Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(Ersa @ 2010 08 31, 09:16)
Bandžiau plaukam kaukę darytis iš pašildyto ricinos aliejaus tai nieko ypatingo schmoll.gif
Blakstienom ir nagam daug geriau tiko thumbup.gif


o kokia nauda tas pasildymas duoda? g.gif
Atsakyti
Arba as kantrybes neturiu ara nieko man nesuveike g.gif dvi savaites diena is dienos naudojau blakstienoms antakiams nagams, kas kelinta diena plaukams, veliau pabodo dvi savaites dar kokias vis prisiminus patebdavau ir nieko g.gif na zinau tai per mazas laiko tarpas, bet tiesiok pabodo man blush2.gif
Atsakyti
Nepasiteisino ricinos aliejus man plaukams,sunkiai ejosi isplauti...Bet blakstienom super dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palloma @ 2010 09 25, 19:41)
Nepasiteisino ricinos aliejus man plaukams,sunkiai ejosi isplauti...Bet blakstienom super dalykas rolleyes.gif


As jo vieno netepu ant plauku, kiek girdejau vienas jis sausina plaukus. As ricinos aliejaus truputi pilu i pirktines kaukes plaukams, mano kudlom taip labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, naudojau ricinų aliejų apie metus, plaukai greičiau augo, bet iššviesėjo nežmoniškai! gal kas žino kaip grąžinti senąją plaukų spalvą? g.gif
Atsakyti
Cia rase apie ricinos aliejaus kauke su majonezu. Ka tas ,majonezas duoda? Ricinos aliejaus tai stiprina plauka, o majonezas? isvis majonezas man blogis g.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif prisiskaičiau komentarų apie ricinos aliejų ir nusprendžiau pati išbandyti. Taigi, nusipirkau, pradejau tepti kiekvieną vakarą nusivalius akių tušą ir palikdavau per naktį. Rytais visada pasidažau tušu, aišku nuprausus vandeniu tą likusį ricinos aliejų, bet pastebiu, kad lyg ir "netyčia" (jei galima taip išsireikšti) iškrenta po 1blakstieną. verysad.gif nežinau, ką aš blogai darau, bet pradėjau bijot, kad tuoj man jos visos iškris po tos "stebuklingosios" ricinos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 10 23, 22:00)
Cia rase apie ricinos aliejaus kauke su majonezu. Ka tas ,majonezas duoda? Ricinos aliejaus tai stiprina plauka, o majonezas? isvis majonezas man blogis g.gif


nieko gero is tu majonezu schmoll.gif apsunkina plauka ir tiek unsure.gif geriausia paprasti aliejai ir viskas. naudoju alyvuogiu, ricina ir linu semenu. dazniausiai atskirai visus...vakare issitepu puse plauku nuo galiuku ir einu miegot, ryte issiplaunu galva.

Papildyta:
QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 09, 13:44)
o kokia nauda tas pasildymas duoda? g.gif


manau lengviau paskrstyti ant plauku, bei geriau isigeria i plaukus, nes buna skystesnis
Atsakyti
QUOTE(Marvellous @ 2010 11 18, 22:22)
sveikos smile.gif prisiskaičiau komentarų apie ricinos aliejų ir nusprendžiau pati išbandyti. Taigi, nusipirkau, pradejau tepti kiekvieną vakarą nusivalius akių tušą ir palikdavau per naktį. Rytais visada pasidažau tušu, aišku nuprausus vandeniu tą likusį ricinos aliejų, bet pastebiu, kad lyg ir "netyčia" (jei galima taip išsireikšti) iškrenta po 1blakstieną.  verysad.gif nežinau, ką aš blogai darau, bet pradėjau bijot, kad tuoj man jos visos iškris po tos "stebuklingosios" ricinos  verysad.gif

as tepu nakciai vos ne kasdien, bet is ryto man nekrenta blakstienos. Gal Jus tada reciau tepkite pvz viena karta per savaite ir ziurekite koks bus rezultatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 19, 12:44)
as tepu nakciai vos ne kasdien, bet is ryto man nekrenta blakstienos. Gal Jus tada reciau tepkite pvz viena karta per savaite ir ziurekite koks bus rezultatas  smile.gif


šiandien ryte neiškrito, gal tikrai reikės petrauką padaryt g.gif
Atsakyti
Sveikos, pamenu kai blakstienu is vis neturejau, pradejau nadot ricinos alieju ir tikrai pajutau skirtuma thumbup.gif . o dabar kai prisimenu retkarciais uztepu. bandziau plaukams naudoti bet nelabai man patiko. o kas del majonezo, tai cia mano megstamiausia kauke plaukams: kiausinis ir majonezas thumbup.gif
Atsakyti
O man ricinos aliejus pradejo sausinti plauka, kazin kodel..... ax.gif
Atsakyti