Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(Saulužė @ 2007 07 29, 10:48)
Tepdavau ir aš nagelius tongue.gif Tik mano ir taip stiprūs, tai kažko geresnio nepajutau ax.gif
O nuo plaukų ricinos aliejus man lb sunkiai išsiplaudavo. Man atrodo, kad jis vienas riebiausių tarp aliejų  g.gif


Reikia maišyt ricinos aliejų su šampūnu, tada be problemų išsiplauna mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 07 29, 10:55)
Reikia maišyt ricinos aliejų su šampūnu, tada be problemų išsiplauna mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



Tai jei buvo kaukytė su ricinos aliejuku, tai paskiau plaunant galvą į šampūną pilt vėl aliejų? kažką ne taip turbūt supratau... blush2.gif
Atsakyti
Na tikriausiai Zivilkaa turejo omenyje kad tiesiog plaunant galva i sampuna ipilti siek tiek ricinos aliejaus biggrin.gif
As dabar kaip tik pasidariau kauke su ricinos aliejumi citrinos sultimis ir kiausinio tryniu. Isspaudziau vienos citrinos sultis tai tokia skystoka kauke gavosi o aliejaus pyliau ne tiek jau daug kad pakui lengviau issiplautu.
Atsakyti
keista,kad jum taip sunkiai isiplauna ricinos aliejukas,as tai uztepu ant plauku ir ju saknu,palaikau per naktele ir issiplaunu su loreal evive ar kokiu sampunu anti_breakage tokioj geltonoj bonkoje tai is pirmo karto issiplauna,nors mano plaukai riebus,ten sausiems pazeistiems plaukams,tik sampunu labai gerai saknis istrinu ir jokio riebaliuko nelieka,ir dar kauke toke kaip sampunas turiu tai po to plaukuciai kaip kudikelio man tai labai thumbup.gif
Atsakyti
Na va siandien pabuvau su ta kauke tai dabar plaukai tokie svelnus ir graziai zvilga biggrin.gif man patinka rezultatas beje issiplove tikrai labai lengvai mirksiukas.gif
Atsakyti
galiu parasyt pora kaukyciu su ricinos aliejuku tik nesupykit jei kurios kaukes kaskas yra gal parases o as netyciom pakartosiu

kaukes su ricinos aliejumi:

1valg.s.skysto medaus
1valg.s.alyvuogiu aliejaus
1valg.s.ricinos aliejaus
1valg.s.plauku balzamo
1kiausinoi trynys
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 30min ir isplauti su sampunu

1valg.s.alyvuogiu aliejaus
1valg.s.ricinos aliejaus
1valg.s kukuruzu aliejaus
1valg.s citrinu sulciu
ziupsnelis sodos(mazutis)
1kiausinoi trynys
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 30min ir isplauti su sampunu

1valg.s.ricinos aliejaus
1valg.s citrinu sulciu
1valg.s.skysto medaus
1kiausinoi trynys
arbatinis s.druskos (valgomosios)
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 30min ir isplauti su sampunu

majonezo du saukstai
ir ricinos aliejaus du saukstai
1valg.s citrinu sulciu
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 30min ir isplauti su sampunu
galima dar per nakti palikti

majonezo du saukstai
ir ricinos aliejaus du saukstai
1valg.s citrinu sulciu
1kiausinoi trynys
1valg.s.alijosiaus aliejaus
1valg.s.varnalesu aliejaus
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 30min ir isplauti su sampunu

gaivina plaukus:

ricinos aliejaus du saukstai
1valg.s citrinu sulciu
1kiausinoi trynys
1valg.s gero konjako
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 30min ir isplauti su sampunu


plauku galiukams:

agurko minkstimas
1valg.s.skysto medaus
1valg.s.ricinos aliejaus
viska sumaisyti,paskirstyti ant plauku nuo saknu iki galiuku,apsukti politieleno plievele ir ranksluosciu,palaikyti 1:30min ir isplauti su sampunu

tiesa sakant turiu labai daug receptuku yvairiausiu ir dar daug su ricina bet ingridientai visi panasus na aisku turiu ir isskirtiniu bet jos ne su ricinos aliejum
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 07 24, 13:52)
Nemanau kad isims is apyvartos ir kodel turetu  g.gif prisimenu kai buvo kiles aziotazas su angliukais kai sake kad bus isimta is apyvartos bet dar ir dabar sekmingai prekiaujama biggrin.gif na bet mes nukrypom nuotemos

O dak zinute butu i tema paklausiu gal zinot dar kokiu kaukiu su tricinos aliejum apart tos cia temoje nuskambejusios?

isims. paklausiau dar dviejose vaistinese - Eurovaistinese - sake isims. to kur buvo odai, jau nera, yra tik geriamu.
tiesa, pasidariau as kauke su ricinos aliejum, kiausiniu, citrinos sultim ir medum. nezinau kodel - bet plaukai buvo kaip tik sunkiau issukuojami kai issiploviau smile.gif gal garbanotiems netinka? zodziu pagerejimo nepastebejau, tik nezymu pablogejima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 30 liepos 2007 - 09:14
Idomu kodel isims g.gif gal kartais kenksmingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 07 30, 10:54)
Idomu kodel isims  g.gif gal kartais kenksmingas  g.gif



Arba išims, o paskiau atsiras tipo geresnis tik dvigubai brangesnis ax.gif nu čia tik mano postringavimai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 07 30, 10:10)
isims. paklausiau dar dviejose vaistinese - Eurovaistinese - sake isims. to kur buvo odai, jau nera, yra tik geriamu.
tiesa, pasidariau as kauke su ricinos aliejum, kiausiniu, citrinos sultim ir medum. nezinau kodel - bet plaukai buvo kaip tik sunkiau issukuojami kai issiploviau smile.gif gal garbanotiems netinka? zodziu pagerejimo  nepastebejau, tik nezymu pablogejima biggrin.gif

jei plaukuciai garbanoti arba linke veltis,po kaukes butinai reikia uzsideti plauku balzamo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 07 31, 01:48)
jei plaukuciai garbanoti arba linke veltis,po kaukes butinai reikia uzsideti plauku balzamo mirksiukas.gif

tai as ir dedu doh.gif ta prasme po kaukes issiplaunu galva tada ir dedu. kiek jau tu balzamu neisbandzius, tai tik diena po plovimo buna gerai.. ir tai ne visada, po to vel tas pats doh.gif jezau kai pagalvoju kiek jau pinigu ant tu visu kaukiu, balzamu, kremu ir t.t. isleista, tai bloga daros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 07 31, 11:05)
tai as ir dedu  doh.gif ta prasme po kaukes issiplaunu galva tada ir dedu. kiek jau tu balzamu neisbandzius, tai tik diena po plovimo buna gerai.. ir tai ne visada, po to vel tas pats  doh.gif jezau kai pagalvoju kiek jau pinigu ant tu visu kaukiu, balzamu, kremu ir t.t. isleista, tai bloga daros  rolleyes.gif

jei labai veliasi paieskok eurokoj kaukes,Bel kosmex "kozje moloko" su ozkos pienu,ten labai daug vitaminu ir seip daugiau nesivels,tik nepagailek kaukes ant plaukuciu,kaina gal 6litukai tik bigsmile.gif bet man inai thumbup.gif o plaukuciai tokie svelnus blizga ir net slysta tarp pirstuku lotuliukas.gif
Atsakyti