Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(Eneja @ 2007 01 24, 13:03)
Man prieš savaite darė galvos smegenų magnetinį rezonansą.Druskininkuose Medea klinikoje.Kainavo 320 LT+15LT. už nuotrauką.Aš vykau be siuntimo.Man tik gydytojas pasakė, kad būtent Druskininkuose daro ši tyrimą.Tyrimas neskausmingas, bet labai nemalonu kai puse valandos turi gulėti, nejudėti ir klausyti labai garsių garsų, lyg tai traktorius burgztų.Bet vardan sveikatos ištyrimo - tikrai verta iškęsti ir šį tyrimą.


Papildyta:
QUOTE(Eneja @ 2007 01 24, 13:03)
Man prieš savaite darė galvos smegenų magnetinį rezonansą.Druskininkuose Medea klinikoje.Kainavo 320 LT+150LT. už nuotrauką.Aš vykau be siuntimo.Man tik gydytojas pasakė, kad būtent Druskininkuose daro ši tyrimą.Tyrimas neskausmingas, bet labai nemalonu kai puse valandos turi gulėti, nejudėti ir klausyti labai garsių garsų, lyg tai traktorius burgztų.Bet vardan sveikatos ištyrimo - tikrai verta iškęsti ir šį tyrimą.

Atsiprasau per skubejima suklydau nuotrauka kainavo 15 Lt.
Atsakyti
Gal kas žinot kiek šis tyrimas be siuntimo kainuoja Kauno klinikose ir ar didelės eilės, einant su siuntimu ir be g.gif . Mano vyrui reikia, nes niekas neranda galvos skausmo priežasties, bet viena gydytoja nugazdino, kad reiks ilgai laukti ir brangiasi kainuos unsure.gif
Atsakyti
Prieš kelis mėnesius darė Santariškėse galvos magnetinį rezonansą. Išvada - įtariama kairiojo sinuso trombozė. Ačiū Dievui - nepasitvirtino, nes po to angiochirurgas pasakė, kad su trombu kairiajam sinuse būčiau jau gulėjus komoj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolka @ 2007 02 05, 17:43)
Prieš kelis mėnesius darė Santariškėse galvos magnetinį rezonansą. Išvada - įtariama kairiojo sinuso trombozė. Ačiū Dievui - nepasitvirtino, nes po to angiochirurgas pasakė, kad su trombu kairiajam sinuse būčiau jau gulėjus komoj.  doh.gif

Tai kieks toks tyrimas kainavo?
Atsakyti
Rezonansas Centro poliklinikoje kainuoja apie 530 Lt. Santariškėse tikriausiai panašiai. Dar apie 200 Lt gali kainuoti kontrastas.
Atsakyti
Gal kas žinote, ar Kaune be klinikų kur nors daro šį tyrimą? arba kaip sutrumpinti klinikose eilę, nes paskirt tik balandžio 30d
Atsakyti
Na ašišsiaiškinau kad Kaune KMUK šis tyrimas kainuoja 426.80
Atsakyti
Jei domina,galiu parasyti koordinates gyd.kuri kauno klinikose atlieka magnetini rezonansa,ir susitarsi del laiko,kainos.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2007 02 08, 15:16)
Jei domina,galiu parasyti koordinates gyd.kuri kauno klinikose atlieka magnetini rezonansa,ir susitarsi del laiko,kainos.

Labai domintų, nes mes turime tam tyrimui siuntima balandžio 30, bet norėtume pagreitinti šį procesą. gal žinai kokia tada maž-daug kaina? Parašykite į paštą jolanta0129@one.lt
Atsakyti
lolanta.Issiunciau jums asmenine zinute.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2007 02 08, 19:22)
lolanta.Issiunciau jums asmenine zinute.

Dar karta labai ačių pasinaudosiu Jūsų informacija.
Atsakyti
Eikit, ne jau kai yra indikacijos siam tyrimui, vis tiek reikia moketi paciai??? g.gif
Atsakyti