Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ricinos aliejus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Saulužė
QUOTE(eightme @ 2009 11 08, 15:54)
Hmz ten ajurvedinis, kur 30Lt.. tai manau tiesiog ispustas burbulas.. Nes jei vaistinese parduodamas uz 5lt. tai tikrai nebus blogesnis, nes jis skirtas ir vidiniam naudojimui, tai negali but blogas.
*

Bet šitas ekologiškas 4u.gif
Gal kuri žinot kur dar galima jo įsigyt, be mano įdėto puslapio g.gif Kaune?

QUOTE(Egle. @ 2009 11 08, 21:35)
naudojau ricinos aliejų blakstienoms, bet kiekvieną rytą atrodydavau labai užsimiegojus, patinus. gėda žmonėms rodytis. O be aliejaus tai visada akys žvaliai atrodo.. gal per daug tepu, gal šiaip jis man netinka..  kam nors dar yra šitaip? g.gif
*

Aš tik pačius pačius galiukus patepu, neužtinstu 4u.gif
eightme
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 11 08, 18:54)
nu jo  lotuliukas.gif 50 ml uz 5 lt pigu, o jau ekologisko 250 ml uz 30-pinigu ismetimas  blink.gif
Vaistines net labai daug slamsto parduoda  doh.gif
*

Nepastebejau kiekiu skirtumu. Siaip, buvau uzmetus aki, o kadangi, man ir is vaistines lb geras, tai... mirksiukas.gif
raimuxe
QUOTE(eightme @ 2009 11 12, 20:38)
Nepastebejau kiekiu skirtumu. Siaip, buvau uzmetus aki, o kadangi, man ir is vaistines lb geras, tai...  mirksiukas.gif
*

Aš taip pat iš vaistinės pirkau mirksiukas.gif
Piccola
Na va, prisiskaiciau visokios naudigos info, nuo rytojaus bandysiu gaivint savo plaukus, kadangi labai plonyciai ir slenka verysad.gif Teko pasiskaityti plauku slinkimo temoje vienos sios temos specialystes komentarus, kad ricinos alieju nereikia laikyti daugiau kaip valanda, kadangi visi naudingi elementai isisavina butent per ta laika, o visa kita kas lieka, veliau tiesiog uzkimsa tas duobutes (kaip poros ant veido) ir galvos oda nebekvepuoja.
Dar teko skaityti, kad visus naudojamus aliejus reikia tepti siltus (jokiu budu ne karstus).
Bandysiu darytis 2 kaukes, paeiliui jas kaitaliodama:

1 kauke
1 saukstelis ricinos aliejaus
1 kiausinis

2 kauke
1 saukstelis ricinos aliejaus
1 kiausinio trinys
1 saukstelis medaus

Teko isbandyti pries matus kauke su ricinos aliejumi, kiausinio tryniu ir svogunu sultimis doh.gif Laikiau apie 2 valandas. Siaubingai nenorejo issiplauti kiausinio trinys, o svogunu kvapa bandziau isskalauti berods 5-6 kartus, taip ir nepavyko biggrin.gif Ir dar apie 2-3 savaites kaskart plaudama galva jutau ta baisu svogunu kvapa doh.gif

Sekmes visoms sioje kovoje pries plaukus istinkancias blogybes! mirksiukas.gif
raimuxe
Vakar į įprastinę kaukę įdėjau ricinos aliejaus šaukštą. Rezultatas patinka. Plaukai blizga thumbup.gif
maye
ar naudojate ricinos alieju-ranku nagu prieziurai.
kazkur forume skaiciau kad tepa nagucius bigsmile.gif
-čiobrelis-
QUOTE(maye @ 2010 01 23, 11:25)
ar naudojate ricinos alieju-ranku nagu prieziurai.
kazkur forume skaiciau kad tepa nagucius bigsmile.gif
*

Kai turėjau kažkada, tepiau smile.gif gal per trumpai, nes poveikio nepastebėjau rolleyes.gif
maye
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 23, 19:43)
Kai turėjau kažkada, tepiau smile.gif gal per trumpai, nes poveikio nepastebėjau  rolleyes.gif
*

o tepdavai siaip kai prisimindavai, ar kas vakar tvarkingai???
ar sildei alieju ar tiesiog kambario temperaturos??
-čiobrelis-
QUOTE(maye @ 2010 01 24, 10:59)
o tepdavai siaip kai prisimindavai, ar kas vakar tvarkingai???
ar sildei alieju ar tiesiog kambario temperaturos??
*

Tvarkingai, prieš kiekvieną lakavimą biggrin.gif paprastu tepiau, nešildžiau..
kvyka
QUOTE(JoanaJulija @ 2007 01 04, 20:13)
Kartais tepu blakstienas, jos tampa tokios ilgos, švelnios, kaip šilkinės, blizgančios. Pats tas savaitgalio rytiniam "makiažui". Tiesiog panaudoju šepetėlį nuo išnaudoto tušo. Na, ir kai prisiruošiu toms naminėms plaukų kaukėms su kiaušiniu, medum, ricina ir t.t.
*

as taip pat naudoju pagrinde blakstienom. naudoju seno tuso nuplauta sepeteli, tai su juo pasimirkau i aliejuka ir plonai kaip koki kondicionieriu patepu. Turejau daug laisvo laiko, namie sedejau, tai patepdama kas ryta (plonu sluoksniukiu) ir pries miega jau po 2sav. akivaizdus rezultatas. Blakstienos buvo l.nusilpusios po kasdienio tusavimo ir valymo. o dabar pridygo nauju turbut thumbup.gif tamseses atrodo ir tikrai tankesnes, nenuvepusios ir odeles nebeskauda prie blakstienu linijos, kai valydavau tusa...

QUOTE(jufka @ 2007 10 01, 08:36)
Aš tai naudoju vakare tai išsitepu o eidama miegoti nusiplaunu na skaitosi palaikau kokias ~ 2 valandas  ax.gif kiek žinau kitos ir per naktį laiko  rolleyes.gif
*

as nuo blakstienu nenuplaunu visai schmoll.gif per nakti isigeria.
O plaukam naudoju butent galiukams pakaitom su varnalesu vokisku kazkokiu (stiklinis buteliukas su geltona etikete ir korka droge uz mazdaug 10 lt). galva visada plaunu vakarais, nes l. ilgai dziuva plaukai. tai grinai pries miega su ricinos aliejum patepu galiukus. nepadauginant smile.gif isigeria per nakti ir l. faini, svelnus galiukai palieka. Galva plaunu tik po kokiu 2 dienu . Mano ypatingai sausi galai, tai taip tinka wink.gif ant galu kaip koki galiuku aliejuka tepu butent ricinos arba varnalesu. Tie visi specialus galiukam nenuplaunami kosmetiniai per silpni man.
Incredible Me
Vakar sumaisiau ricinu alieju su sampunu ir isploviau galva.kazkada sm skaiciau kad sveika plaukams,kazkada ir dariau taip su kiekvienu plovymu,atrodo sveikesni plaukai buvo biggrin.gif
dainoree
sveikos;) noreciau paklausti, jus ricinos aliejuka ant slapiu plauku tepat ar ant sausu?kas kiek laiko reiktu daryti kauke su siuo aliejuku,jei noriu kad greiciau uzaugtu plaukai:) ir kai patepat blakstienas,ar jas nuvalyti poto reikia?
SunMoon
QUOTE(dainoree @ 2010 04 22, 09:42)
sveikos;) noreciau paklausti, jus ricinos aliejuka ant slapiu plauku tepat  ar ant sausu?kas kiek laiko reiktu daryti kauke su siuo aliejuku,jei noriu kad greiciau uzaugtu plaukai:) ir kai patepat blakstienas,ar jas nuvalyti poto reikia?
*

tepu ant sausu plauku pries plovima, maisau dalimis 1/3 ricinos, 1/3 migdolu ir 1/3 babuska agafi atstatomojo aliejaus, nes viena ricinos tepti neimanoma tiesiog, jis laaabai tirstas
manau daryti reikia ilgai ir nuobodziai biggrin.gif as stengiuosi deti pries kiekviena plovima, nes pas mane plaukai sugadinti ir issauseje
as tepu blakstienas ir antakius pries miega, tai nieko nenuvalau, per nakti gi viskas isigeria 4u.gif
taram-param
Prisiskaičiau čia visokių gėrybių ir susigundžiau išbandyti. Nusipirkau šiandien ricinos aliejaus, tai sėdžiu visa graži blakstienas išsitepus ax.gif Bandysiu kokia diena ir kokią košę makalošę užsitepti su ricina biggrin.gif
Almera
Sugundet su tuo ricinos aliejumi... o kur jo yra pirkti?
taram-param
Pirkti yra visose vaistinėse manau. Vadinasi "geriamas", o mes išoriškai naudojam biggrin.gif
reims
Sveikos merginos. Turiu ir aš ricinos aliejaus. Tai reikia išbandyti, pasidaryti plaukams kaukę.
O šiaip ricinos aliejų kai prisiruošiu pasitepu pirštų nagus. smile.gif
SunMoon
as dabar isigudrinau ir kelis lasus ricinos aliejaus pilu i kaukes, kartais ir i balzama . mano issausejusiems plaukams tas labai patinka 4u.gif
juodzike...
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 03, 19:56)
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius  smile.gif
*

Na as taip pat naudoju jy blakstutem thumbup.gif labai geras dalykas blakstutes iskart atsigauna thumbup.gif
Skaila_x
QUOTE(juodzike... @ 2010 05 03, 16:35)
Na as taip pat naudoju jy blakstutem  thumbup.gif  labai geras dalykas blakstutes iskart atsigauna    thumbup.gif
*

o nebūna patepus blakstienas - ryte "riebi" paakių oda?
black_devil999
as ricinos alieju naudoju blakstienom.smile.gif kad ir nepailges,bet uztat graziau ryte blakstienos pasidazo:) bent man taip atrodo. ant antakiu tai netepu.. nes ir taip daznai pesioti reikia.. ar duoda ir kitokia nauda jiems?smile.gif
Antonina
Sveikos biggrin.gif
Aš kai pirkau vaistinėje ricinos aliejų, vaistininkė sakė kad darant kauke ricinos aliejų reikia pašildyti iki kūno temperatūros biggrin.gif
September_Lady
QUOTE(black_devil999 @ 2010 05 07, 08:31)
as ricinos alieju naudoju blakstienom.smile.gif kad ir nepailges,bet uztat graziau ryte blakstienos pasidazo:) bent man taip atrodo. ant antakiu tai netepu.. nes ir taip daznai pesioti reikia.. ar duoda ir kitokia nauda jiems?smile.gif
*

man irgi blakstienos lyg graziau atrodo dabar padazytos, gal jos elastingesnes pasidare, minkstesnes nuo ricinos? g.gif

o del antakiu, tepu, nes isivaizduoju, kad patys plaukiukai bus grazesni, sveikesni, tankesni...gal cia tik issimislyjimas blush2.gif nors pesiot ir man kas antra diena reikia doh.gif

o man nagam super thumbup.gif naudoju kasdien (dazniausiai vakare nusiprausus) arba kai issausejima jauciu (po namu ruosos visokiausios)...va po keliu sav naudojimo galiu pasakyt, kad nebesisloksniuoja, nesausi, sveikai atrodo rolleyes.gif siaip tas savaites ir nelakavau isvis, tai patogu kasdien ir pasitept ax.gif
ramira
vat as irgi dabar sedziu susitepliojus plaukucius...ziuresiu kas gausis biggrin.gif lekiu ir blakstienas pamirkyt
linnor
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 03, 19:56)
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius  smile.gif
*

taip ir as naudoju ricinu alieju antakiams ir blakstienoms stiprinti. mano kosmetologe sake kad gerai naudoti? kadangi naudoju neseniai tai del poveikio nieko dar negaliu pasakyti. rolleyes.gif
portobella
As irgi blakstienas ricinos aliejum tepu ax.gif
Ersa
Bandžiau plaukam kaukę darytis iš pašildyto ricinos aliejaus tai nieko ypatingo schmoll.gif
Blakstienom ir nagam daug geriau tiko thumbup.gif
ritutsi
As tai ricinos alieju maisau su kokosu, sitas derinis man tai thumbup.gif ,
spilgiukee
QUOTE(Ersa @ 2010 08 31, 09:16)
Bandžiau plaukam kaukę darytis iš pašildyto ricinos aliejaus tai nieko ypatingo schmoll.gif
Blakstienom ir nagam daug geriau tiko thumbup.gif
*

o kokia nauda tas pasildymas duoda? g.gif
Esante
Arba as kantrybes neturiu ara nieko man nesuveike g.gif dvi savaites diena is dienos naudojau blakstienoms antakiams nagams, kas kelinta diena plaukams, veliau pabodo dvi savaites dar kokias vis prisiminus patebdavau ir nieko g.gif na zinau tai per mazas laiko tarpas, bet tiesiok pabodo man blush2.gif
*NeiDa*
Nepasiteisino ricinos aliejus man plaukams,sunkiai ejosi isplauti...Bet blakstienom super dalykas rolleyes.gif
Balerina:)
QUOTE(Palloma @ 2010 09 25, 19:41)
Nepasiteisino ricinos aliejus man plaukams,sunkiai ejosi isplauti...Bet blakstienom super dalykas rolleyes.gif
*

As jo vieno netepu ant plauku, kiek girdejau vienas jis sausina plaukus. As ricinos aliejaus truputi pilu i pirktines kaukes plaukams, mano kudlom taip labai tinka thumbup.gif
Algimante1995
Sveikos, naudojau ricinų aliejų apie metus, plaukai greičiau augo, bet iššviesėjo nežmoniškai! gal kas žino kaip grąžinti senąją plaukų spalvą? g.gif
susidomejus
Cia rase apie ricinos aliejaus kauke su majonezu. Ka tas ,majonezas duoda? Ricinos aliejaus tai stiprina plauka, o majonezas? isvis majonezas man blogis g.gif
Marvellous
sveikos smile.gif prisiskaičiau komentarų apie ricinos aliejų ir nusprendžiau pati išbandyti. Taigi, nusipirkau, pradejau tepti kiekvieną vakarą nusivalius akių tušą ir palikdavau per naktį. Rytais visada pasidažau tušu, aišku nuprausus vandeniu tą likusį ricinos aliejų, bet pastebiu, kad lyg ir "netyčia" (jei galima taip išsireikšti) iškrenta po 1blakstieną. verysad.gif nežinau, ką aš blogai darau, bet pradėjau bijot, kad tuoj man jos visos iškris po tos "stebuklingosios" ricinos verysad.gif
September_Lady
QUOTE(susidomejus @ 2010 10 23, 22:00)
Cia rase apie ricinos aliejaus kauke su majonezu. Ka tas ,majonezas duoda? Ricinos aliejaus tai stiprina plauka, o majonezas? isvis majonezas man blogis g.gif
*

nieko gero is tu majonezu schmoll.gif apsunkina plauka ir tiek unsure.gif geriausia paprasti aliejai ir viskas. naudoju alyvuogiu, ricina ir linu semenu. dazniausiai atskirai visus...vakare issitepu puse plauku nuo galiuku ir einu miegot, ryte issiplaunu galva.

Papildyta:
QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 09, 13:44)
o kokia nauda tas pasildymas duoda? g.gif
*

manau lengviau paskrstyti ant plauku, bei geriau isigeria i plaukus, nes buna skystesnis
simsimas2002
QUOTE(Marvellous @ 2010 11 18, 22:22)
sveikos smile.gif prisiskaičiau komentarų apie ricinos aliejų ir nusprendžiau pati išbandyti. Taigi, nusipirkau, pradejau tepti kiekvieną vakarą nusivalius akių tušą ir palikdavau per naktį. Rytais visada pasidažau tušu, aišku nuprausus vandeniu tą likusį ricinos aliejų, bet pastebiu, kad lyg ir "netyčia" (jei galima taip išsireikšti) iškrenta po 1blakstieną.  verysad.gif nežinau, ką aš blogai darau, bet pradėjau bijot, kad tuoj man jos visos iškris po tos "stebuklingosios" ricinos  verysad.gif

as tepu nakciai vos ne kasdien, bet is ryto man nekrenta blakstienos. Gal Jus tada reciau tepkite pvz viena karta per savaite ir ziurekite koks bus rezultatas smile.gif
Marvellous
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 19, 12:44)
as tepu nakciai vos ne kasdien, bet is ryto man nekrenta blakstienos. Gal Jus tada reciau tepkite pvz viena karta per savaite ir ziurekite koks bus rezultatas  smile.gif
*

šiandien ryte neiškrito, gal tikrai reikės petrauką padaryt g.gif
anti-carla
Sveikos, pamenu kai blakstienu is vis neturejau, pradejau nadot ricinos alieju ir tikrai pajutau skirtuma thumbup.gif . o dabar kai prisimenu retkarciais uztepu. bandziau plaukams naudoti bet nelabai man patiko. o kas del majonezo, tai cia mano megstamiausia kauke plaukams: kiausinis ir majonezas thumbup.gif
fuksė
O man ricinos aliejus pradejo sausinti plauka, kazin kodel..... ax.gif
atvirkštukė
Sveikos:) Prieš kelerius metus turėjau ilgus bei sveikus plaukus, tačiau dabar iš jų jau nieko gero nebelikę. Ilgis siekia tik iki pečių, nušviesėję labai,išskilinėję, nebežinau iš tiesų ką ir ką bedaryt...Paskaičiau, kad ricinos aliejus atgaivina plaukus, tai šiandien vaistinėje nusipirkau šio aliejiuko, tikiuosi, kad padės nors kiek atauginti bei atgaivinti plaukučius :)Norėčiau paklausti, ar kaukę su ricinos aliejumi bei kiaušinio tryniu reikia tepti ant sausų ar drėgnų plaukų?
Menou
QUOTE(atvirkštukė @ 2010 11 19, 21:25)
Sveikos:) Prieš kelerius metus turėjau ilgus bei sveikus  plaukus, tačiau dabar iš jų jau nieko gero nebelikę. Ilgis siekia tik iki pečių, nušviesėję labai,išskilinėję, nebežinau iš tiesų ką ir ką bedaryt...Paskaičiau, kad ricinos aliejus atgaivina plaukus, tai šiandien vaistinėje nusipirkau šio aliejiuko, tikiuosi, kad padės nors kiek atauginti bei  atgaivinti plaukučius  :)Norėčiau paklausti, ar kaukę su ricinos aliejumi bei kiaušinio tryniu reikia tepti ant sausų ar drėgnų plaukų?
*

As tepu ant dregnu man geriau issitepa mirksiukas.gif
anti-carla
QUOTE(Dagnija @ 2010 11 20, 13:53)
As tepu ant dregnu man geriau issitepa  mirksiukas.gif
*

o kiek to ricinos aliejau tepi?
kai pati bandziau tai puse to buteliuko man prireike.
Algimante1995
QUOTE(atvirkštukė @ 2010 11 19, 22:25)
Sveikos:) Prieš kelerius metus turėjau ilgus bei sveikus  plaukus, tačiau dabar iš jų jau nieko gero nebelikę. Ilgis siekia tik iki pečių, nušviesėję labai,išskilinėję, nebežinau iš tiesų ką ir ką bedaryt...Paskaičiau, kad ricinos aliejus atgaivina plaukus, tai šiandien vaistinėje nusipirkau šio aliejiuko, tikiuosi, kad padės nors kiek atauginti bei  atgaivinti plaukučius  :)Norėčiau paklausti, ar kaukę su ricinos aliejumi bei kiaušinio tryniu reikia tepti ant sausų ar drėgnų plaukų?
*

Aš tepu ant sausų, dedu kiaušinio, majonezo(nors iš esmės nėra jis būtinas) ir didelį šaukštą ricinų aliejaus, palaikau apie kelias valandas iš išplaunu su šampūnu. O ir šiaip kiekvieną dieną, kai grįžtu vakare prieš plaunant galvą porą valandų į šaknis ištepus aliejų ricinų palaikau.
inngutee
QUOTE(fuksė @ 2010 11 19, 21:50)
O man ricinos aliejus pradejo sausinti plauka, kazin kodel..... ax.gif
*

kazkaip keista, juk tai ALIEJUS ir neturetu sausinti g.gif
Lyyja Marija
QUOTE(anti-carla @ 2010 11 19, 21:50)
Sveikos, pamenu kai blakstienu is vis neturejau, pradejau nadot ricinos alieju ir tikrai pajutau skirtuma thumbup.gif . o dabar kai prisimenu retkarciais uztepu. bandziau plaukams naudoti bet nelabai man patiko. o kas del majonezo, tai cia mano megstamiausia kauke plaukams: kiausinis ir majonezas thumbup.gif
*

Man taip pat labai patinka blakstienoms, porą mėnesiukų panaudojau kasvakarą, tai net MB pastebėjo - sako, kokios tavo blakstienos ilgos, niekada ankščiau nepastebėjau biggrin.gif
Bet kažkaip labai lengva pamiršti šį įprotį... blush2.gif
intelligence
Sveikos. Naudoju ir aš šį stebuklą biggrin.gif į kaukes namines plaukam įpilu, blakstienom ir antakiam. Ti vat girdėjau iš vienos medikės, kad ricinos aliejum blakstienų negalima tept - jo mikro dalelių patenka į akis, ir jom laabai kenkia... unsure.gif (bet vis tiek naudoju....)
beautyland
QUOTE(inngutee @ 2010 11 22, 15:32)
kazkaip keista, juk tai  ALIEJUS ir  neturetu sausinti g.gif
*

ne kiekvienas aliejus tinka ,kaip ir veidukui,kai kuris skirtas sausai odytei,kitas riebiai,,manau plaukams dregmes reikia ne tik maitinimo drinks_cheers.gif
anti-carla
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 11 23, 22:30)
Sveikos. Naudoju ir aš šį stebuklą  biggrin.gif į kaukes namines plaukam įpilu, blakstienom ir antakiam. Ti vat girdėjau iš vienos medikės, kad ricinos aliejum blakstienų negalima tept - jo mikro dalelių patenka į akis, ir jom laabai kenkia... unsure.gif (bet vis tiek naudoju....)
*

net nepagalvojau, kad gali kenkti. kažin ar labai jau taip kenkia, nes po kiek laiko manau pasėkmės gali būt g.gif
sega01
Sveikos merginos 4u.gif ,gal galit mane paprotinti,kur man pirkti reikia ricinos aliejaus g.gif noriu i kaukes deti plaukam,bet net nezinau kur jo ieskoti ax.gif
Busiu dekinga uz patarima 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.