Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

Ricinos aliejų naudoju tik blakstienoms. Plaukams nebandžiau, bet kaip suprantu iš komentarų, nelabai verta, jeigu sausina plauką.
Atsakyti
Ricinos aliejus tikras auksas plaukams! Padeda nuo slinkimo, skatina augima.. Drauge medike patare du menesius nadojus padaryti pertrauka kokio menesio ir vel galima. As kokius 2-3k per savaite darau taip: plastmasiniame kauselyje sumaisau per puse ricinos alieju su kitu aliejum (sezamo, kanapiu, ar varnalesu, galima kad ir su alyvuogiu maisyt), idedu i karsto vandens bliudeli kad pasiltu, tada kai jis pasidaro labai siltas, istepu saknis, visus plaukus, uzvynioju maiseli ir uzdedu silta kepure ant galvos, ir laikau minimum 3h arba per nakti. Plaukai tikrai greiciau auga ir tankesni, labiau zvilga, maziau skilineja smile.gif o kad sunku isplauti, tai nieko tokio, as kad ir 3k ismuiluoju, ir issiplauna smile.gif
ir kas vakara tepu blakstienas, man buvo nudege kai kazkada geram stovy nusdeginau su ziebtuveliu, ir ataugo dar grazesnes nei pries tai buvo thumbup.gif
dar, parduotuvese "Aliejus" ricinos aliejus zymiai pigesnis nei vaistinese tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(meijlut @ 2012 10 05, 00:22)
Nežinau kas man čia buvo užplaukę, bet kažkurią naktį, prieš miegą, sugalvojau išsitepliot plaukus gryna ricina  doh.gif  (kažkodėl pagalvojau, kad ricina gerai drėkina plaukus) o mano galai kaip tik sausi buvo.

Ir labai labai pasigailėjau.
Kitą dieną vos išploviau plaukus, šampūnu ploviau 3 kartus ir išsipešiau nesveikus kiekius plaukų....  blink.gif

Tad perspėju, nesugalvokit to pakartot... Nežinau ką dabar su plaukais daryt, žiauriai išsausėjo ir jau jokie specialūs aliejukai ir plaukų šilkai nebepadeda  verysad.gif



Na aš irgi taip papokštavau vakar vakare,bet žinokit tokių nusiskundimų tikrai neturiu,jeigu atvirai tai išvis nusiskundimų neturiu ax.gif bet aš sumaišiau ricinos aliejų su medumi,išsitepiau plaukus (šaknų netepiau) apviniojau maišiuku ir nuėjau miegoti smile.gif ištikrųjų tai bijojau ryte pasižiūrėti ar dar nenutrupėjo plaukučiai,bet išsiploviau normaliai plaukus (taip kaip ir kiekvieną dieną) ir galiu pasakyti,kad nėra šiurkštūs,išsišukavo taip pat normaliai,išsiplove visiškai lengvai,be jokių nesklandumu smile.gif na,bet dar neišdžiuvo.. įdomu koks bus rezultatas kaip bus sausi g.gif
Atsakyti
Kaip išdžiuvo rezultatu likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
buvau pamirsusi as ta ricinu alieju, taip visos giriat kad teks ir man vel juo pasiterlioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersada @ 2012 12 08, 13:08)
Ricinos aliejų naudoju tik blakstienoms. Plaukams nebandžiau, bet kaip suprantu iš komentarų, nelabai verta, jeigu sausina plauką.

Aš taip pat naudoju tik blakstienoms, tepu jau antrą savaitę, esu visai patenkinta smile.gif
Atsakyti
As kartais kaukes pasidarau i kurias ieina ricinos aliejus smile.gif bet pagrinde ji naudoju tik blakstienom smile.gif Norejau paklausti juodaplaukiu ar jums namines kaukes nenusviesina plauku? kai pradejau jas naudoti ta juoda spalva lyg ir blunka,pries sviesa jau toki lyg ir i ruduma. Galvoju ar man cia tik atrodo,kad nuo kaukiu ar is tirkuju taip gali buti? smile.gif Bet bet kokiu atveju as vistiek nenustosiu ju naudoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiimond @ 2013 01 20, 17:06)
As kartais kaukes pasidarau i kurias ieina  ricinos aliejus smile.gif  bet pagrinde ji naudoju tik blakstienom smile.gif  Norejau paklausti juodaplaukiu ar jums namines kaukes nenusviesina plauku? kai pradejau jas naudoti ta juoda spalva lyg ir blunka,pries sviesa jau toki lyg ir i ruduma. Galvoju ar man cia tik atrodo,kad nuo kaukiu ar is tirkuju taip gali buti?  smile.gif Bet bet kokiu atveju as vistiek nenustosiu ju naudoti biggrin.gif


Ha, galvoju ir aš - nuo ko man taip greit blunka dažyti plaukai... Kirpėjos klausiau gal kad išsausėję, nualinti (nes pažeisto plauko žvyneliai kažkaip atsidaro ir greičiau spalva "išeina"), sako na kad ne, sveiki plaukai... Tai primečiau, kad turbūt dėl tų aliejinių kaukių lotuliukas.gif bet aš užsimaniau pašviesėt pavasariui, tai man kaip tik tos aliejų kaukės, greičiau išsiplauna spalva, greičiau natūralūs ataugs thumbup.gif ir dar kirpėja sakė, kad atsirado daug naujų plaukučių, tai turbūt dėl to kad pastoviai naudoju tai varnalėšų, tai ricinos aliejaus mixus su kitais aliejais, ir tikrai poveikis matosi... na aš pati tai nepastebėjau, bet kirpėja atidžiau į šaknis pažiūrėjus pamatė smile.gif tai kad nenusausėtų plaukai nuo ricinos aliejaus tikrai patariu su kitais aliejais maišyt ir nebus jokios bėdos su sausėjimu, ir plius greičiau augs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dododole @ 2013 01 23, 10:45)
Ha, galvoju ir aš - nuo ko man taip greit blunka dažyti plaukai... Kirpėjos klausiau gal kad išsausėję, nualinti (nes pažeisto plauko žvyneliai kažkaip atsidaro ir greičiau spalva "išeina"), sako na kad ne, sveiki plaukai... Tai primečiau, kad turbūt dėl tų aliejinių kaukių  lotuliukas.gif  bet aš užsimaniau pašviesėt pavasariui, tai man kaip tik tos aliejų kaukės, greičiau išsiplauna spalva, greičiau natūralūs ataugs  thumbup.gif  ir dar kirpėja sakė, kad atsirado daug naujų plaukučių, tai turbūt dėl to kad pastoviai naudoju tai varnalėšų, tai ricinos aliejaus mixus su kitais aliejais, ir tikrai poveikis matosi... na aš pati tai nepastebėjau, bet kirpėja atidžiau į šaknis pažiūrėjus pamatė  smile.gif  tai kad nenusausėtų plaukai nuo ricinos aliejaus tikrai patariu su kitais aliejais maišyt ir nebus jokios bėdos su sausėjimu, ir plius greičiau augs  thumbup.gif



Na as irgi gal del to pastebejau,kad pati kirpejos spec mokausi ir kaip tik tema apie dazus,ju zymejima, naturalias spalvas,tamsejimo sviesejimo tonus ir visa kita smile.gif tai galvoju gal nuo moklso jau man cia vaidenasi biggrin.gif
Atsakyti
Bet kad pagal viska ricina tutetu tamsint plaukus rolleyes.gif as irgi naudoju kokosusir nusidaziau plaukus tamsiai, dabar net nezinau koki cia alieju imt kad plaukus tamsintu..
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2013 01 23, 16:15)
Bet kad pagal viska ricina tutetu tamsint plaukus rolleyes.gif as irgi naudoju kokosusir nusidaziau plaukus tamsiai, dabar net nezinau koki cia alieju imt kad plaukus tamsintu..


kaip tai ricinos aliejus plaukus tamsina?

nemanau kad aliejai gali nei patamsint nei pašviesint plaukų, nebent tik tiek kad dažyta spalva greičiau kažkaip "išima", bet pati esu blondinė, tai kiek naudoju ricinos aliejų, nei kiek jis man netamsina plaukų... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiimond @ 2013 01 23, 14:45)
Na as irgi gal del to pastebejau,kad pati kirpejos spec mokausi ir kaip tik tema apie dazus,ju zymejima, naturalias spalvas,tamsejimo sviesejimo tonus ir visa kita  smile.gif  tai galvoju gal nuo moklso jau man cia vaidenasi  biggrin.gif


geras biggrin.gif na keista tikrai, kodėl tie aliejai išima spalvą, atrodo kaip tik turėtų ilgiau laikytis nes užgludina žvynelius.. bet matyt jie turi kokių nors natūralių rūgščių ir išėda ar ką... paklausk dėstytojų prie progos apie tuos aliejus, gal duos kokį konkretesnį atsakymą, o gal čia tik mum dviem taip sekasi su tais aliejais? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dododole @ 2013 01 23, 20:53)

geras  biggrin.gif  na keista tikrai, kodėl tie aliejai išima spalvą, atrodo kaip tik turėtų ilgiau laikytis nes užgludina žvynelius.. bet matyt jie turi kokių nors natūralių rūgščių ir išėda ar ką... paklausk dėstytojų prie progos apie tuos aliejus, gal duos kokį konkretesnį atsakymą, o gal čia tik mum dviem taip sekasi su tais aliejais?  lotuliukas.gif


As rytoj issiklausinesiu ir jums pranesiu smile.gif
Atsakyti