Įkraunama...
Įkraunama...

Chlamidijos

Maziukas niekaip is slogos ir kosulio neissivaduodavo - savaite sveikas, pusantros sloga, kosulys, ir vel is naujo. Kai trecia karta susirgo, tai ir as emiau koseti. vakar pasidarome tyrimus - chlamidijos ir mikolpazma. Gydytis reikia antibiotikais 10 dienu. Bet kad jokio imuniteto neigaunama, tai vel paskui uzsikresime, o sako, kad dabar labai paplite, daugybe zmoniu jas nesiojasi, ir nebutiani net turi koseti, gali buti tik nesiotojas, ir tada vel uzsikresti galima. tai net vyra rekoendavo daktare nusiusti issitirti, ir, ko gero, net jei neras jam tu chlamidiju, vis tiek gers antibiotikus, nes kitaip jis gali mus jau issigydziusius uzkresti.

Ar kas susidurete? Jei jau taip paplitusi, kaip sako, tai gal papasakokite kasnors, kaip gydymas pasiseke.
Atsakyti
o jojoi,buvo mums taip pernai rudenį.Antibiotikus gėrėm visi trys draugiškai.Nu ir po antibiotikų šiek tiek pagerėjo,bet daina be galo visą žiemą slogavom, kosėjom, gerklė raudona.O šiemet vėl tas pats - nežinau net ko griebtis. doh.gif
Mes prie jūsų prisijungiam.Smagumo mažai, bet vis ne viena heart.gif
Atsakyti
Nera viskas labai baisu. Tai dazniausiai vaiku kolektyvuose plintanti infekcija. Mes daug ka nesiojames, nebijok kad islys vel vaikeliui. Juk labai daug naujagimiu gauna stafilokoka pvz, tai irgi nesiojasi. Tos infekcijos atsinaujina kai nusilpsta imunitetas, ar labai atsala. Daugeliui vaiku tiesiog is kart raso Klacida, net be tyrimu ir jie nezino kad turi mikoplazmu. Mano dukrai buvo ir baigesi, nepasikartojo. Geriau ir as, o vyras ne. As ja veliau del keliu kosuliu vedziau pas infekcioniste, tai buvo paprasti kosuliukai, o ne infekciniai. Dziaukis, kad radai priezasti. Nesinervink, nes ir pabaigus antibijotikus gali dar koseti kol issivalys. Sekmes heart.gif
P.S. Vilniuj santariskese yra vaiku infekcine ligonine, jei del ko neramu, ten galima vaziuot pasikonsultuot.
Atsakyti
Mano vyresnysis irgi gydesi nuo mikoplazmos. Pradzioje buvo tik kosulys. Kokias dvi savaites gereme visokius sirupus nuo kosulio, bet pagerejimo nebuvo, tik komplikavosi. Kartais tas sausas kosulys ji privarydavo iki vemimo. Buvo nelinksma, matesi, kad vaikas silpsta. Tuomet pediatre israse Klacid antibiotiku, gerem kokias dvi savaites. Pediatre itare, kad tai mikloplazma, bet tirtis nesiunte. Antibiotikai isgyde gerai smile.gif , bet esu girdejusi, kad tai pasikartoja sad.gif .
Papildyta @ [mergetime]1098986604[/mergetime]
Beje, nei, man nei mano vyrui Klacido gerti nesiule, matyt, kad nebuvom istirti.
Atsakyti
QUOTE (šviesa @ 2004 10 28, 19:43)
Nera viskas labai baisu. Tai dazniausiai vaiku kolektyvuose plintanti infekcija. Mes daug ka nesiojames, nebijok kad islys vel vaikeliui. Juk labai daug naujagimiu gauna stafilokoka pvz, tai irgi nesiojasi. Tos infekcijos atsinaujina kai nusilpsta imunitetas, ar labai atsala. Daugeliui vaiku tiesiog is kart raso Klacida, net be tyrimu ir jie nezino kad turi mikoplazmu. Mano dukrai buvo ir baigesi, nepasikartojo. Geriau ir as, o vyras ne. As ja veliau del keliu kosuliu vedziau pas infekcioniste, tai buvo paprasti kosuliukai, o ne infekciniai. Dziaukis, kad radai priezasti. Nesinervink, nes ir pabaigus antibijotikus gali dar koseti kol issivalys. Sekmes heart.gif
P.S. Vilniuj santariskese yra vaiku infekcine ligonine, jei del ko neramu, ten galima vaziuot pasikonsultuot.

Na, aciu labai.
O as, kadangi, pasirodo, esu jau vel nestuke.gif
Tai man ir negalima to klacido - tai gydo bioparox'u ir as manau, kad paskui vel galiu savo maziuka apkresti, jis bus isgeres antibiotiku, bet as tai iki galo ir neuzmusiu tu bjaurybiu...
Aciu, Sviesa, nuraminai.
Atsakyti
Mes kaip tik dabar gydomės mikoplazmos sukeltą plaučių uždegimą. Geria vaikas klaritromiciną iki 14d. Šeimos gydytojai yra tos nuomonės, kad gydyti reikia visą šeimą, tačiau mūsų pediatrė kitiems šeimos nariams nieko neskyrė ir nerekomendavo. Beje, mikoplazmą ir chlamidiją veikia ne tik klaritromicinas, bet ir kiti antibiotikai kurių veikliosios medžiagos pavadinimas ......-micinas( eritromicinas ir pan).
Atsakyti
Viena infekcioniste sake,kad mikoplazmas nesioja vaikai ir jomis apkrecia suaugusiuosius.
O mana mama kaip tik siuo metu gydosi mikoplazamas ir chlamidijas.Ji dirbo aukle pas kelis vaikus,kai sie sirgo.Vienas vaikis istisai kosejo,matyt ir apsikrete smile.gif
Mano mazoji praeita savaite ir kosejo sausu kosuliu,tai gydytoja apsidraudimui (kadangi ir mano mama gydosi ) be jokiu tyrimu israse eritromicina.
Atsakyti
Mums irgi itaria mikoplazma nors gerkles tepinelio tyrimas nieko nerode:(

Musu pediatre liepe sugert sumamedo , nors jau liga buvo pasibaigus ir mergaite visai pasveikus, pasikonsultavom su protingesne gyd. ir liepe jokiu budu negertt antibiotiku kol liga neumi.Sudare imuniteto stiprinimo schema ir uzdraude i darza eit.
Tai va stiprinam imuniteta ir kol kas ( jau du men) kaip nesergam.
Atsakyti
Ar buvot susidure su chlamidijoze? verysad.gif Kaip sekesi gydytis? Gal kas zino daugiau apie sia bakterija? g.gif Bukit drauges, pasidalinkit patirtim rolleyes.gif
Atsakyti
Mano drauge turejo ta malonuma, gydesi ne vienerius metus blink.gif
Atsakyti
Yra tokiu privaciu kabinetu Vilniuje, kur visiems ja randa, rimtai sakau, kas nueina, tam ir randa rolleyes.gif
Tai vat jei tai nustate ponia Ona Mazyliene Rygos g-vej, numerio neprisimenu prie sirdies chirurgijos klinikos, tai nekreipk demesio, patariu. ax.gif Garantuoju, jog jokios chlamidiozes nera tokiu atveju smartass.gif
Siaip, netgi jei ir kitame kabinete tau ja nustate, patariu nepradeti gydytis is kart, bet dar karta kur nors kitur issitirt, kitu metodu pvz. galima issitirti krauja. Nes tai nera lengvai aptinkama liga, o visokie sarlatanai pinigu lupikautojai gydytojai megsta sita diagnoze siaip sau "prikabint". Taigi, jei jau ja aptiko, butinai issitirt dar karta, kitoje vietoje patariu pries pradedant gydytis.
Atsakyti
Mane irgi tyre del chlamidiju, aciu Dievui nerado. Dar ieskojo ureaplasmu ir mykoplasmu. Rado tik ureaplazma. Israse antibiotiku abiem su vyru. Gydomes. Po 10 dienu turetume pasveikti. Tikiuosi taip ir bus g.gif
Atsakyti