laikykite sugniauztus kumscius doctor.gif



o Jums kokio organo dare MRT?
Atsakyti
As su tuo paciu klausimu, gal jau kuri tiksliai zino- ar galima maitinancioms daryti magnetini rezonansa?
Man paskyre kelio sanario.
Kitas klausimas- cia tuo paciu aparatu daro ir galvos, taip? Nes turiu labai daznai besikartojancia migrena (pvz., si menesi jau antra karta verysad.gif ). Ar darytu abieju vienu kartu? Siam siuntimo neturiu, bent kol kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2011 06 04, 09:56)
As su tuo paciu klausimu, gal jau kuri tiksliai zino- ar galima maitinancioms daryti magnetini rezonansa?
Man paskyre kelio sanario.
Kitas klausimas- cia tuo paciu aparatu daro ir galvos, taip? Nes turiu labai daznai besikartojancia migrena (pvz., si menesi jau antra karta verysad.gif ). Ar darytu abieju vienu kartu? Siam siuntimo neturiu, bent kol kas g.gif

Dėl maitinimo reikia paklaust.Nes šiaip nerašo lyg ir,kad negalima,bet vienoje vietoje mačiau,kad parašyta,jog negalima,taip,kad reikia klaust radiologų.Tai pavyzdžiui jei būsit kada arti kokios ligoninės,nueikit paprasčiausiai prie kabineto,paprašykit,kad išeitų radiologas trumpam ir paklauskit.Taip,tuo pačiu aparatu daro ir galvos.Vienu metu nemanau,kad kas daro,nes aparato darbas koncentruojamas į vieną vietą.
Atsakyti
QUOTE(dzere22 @ 2011 04 29, 19:27)
Gal kas kartais turi pazistama gyd. Kauno klinikose prieinanti prie magnetinio rezonanso?

Man irgi butu neprosal, bet kad butu galingas ir gerai matytu pilvo organus
Atsakyti
sakykit kad daretes galvos rezonansa ar ten tikrai ilgai reikia guleti, kazkaip jauciu uzdaru patalpu baime, tai kazin ar pavyks man ten isguleti, papasakokit kas daret ar ten visai viskas uzdara blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2011 08 04, 20:26)
sakykit kad daretes galvos rezonansa ar ten tikrai ilgai reikia guleti, kazkaip jauciu uzdaru patalpu baime, tai kazin ar pavyks man ten isguleti, papasakokit kas daret ar ten visai viskas uzdara blush2.gif  4u.gif

Em.man galvos darė gal apie 54min.bet sakė,kad gali ir trumpiau užtrukt,bet man daug skerspjūvių darė,todėl ilgėliau užtruko.Man buvo per 4 mano apturėtus rezonansus,1 kartą pasidarę bloga.Per galvos.Uždarų erdvių baimės neturiu,bet kažkaip sustresavau.Tai po to stengiausi žiūrėti link savo viršugalvio,nes ten jau aparato pabaiga yra,tai taip nusiraminau kažkaip,kai pamačiau sieną patalpos ir tt.
Atsakyti