Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(fuksė @ 2012 08 26, 09:03)
Ricinos al. gali sausinti plauka, todel atsargiai su juo.  ax.gif



QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 26, 17:41)
Pritariu, ypac pazeistiems labai trapiems plaukams ricinos aliejus netinka



bet kaip idomiai nuomones skiriasi - vieni sako stipriai drekina, kiti - sausina smile.gif

pati tepiau tik plauku galus, vietoj galiuku serumo, tai man gal visgi labiau sausina nei drekina, pabandysiu dar pora kartu, kad galutinai isitikinciau smile.gif

blakstienoms ir antakiams taip pat pradejau naudot ricina,

subaigiau va toki blakstienu stiprikli ir liko labai patogus skaidrus buteliukas su sepeteliu, kuri pripildziau aliejaus

user posted image
Atsakyti
mano žiniomis ricinų aliejus labai sausina, o vartojama blakstienoms ir antakiams, nes po jų tiesiog "gražiai blizga" sutepti riebalu
Plaukams geriau kokoso aliejus
Atsakyti
Pabandžiau ir aš ricinos aliejų plaukams, priėjau išvados, kad geriausia jį naudoti antakiams ir blakstienoms biggrin.gif O plaukams turėtų tikti kokosų aliejus, sezamų, ar kiti ne tokie riebūs aliejai smile.gif
Atsakyti
Man ant plaukų irgi nelabai patinka jį tepti schmoll.gif Ir sunkiai atsiplauna, o blakstienoms tai kaip tik, tik niekaip negaliu reguliariai naudoti, vis pamirštu po kažkiek laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skin2013 @ 2013 03 18, 19:26)
Labai gerai ricinos aliejų su arganų sumaišius, plaukučiai tokie išsiplovus gražūs, purūs, naudoju ilgai natūralias kaukes, per du metus beveik 30cm ataugo, aišku, aš nei dažau nei tiesinu, naudoju viską natūraliai wink.gif

ar plaukai nelieka riebaluoti po tokios proceduros?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

kur Lietuvoje galima rasti kokybiško ricinų aliejaus? smile.gif
Atsakyti
Naudoju ricinos aliejų ir stebiuosi, kodėl anksčiau jo neatradau g.gif nededu ant plaukų gryno aliejaus, maišau su migdolų bei sezamų aliejais. Dedu ant viso plauko, bet labiau susikoncentruoju į šaknis bei galiukus. Rezultatas - be galo mikšti, spindintys plaukai thumbup.gif kai naudojau tik migdolų ar kokosų, tokių rezultatų nebuvo, tai drąsiai teigiu, kad ricinos aliejus gali padaryti stebuklus. Tiesa, plaukučiai paaugo greičiau nei įprastai, bet papildomai geriu B grupės vitaminus, nors skaičiau, kad ricinos aliejus skatina plaukų augimą. Naudoju reguliariai, kartą per savaitę, kartais ir du kartus, jei jaučiu, kad plaukų galiukai reikalauja aliejaus biggrin.gif
Plaukai mano greitai riebaluojasi, bet naudodama ricinų aliejų nepastebėjau, kad dar greičiau riebaluotųsi. Išsiplauna gerai tik ištrinkus galvą du kartus (su natūraliu šampūnu, su kitais gal vieno karto užtektų).
Lietuvoje, deja, niekur neradau pirkti, užsisakinėju iš iHerb.
Atsakyti
QUOTE(ministry @ 2014 04 03, 22:14)
Sveikos smile.gif

kur Lietuvoje galima rasti kokybiško ricinų aliejaus? smile.gif


Čia neblogas smile.gif
Atsakyti
As ricinos alieju naudoju tik blakstienoms, plaukus tepu argano aliejumi. Viena karta per savaite plaukus istepu aliejumi, uzsidedu maiseli ir laikau per nakti, ryte isplaunu ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2014 04 05, 16:58)



Aciu smile.gif
Atsakyti
http://www.valentis....iamasis_skystis
va šituo tepdavau plaukus nuo pusės plaukų ilgio iki galiukų, laikydavau kaip kaukę naminę, po porą val. ir tepdavau blakstienas bei antakius.
Drįsčiau teigti, kad labai viskas atsigavo, pradedant nuo plaukų, baigiant blakstienom ir antakiais, gražius labai antakius atsiauginau, pasidariau norimą formą. Ir labai greitai.
Turbūt per porą mėnesių.
SUPERINIS DALYKAS
Atsakyti
Aš tai naudoju nerafinuotą šalto spaudimo ricinos aliejų, perku iš rudugys.lt. Ten daug visokių gerų aliejukų yra.
Atsakyti