Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 01 31, 00:10)
man irgi  unsure.gif

ir man, bet uz ekologiska moketi 20 lt gaila doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 01 31, 00:10)
man irgi  unsure.gif

idomu kodel... nes man nei nuo tarybiniu laiku is vaistines pirkto ricinos al. negriauze, nei dabar ir uztepu tikrai nemazai... g.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisiskaiciau apie ricinos alieju, tai irgi nusipirkau isbandyt smile.gif
man drauge dar patare ricinos misiniu veidui kaukes daryt.. ar kas bande?
Atsakyti
si aliejuka jau daugiau nei puse metu naudoju (dazniausiai blakstienom) thumbup.gif
isploviau tuso buteliuka (zinoma ilgai terliojaus, bet buvo berta biggrin.gif ) ir ipyliau ten aliejaus. kiekviena vakara kai nusiemu makiaza pasidazau ''ricinos tusu'' biggrin.gif istikruju tai niekada nesiskundziau blakstienu ilgiu, bet man ju labai daug krisdavo, tai po to kai pradejau naudot r.a. tik viena kita iskrenta. labai dziaugiuosi rezultatu ax.gif thumbup.gif
o del plauku, tai labai gerai patepti galiukus (ypac jej sausi ar luzineja), bet jej ne atsargiai tepti,o trinti-rezultatas bus atvirkstinis. issauses ir luzines galiukai. plaukai labai jautrus, todel su jais reikia svelniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2011 01 27, 14:43)
Svarbiausia - netingėti terliotis  biggrin.gif

Va čia teisingai pasakyta biggrin.gif Terliojuos kas vakarą su blakstienom ir savaitėje 3 kartus su plaukais, rezultatai nuostabūs cool.gif

QUOTE(vikutuk @ 2011 01 30, 20:28)
Jei negaila pinigu pabandyk Talika tepaliuka is Sarmos - tikrai blakstienos pasidare tamsesnes ir tankesnes, jau po 1 men

Kokia jo kaina?

QUOTE(*Liepa18* @ 2011 01 30, 22:02)
Mat kaip... Man nuo vaistininio irgi pastoviai akis graužia...

O man niekada negriaužia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar kas matėte kur nusipirkti šitą ricinų aliejų?

http://www.tinkturos...cinu-aliejus-bp
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2011 08 09, 14:44)
Sveikos,

ar kas matėte kur nusipirkti šitą ricinų aliejų?

http://www.tinkturos...cinu-aliejus-bp

vaistinėje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 01 30, 23:10)
man irgi  unsure.gif



vaistinej buna vaistinio ricinos aliejaus ir kosmetinio. Kosmetinis skirtas butent plaukams ir odai - nieko jis negrauzia, kainuoja apie 10lt, pirkau tiesiog eirovaistužinej
Atsakyti
Prisiruošiau ir aš pagaliau nusipirkti, tai tepliosiu ir plaukus, ir blakstienas, ir antakius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2011 08 09, 17:32)
vaistinej buna vaistinio ricinos aliejaus ir kosmetinio. Kosmetinis skirtas butent plaukams ir odai - nieko jis negrauzia, kainuoja  apie 10lt, pirkau tiesiog eirovaistužinej


Pirkau ta vaistini (geriamasis tiksliau), o ne kosmetini, tai man kuo puikiaisiai padejo plaukams ir blakstienoms, nebutinai turi buti kosmetinis
Atsakyti
turiu ir as vaistini, o tai kaip atrodo kosmetinis? Ar yra skirtumas? g.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau pas jus, tai dabar sėdžiu išsitepus blakstienas ricinos aliejum biggrin.gif Pabandysiu patepti reguliariai, gal ir man koks pagerėjimas pasijaus.
Atsakyti