Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

Sveikos,mergaitės,
Aš vėl su savo bėdom. verysad.gif Jau metai,kai mamai buvo atlikta operacija,po to dar chemoterapijos 6 kursai,pertrauka,vėl chemija ir tik šiandien sužinojau,kad tokiems onkologiniams ligoniams priklauso vienkartinė ir mėnesinė pašalpos?!
Esu tikra,kad ne viena apie tai žinot-patarkit,kur kreiptis ir kokių dokumentų reikia.
Iškarto dėkoju ir sveikatos visoms!!!
Atsakyti
apie pašalpas nežnau, bet paprastai skiria 2 grupės invalidumą, o tai reiškia - negalios pensiją - jei ji ne pensininkė. Jei pensininkė ar tuoj bus, tada reikia jau pasiskaičiuoti. Tėčiui neapsimoka invalidumo pensija, nes jo pensija didesnė, o abiejų iškart - nemoka.
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2007 07 19, 15:48)
šiandien sužinojau,kad tokiems onkologiniams ligoniams priklauso vienkartinė ir mėnesinė pašalpos?!
Esu tikra,kad ne viena apie tai žinot-patarkit,kur kreiptis ir kokių dokumentų reikia.
Iškarto dėkoju ir sveikatos visoms!!!


Kiek žinau yra galimybė gauti vienkartinę ligos pašalpą, socialinės paramos skyriuje, atrodo taip vadinasi. Pašalpa mokama nepriklausomai nuo pajamų. Daugiau tai nieko nežinau, nes man pasakė, kai jau seniai buvau baigusi gydymą ir net nėjau aiškintis. Jei ką daugiau sužinosit, pasidalinkite savo žiniomis, pravers. Gal ir kiti nieko nežino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 19 liepos 2007 - 21:50
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 07 19, 17:22)
apie pašalpas nežnau, bet paprastai skiria 2 grupės invalidumą, o tai reiškia - negalios pensiją


regis, ne taip paprastai jį ir skiria, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus 4u.gif skamba groteskiškai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 07 14, 07:10)
Sake, kad taikys hormonu terapija  ax.gif . Vat ir man kazkaip nesirisa nors tiesa pasakius suzinojau tai dar tik savaite laiko, bet jau jau kisa visokius dokumentus pasirasyk operacijai. Jauciuosi sveika niekas neskauda ir viskas prasidejo nuo kosulio ir se tau zinia  verysad.gif .

Labai užjaučiu, turbūt nė vienas nesam pasiruošę priimti tokią žinią console.gif . Turiu truputį informacijos apie hormonų terapiją. Mano mama ir tėtis serga vėžiu. Dėl amžiaus pakitimų ir sveikatos būklės negalima taikyti nei chemoterapijos, nei spinduliavimo (tai juos greičiau pribaigtų negu vėžys). Po operacijos tyrė auglio jautrumą hormonams, ir dabar tėtį gydo hormonais (jau greit metai be pakitimų ax.gif ). Gydytojas sakė, kad ir taip gydant kartais būna ilgas ramybės periodas. Mamai, deja, hormonai netinka, tai negaunam jokio gydymo...
Ačiū jums už jūsų puslapiuką, kartais užsuku čia pasisemt stiprybės ir susirasti reikalingos informacijos 4u.gif .
P. Kikimora, man kartais irgi neramu, dėl nuskambančių panašių versijų blush2.gif , bet esu tikra, kad tas, kuriam skirta sudegti, nenuskęs, t.y., kiekvienam savas likimas, ir nereikia dėl to perdaug sukti galvos mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Gal kuri žinote, kur Vilniuje dar būtų galima nusipirkti knyga: Geffen J. R. Kelionė per vėžį. K., 2003. Ji senokai išleista ir kiek klausinejinu nei viename knygyne jos nėra verysad.gif. Labai norisi ja pavartyti.
Atsakyti
QUOTE(upss @ 2007 07 22, 19:14)
Sveikos mergaites,
Gal kuri žinote, kur Vilniuje dar būtų galima nusipirkti knyga: Geffen J. R. Kelionė per vėžį. K., 2003. Ji senokai išleista ir kiek klausinejinu nei viename knygyne jos nėra  verysad.gif. Labai norisi ja pavartyti.

Jei nėra knygynuose galima bandyti užsisakyti internetinėje parduotuvėje-knygyne www.super.lt, tik reikės dar sumokėti už knygos pristatymą, kuris yra apie 7 Lt, bet jei labai reikia ir negaunate niekur, galima pabandyti...Šiaip tai labiau apsimoka užsisakyti kokias nors kelias Jums reikalingas knygas, nes pristatymo kaina nepriklauso nuo knygų kiekio.
Atsakyti
QUOTE(upss @ 2007 07 22, 20:14)
Sveikos mergaites,
Gal kuri žinote, kur Vilniuje dar būtų galima nusipirkti knyga: Geffen J. R. Kelionė per vėžį. K., 2003. Ji senokai išleista ir kiek klausinejinu nei viename knygyne jos nėra  verysad.gif. Labai norisi ja pavartyti.

jei nori tik paskaityti - ją tikrai galima rasti visose Vilniaus bibliotekose. pasižiūrk suvestiniame lietuvos kataloge: http://www.libis.lt/lt/welcome.html įvesk pavadinimą arba autorių, tada paspausk ant išmesto įrašo -> "pilnas aprašas" ir pasirink tau tinkamą biblioteką, pasižiūrėsi ar yra šiuo metu laisvų.
Atsakyti
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 07 19, 17:22)
apie pašalpas nežnau, bet paprastai skiria 2 grupės invalidumą, o tai reiškia - negalios pensiją - jei ji ne pensininkė. Jei pensininkė ar tuoj bus, tada reikia jau pasiskaičiuoti. Tėčiui neapsimoka invalidumo pensija, nes jo pensija didesnė, o abiejų iškart - nemoka.



Ačiū už patarimus dėl knygos smile.gif . Onkologiniam institute yra socialinis darbuotojas, kuris gali paaiškinti viskas kas neaišku dėl nedarbingumo, invalidumo grupės ir kt. Apie vienkartinę pašalpą paaiškino taip: pasibaigus gydymui arba jo metu reikia prašyti gydytojo, kad duotų ligos istorijos 27 formos išrašą. Berods daugiau jokiu popieriu iš gydančios istaigos ir nereikia, kažkaip kol aiškino buvo aišku, o išėjau ir vėl nelabai aišku unsure.gif , bet gal gydytojas žinotų. Su visais popieriais reikia kreiptis į savo miesto savivaldybę. Vat tik nežinau ar turi reikšmės ar žmogus dirbantis, ar pensininkas, bet greičiausiai neturi. Koks būtų tos išmokos dydis sprendžia savivaldybė. Beto jeigu žmogus jau pensininkas, pagal kažkokias naujas istatymo pataisas jam neskiriama invalidumo grupė.
Atsakyti
Pasirodo dar yra nuostatų ir kriterijų, kurie apibrėžia darbingumo lygį punktas 128, pagal kurį galima nustatyti spec. poreikius. Jis galėtų būti taikomas ir pensijinio amžiaus pagal soc. draudimą sulaukusiems žmonėms.
Atsakyti
labas vakarelis..

seniai seku Jūsų temas, bet lyg siol nesu parasiusi..

as dėl tu pašalpų- ar jos priklauso kai gydomas atsinaujines vėžys? atsirade metastazes?

Ir dar norečiau pasidomet, ar kam nors is cia besilankanciu teko kartu su chemija vartoti IMUNITETA MAŽINANČIAS tabletes, 3x16 su kiekviena chemja, kokiu atsargumo priemoniu reiktu griebtis? gal net zinot kokiu krauja palaikanciu preparatu-produktų būtų negalima vartoti tuoo metu?
Atsakyti
Praeitą savaitę palaidojom mano tetulę. Ne, ji nepralaimėjo vėžiui. Anaiptol, - trečios stadijos padarui teko 17 metų laukti, kol ji nusilpo nuo kitų ligų bei amžiaus, ir nusprendė, kad gana jau kabintis į gyvenimą, iš kurio tik skutai belikę. Taigi padaras tik skutus ir tegavo. Praeitą vasarą aš jos išdrįsau paklausti, ar ji nebijo mirties. Ne, - atsakė - jau nebijau...
Per laidotuves nebuvo taip graudu, kaip anąsyk, kai aplankiau ją ligoninėje. Laidojom, kažkokią nepažįstamą išdžiuvusią močiutę, niekuo nepanašią į mano tetulę, kuri visa širdimi liūdėdavo, kai kažkam būdavo blogai, džiaugdavosi, kai kažką aplankydavo sėkmė, o per vakarones mėgdavo dvi čierkeles išgerti ir padainuoti ar ką nors linksmo papasakoti.
O dabar labai labai gaila... savęs, apskabytos ir paliktos toliau gyventi.
Atsakyti