Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Balande @ 2007 11 22, 16:35)
Tai gal tavo placenta kur reikia. O mano tai blogoj vietoj. As apie tai zinau nuo 12 sav.

Na gal, matyt, būtų pasakiusi genetikė, jeigu kas būtų negerai... rolleyes.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif gruodžio 12d. einu darytis trigubo genetinio tyrimo, tada mums bus 12sav. Kažin ar yra čia bent viena nėštukė, dariusi tryimą apie 12sav. ir gal jau matėsi mažiuko lytis? Girdėjau kad echoskopai, kuriais žiūri sprando raukšlę ir super jautrūs, tai sakau gal jau ir lytį pamatytų.... blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas pades man blush2.gif
Labai susidomejau genetiniais tyrimais,
ir kiek tas malonumas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2007 11 24, 13:18)
labas rytas  4u.gif gruodžio 12d. einu darytis trigubo genetinio tyrimo, tada mums bus 12sav. Kažin ar yra čia bent viena nėštukė, dariusi tryimą apie 12sav. ir gal jau matėsi mažiuko lytis? Girdėjau kad echoskopai, kuriais žiūri sprando raukšlę ir super jautrūs, tai sakau gal jau ir lytį pamatytų....  blush2.gif

sveika 4u.gif echo buvo klinikuose labai geras, bet man lyties dar nemate kai buvau apie 12 sav. gyd sake kad nuo 14 sav. pasimato
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2007 11 24, 11:18)
labas rytas  4u.gif gruodžio 12d. einu darytis trigubo genetinio tyrimo, tada mums bus 12sav. Kažin ar yra čia bent viena nėštukė, dariusi tryimą apie 12sav. ir gal jau matėsi mažiuko lytis? Girdėjau kad echoskopai, kuriais žiūri sprando raukšlę ir super jautrūs, tai sakau gal jau ir lytį pamatytų....  blush2.gif

Aš dariausi pirmą echo 12 sav. ir 5 d., tai dar nieko nematė, dar per anksti. Tai ir echoskopo jautrumas nepadės, jeigu leliukas neatsisuks nepadoria poza mirksiukas.gif
Man tik vėliau pagal vaisiaus vandenų tyrimą nustatė wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Dare echo. Ne genetike. Taciau jokiu defektu nemate. Sako viskas tvarkoje. Konsultavosi telefonu su genetiku del mano kraujo serumo atsakymu, tai jis patare nesinervinti arba veliau pakartoti tyrima.
Lyties taip pat nepasake, nes atsieit negali nustatyti - per mazas. Taciau man pasirode, kad ten mergyte wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

esu tik naujoke. Tikiuosi priimsite mane i savo bureli?smile.gif

Sia tema pasirinkau neatsitiktinai.
Tiesiog pastaruoju metu labai blogai jauciuosi. Taip sopa siredele, o kam pasisakyti ir issilieti neturiu.
Todel numsprendziau parasyti i si skyreli ir tikiuosi sulaukti visu Jusu pasisakymu ir potyriu.
Jau 19 sav., kaip laukiuosi leliuko. Iki pastaruju dienu, viskas buvo super. Pirmieji kraujo tyrimai nieko blogo nerodo, echoskopas irgi. Vaikelis atitinka visus standartus.
Bet siandien pakartojo dar karta kraujo tyrimus del apsigimimu. Ir paaiskejo, kas esu padidintos rizikos. Trisomija - 1:53. Man tik 26, seimoje jokiu apsigimimu nebuvo. As taip jaudinuosi. Ir prasau Dievulio, kad butu viskas gerai. Siandien po tyrimu, taip verkiau, kad tik po kokiu 10 minuciu atsitokejau ir pamaciau, kad esu visai kitame miesto gale. Pastaruoju metu viskas taip sudetinga. Atrodo apstoji ir tik gali dziaugtis i pasuli ateinancia nauja gyvybe. O dabar...
Niestumo pradzioje itare miestuma ne gimdoje. Tada kankinaujsi dvi savaites. Bet sia beda iveikiau, veliau prasidejo pilvo skausmai, atsirado kraujingos isskyros. Grese persileidimas. Pradejau gerti vitaminus, ir dufastona. Palaipsnius ir su sia beda susitvarkiau. Jau tikrai galvojau, kad nieko blogio daugiau negali atsitikti. Ir te tau...
Siandien ginekologe parase siuntima i genetikos centra. Treciadieni vaziuosiu atlikti naujus tyrimus.
Noreciau Jusu pasiteiraukti. Kokios proceduros manes laukia, ar ilgai reikes laukti rezultatu.
Forume skaiciau, kad ten taip pat tiria echoskopu ir atlieka kraujo tyrimus. O tai kuo si procedura skiriasi genetikos centre ir poliklinikoje?
Ko dar galiu tiketis? Vandenu tyrimu ar dar ko nors?


Is ankso dekoju visoms pasisakiusioms.
Linkejimai.

O kl kas gyvenu nezinomybe ir begalinu laukimu.
Ir labai labai tikiuosi, kad mano mazuciui viskas gerai...smile.gif
Atsakyti
Agel, genetikai tikrai pakartos kraujo tyrimus ir pasiulys atlikti vaisiaus vandenu tyrima. As visa tai pasidariau ir uztat dabar rami laukiu savo vaikelio. Buvau issigandusi, kad po vandenu tyrimo gali buti persileidimas, bet kai paskaiciau rizikos procentus tai tikrai nusiraminau----ten gal 2% tikimybes. Aisku pries tai visa diena praverkiau. Bet dabar viskas praeity.
Papildyta:
QUOTE(geltoniausia @ 2007 11 22, 17:34)
Man vat įdomu, kodėl apie placentą man nieko genetikė nesakė?  g.gif  Kur ji pas mane guli  g.gif

Pas mane tai buvo i atsakymu lapa irasyta.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 11 24, 15:55)
Aš dariausi pirmą echo 12 sav. ir 5 d., tai dar nieko nematė, dar per anksti. Tai ir echoskopo jautrumas nepadės, jeigu leliukas neatsisuks nepadoria poza  mirksiukas.gif
Man tik vėliau pagal vaisiaus vandenų tyrimą nustatė  wub.gif


Na kai as dariausi echo Santariskese, tai man pasirode, kad tas echoskopas kiaurai viska sviecia - nes mano bachuro kiausiukus parode ir is priekio ir is uzpakalio - tipo, kad isitikinciau, kad is visu pusiu vaizdas tas pats g.gif 4u.gif Beje maniskis knubscias gulejo, o vis tiek labai aiskiai ta visa trijule mates, todel speju ne pozose ten esme buna, o echoskope ir gydytojo pamatyme rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agel @ 2007 11 26, 14:42)
Sveikos,

Tu tik iš anksto taip nepergyvenk 4u.gif Nes tie pirminiai tyrimai labai daug kam būna tokie, kad išveda iš pusiausvyros su tom savo tikimybėm doh.gif Ir kas gi jas sugalvojo... Pasakytų konkrečiai yra kas nors blogai ar nėra.
Man po pirminio tyrimo buvo tikimybė 1:50, bet aš visai netikėjau, kad gali kas nors blogo būti. Po vaisiaus vandenų tyrimo ir paaiškėjo, kad viskas yra gerai. thumbup.gif
Taip kad, dėl šventos ramybės gali pasidaryti vaisiaus vandenų tyrimą. Dėl persileidimo tikimybės tai nebijok, nes ji yra 1:100, tai dvigubai mažesnė, nei tau dabar nustatė.
QUOTE(SiDo @ 2007 11 26, 16:39)
Na kai as dariausi echo Santariskese, tai man pasirode, kad tas echoskopas kiaurai viska sviecia - nes mano bachuro kiausiukus parode ir is priekio ir is uzpakalio - tipo, kad isitikinciau, kad is visu pusiu vaizdas tas pats g.gif  4u.gif Beje maniskis knubscias gulejo, o vis tiek labai aiskiai ta visa trijule mates, todel speju ne pozose ten esme buna, o echoskope ir gydytojo pamatyme rolleyes.gif

Taip, echoskopas tai tikrai ten geras thumbup.gif Ir mano lėlytės visi griaučiukai matėsi. Bet galiu spėti, kad dar per anksti buvo matyti, kas bus.
Atsakyti
turiu talona i santariskes 12 19 ,,keisciau i bent savaite anksciaU, gal atsiras, kas nori veliau nueiti :
rasykit I AZ
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 11 26, 17:39)
Na kai as dariausi echo Santariskese, tai man pasirode, kad tas echoskopas kiaurai viska sviecia - nes mano bachuro kiausiukus parode ir is priekio ir is uzpakalio - tipo, kad isitikinciau, kad is visu pusiu vaizdas tas pats g.gif  4u.gif Beje maniskis knubscias gulejo, o vis tiek labai aiskiai ta visa trijule mates, todel speju ne pozose ten esme buna, o echoskope ir gydytojo pamatyme rolleyes.gif


As palnuoju eiti daryti echo tik nzn kur blush2.gif
Ar privaciai ejei? ar siuntimas buvo?
Beje kiek tas malonumas kainuoja?

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti