Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

smile.gif Aciu mamos 4u.gif
as netikiu, kad kas blogai, bet pas genetike nueisiu, bus ramiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nora55 @ 2007 11 13, 18:57)
smile.gif Aciu mamos 4u.gif
as netikiu, kad kas blogai, bet pas genetike nueisiu, bus ramiau smile.gif

Na ir nueik hihihi.gif , kad tik tau ramiau būtų mirksiukas.gif
Tik nepamiršk po to mums papasakoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes 4u.gif
mes jau noretume pradeti planuoti antra leliuka, bet pas mane kraujo grupe "-", o vyro "+", tai kiek zinau antras vaikas, jau yra padidinta rizika... perskaiciau visa tema, bet nezinau ar kas nors del to tiresi.. blush2.gif labai noreciau suzinoti kada tokiu atveju reikia daryti tyrimus (nuo keliu sav.). nes esu ne lietuvoj, tai tada butinai grisciau... aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva @ 2007 11 15, 20:27)
Sveikos esamos ir busimos mamytes 4u.gif
mes jau noretume pradeti planuoti antra leliuka, bet pas mane kraujo grupe "-", o vyro "+", tai kiek zinau antras vaikas, jau yra padidinta rizika... perskaiciau visa tema, bet nezinau ar kas nors del to tiresi.. blush2.gif  labai noreciau suzinoti kada tokiu atveju reikia daryti tyrimus (nuo keliu sav.). nes esu ne lietuvoj, tai tada butinai grisciau... aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif

Gal tu kaip nors pabandyk susisiekti su Santariškių Genetikos centru ar tegu kas nors iš artimųjų, esančių Lietuvoje susisiekia ir paklausia.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 11 15, 21:41)
Gal tu kaip nors pabandyk susisiekti su Santariškių Genetikos centru ar tegu kas nors iš artimųjų, esančių Lietuvoje susisiekia ir paklausia.


aciu uz patarima, bet jei atsiras kokiu mamyciu turinciu patirties, parasykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas. Gal galit parašyti kelintą sav jums matavo sprando raukšlę. man ją matavo nepilnų 11 sav (buvo neplaninis apsilankymas dėl tepliojimo, tai tuo pačiu metu pažiūrėjo), rado kad 2,7. Man 32 metai. Skaičiukas per didelis. Bet pats gyd. pasakė, kad dar anksti žiūrėti, nors tuo pačiu pasakė, kad reikės kraujo tyrimo. Dabar man paskyrė vizitą kai bus 14 sav 3 d. Tada dar kartą matuos ir paims kraujuką genetiniam tyrimui. Kiek skaičiau visur rašo, kad matuoja 11-14 sav. ar nebus per vėlu. Nežinau ir ką galvoti. Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 11 16, 13:07)
Labukas. Gal galit parašyti kelintą sav jums matavo sprando raukšlę. man ją matavo nepilnų 11 sav (buvo neplaninis apsilankymas dėl tepliojimo, tai tuo pačiu metu pažiūrėjo), rado kad 2,7. Man 32 metai. Skaičiukas per didelis. Bet pats gyd. pasakė, kad dar anksti žiūrėti, nors tuo pačiu pasakė, kad reikės kraujo tyrimo. Dabar man paskyrė vizitą kai bus 14 sav 3 d. Tada dar kartą matuos ir paims kraujuką genetiniam tyrimui. Kiek skaičiau visur rašo, kad matuoja 11-14 sav. ar nebus per vėlu. Nežinau ir ką galvoti. Pasidalinkite patirtimi  4u.gif

Aš manau, kad nebus per vėlu. O tuo labiau paims kraujo tyrimą, o pagal jį dar tiksliau pasakys, nei pagal echo pamatavimus.
Atsakyti
Dar klausimėlis, jei galit atsakyti. O kiek dažnai pasitaiko, kad raukšlė rodo riziką, o kiti tyrimai tą riziką paneigia. Jei gali mergytės tos, kurioms taip buvo parašyti, labai smagu būtų tai perskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 11 16, 13:56)
Dar klausimėlis, jei galit atsakyti. O kiek dažnai pasitaiko, kad raukšlė rodo riziką, o kiti tyrimai tą riziką paneigia. Jei gali mergytės tos, kurioms taip buvo parašyti, labai smagu būtų tai perskaityti  4u.gif

Šiaip tai šioje temoje labai daug yra pasisakymų apie tai, tik reikia pasiskaityti mirksiukas.gif
Pasakysiu tik tiek, kad 99 proc. tos tikimybės ir baimės būna visai betikslės.
Mano atveju, tikimybė buvo 1:50, aš tikrai tuo netikėjau, o ir galutiniai vaisiaus vandenų tyrimo rezultatai tai patvirtino, kad jokios rizikos nėra.
Netgi, jeigu būtų tikimybė 1:2, kodėl aš turėčiau tikėti, kad aš ir esu ta, kuriai bus kažkas negerai? Aš geriau tikėsiu, kad esu ta antra iš dveijų, kuriai niekas negresia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 11 16, 15:07)
Labukas. Gal galit parašyti kelintą sav jums matavo sprando raukšlę. man ją matavo nepilnų 11 sav (buvo neplaninis apsilankymas dėl tepliojimo, tai tuo pačiu metu pažiūrėjo), rado kad 2,7. Man 32 metai. Skaičiukas per didelis. Bet pats gyd. pasakė, kad dar anksti žiūrėti, nors tuo pačiu pasakė, kad reikės kraujo tyrimo. Dabar man paskyrė vizitą kai bus 14 sav 3 d. Tada dar kartą matuos ir paims kraujuką genetiniam tyrimui. Kiek skaičiau visur rašo, kad matuoja 11-14 sav. ar nebus per vėlu. Nežinau ir ką galvoti. Pasidalinkite patirtimi  4u.gif

sveikute 4u.gif paziurek si puslapiuka . pagal kaklo rauksle ir pagal tavo metus kiek ten yra procentu rizikos ir bus viskas aisku mirksiukas.gif ir beto man sake ginas kad sprando rauksle iki 3 tai yra normalu
http://www.nordica.o...mposite-451.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamituke: 16 lapkričio 2007 - 14:34
QUOTE(mamituke @ 2007 11 16, 15:29)
sveikute  4u.gif  paziurek si puslapiuka . pagal kaklo rauksle ir pagal tavo metus kiek ten yra procentu rizikos ir bus viskas aisku  mirksiukas.gif ir beto man sake ginas kad sprando rauksle iki 3 tai yra normalu
http://www.nordica.o...mposite-451.htm

tai aš jau jį skaičiau mirksiukas.gif Žinau, kad procentas nėra didelis, bet visgi ramiau būtų, jei visiškai nepapultum į tą rizikos laipsnį. Manau visos man čia pritars. Aš pati tai dar kol kas nelabai pergyvenu dėl to, tik info renkuosi, sakiau sau, kad pradėsiu panikuoti jeigu to tikrai reikės. Bet kartasi vistik mintys užbėga į priekį. Ir manau, ne man vienai. Smagu kai yra su kuo pasidalinti savo samprotavimais ir nuogastavimais, o tuo pačiu ir tikėjimu, kad mums viskas bus gerai.
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif as noreciau paklausti tu mergaiciu kurios daresi kauno klinikuose genetinius tyrimus pas Sereikiene.
Ta prasme kurioj kliniku korpuse ji dirba? ar moteru koncultacijoje?
gal kurios buvot tai parasykit. is anksto aciu
Atsakyti