Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 17:08)
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif  g.gif  4u.gif

Tikrai tas pats. Nemanau,kad yra dar koks kitoks,tiesiog ricinos aliejus,kiekvienas naudoja pagal savo poreikius smile.gif
Atsakyti
naudoju ir esu labaj patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2006 12 28, 17:41)
naudoju ir esu labaj patenkinta  4u.gif

gal gali parašyti kaip tą ricinos aliejų naudoji?Ar padeda,nes mano plaukai labai silpni ir nežinau kaip juos atgaivinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2006 12 28, 23:54)
gal gali parašyti kaip tą ricinos aliejų naudoji?Ar padeda,nes mano plaukai labai silpni ir nežinau kaip juos atgaivinti.  4u.gif

aga tikrai, kaip ji naudoti?pries plovima palaikyti, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 12 28, 22:59)
aga tikrai, kaip ji naudoti?pries plovima palaikyti, ar kaip?

O tu pabandyk po plovimo ir pažiūrėk ,kas gausis smile.gif -čia juk aliejus,ir labai tirštas.Gryno niekada nenaudojau-darau kaukę su ricina,kiaušinio tryniu,citrinos sultimis ir konjaku.Ištepi plaukus,apsuki polietilenu,rankšluosčiu ir laikai.Apie valandą gali drąsiai.Labai gera kaukė.Tik nepamiršk po to išplauti plaukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2006 12 29, 03:24)
gal gali parašyti kaip tą ricinos aliejų naudoji?Ar padeda,nes mano plaukai labai silpni ir nežinau kaip juos atgaivinti.  4u.gif


4u.gif priesh plovima ishtepu plauku galiukus arba plaukus nuo ten kur jau susiima i ranka, nes kiek girdejau su ricina viena negalima nuo shaknu tept, ir ishtepu plaukus tada apvynioju su maisheliu ir uzhsidedu kepure arba rankshluosti palaikau 15min ir ishplaunu su shampunu.... biggrin.gif

dar yra vienas metodas plaukams...tai su actu... po plovimo puse stiklines acto su puse l vandens ir tokiu mishiniu nuskalaut plaukus...ishpradziu jauciasi kvapas bet paskuij kol ishdziusta ishsigaruoja ir buna thumbup.gif plaukuciai blizga ir buna shvelnuciai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 19:08)
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif  g.gif  4u.gif

Aš nusipirkau ne geriamą, o būtent kosmetinį (parašyta: "medicininės paskirties kūno priežiūros priemonė"). "Naudojime" parašyta "kaip odą minkštinanti ir elastingumą didinanti priemonė", bet naudoju plaukams - ištepu, palaikau, išplaunu... Bet šampūno reikia daugokai arba du kartus muiluot, nes pirmą kartą ploviau kaip paprastai - nelabai išsiplovė, liko truputį riebaluoti.
Beje, kainavo tik 4 lt su centais (50 ml), gamintas Lietuvoj ("Valentis"), pirkau vaistinėj.
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2006 12 29, 00:40)
O tu pabandyk po plovimo ir pažiūrėk ,kas gausis smile.gif -čia juk aliejus,ir labai tirštas.Gryno niekada nenaudojau-darau kaukę su ricina,kiaušinio tryniu,citrinos sultimis ir konjaku.Ištepi plaukus,apsuki polietilenu,rankšluosčiu ir laikai.Apie valandą gali drąsiai.Labai gera kaukė.Tik nepamiršk po to išplauti plaukus 4u.gif


Ir as taip pat darau, tik vietoje kiausinio medu naudoju. Labai thumbup.gif man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2006 12 29, 01:40)
O tu pabandyk po plovimo ir pažiūrėk ,kas gausis smile.gif -čia juk aliejus,ir labai tirštas.Gryno niekada nenaudojau-darau kaukę su ricina,kiaušinio tryniu,citrinos sultimis ir konjaku.Ištepi plaukus,apsuki polietilenu,rankšluosčiu ir laikai.Apie valandą gali drąsiai.Labai gera kaukė.Tik nepamiršk po to išplauti plaukus 4u.gif



Ta kauke superine! thumbup.gif Ir as tokia pat darausi,gerai butu karta i savaite,bet kartais prisimirsta smile.gif
Atsakyti
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 03, 19:56)
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius  smile.gif


Aš taip pat jį naudoju antakiams kokią savaitėlę prieš einant į saloną, kad sutvarkytų bigsmile.gif
Atsakyti