Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

Uzjauciu,Gosh....Nezinau tokiu zodziu,kurie paguostu...

senia nebuvau sitam skyrely,gal manes jau niekas ir neprisimena cia...Pradejau lankytis cia jau nesveikstanti..O dabar ,manau,jau tokia ir esu...jau 4 metai,kaip viskas praeity..To ir jums linkiu...
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2007 02 14, 23:46)
senia nebuvau sitam skyrely,gal manes jau niekas ir neprisimena cia...Pradejau lankytis cia jau nesveikstanti..O dabar ,manau,jau tokia ir esu...jau 4 metai,kaip viskas praeity..To ir jums linkiu...


Atsimenam Vytureli, atsimenam. 4u.gif Rašei, kad Wobemuga vartojai. Ar dar tebevartoji?
Atsakyti
eeeeeee.tikrsi daug atsimenat,as nepasiziurejus i pakuote,pavadinimo net nepakartociau blush2.gif
Tebevartoju..bet kadangi jau penkti metai vartojimo prasideda-tai tereikia vaistus gert kas 5 menesiai...-pradedu pamirsinet kada geriau,ir kada gert...

Plaukus po "viso to" atsiauginau vos ne iki pusiaujo-kompensacijai po neturejimo tongue.gif Garbanas jau beveik visas nusikirpau.. Jauciuosi kaip seniau...Linkiu ir jums to paties..Kartojuos? Bet nuosirdziai...

Paskaitineju jusu skyreli-tik gaila,neisimenu kas pas ka..Tik mintyse jums visoms stiprybes palinkiu ir iseinu...Tad palieku tik geriausias mintis ir linkejimus.
Atsakyti
MIELOSIOS-PASIMELSKIM.MIRĖ RAŠYTOJA JURGA IVANAUSKAITĖ.



Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 02 17, 20:52)
MIELOSIOS-PASIMELSKIM.MIRĖ RAŠYTOJA JURGA IVANAUSKAITĖ.

labai didele netektis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 02 17, 20:52)
MIELOSIOS-PASIMELSKIM.MIRĖ RAŠYTOJA JURGA IVANAUSKAITĖ.


Amzina atilsi Jai, kasdien prisimindavau maldoje.. Mirdama zemeje Ji gime Dangui.. wub.gif

Man irgi si diena reiksminga --- 2 metai po diagnozes wub.gif pamenu, buvo -10 salcio kai su vyreliu ir Rusniuku pilvely keliavom i kmu, pirma biopsija ir 6sav nestumas cool.gif Kokia Dievo dovana, kad dabar Ja turim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 02 17, 21:34)
Mirdama zemeje Ji gime Dangui.


Patys gražiausi žodžiai, kuriuos esu girdėjusi. Jurga mano vienmetė buvo...Amžiną atilsį. Malda savo palydėsiu...
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 02 17, 20:34)
su vyreliu ir Rusniuku pilvely keliavom i kmu, pirma biopsija ir 6sav nestumas  cool.gif  Kokia Dievo dovana, kad dabar Ja turim  wub.gif

Mano Rusne irgi Dovana...As su ja labai sunkiai pastojau,vis grese persileidimas(matyt many augo ir piktukas),o liga diagnozavo jau po jos gimimo praejus pusantru metu...
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2007 02 17, 22:51)
Mano Rusne irgi Dovana...As su ja labai sunkiai pastojau,vis grese persileidimas(matyt many augo ir piktukas),o liga diagnozavo jau po jos gimimo praejus pusantru metu...


Rusnių mamyčių klubą steigsim. 4u.gif Kas su jomis darosi? Aš nuo 20 savaitės su gresenčiu iš lovos nekilau... Šiaip taip pagimdžiau, vėliau nuo rankų nepaleidau, sunkiai prigijo ji šiame pasaulyje, liga vijo ligą, viena už kitą sunkesnė. Išaugom... Pamiršom...Manoji jau 15-os su uodegėle.
Kaip vadinat? Manoji Rusnelė - ugnelė ir Rusnelė -uogelė.

Nejau čia vardo reikšmė tokia svari būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 17 vasario 2007 - 23:17
QUOTE(Ramunike @ 2007 02 17, 22:52)
MIELOSIOS-PASIMELSKIM.MIRĖ RAŠYTOJA JURGA IVANAUSKAITĖ.


Tebuna jai lengva zemele...
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 02 17, 21:59)
Rusnių mamyčių klubą steigsim. 4u.gif  Kas su jomis darosi? Aš nuo 20 savaitės su gresenčiu iš lovos nekilau... Šiaip taip pagimdžiau, vėliau nuo rankų nepaleidau, sunkiai prigijo ji šiame pasaulyje, liga vijo ligą, viena už kitą sunkesnė. Išaugom... Pamiršom...Manoji jau 15-os su uodegėle.
Kaip vadinat? Manoji Rusnelė - ugnelė ir Rusnelė -uogelė.

Nejau čia vardo reikšmė tokia svari būtų?


AS ja vadinu Rusniuku-drugeliu,..Nors ji jau nebenori taip but vadinama...Labai surimtejo ir pbuvo praradus gyvenimo dziaugsma,nes mokykloje labai nesiseke...Siaip visad plevenanti ir niekur ilgam nenutupianti...
Auginau as ja labai lengvai-tai buvo man dovana is Dievo...Maitinau iki pusantru metu,miegodavom kartu lovoje,tai jokio nuovargio su ja nepatyriau...Ji mano dziaugsmas ir paguoda...

Pagal vardo reiksme irgi galima jai savybiu prirasyt...Nuolat rusenanti,bet ,visad yra vilties isaugt i kazka didelio...
Jei nori ja pamatyt-kazkur forume yra nuotraukos-"Vyturelio pieva" vadinas...
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2007 02 18, 18:33)
Jei nori ja pamatyt-kazkur forume yra nuotraukos-"Vyturelio pieva" vadinas...


thumbup.gif .
Norėjau dar paklausinėti. Kadangi tu jau 4 metai po ligos, kur ir kas kiek laiko pasitikrini sveikatą? Kokie pagrindiniai patikrinimo metodai: echoskopija, tomografija, rentgenas ar tiesiog pokalbis? Ar grįžti į Lietuvą, ar Anglijoje? Iš tikrųjų tai tardau dėl to, kad jei esi prižiūrima Anglijoje, įdomu ką gydytojai rekomenduoja daryti, kad liga būtų tik praeities sunkus prisiminimas. Domina maistas, vitaminai, papildai ir t.t. Gal ne tik man bus įdomu.
Atsakyti