Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ricinos aliejus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
bad_cat
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif g.gif 4u.gif
agnixa
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 17:08)
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif  g.gif  4u.gif
*

Tikrai tas pats. Nemanau,kad yra dar koks kitoks,tiesiog ricinos aliejus,kiekvienas naudoja pagal savo poreikius smile.gif
Butri
naudoju ir esu labaj patenkinta 4u.gif
Darijana:)
QUOTE(mergytia @ 2006 12 28, 17:41)
naudoju ir esu labaj patenkinta  4u.gif
*

gal gali parašyti kaip tą ricinos aliejų naudoji?Ar padeda,nes mano plaukai labai silpni ir nežinau kaip juos atgaivinti. 4u.gif
helena
QUOTE(Darijana:) @ 2006 12 28, 23:54)
gal gali parašyti kaip tą ricinos aliejų naudoji?Ar padeda,nes mano plaukai labai silpni ir nežinau kaip juos atgaivinti.  4u.gif
*

aga tikrai, kaip ji naudoti?pries plovima palaikyti, ar kaip?
ostra
QUOTE(helena @ 2006 12 28, 22:59)
aga tikrai, kaip ji naudoti?pries plovima palaikyti, ar kaip?
*

O tu pabandyk po plovimo ir pažiūrėk ,kas gausis smile.gif -čia juk aliejus,ir labai tirštas.Gryno niekada nenaudojau-darau kaukę su ricina,kiaušinio tryniu,citrinos sultimis ir konjaku.Ištepi plaukus,apsuki polietilenu,rankšluosčiu ir laikai.Apie valandą gali drąsiai.Labai gera kaukė.Tik nepamiršk po to išplauti plaukus 4u.gif
Butri
QUOTE(Darijana:) @ 2006 12 29, 03:24)
gal gali parašyti kaip tą ricinos aliejų naudoji?Ar padeda,nes mano plaukai labai silpni ir nežinau kaip juos atgaivinti.  4u.gif
*

4u.gif priesh plovima ishtepu plauku galiukus arba plaukus nuo ten kur jau susiima i ranka, nes kiek girdejau su ricina viena negalima nuo shaknu tept, ir ishtepu plaukus tada apvynioju su maisheliu ir uzhsidedu kepure arba rankshluosti palaikau 15min ir ishplaunu su shampunu.... biggrin.gif

dar yra vienas metodas plaukams...tai su actu... po plovimo puse stiklines acto su puse l vandens ir tokiu mishiniu nuskalaut plaukus...ishpradziu jauciasi kvapas bet paskuij kol ishdziusta ishsigaruoja ir buna thumbup.gif plaukuciai blizga ir buna shvelnuciai thumbup.gif
biologė
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 19:08)
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif  g.gif  4u.gif
*

Aš nusipirkau ne geriamą, o būtent kosmetinį (parašyta: "medicininės paskirties kūno priežiūros priemonė"). "Naudojime" parašyta "kaip odą minkštinanti ir elastingumą didinanti priemonė", bet naudoju plaukams - ištepu, palaikau, išplaunu... Bet šampūno reikia daugokai arba du kartus muiluot, nes pirmą kartą ploviau kaip paprastai - nelabai išsiplovė, liko truputį riebaluoti.
Beje, kainavo tik 4 lt su centais (50 ml), gamintas Lietuvoj ("Valentis"), pirkau vaistinėj.
BevardeX
QUOTE(ostra @ 2006 12 29, 00:40)
O tu pabandyk po plovimo ir pažiūrėk ,kas gausis smile.gif -čia juk aliejus,ir labai tirštas.Gryno niekada nenaudojau-darau kaukę su ricina,kiaušinio tryniu,citrinos sultimis ir konjaku.Ištepi plaukus,apsuki polietilenu,rankšluosčiu ir laikai.Apie valandą gali drąsiai.Labai gera kaukė.Tik nepamiršk po to išplauti plaukus 4u.gif
*

Ir as taip pat darau, tik vietoje kiausinio medu naudoju. Labai thumbup.gif man smile.gif
rosela
QUOTE(ostra @ 2006 12 29, 01:40)
*

Ta kauke superine! thumbup.gif Ir as tokia pat darausi,gerai butu karta i savaite,bet kartais prisimirsta smile.gif
astuxxx2000
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius smile.gif
Miss_Lumholdt
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 03, 19:56)
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius  smile.gif
*

Aš taip pat jį naudoju antakiams kokią savaitėlę prieš einant į saloną, kad sutvarkytų bigsmile.gif
tulpia
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 01 03, 20:52)
Aš taip pat jį naudoju antakiams kokią savaitėlę prieš einant į saloną, kad sutvarkytų bigsmile.gif
*

o tai jis suminkstina plauka, kad taip neskaudetu? pirma kerta girdziu, idomu smile.gif
Miss_Lumholdt
QUOTE(tulpia @ 2007 01 04, 16:45)
o tai jis suminkstina plauka, kad taip neskaudetu? pirma kerta girdziu, idomu smile.gif
*

Ne lotuliukas.gif
Tada plaukiukai atauga ir galima vėl padaryti gražią antakių liniją.
JoanaJulija
Kartais tepu blakstienas, jos tampa tokios ilgos, švelnios, kaip šilkinės, blizgančios. Pats tas savaitgalio rytiniam "makiažui". Tiesiog panaudoju šepetėlį nuo išnaudoto tušo. Na, ir kai prisiruošiu toms naminėms plaukų kaukėms su kiaušiniu, medum, ricina ir t.t.
Dziazmina
QUOTE(JoanaJulija @ 2007 01 04, 20:13)
Kartais tepu blakstienas, jos tampa tokios ilgos, švelnios, kaip šilkinės, blizgančios. Pats tas savaitgalio rytiniam "makiažui". Tiesiog panaudoju šepetėlį nuo išnaudoto tušo. Na, ir kai prisiruošiu toms naminėms plaukų kaukėms su kiaušiniu, medum, ricina ir t.t.
*

kokios porcijos tu priemoniu kaukei?? blush2.gif
Apvalute
as ji naudoju kaip viena is ingridientu plauku kaukei.
marinulia
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 01 04, 16:49)
Ne lotuliukas.gif
Tada plaukiukai atauga ir galima vėl padaryti gražią antakių liniją.
*

Na nedaeina man blush2.gif ,cia gal pas antakiu plaukuciai silpni ir letai auga? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ostra @ 2006 12 29, 00:40)
*

Koki poveiki daro konjakas plaukams?Ar ji galima pakeisti ir kuom? ax.gif
agnytia_number1
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 19:08)
*

Sveika,

Hmm.. mano draugei išsliko daug blakstienu, tai ta is kazkur isgirdo, jog reguliariai trinant - uzauga..Ir ka jus manot? istiesu jai padejo bigsmile.gif

manau, kad tas pats atvejis ir su plaukais mirksiukas.gif
Teresa
QUOTE(agnixa @ 2006 12 13, 02:25)
Tikrai tas pats. Nemanau,kad yra dar koks kitoks,tiesiog ricinos aliejus,kiekvienas naudoja pagal savo poreikius  smile.gif
*

Yra išoriniam naudojimui ir geriamas.
Labai sunkiai išsiplauna tokios plaukų kaukės.
Butri
QUOTE(Teresa @ 2007 01 06, 20:45)
Yra išoriniam naudojimui ir geriamas.
Labai sunkiai išsiplauna tokios plaukų kaukės.
*

man geraj ishsiplauna biggrin.gif 4u.gif
Teresa
QUOTE(mergytia @ 2007 01 06, 18:29)
man geraj ishsiplauna  biggrin.gif  4u.gif
*

O aš vargau. lotuliukas.gif Teko kelis kartus plauti. O kita dieną plaukai atrodė riebaloti.
Kaukę dariau su medumi ir kiaušiniu.
Ricinų aliejus yra toks tirštas, vos užtepiau.
fashion
As irgi kazkada ant blaktienu ricinos aliejaus patepiau, nezinau kaip, bet i akis papuole. Daugiau nebetepu
Zalia zole
as irgi blakstienoms tepti naudoju... mirksiukas.gif jau 5metus tepu ir visai nieko 4u.gif is tikruju ricinos aliejus apsaugo ir atstato plaukelius tongue.gif nz kaip del galvos plauku, bet kad blakstienoms padeda tai tikrai thumbup.gif P.S tepu reguliariai kiekviena vakar 4u.gif
Butri
QUOTE(Zalia zole @ 2007 01 08, 04:28)
as irgi blakstienoms tepti naudoju... mirksiukas.gif jau 5metus tepu ir visai nieko 4u.gif is tikruju ricinos aliejus apsaugo ir atstato plaukelius tongue.gif nz kaip del galvos plauku, bet kad blakstienoms padeda tai tikrai thumbup.gif P.S tepu reguliariai kiekviena vakar 4u.gif
*

nju ash tepu tik pora sav bet aiskiai matosi rezultatas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Teresa @ 2007 01 06, 21:05)
O aš vargau.  lotuliukas.gif  Teko kelis kartus plauti. O kita dieną plaukai atrodė riebaloti.
Kaukę dariau su medumi ir kiaušiniu.
Ricinų aliejus yra toks tirštas, vos užtepiau.
*

o tu kaip plauku kauke viena tepej? g.gif
Teresa
QUOTE(mergytia @ 2007 01 08, 17:25)
o tu kaip plauku kauke viena tepej?  g.gif
*

Kaip suprasti vieną?

Butri
QUOTE(Teresa @ 2007 01 09, 03:02)
Kaip suprasti vieną?
*

nu ricinos alieju be jokiu priedu smile.gif
Teresa
QUOTE(mergytia @ 2007 01 09, 15:23)
nu ricinos alieju be jokiu priedu  smile.gif
*

Viena karta taip pabandžiau. blush2.gif
Dabar maišau su medumi ir kiaušiniu. Gal dar ko reikia pridėti, kad lengviau išsiplautu.
Camea
QUOTE(Teresa @ 2007 01 09, 15:39)
Viena karta taip pabandžiau.  blush2.gif
Dabar maišau su medumi ir kiaušiniu. Gal dar ko reikia pridėti, kad lengviau išsiplautu.
*

riekia dar citrinos sulciu smile.gif
Alissa
As irgi naudoju ta aliejuka blakstienom ir antakiamas. Tiesiog kiekviena vakara pries miega. Jau po keliu savaiciu naudojimo pastebiu rezultatus thumbup.gif
Saldainė
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 03, 19:56)
as su ricinos aliejumi tepu blakstienas ir antakius  smile.gif
*

as taip pat thumbup.gif blakstienos tampa daug storesnes ir antakiai patamseja thumbup.gif
Shater
Na,tai kas nors gali parasyti,kiek tiksliai deti ricinos ir kitu ingridientu i ta super kauke plaukuciams?Aciukas aciuks.gif
Mivida
As irgi naudoju ricinos aliejuka, bet dar tik savaite. Kol kas pastebejau tik tai ta, kad dabar graziau gaunasi padazyti blakstienas. Gal jos tapo labiau elastingos. Naudosiu toliau, lauksiu rezultatu rolleyes.gif
wife
Sveikos mirksiukas.gif kaip suprantu ricinos aliejus siek tiek tamsina plaukus,tai turbut sviesiems plaukams su juo kauke nelabai tinka g.gif
gekoniuke
QUOTE(Reda318 @ 2007 03 05, 11:06)
Sveikos  mirksiukas.gif kaip suprantu ricinos aliejus siek tiek tamsina plaukus,tai turbut sviesiems plaukams su juo kauke nelabai tinka g.gif
*

O kokios spavos tavo plaukai kai jie sušlampa? hihihi.gif ricina maitina, drėkina tad ir susidaro įspūdis jog patamsėjo mirksiukas.gif
wife
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 05, 13:49)
O kokios spavos tavo plaukai kai jie sušlampa? hihihi.gif ricina maitina, drėkina tad ir susidaro įspūdis jog patamsėjo mirksiukas.gif
*

Na tokios siaudu spalvos,na sviesus ax.gif bet sako kad ricina tamsina plaukus,tad gal man netinka? g.gif
Mivida
QUOTE(Reda318 @ 2007 03 05, 15:31)
Na tokios siaudu spalvos,na sviesus ax.gif bet sako kad ricina tamsina plaukus,tad gal man netinka? g.gif
*

Visiskai nieko netamsina, mano blakstienos ir antakiai sviesus, tai nepastebejau, kad patamsetu. Tai gal pas tuos patamsejo, kas pries ipildamas alieju, blogai isvale buteliuka nuo tuso lotuliukas.gif
wife
QUOTE(Lena.lt @ 2007 03 05, 22:45)
Visiskai nieko netamsina, mano blakstienos ir antakiai sviesus, tai nepastebejau, kad patamsetu. Tai gal pas tuos patamsejo, kas pries ipildamas alieju, blogai isvale buteliuka nuo tuso  lotuliukas.gif
*

Tai tada labai gerai ax.gif nes ji man visai patinka,tuomet naudosiu ir plaukams ax.gif
_nice_
as del tos kaukes noriu paklaust kokios ingridientu proporcijos? rolleyes.gif
Butri
QUOTE(_nice_ @ 2007 03 07, 19:08)
as del tos kaukes noriu paklaust kokios ingridientu proporcijos?  rolleyes.gif
*

nu jejgu galiukam tai pora sauktuku ricinos aliejaus ir vienas sauktukas citrinos sulciu o jejgu su kiaushiniu tai vienas kiaushinis thumbup.gif
Miss_Lumholdt
Aš tai irgi be galo džiaugiuos tą ricinos aliejų atradus. Tik kodėl nenaudojau jo iš karto nusipirkus doh.gif nebūtų reikėję leist pinigų visokiom kitom plaukus atstatančiom priemonėm ax.gif
Kresida
O man panaudojus ricinos aliejų kaukei plaukai labai greitai susiriebaluoja, nors atrodo ir švariai išplaunu. Jum taip nebūna?
Miss_Lumholdt
QUOTE(Kresida @ 2007 03 10, 22:37)
O man panaudojus ricinos aliejų kaukei plaukai labai greitai susiriebaluoja, nors atrodo ir švariai išplaunu. Jum taip nebūna?
*

Dažnai kaukę dedi gal?
Kresida
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 03 10, 23:07)
Dažnai kaukę dedi gal?
*

Ne, nedažnai. retai prisiruošiu, bet dažniausia kai apninka mintys save prižiūrėti, darytis kaukes plaukam, naudoti visokius kondicionierius, tai jau po "ypatingos priežiūros" kitą dieną atsibundu riebaluota galva biggrin.gif. o kai išplaunau šampūnu ir nieko nedarau, tai bent plaukai ilgiau švaresni atrodo biggrin.gif
Rasytee
Miss Lumholdt kaip tu ji naudoji? viena ar kauke daraisi? kad tokie dziuginantys rezultatai
Riccotta
as tai taip darau viena kart is savaite- 1saukstelis ricinos, 1 saukstelis medaus ir vienas kiausinis.dar galima ilasint svoguno kelis lasus,bet nebutina smile.gif tikrai padeda plaukams atsigauti wink.gif
Rasytee
o trinat visus plaukus ir saknis ar tik galus?
Miss_Lumholdt
QUOTE(Rasytee @ 2007 03 11, 17:09)
Miss Lumholdt kaip tu ji naudoji? viena ar kauke daraisi? kad tokie dziuginantys rezultatai
*

Kartais vieną, kartais kaukę. Čia kaip noro būna ir laiko. biggrin.gif Kaukę darau panašiai kaip aurytia pavardino, tik be svogūno. schmoll.gif

Kartais tik galiukus sutepu aliejum.
Kai plaukai slinkt stipriau pradeda, tai įmasažuoju į galvos odą ir pabūnu kelias valandas iki plovimo.
Riccotta
QUOTE(Rasytee @ 2007 03 11, 22:43)
o trinat visus plaukus ir saknis ar tik galus?
*

as tai visus plaukus itrinu,ir laikuo kuo ilgiau smile.gif
Camea
man labai sunkiai isiplauna ricinos aliejukas, geriau jau koks nors kitas ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.