Įkraunama...
Įkraunama...

Chlamidijos

QUOTE(plepute @ 2007 06 05, 10:15)
Sveikos mergaites. Turiu rimta problema,gydyt padare tyrimus ir aptiko bjauriuju chlamidiju. Paskyre man ir partneriui gydyma. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai, bet turiu toki klausimeli, po kiek laiko jos pasireiskia?? Dab turiu tik viena partneri, bet pries kokius 1.5metu buvo kitas. Ar tada galejau uzsikresti? Ar jos taip ilgai tunojo ir tik dab pasirode???Bukit geros, pasidalinkit su manim savo patirtim, turbut ne viena su sia problema esat susidurusios. Aciu!

Galejai uzikresti pries 1,5 metu, o galejo tave apkresti ir dabartinis parneris, net jei jame ir nerado tos zarazos, nereiskia, kad jos neturi schmoll.gif Uz tai ir liepia gydyti abu partnerius. Kadangi liga naujoviska, pasireiskia ji po poros savaiciu po apsikretimo, tik ne visiems vienodai-vieniems jauciasi simptomai stipriau, kitiems-jie visai nesijaucia. Taciau sukelia tokia negydoma liga pasekmiu bjauriu-nevaisinguma, gimdos, kiausidziu uzdegimus, slapimtakiu uzdegimus ir pan. Kartais simptomu nebuna visai, todel moteris net nezino, kad ta chlamidija turi. Ir tik negaledama pastoti ar sirgdama pastoviai uzdegimu(tipo, persalau, gavau gimdos uzdegima), gydytoju yra tiriama ir dazniausiai nustatoma to priezastis. Antibiotikais gydoma 10-14 dienu. Pasveikstama. Dazniausiai visos problemos pasibaigia. Po chlamidiju issigydymo pagimdziau du vaikus, nors buvau jau netekusi vilties del nevaisingumo.

Atsakyti
Niu jo.... labai aciu uz toki issamu atsakyma, tikiuosi ir man viskas bus gerai. Nuo siand pradesim abu gydytis. Mums paskyre triju dienu gydymo kursa, o tada vel ziures, kaip ten kas.
Atsakyti
Patariu paskaitineti tema "Bakterijos, virusai ir kitos zarazos" skyriuje "Nesulaukiancioms gandro". O kad gydymas tik trims dienoms paskirtas, tai kazkaip nerealu, na nebent ziauriai stiprus antibiotikai g.gif Ir paprastai tikrinama ar zarazos isnyko, tik praejus menesiui po gydymo.
Atsakyti
O kokie pozymiai pasireiske? g.gif
Atsakyti
Pradejo persteti einant i tualeta.Ir kazko siek tiek pilvo apacia maudzia.

Manau, kad antibiotikai tikrai labai stiprus ir net du kartus per diena reikia gert. Aciu uz patarima, butinai ta skyreli paskaitinesiu.
Atsakyti
galėjo tie požymiai išlįsti ir po kelių metų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 birželio 2007 - 19:15
aš buvau vienu metu, kad mano išskyros pagelto, bet tuo metu gėriau B grupės stiprius vitaminus. Kai nustojau gerti nebebuvo geltonos, bet balzganos. Tai man cia nerimauti, ar cia tiesiog eilinį kartą pienligė. Labai krūtinę skauda jau dvi savaites, pilvuką keistai maudžia, na ir tos išskyros balzganos,tirštokos ir negausios, kvapas normalus. unsure.gif
Atsakyti
Jokių ypatingų požymių gali ir nebūti. Taip buvo man. Reumatologai mane pasiguldė pas save, kadangi labai pradėjo streikuoti nugara, sąnariai, buvo aukšti uždegiminiai rodikliai kraujyje, pakilusi temperatūra. Nusiuntė išsitirti dėl chlamidijų ir jų rado. Jų galėjau gauti tik prieš kokius 10 metų. Sakė, kad jos gali duoti skausmus į nugarą bei sąnarius. 3 savaites gėriau antibiotikus- clamidijų neberado, bet sąnariai pagerėjo tik šiek tiek. Dabar paskyrė vartoti tokius vaistus pusę metų. Koks bus finalas nežinau. Gal ir dėl tos ilgai trukusios infekcijos įvyko šie negerumai, taigi, patariu tirtis dėl tokių dalykų jei turit ne vieną partnerį ir ne tik tuomet, kai kyla įtarimų dėl nevaisingumo. unsure.gif
Atsakyti
pas man ir rado

tai kai apskaiciau cia visu pasisakymus tai ir net nezinau kaip darytis
nes mano ginekologe visokius tyrimus matyt megsta, tai jau pas ja besilankydama del zaizdelesw kokius 4-5 tyrimus dariausi

reikia gall ir man kitur bandyt issitirti g.gif
Atsakyti
sveikos

turiu jums toki klausimeli, gal kas zinosit atsakyti. tai va po gimdymo kazkur use metu isidejau spirale, pradzioje viskas gerai, o va pore trejeta menesiu kaip pires mm ir po ju grybelis kankina. na ka pasidariau tepinelius, akurat, turiu ta zaraza, bet be to dar ir chlamidijas atrado, cia tai man buvo sokas verysad.gif nes tai LPL liga, o kur as ja pasigavau nes nei as, nei maniskis garantuoju i sonus nevaikstome. klausiu daktaro tai jis sako, kad tai gali ir spirale itakoti infekcijas ir grybus. geriu vaiatus ir zvakutes bei krema naudoju, bet klausiau daktaro ar mano partneris turi ir naudoti vaistus, tai jis man sako, kad db tik as turiu panaudoti, o po to ziuresim kaip jausiuos, jei reikes tai po to ir jis gers. na siaip as zinau, kad gydant iv ligas tai abu turi naudoti preparatus, nes po to gali buti ping pong efektas: jis nesigydo, o as gydausi, tai bus perduota ir vel man nuo jo smileysex.gif metu. tai va db jauciuosi lb sutrikusi nuo tokio daktaro atsakymo. o ir siaip kalusiau dar jo, nes greitu metu noriu pap testa pasidaryti, ar po gydymo reikes vel tepineli paziureti ar issigydziau, tai jis man ne, nes makstyje darant bet kokius tyrimus vis atrasy ka nors, o makstis, tai tokia terpe, kurioje nebus 100 svaros, tai db is vis man makaronas susisuko g.gif
merginos patarkit kaip cia man elgtis, nes nuo galvoji jau galva plysta.

ps. gyvenu as siaip ne lietuvoj. bet kita savaite gryztu keliom sav sakau gal ten nueiti pas daktare ir pasikonsultuoti. please patarkit ka daryti ir ar kam yra teke susidurti su tokiu gydymu.
aciu
Atsakyti
sveikutė,
na ką galiu patarti...eik pasikonsultuot ir su kitu gydytoju, jei neramu....kai 2000m, man ir vyrui įtarė chlamidijas, (nors jų tiap ir nerado išties) taip abu gėrėm, bjaurų antibio kursą, bet žinai...gal dabar kitokia taktika, juk daug kas medicinoj kinta. jei vyras sutinka, gerkit abu, bus ramiau. arba dar vieno gyd.pasiklayusk. po antibio kurso, ne jo metu, bet PO, naudok zvauktes su lactobacillus, na zodziu, antigrybelinius, kad pienligė neatsikartotų. šnd vakare dar parašytsiu pavadinima. rodo, locellin (ta pati firma, kuri lomexin gamina, jį leidžia) nes po antibio flora dar labiau makšties nusiplta, taigi reik prof išgert, ten bus 6kapsulės po vieną į vakarą. o tau juolab pienligė recidyvuoja, taigi 4u.gif laikykis 4u.gif

p.s. šiaip chlmaidj,turi tendenciją pasikartot, taigi...reik 2kursš, mums tada l.gera gyd ių KMUK aiškino. sakyčiau, gerkit abu. aš tavo vietoj škalbėčiau vyrą gert ir tiek. negi jam malonu p[o to, jei tau vėl infekcija, vėl neturėt santykių ir tt. vyrai pasiduoda procesui šitam, jie negali be... mirksiukas.gif ilgam o kad jam malonu būtų, ir tau turi būt malonu. jei protingas, žinos.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 05 21, 12:11)
sveikutė,
na ką galiu patarti...eik pasikonsultuot ir su kitu gydytoju, jei neramu....kai 2000m, man ir vyrui įtarė chlamidijas, (nors jų tiap ir nerado išties) taip abu gėrėm, bjaurų antibio kursą, bet žinai...gal dabar kitokia taktika, juk daug kas medicinoj kinta. jei vyras sutinka, gerkit abu, bus ramiau. arba dar vieno gyd.pasiklayusk. po antibio kurso, ne jo metu, bet PO, naudok zvauktes su lactobacillus, na zodziu, antigrybelinius, kad pienligė neatsikartotų. šnd vakare dar parašytsiu pavadinima. rodo, locellin (ta pati firma, kuri lomexin gamina, jį leidžia) nes po antibio flora dar labiau makšties nusiplta, taigi reik prof išgert, ten bus 6kapsulės po vieną į vakarą. o tau juolab pienligė recidyvuoja, taigi  4u.gif laikykis  4u.gif

p.s. šiaip chlmaidj,turi tendenciją pasikartot, taigi...reik 2kursš, mums tada l.gera gyd ių KMUK aiškino. sakyčiau, gerkit abu. aš tavo vietoj škalbėčiau vyrą gert ir tiek. negi jam malonu p[o to, jei tau vėl infekcija, vėl neturėt santykių ir tt. vyrai pasiduoda procesui šitam, jie negali be... mirksiukas.gif ilgam o kad jam malonu būtų, ir tau turi būt malonu. jei protingas, žinos.



aciu uz atsakyma zuzu, butinai pasikonsultuosiu su kt gydytoju. problema tame, kad vyras mano sutinka gerti vaistus, bet nzn ka jis turetu gerti, nes db vaistai tai tik man israsyti. geriu BASSADO (doxiciclinas)cia is antibakteriniu vaistu grupes bus, kiek supratau ne antibiotikai, bet po to internete paziurejau, kad tai vis delto antibiotikas schmoll.gif blink.gif po to israsytos 3 zvakutes: CHEMICETINA. pirma karta beje tokias naudoju, ir LOMEXIN kremas. tik man pasirode lb jau mazai tik trys zvakutes, o vaistus gerti 15 dienu. na bet nusprendziau kad tegul maniskis ir pageria tuos antibiotikus kartu su manim, nes manau jau geriau nei nieko neimti ir po to vel ta chlamidija pasigauti, nes garantuoju kad ir pas ji yra nes
smileysex.gif metu persidave ir jam.
Atsakyti