Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(agniete @ 2007 02 04, 17:58)
Labas mergaites...
Sia savaite ziurejau laida apie naujus vaistus (israsti jau seniai,bet patvirtinti tik Kinijoje jau 3 metai),Genecide,jie atkuoja auglius ir privercia vezio lasteles susinaikinti...Programoje rode kelis zmones,kuriems like gyventi buvo tik savaites,o visiskai pasveiko...Norejau paklausti:gal jus ka girdejote apie juos?Gydymas £20000,nepigus,noretusi suzinoti daugiau apie ji...Zinau jo ligos rimtuma-todel rasykite drasiai,nenuvilsite-vilties ir taip beveik neliko...Balandi jam bus 50...


Ar vaistai tikrai taip vadinasi? Nes šiap jau genecide reiškia genocidą. Bent jau internete pagal šį žodį išmeta info tik apie genocidą.
Atsakyti
QUOTE(agniete @ 2007 02 05, 20:28)
Nezinau nei kaip jam padeti...Uosvis vis laukia is manes ziniu,tikedamasis,kad atradau kazkokius stebuklingus vaistus,kad kazka naujo radau internete...Nenoriu net skambinti,nes nezinau ka ir besakyti... verysad.gif


Nera deja tu universaliu, stebuklingu vaistu nuo vezio, nera...Nei internete, nei tikroveje... Mane kazkaip ramina ir teikia vilti paskutiniai eksperimentai su dichloracetatu. Gal tai tikrai sukels perversma onkologijoje? Zinoma, kol dar bus patikimi tyrimu rezultatai - metu metai praeis. Bet jei man butu labai blogai, jauciu bandyciau gerti savavaliskai...Nors siokia tokia viltis...
Atsakyti
Laba diena,
tikriausiai, kas šiandien atsidarėte mūsų supermamas, pastebėjote, kad yra reklamuojama Maximos akcija: su įvairiomis MAXIMOS kortelėmis visą savaitę nuo vasario 6 d. iki vasario 12 d. galioja 20% nuolaida visiems vynams. Tad už kortelių ir mėgstamiausio raudono vyno arba kokio kitokio, bet tik raudono tongue.gif ...
Žinome, kad raudonas vynas geras antioksidantas (rekomenduojama 50-100 ml kiekvieną dieną išgerti) smile.gif
Tik užsimiršę nepadauginkit, galveles skaudės. lotuliukas.gif tongue.gif

P. s. Esu didelė nusikaltėlė – bet gal netokia didelė? Nes tik atkreipiu dėmesį į akciją (jos nereklamuoju mirksiukas.gif ) – galima įsigyti truputį pigiau raudono vyno – pripažinto antioksidanto.
Moderatorių ir kt. prašau labai nesupykti.

Oi, CATINA, sveika 4u.gif 4u.gif 4u.gif , tikiuosi viskas gerai? Senokai, senokai buvai, kaip tau sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 06 vasario 2007 - 12:16
Sveikute, adis ! 4u.gif

Pas mane nieko naujo, savijauta normali, o kas ten organizme is tikruju vyksta - parodys tyrimai, kuriuos turesiu vasario viduri. Ir bijau, ir viliuosi ...

Esu nezmoniskai uzsivertusi darbais, nors stresas, sako, kenkia... smile.gif Kai suzinojau apie savo liga, is pradziu norejau is viso nustoti dirbti ir vien tik megautis gyvenimu. Bet paskui atsivere naujos profesines perspektyvos - ir pasineriau i darba iki kaklo. Bet man tai padeda uzsimirsti. Tai ir dirbu, kol galiu...

Uztai savaitgaliais megaujuosi daug aktyviau negu anksciau. Ir dziaugiosi kiekviena akimirka, praleista su savo mazuoju suneliu, kuris vis auga ir auga...

Kas pas Tave naujasnio, adis? Kaip savijauta?
Atsakyti
Catina, tavo sūnelis viena diena „jaunesnis“ už mano vyrą. smile.gif Kadangi mano vyras vertas tik gerų ir labai gerų žodžių, nuostabus žmogus, galiu tik palinkėti, kad toks užaugtų ir tavo mažylis.

Darbai nėra blogai, ypač, kai jie įdomūs ir patinka. Stresas nuolatinis palydovas, tik, kad jis nebūtų labai didelis...

Savijauta truputį kelia nerimą. Rytoj laukia „rimtas“ tyrimas ir pokalbis su gydytoja. Kažką sužinosiu (viliuosi, kad žinios bus geros), kaip ir kiekvienas nerimauju. Greičiau jau ta rytdiena ateitų ir praeitų.

Atsakyti
Catina, Adis linkiu tik geru ir geru ziniu thumbup.gif
Atsakyti
Adis,tau-mano palaikymas rytoj. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visų pirma noriu visoms palikėti stirpybės ir sveikatos 4u.gif

Įlindau į šį skyrelį ieškodama patarimų, kaip padėti krūties vėžiu sergančiam žmogui verysad.gif atrodo, kad net drasinantys mano žodžiai pasidarė lėkšti ir beprasmiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agniete @ 2007 02 05, 22:28)
Gal zinote kokia gera knyga,kuria galeciau jam nupirkti ir padovanoti-seniau isvis neskaite,taciau liga ji pakeite,manau tikrai vakarais ja pavartytu..?


man patiko Louise L.Hay "Myledamas save Tu busi laimigas". cia mazdaug apie tai, kaip pakeisti savo ribotus neigiamus isitikinimus ir tapt harmoningu, sveiku ir laimingu zmogumi mirksiukas.gif

ADIS, gera minti del vyno davei biggrin.gif dar ypac kai nuolaidos hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 02 05, 23:48)
Ar vaistai tikrai taip vadinasi? Nes šiap jau genecide reiškia genocidą. Bent jau internete pagal šį žodį išmeta info tik apie genocidą.

Sorry girls,smegenys isvis nedirba-priverciau ieskoti ziniu apie genocida doh.gif Vaistai vadinasi GENDICINE. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Siracusa @ 2007 02 06, 16:19)
man patiko Louise L.Hay "Myledamas save Tu busi laimigas". cia mazdaug apie tai, kaip pakeisti savo ribotus neigiamus isitikinimus ir tapt harmoningu, sveiku ir laimingu zmogumi  mirksiukas.gif

ADIS, gera minti del vyno davei biggrin.gif dar ypac kai nuolaidos hihihi.gif


Aciu, paprasysiu ,kad nupirktu ir butinai jam padovanosiu-kaip tik Valentinas arteja... 4u.gif Nezinau kaip jums,o as i raudona vyna is tolo negaliu ziureti schmoll.gif Uztenka vienos taures ir galva ryte taip barska,kad paskui ilgai i ji neziuri biggrin.gif

Gros dienos visoms-ir ,kad galveles rytoj nuo to antioksidanto nebarsketu!!! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agniete @ 2007 02 06, 18:12)
Sorry girls,smegenys isvis nedirba-priverciau ieskoti ziniu apie genocida  doh.gif  Vaistai vadinasi GENDICINE. blush2.gif


Na, genocidas tai tikrai nuo visų ligų gydo, o ar padeda Gendicidas, tai dar klausimas. smile.gif Beje, kainą irgi kiek užkėlei – 20 tūkst., bet ne svarų sterlingų, o dolerių. smile.gif Bet vis vien tai kosminė suma, jei kišenės tuščios.

Radau tokį populiarų straipsnelį apie Gendicidą. Jame paaiškinta kas, kaip ir kur. Metodas remiasi p53 geno naudojimu, t.y. genų terapija. Vakariečiai jau seniai bando p53 pasikinkyti, bet nelabai sėkmingai, išskyrus, panaudojimą ankstyvos vėžio diagnostikos srityje. O kiniečiai štai ėmė ir padarė. Be ilgų bandymų, paprastai, kaip visada. Jie, matyt, bando iškart gydydami ir, matyt, kartais (o gal dažnai?) šie bandymai būna sėkmingi. Kodėl sėkmingi, kokiais atvejais – koks dabar skirtumas? Padeda? Naudok! Čia, kaip su penicilinu – visi matė, kad jis padeda, bet ilgai nežinojo kodėl. Vėliau išsiaiškino.
Nemanau, jog Gendicidas yra nesąmonė – p53 genas neleidžia taip manyti. Įdomu, ką vakariečiai mano? Kol kas išskaičiau, jog jiems nepatinka, jog buvo per mažai bandymų, t.y. trūksta moksliškai pagrįstų įrodymų. Be to, jie nežino ir ne be pagrindo bijo gydymo pasekmių, kurios vėliau ar anksčiau gali išlįsti. Su genais vakariečiai žaidžia jau seniai ir geriau už kiniečius žino apie šio žaidimo siaubus.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 02 06, 13:35)

Savijauta truputį kelia nerimą. Rytoj laukia „rimtas“ tyrimas ir pokalbis su gydytoja.  Kažką sužinosiu (viliuosi, kad žinios bus geros), kaip ir kiekvienas nerimauju. Greičiau jau ta  rytdiena ateitų ir praeitų.


ADIS-sėkmės Tau 4u.gif Pamatysi ,viskas bus gerai...
Atsakyti