Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Sveikos,
Gal galetumete kuri pakomentuoti kas cia per skaiciai?
CRL-3.9, BPD-1.4, NT-0.8, NB (+).
Sitie skaiciai is genetikes konsultacijos israso.
Kuris skaicius yra tas sprando rauksles persvieciamumas ir ka reiskia kiti skaiciai?
Atsakyti
QUOTE(mialina @ 2007 11 08, 14:35)
sakykit prasau mielosios mamytes, ar girdejot kuri nors apie toki dalykeli, kad iki pastojimo ir tuo metu kai vyko apvaisinimas vyras gere hormonini preparata PREDNISOLON, ar gali tai kaip nors pakenkti vaikeliui?ar reiketu man del to tirtis genetiskai? Dabar man 5 savaiteles...


As tavo vietoj, bandyciau pasikonsultuoti. Galeciau i AZ parasyti tau genetikes is Genetikos centro Santariskese mobilu (galetum tartis su ja asmeniskai, nes per registratura patektum tik 02 pab. ar 03 pr.).
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2007 11 08, 15:21)
As tavo vietoj, bandyciau pasikonsultuoti. Galeciau i AZ parasyti tau genetikes is Genetikos centro Santariskese mobilu (galetum tartis su ja asmeniskai, nes per registratura patektum tik 02 pab. ar 03 pr.).


As irgi turiu genetikes Butkevicienes mobilu, galeciau duoti
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2007 11 08, 15:26)
As irgi turiu genetikes Butkevicienes mobilu, galeciau duoti

Tai kodėl tu negali pačios Butkevičienės paklausti, kas ten per skaičiai? g.gif
Atsakyti
Pasirodo Duphaston genetiskai nepatariamas jeigu laukiates berniuko, o jis skiriamas dar nezinant lyties... berniukas gauna moteriskus hormonus.. o tai nieko gero....

ir siaip buvau pas genetike klaipedoj... nematau tikslo trenktis i vilniu jei reikia tik kraujo tyrimu... taip pat viska issamiai paaiskina, maloniai bendrauja, ziniu bagazu nesiskundzia.. man antra karta ateinant net pasidomejo moteris naujausiais tyrimais del klaritromicino poveikio... o dabar "triple" testa rekomendavo daryt vien del duphaston'o... kitaip butu uzteke tik "double"

problema vienintele, tai kad klaipedoj pries pas ja einant reik susirast gera echoskopuotoja..

pasiziurejau i liniuote smile.gif meluoja velniai, nejauciu dar judesiuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muera: 09 lapkričio 2007 - 07:13
sakykit prasau, gal jus zinot, jei as noriu uzsirasytis pas Krasovskaja echo darytis pvz. uz kokiu 1,5 menesiu be siuntimo, privaciai, tai man reikia skambinti paprastu registraturos nr ir taip ir pasakyti kad noriu privaciai be siuntimo?dabar man 5 savaites, noreciau iki 12 savaites echo padaryt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 11 08, 17:48)
Tai kodėl tu negali pačios Butkevičienės paklausti, kas ten per skaičiai?  g.gif


As jai skambinsiuos kai pasidarysiu Triplo testa, t.y. po dvieju savaiciu, bet smalsu iki to suzinot blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, as esu naujoke, dar nelabai gaudausi siose puslapiuose, padekit man prasau surasti viena dalyka...vakar maciau kazkuriam forume nuoroda i puslapi, kur buvo aprasytos kiekviena vaisiaus vystymosi savaite, kaip jis kalba su savo mama, pasakoja kaip atrodo...taip noreciau vel paskaityt, bet niekur nerandu...Aciu jums!!!
Atsakyti
Sveikos, kątik sužinojau kraujo tyrimo atsakymus..
Žinia truputį gąsdinanti- užregistravo pakartotiniams kraujo tyrimams jau pas genetikus lapkričio 15 d., nes rizika Dauno sindromui pagal mano kraują 1:260, o pagal mano amžių (27m.) turėtų būti 1:800. Simanavičiūtė ramino, kad tokius atsakymus gauna kas dešimta moteris, bet kažkaip neramu pasidarė ant širdelės cray.gif cray.gif
tokia rami buvau po echo.. o dabar še tau, kad nori..
Papildyta:
QUOTE(mialina @ 2007 11 09, 12:12)
Sveikos mamytes, as esu naujoke, dar nelabai gaudausi siose puslapiuose, padekit man prasau surasti viena dalyka...vakar maciau kazkuriam forume nuoroda i puslapi, kur buvo aprasytos kiekviena vaisiaus vystymosi savaite, kaip jis kalba su savo mama, pasakoja kaip atrodo...taip noreciau vel paskaityt, bet niekur nerandu...Aciu jums!!!


http://supermama.lt/.../view/3735/108/
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Gal kas galit man pasakyti kas yra trigubas (triple) genetinis tyrimas? Kaip suprantu daro echoskopiją, ima ir tiria kraują, o dar trečias? g.gif Man reikia užsirašyti į KMUK gruodžio 19d (tada man bus 13sav.) atlikti šį tyrimą.
Atsakyti
Aciu labai tecer uz nuoroda!!! Linkiu Tau kad pakartojamas kraujo tyrimas butu labai labai geras!!!
Atsakyti
QUOTE(mialina @ 2007 11 09, 13:41)
Aciu labai tecer uz nuoroda!!! Linkiu Tau kad pakartojamas kraujo tyrimas butu labai labai geras!!!

Ačiū, aš irgi taip viliuosi..
Atsakyti