Įkraunama...
Įkraunama...

Kurios įmonės perkate sūrelius ir jogurtus

Apklausa: Kurios įmonės perkate sūrelius ir jogurtus (171 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
noretusi žinoti kuros imones perkat produkcija ir kurios kokybe nenuvyle.
Atsakyti
Tik ar Rokiškio pienas ar Rokiškio sūris turėtų būti???
Atsakyti
gal ir suklydau Rokiškio sūris gal g.gif
man labai patinka URIGOS sūreliai kažkaip jie natūraliausiai atrodo ir valgant burnoj nesivelia
Atsakyti
Danon arba lietuviskus,bio,pieno zvaigzdes
Atsakyti
Sūreliai Urigos man patys skaniausi! thumbup.gif Antroje vietoje Žemaitijos pieno "Magija". Rokiškio sūreliai labai burnoje veliasi. schmoll.gif O jogurtą perku Activia, nes lietuviški man nelabai skanūs. Beje, tą natūralią, be priedų- juos dedu savo (uogienę, vaisius ir pan.).
Atsakyti
Mėgstu Pieno žvaigždžių sūrelius "Jonukas" ypač su saldainių įdaru ir varškės sūrelių masę su razinom wub.gif o išjogurtų tai "Smilga" su persikais...
Atsakyti
surelius perkam tik "Magija".kazkada nusprendem paeksperimentuot,tai kasdien vis kitokius bandydavom ax.gif nuo to laiko-viskas,jokiu kitu isskyrus siuos nebeperkam-patys skaniausi rolleyes.gif
o jogurtus perkam "Miau",Valio kidius ir actimel,kartais fruttis creamy essen.gif
Atsakyti
Sureliai "Magija" o jogurtas danon arba bio
Atsakyti
Mano vaikai megsta surelius "Jonukas" ,jogurtus- pieno zvaigzdziu,actimel.O man patinka" Smilga " jogurtai. thumbup.gif
Atsakyti
Mano panelytės taip pat valgo tik ''Jonuko '' sūrelius . Su želia ir vanilinius .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaslau: 04 vasario 2007 - 09:43
Sureliai tai visokie patinka, o jogurtas tai "Valgyk lengvai" su persikais niam niam bigsmile.gif
Atsakyti
O man Magija sureliai patys neskaniausi is mano ragautu schmoll.gif Butent sitie man veliasi burnoj schmoll.gif Is lietuvisku man labiausiai tokie raudonam popierelyje su aguonomis arba vaniliniai (kazkelintu metu Lietuvos metu gaminys thumbup.gif ) dar latviski Karum.... ax.gif O jogurtus irgi Rokiskio pieno gamybos "Lengvai" megstu, o is "riebesniu' tai visi "Paturages" ar kazkaip panasiai - su braskemis, kriausemis, gervuogemis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti