Įkraunama...
Įkraunama...

Insultas

Kol kas ne nes sake labai bukle bloga
Atsakyti
QUOTE(cheburaska7 @ 2011 02 13, 22:12)
Kol kas ne nes sake labai bukle bloga


Laikykis, Cheburashka! Mano senelis kaip tik irgi praeita savaite turejo insulta, ir dabar Lazdinu ligonineje guli. Kaip sakom "bus kaip Dievulis suplanavo", o jisgi blogai neplanuoja...
Atsakyti
QUOTE(cheburaska7 @ 2011 02 13, 22:12)
Kol kas ne nes sake labai bukle bloga

nesuprantu, mamai vos prasidejo smegenu tinimas , ta pacia minute isveze i operacine, gyvybes gelbejimo operacijai...
gal pas tevuka dar kokios problemos, nes tikai pirma karta girdziu kad laikytu po narkoze... kurioje ligonineje guli?
Atsakyti
lazdynu renimacijoje
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 05 28, 13:15)
Dabar matai valstybe taupo....slauga duoda kai jau visai ant patalo,kai Bartelis iki20 balu...o jeigu biski vaiksto,ar pats juda,ir viskas - tik prieziura....
Istikruju nereikia nieko,kad tik viskas butu gerai....Bet yra kaip yra....

O jei žmogus jei pensininkas, po insulto vaikšto, kalba, bet kaime vienas gyventi negali ar jam tikrai priklauso priežiūra? Gal kas žinot kokius teisės aktus kur tai parašyta? Su Molėtų medikais neįmanoma susišnekėti, chamai visiški!!
Atsakyti
QUOTE(cheburaska7 @ 2011 02 13, 02:24)
LAba diena!Zinokit noriu su kazkom pasidalint, nes labai sunku .Mano tevukui 49 metai istiko insultas dabar guli ligoninei buvo tris priepolei sake iki pirmadienio laikis po narkoze , nes tik pirmadieni galies daryt kazkokius tyrimus, o dabar kai pazadina is narkozes iskart uzpola priepoliai.Guli renimacijoje, dar visi gyditojai sneka ivairiai vienas sako kad neisgyvens, kitas kad cia nuo alkogolio(net kai iskvietiem greitaja sake kad jus chia geret kokius tris savaites del to cha jums priepolis ir nevesim i ligonine, o kai nuveze ten jau pasikartojo priepolis vienas,o po to darvienas  ), bet tetis nera mano koks girtoklis isgeria per sventes kaip ir visi .Viskas taip susidejo turiu du vaikuchius laukesiu trecio,  o dar viras i uzseni isvaziaves .MAno tetis toks stiprus visada savarankiskas nekada negalvojau kad taip paluz, visada kai sunku turejau i ka atsiremt, o dabar jis guli ar asniekom negaliu padet . Zinokit asaros bega nezinau net ka galvot

Laikykis console.gif
Beveik prieš metus tėtį ištiko insultas. Buvau 7mėn. nėščia. Streso begalė, visi pasimetę. Insultas nebuvo labai stiprus. Praktiškai visiškai atsistatė po jo. Bet... šįryt viskas pasikartojo verysad.gif Dabar guli ligoninėj... Vėl viskas iš naujo...
Atsakyti
reikia laikytis , bet tos dienos laukymo ir nezinojimas varo is proto
Atsakyti
QUOTE(cheburaska7 @ 2011 02 14, 13:15)
reikia laikytis , bet tos dienos laukymo ir nezinojimas varo is proto

O nieko daugiau ir nelieka, tik laukti ir tikėtis geriausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2011 02 14, 12:58)
Laikykis console.gif
Beveik prieš metus tėtį ištiko insultas. Buvau 7mėn. nėščia. Streso begalė, visi pasimetę. Insultas nebuvo labai stiprus. Praktiškai visiškai atsistatė po jo. Bet... šįryt viskas pasikartojo verysad.gif Dabar guli ligoninėj... Vėl viskas iš naujo...

verysad.gif laikykis, sunkus ir baisus laikotarpis, linkiu kad atsigautu kuo daugiau ir greiciau
ceburaska, niekaip nesuprantu, kodel delsia su kaulo isemimu... g.gif
mums iskart kai mama istiko insultas ( 48m) pasake kad amzius , kai daznai pasitaiko komplikacija smegenu tinimas, tokiais atvejais nedelsiant daroma operacija... koks jusu gyd?
Atsakyti
Gal kas nors galetu papasakot kaip ten su ta reabilitacija? ar siuncia, kur? cia viena slauge rekomendavo Santariskiu 1-ma reabilitacijos skyriu, gal kas buvo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soalina: 14 vasario 2011 - 16:05
QUOTE(soalina @ 2011 02 14, 17:05)
Gal kas nors galetu papasakot kaip ten su ta reabilitacija? ar siuncia, kur? cia viena slauge rekomendavo Santariskiu 1-ma reabilitacijos skyriu, gal kas buvo?  g.gif

reabilitacija vilniuje skaitosi geriaus antakalnio 124 spec ligonineje, bet sunku papulti nes sunku su vietomis, mes gulejome ir ten ir lazdynu ligonineje, man labiau patiko prieziura lazdynuose.
santariskese taip pat sake nelbogai, tik ne visoriuose.
jokiu budu nevaziuokite i pusyno kelia, procedru korpusas kitame pastate..
Atsakyti
Operacija sake darys tik po sio tyrimo Nes negali padaryt su kontrastu ten kazka , Nu va jau naujenos geresnes , narkoze nueme dabar atsidaro akites girdi viska , bet dar priristas prie lovos nekalba, tik matosi is veido kad pats labai pergyvena ,matosi kad nori namo jis labai visada toks judrus stiprus tai jam tas pririsimas ir gulimas ligonenija jauciu taks kosmaras
Atsakyti