Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Magnetinis rezonansas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
jurgitat
Mazesne tai taip, bet cia stuburo atskiroms dalims, o jei reikia viso stoburo, tai 350*3 reiktu daugint.
Jei dar kam idomu, tai santariskese 531 Lt, o i centro poliklinika dar paskambinsiu ir pasiteirausiu, ar ta kaina visam stubuti ar irgi atskirai jo daliai

QUOTE(vicky @ 2007 03 06, 23:14)
Pasižiūrėkit į kainyną Grybo gatvėje. Ten net kaina mažesnė. 350 Lt. Ir jausitės ten saugiau negu Centro p...
*

Papildyta:
QUOTE(jurgitat @ 2007 03 08, 08:53)
Mazesne tai taip, bet cia stuburo atskiroms dalims, o jei reikia viso stoburo, tai 350*3 reiktu daugint.
Jei dar kam idomu, tai santariskese 531 Lt, o i centro poliklinika dar paskambinsiu ir pasiteirausiu, ar ta kaina visam stubuti ar irgi atskirai jo daliai
*

Jo, centro poliklinikoj irgi atskiros dalies, taigi daugint is 3 reiktu
saulutem
Kita savaite vaziuosiu i centro poliklinika tyrima daryti del menisko.. Siuntimą gavau pries menesi. Kaip supratau su siuntimu tas tyrimas yra nemokamas. Bent jau as butent tokiam bandizau uzsiregistruoti...
O tai jeigu tyrimas nemokamas, tai viskas nemokamai, ar vis tiek gali tekti moketi uz pacia nuotrauka, ta skysti (pamirsau kaip vadinasi) kur suleidžia?
jurgitat
Siandien buvau ir dariausi magnetini rezonansa stuburui Centro poliklinikoj. Viskas labai normaliai, malonus aptarnavimas, labai aiskiai viska paaiskino kas nuotraukoj matosi, aprasyma padare, pajuokavo ir tas triuksmas, apie kuri cia merginos kalbejo, nora jau toks nepakeliamas schmoll.gif Na kaip, patauksi ten karts nuo karto kaip su plaktuku, bet kad nebutu galima istverti, taip tikrai nera g.gif

Sekmes toms, kurios dar vis baiminasi mirksiukas.gif
saulutem
ir aš jau pasidariau thumbup.gif
dariau kelio (menisko) tyrimą, centro poliklinikoje. Nieko mokėti nereikėjo (tik palaukti eilės ~1 mėnesį). tyrimas visai nebaisus. Asmeniškai man duoti kraujo tyrimui kad ir iš piršto yra baisiau... ax.gif
Tas traškėjimas mane tik prajuokino - priminė šaudimą kompiuteriniuose žaidimuose biggrin.gif
nors įkišus ten galvą gal ir iš tikrųjų tas garsas nekoks būtų...
Tyrimas truko ~ 20 min
Spinduliux
O kas Kaune parekomenduotų, kur geriausia pasidaryti šį tyrimą? Jei klinikose, tai gal gydytojo pavardę, kuris paskui konsultuotų, nurodytumėte. Ar jie ten darydami tą tyrimą vietoje konsultuoja? ax.gif
Picine
Man pries beveik metus dare galvos smegenu magnetini rezonansa po smegenu sutrenkimo... dave gydytoja siuntima i ligonine Antakalnyje (cia Antakalnio pradzioj, kur kareiviu lyg buvo). tai nieko nekainavo, tik uz nuotrauka mokejau 15 Lt.
Truko gal 20 min., bet niekas nei uze, nei ka...
saulutem
Man kažkaip atrodo, kad yra maišomi tyrimai... Elektroencefalografijos tyrimai ir magnetinio rezonanso... galvos smegenų tomografiją man darė prieš kokius 4 metus grybo diagnostikos centre, tada to magnetinio rezonanso aparato dar net nebuvo Lietuvoje. išoriškai abu aparatai man kaip ne medikai atrodo praktiškai vienodai ir kuo jie skiriasi nežinau... gal magnetinis rezonansas mažiau kenksmingas organizmui...
tai elektroencefalografijos tyrimo metu tikrai niekas neūžė ir jis buvo žymiai greitesnis nei magnetinio rezonanso...
Jadziūnė
Prieš trejeta savaitėlių skambinau į Santariškių klinikas, į mokamas konsultacijas, tai stuburą magnet. rezonansu ištirti žadėjo už 500Lt, tačiau eilė dar ir mokamiems tyrimams keli mėnesiai doh.gif

Kaži, o su siuntimu visai nemokamai?Kokios srities gydytojas duoda siuntimą? g.gif
saulutem
man darė kelio (menisko); siuntimą gavau iš chirurgo-ortopedo. viskas buvo nemokamai smile.gif
gal priklauso nuo to, ką tirti reikia..
jurgitat
Santariskiu klinikoje galioja tik ju neurologo siuntimas, tad pirmiausia dar reikia gauti siuntima pas ju neurologa. tada butu nemokamai

QUOTE(Jadziūnė @ 2007 03 26, 22:22)
Prieš trejeta savaitėlių skambinau į Santariškių klinikas, į mokamas konsultacijas, tai stuburą magnet. rezonansu ištirti žadėjo už 500Lt, tačiau eilė dar ir mokamiems tyrimams keli mėnesiai  doh.gif

Kaži, o su siuntimu visai nemokamai?Kokios srities gydytojas duoda siuntimą?  g.gif
*

Dalytukas
QUOTE(Spinduliux @ 2007 03 21, 14:03)
O kas Kaune parekomenduotų, kur geriausia pasidaryti šį tyrimą? Jei klinikose, tai gal gydytojo pavardę, kuris paskui konsultuotų, nurodytumėte. Ar jie ten darydami tą tyrimą vietoje konsultuoja? ax.gif
*

.Klinikose geras gyd.A.Vaitkus neurologas.jis dirba ir privaciai.Pasiskambyk jam nr
869831299 ir susitark kada gali pas ji nuvykti,jis dirba nervu ligu skyriuje 4 aukste klinikose.Kokie tyrimai bus reikalingi tuos ir pasius darytis
Ernestulka
Sveikutės. 4u.gif Vasario 29d man atliks šį tyrimėlį ir butu labai įdomu sužinoti viska kas vyksta per šią procedūrą, ir ar įmanoma prieš ją darant paprašyti kokios tarkim vietinės narkozės? Kažkaip iš jaudulio gydytojai netikėtai pasiulius ir užregistravus šiam tyrimui, nepagalvojau paklausti. doh.gif Bėda ta, jog gulint ant nugaros be jokių pagalvelių man labai svaigsta galva ir galiu bet kurią akimirką sujudėti... blush2.gif g.gif
Mind
Man asmeniskai sio tyrimo neteko isbandyti, bet veziau uosvi du kartus. Manau, kad ten kazkas panasaus, kaip kompiuteriniu tomografu, guli ir tiek, o aparatas dirba. Tik, kiek zinau, branduolinis magnetinis rezonansas nekenksmingas.
Jei seni diedukai isguli, tai kaip tu neisgulesi, nesuprantu - narkoze tam, kad ramiai isguletum? O ka tau svies idomu? Nusinesk maza pagalvele, gal galima bus pasideti. Man rodos, kad ten net visiskai issirengti nereikia, tai reiskia gal, kad audiniai netrukdo?
Galu gale, vasario 29 dar labai toli, gali pasiskambinti, ar uzeiti ir viska issiaiskinsi.
Ernestulka
QUOTE(Mind @ 2008 02 02, 17:18)
Man asmeniskai sio tyrimo neteko isbandyti, bet veziau uosvi du kartus. Manau, kad ten kazkas panasaus, kaip kompiuteriniu tomografu, guli ir tiek, o aparatas dirba. Tik, kiek zinau, branduolinis magnetinis rezonansas nekenksmingas.
Jei seni diedukai isguli, tai kaip tu neisgulesi, nesuprantu - narkoze tam, kad ramiai isguletum? O ka tau svies idomu? Nusinesk maza pagalvele, gal galima bus pasideti. Man rodos, kad ten net visiskai issirengti nereikia, tai reiskia gal, kad audiniai netrukdo?
Galu gale, vasario 29 dar labai toli, gali pasiskambinti, ar uzeiti ir viska issiaiskinsi.
*

Taip, butent dėl galvos svaigimo gulint ant nugaros baiminuos kaip pavyks ramiai taip palygint ilgai išgulėti, jei kartais nė sekundės negaliu taip atsigulti. g.gif Turbūt dar tikrai dėl to reikės susiskambint su kliniką.
Man švies būtent galvą . Įdomu būtų sužinoti ar dar kuri esate susidurusios su tokia problemyte?
mijuta
Magnetiniam rezonansui tik vaikams, kurie negali isguleti duodama narkoze.Siaip ten viskas vyksta pakankamai greitai,bet del visa ko paskambink pasiklausk ar galima butu atsinesti maza pagalvele.Is tikruju ten drabuziu nusirengti nereikiabuziu(isskyrus lauko drabuzius) biggrin.gif
Dalytukas
Ten bus girdimi ivairus garsai,stiprus,silpni,neissigask,ateis sesele tave paguldys,jei apie tai pasakyk kas tau darosi,gal duos kokia pagalvele tyrimas vyksta neilgai,
Latelle
Tai jei vaikams daro narkoze,nematau problemos paprasyti,kad ir tau padarytu.
wilmutia
nieko ten baisaus kaip lovoje guletum ir viskas, jei tau galvos tyrima darys nusirenkt tikrai nereiks, tik pauosalus nusiimt ir mobilu issjunkti, zodziu nesinervuok, man jau ne karta daryta. thumbup.gif nu kaip pati patirsi tai pamatysi kad buvo kvaila bijot, nes taves net nelies tik gulesi ir tiek smile.gif
Dolphine
Sveiki, man ryt irgi darys galvos magnet rezon, paciai truputi nejauku kas tenir kaip bus, bet manau, kad istversiu, tai galesiu papasakoti ar labai baisu mirksiukas.gif
Ernestulka
QUOTE(Dolphine @ 2008 02 06, 19:29)
Sveiki, man ryt irgi darys galvos magnet rezon, paciai truputi nejauku kas tenir kaip bus, bet manau, kad istversiu, tai galesiu papasakoti ar labai baisu  mirksiukas.gif
*

Sveikutė. 4u.gif Butu labai įdomu jei pasidalintum patirtėle po šio tyrimėlio, kaip kas tiksliai vyksta. Ar pas tave irgi yra galvos svaigimo problema gulint ant nugaros? Jei taip, butu labai smalsu sužinoti kaip su tuo sekės išgulėti?

Linkiu kuo didžiausios sėkmytes rytojuka ir kad viskas butu gerai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Daluze7
gali buti rami , duos ausu kamstukus ir viskas, jokiu neigiamu emociju
ameja
Man irgi vakar dare ta tyrima, del galvos svaigimo ir uzimo. As visa laika buvau uzsimerkusi ir galvojau apie malonius dalykus. Tyrimas truko apie 10min. Viena akimirka susvaigo galva, bet nestipriai ir dar kalbant apie poveiki sito tyrimo, gydytojas uzsimine apie tai, kad gali atsiliepti palikuoniams. Nezinau ar tai tiesa ar ne? Gal irgi esate girdeje ka nors panasaus?
Ernestulka
QUOTE(ameja @ 2008 02 07, 11:32)
Man irgi vakar dare ta tyrima, del galvos svaigimo ir uzimo. As visa  laika buvau uzsimerkusi ir galvojau apie  malonius dalykus. Tyrimas truko apie 10min. Viena akimirka susvaigo galva, bet nestipriai ir dar kalbant apie poveiki sito tyrimo, gydytojas uzsimine apie tai, kad gali atsiliepti palikuoniams. Nezinau ar tai tiesa ar ne? Gal irgi esate girdeje ka nors panasaus?
*

O, taip trumpai? Man gydytoja minėjo kad viskas trunka daug ilgiau, užtat taip ir supanikavau. doh.gif Apie 10min tai gal kaip nors iškesiu užsimerkus. Dabar vis praktikuojuos pagulėt kiek galiu ilgiau aukštelninka, be pagalvės. blush2.gif Pastebėjau jei atlaikau pati pradini apsvaigimą neatkėlus galvos, po trupučiuka aprimsta viskas. karsta.gif

Dolphine, kaip tau sekės šiandien? 4u.gif
Oraia
Man darė šį tyrimą du kartus. Irgi būtent galvai. Nieko ten nėra, truko apie 15 minučių. Seselė paguldo, apkloja dekiu, būnataip šilta, tamsu. Aparatas kai dirba girdisi visokie garsai, bet tokie negarsūs, kažkokie elektroniniai. Man tas tyrimas patiko, aš prisnūdau jo metu, nes šilumos ir raminančio garso poveikis padarė savo. Nebijok, nieko ten baisaus.
Aiira
Sveikutes 4u.gif
Ernestulka, o jai tu aukstielninka negali tai gal galima ten pvz ant sono ramiai gulint padaryti g.gif
Man dare ta tyrima (galvos) apie 15 min, o paskui dar suleido kontrasini skysti i vena ir dar koki 15 min taip turejau paguleti.
Siaip viskas l.paprasta bigsmile.gif
Ernestulka
QUOTE(Aiira @ 2008 02 23, 20:16)
Sveikutes 4u.gif
Ernestulka, o jai tu aukstielninka negali tai gal galima ten pvz ant sono ramiai gulint padaryti g.gif
Man dare ta tyrima (galvos) apie 15 min, o paskui dar suleido  kontrasini skysti i vena ir dar koki 15 min taip turejau paguleti.
Siaip viskas l.paprasta bigsmile.gif
*

Na jei ant šono butu galima gulėti, būtu thumbup.gif Na bus matyt kaip viskas bus, gal kaip amejai pavyks užsimerkus iškesti galvos susvaigimą, svarbiausia kad nesupykintu (nuo galvos apsvaigimo man kartais net taip būną).Dėl šių priežastelių taip ir nerimauju. blush2.gif Bet gal viskas bus gerai. smile.gif

Labai ačiū visoms už visas žinias apie šį tyrimelį. aciuks.gif Dabar kai šį tą daugiau apie jį sužinojus, tikrai trupučiuka ramiau. 4u.gif
husmor
QUOTE(Ernestulka @ 2008 02 23, 21:40)
Na jei ant šono butu galima gulėti, būtu  thumbup.gif Na bus matyt kaip viskas bus, gal kaip amejai pavyks užsimerkus iškesti galvos susvaigimą, svarbiausia kad nesupykintu (nuo galvos apsvaigimo man kartais net taip būną).Dėl šių priežastelių taip ir nerimauju.  blush2.gif Bet gal viskas bus gerai.  smile.gif

Labai ačiū visoms už visas žinias apie šį tyrimelį.  aciuks.gif Dabar kai šį tą daugiau apie jį sužinojus, tikrai trupučiuka ramiau.  4u.gif
*

Isimesk y burna Betaserc tabletyte..ji nuima svaigima .
Loram
ant sono guleti negalima tongue.gif
SmaiLIAnose*
Nesuprantu kodėl man reumatologė sakė, kad magnetinio rezonanso tyrimas labai kenkia g.gif Norėčiau jį atlikti dar kartą, bet bijau vien todėl doh.gif Reiks pasidomėt plačiau apie šį tyrimą.. O šiaip ten nebaisu visai, guli sau ir svajoji ax.gif
Mind
QUOTE(SmaiLIAnose* @ 2008 02 27, 12:45)
Nesuprantu kodėl man reumatologė sakė, kad magnetinio rezonanso tyrimas labai kenkia g.gif  Norėčiau jį atlikti dar kartą, bet bijau vien todėl doh.gif Reiks pasidomėt plačiau apie šį tyrimą.. O šiaip ten nebaisu visai, guli sau ir svajoji ax.gif
*

Reumatologe magnetini rezonansa gal sumaise su kompiuteriniu tomografu... 4u.gif
Gal jie abu yra kenksmingi, kad galima butu juos daznai daryti, bet magnetinis gal kazkiek maziau... g.gif
ingeborga
Praeitą žiemą darė man magnetinį rezonansą peties vietoje,nes skaudėjo(rado sąnario uždegimą).Ten visai nebaisu,tik užesys labai didelis kelia diskomfortą.Na reikia nejudėti ten gulint,man atrodo reikėjo apie pusė valandos išguleti...Atrodė,kad tikrai neišgulėsiu,bet išgulėjau...
Tad nesijaudink...Tikrai nėra ten nieko baisaus...
Lewisia
Magnetinį rezonansą man darė ,esant neščiai,nes tyrimas buvo neišviangiamas(sirgau erkiniu meningoencefalitu)Atsimenu į rankas įdave kažkokį tai laikykli užejus negerumui reiketų, paspausti ir tyrimas būtų nutrauktas.Dar girdejosi baisiniai garsai.Laimei tyrimas atliktas per 6min.O del kenksmingumo vaisiui aišku, kad tai nera gerai,bet pati gydytoja sake ,geriau negu kompiuterine tomografija.Džiaugiuosi tuom ,kad mano vaikutis gime ,visiškai sveikas,ir vystosi sparčiau negu bendraamžiai,o kaip toliau bus ,Dievo valioje.....
Mind
Ernestulka, kaip reikalai? Jau po magnetinio? Kaip istverei? Kokie ispudziai? Ir, zinoma, kokie tyrimo rezultatai? smile.gif
Ernestulka
QUOTE(Mind @ 2008 03 02, 12:49)
Ernestulka, kaip reikalai? Jau po magnetinio? Kaip istverei? Kokie ispudziai? Ir, zinoma, kokie tyrimo rezultatai? smile.gif
*

Niu aš jau po magnetinio rezonanso tyrimėlio. Taip nervinaus, o viskas pasisekė gerai. blush2.gif Pavyko visa laikuti išgulėt be jokio krustelėjimo ir visai patiko. Tokie garseliai tame aparate buvo, ant galo vos ne kaip bumčikų muzikyke. Vos šokti neužsimaniau į taktą. (Juokauju) lotuliukas.gif Tikrai be reikalo taip nerimavau, bet kaip sakoma - pirmas kartas visad baisus. lotuliukas.gif Atsakymo dar nežinau, sakė bus dvieju savaičių bėgy. Bet dabar išsiaiškinau su keliom draugėm kad atsakymai turėtu būti daug greičiau. blink.gif Viena draugė sužinojo po dienos, kita po dviejų dienų, tai nieko nesupratau dėl ko man tiek tada laukt? blink.gif Rytoj arba koki antradieni pasiskambinsiu į kliniką pasitikslint, gal seselė kažką sumaišė. g.gif Merginos, kiek jums visoms reikėjo laukti atsakymo? 4u.gif
Spinduliux
O kaip del metaliniu daiktu? Reikia nusiimti darant si tyrima? pas mane yra keletas dantu, apvilktu metalu, tai reiskia, kad sio tyrimo darytis negaliu? Ar klausia pries tyrima tokiu dalyku?
Mergelė
Perskaičiau visą temą. Tai taip ir nesupratau, kiek kainuoja šis tyrimas? Ar jis nemokamas, jei turi siuntimą? Mano vyrui reikia atlikti stuburo, kiek kainuotų šis tyrimas? Gal kas esate neseniai dariusios šį tyrimą.
husmor
As dariausi ir su siuntimu ir be jo, su siuntimu nemokamai,tik susimokejau uz nuotraukas 40 lt,nes 2 nuotraukos.
Dariausi ir be siuntimo,mokejau apie 500.
Nors kiekviename mietse gali but kitaip g.gif as dariausi Panevezy.
rasike
QUOTE(jurgitat @ 2007 03 06, 18:27)
Man irgi parekomendavo pasidaryti magnetini rezonansa, tai siandien skambinau i centro poliklinika. eiliu visiskai nera, kaina 390.90 ir moketi reik , nebent jei puse gyvenimo ligoninej pragulejai ar dar kazkas mirtino. kadangi man reiktu issitirt del galimos stuburo isvarzos, tai su siuntimu, ar be jo, kaina ta pati.
O gal zinot kiek kitur kainuoja?
*

visai neseniai Med.diagnostikos centre dariausi stuburo megnetini rezonansa, tiksliau stuburo juosmens ir su siuntimu mokejau 260 litu.....
husmor
Tai vat sakau,kiekvienam mieste skirtinga tvarka, pas mus jei jau gavai isuntima, tai tyrimas nemokamas, tik va siuntima sunku gaut smile.gif
rasike
QUOTE(husmor @ 2008 03 25, 12:48)
Tai vat sakau,kiekvienam mieste skirtinga tvarka, pas mus jei jau gavai isuntima, tai tyrimas nemokamas, tik va siuntima sunku gaut  smile.gif
*

ko gero jei savam mieste gali gauti tai ko reikia... as savame net nuotraukos rentegeno negalejau gauti pasidaryti... o vilniuje viska gavau
husmor
Rentgena arba kita kenkminga ,t.y. tomografa, tai galima gauti irnesakyk.gif bet va jei nori magnetinio tyrimo,tai jau geriau susimoketi,nei tokius vargo kelius eiti..ir vistiek neaisku,ar gausi ..
merga
Labas vakaras .Esu klaipediete.BMR teko daryits 2 kartus.Abu sykius buvau su siuntimu.Man dare pilna su kontrastu.Kaina-156 lt.
merga
merga
Sveiki.Suzinojau,kad nemokamai daromas BMR gulint ligonineje.Tam reikalingas siuntimas i ligonine.
linute23
Dariausi siandien magnetini juosmens rezonansa. Dariausi Vilniuje, klinikoje "Tomografija". Kainavo 360lt be siuntimo. Kiek zinau, tikrai pigiausias variantas, bet kokybe ir aptarnavimas labai patiko. Pats magnetinis rezonansas tai visgi slykstus. Tie beprotiski garsai gali pribaigti. Kazkuriuo momentu bandziau isivaizduoti, kad as kokioj nenormalioj diskotekoj, ir, kad tai yra madinga muzika. Tai truput pagelbejo, bet siaip procedura nepatiko schmoll.gif
Ernestulka
QUOTE(linute23 @ 2008 05 23, 13:43)
Dariausi siandien magnetini juosmens rezonansa. Dariausi Vilniuje, klinikoje "Tomografija". Kainavo 360lt be siuntimo. Kiek zinau, tikrai pigiausias variantas, bet kokybe ir aptarnavimas labai patiko. Pats magnetinis rezonansas tai visgi slykstus. Tie beprotiski garsai gali pribaigti. Kazkuriuo momentu bandziau isivaizduoti, kad as kokioj nenormalioj diskotekoj, ir, kad tai yra madinga muzika. Tai truput pagelbejo, bet siaip procedura nepatiko  schmoll.gif
*

O man tie garseliai visai patiko, irgi aciocijavosi kažkaip su diskoteka. biggrin.gif Tik tiek kad buvo sunkoka ramiai išgulėt. Beje noriu paklaust gal kuri nors esate dariusios magnetinį kauno 3-iojoj ligoninėj? Kažkoks absurdas. Negaliu atsistebėt savo naivumu kad ryžaus joje darytis antrasyk šį tyrima, ir patikėjau daktarės siūlymu vėl imt nemokama tyrimą doh.gif Galvos tyrimo ats laukiau pustrečios savaitės, o dabar išvis mėnuo laiko kai nesulaukiu stuburo magnetinio atsakymų. Kažkoks košmaras. unsure.gif
linute23
Kaip jums atrodo, koks tyrimas tikslesnis: magnetinio rezonanso ar kompiuterines tomografijos? Tiksliau, ar gali buti, kad darant kazkuriuo is ju, galima nepastebeti kazko ka darai su kitu? Ar bet kuris tyrimas yra 100% patikimas?
Iridy
QUOTE(linute23 @ 2008 05 25, 20:23)
Kaip jums atrodo, koks tyrimas tikslesnis: magnetinio rezonanso ar kompiuterines tomografijos? Tiksliau, ar gali buti, kad darant kazkuriuo is ju, galima nepastebeti kazko ka darai su kitu? Ar bet kuris tyrimas yra 100% patikimas?
*

Man iš pradžių darė kelis kartus kompiuterinę tomografiją, o kai nieko nerado, tada magnetinį rezonansą. Taip kad arba magnetinis rezonansas tikslesnis, arba priklauso ir nuo to, ką šviečia. Man darė klubų, stuburo ir nugaros apačios nuotraukas. smile.gif
Taip pat gydytoja sakė, kad magnetinis rezonansas daug mažiau kenkia nei kompiuterinė tomografija.
Dalytukas
magnetinio rezonanso tyrimas yra tikslesnis tik reikia zinoti koks jo galingumas,pvz kauno klinikos turi 2 magnetinius rezonansus,vienas yra labai geras t,yra 3 teslos galingumo ,o kitas yra silpnesnis,pries darantis reiketu pasitarti su gydytoja.
linute23
QUOTE(Dalytukas @ 2008 05 26, 22:43)
magnetinio rezonanso tyrimas yra tikslesnis tik reikia zinoti koks jo galingumas,pvz kauno klinikos turi 2 magnetinius rezonansus,vienas yra labai geras t,yra 3 teslos galingumo ,o kitas yra silpnesnis,pries darantis reiketu pasitarti su gydytoja.
*

Gal dar patikslinsiu klausima 4u.gif Ar gali buti, kad darant kompiuterine tomografija, buvo nepastebeti kokie nors, na mano atveju, stuburo pakitimai? O po puses metu padarius tyrimus magnetiniu rezonansu, jie buvo rasti? T.y. ar butinai tie pakitimai yra nauji, ar gali buti, kad jie yra seni, bet nepastebeti, praeito tyrimo metu?
MijaV
Manau, kad tyrimu tikslumas labai panasus.Tik kompiuterines tomogafijos metu nuotraukos iseina tokios, lyg zmogus butu perpjautas, na turiu omenyje,isilgai. O magnetinio rezonanso nuotraukos tokios, na lyg oda nuluptu ir i matytu kas viduj darosi. Na tikiuos, kad aiskiai paaiskinau mirksiukas.gif biggrin.gif
Kompiuterine tomografija prilygsta beveik 500 rentgenu, tad yra labai kenksminga.
O magnetinis rezonansas - ne.
Pati darysiuosi magnetini rezonansa pilvo organu si penktadieni. 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.