Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Gal kam bus įdomu...Aš irgi užsimaniau tuos tyrimukus pasidaryti, mano ginė- prieš, tipo nėra rizikos, bet aš vistiek savo iniciatyva nusprendžiau pasitirti. Mane domino tik ta echoskopija, kur sprando raukšlytę pamatuoja ir dar ten kažką pažiūri...taigi be abejo nei santariškėse, nei sveikatos namuose vietų gruodžio mėn. negavau, tai susiradau privačią kliniką Žvėryne (Kęstučio 50, UAB "Bonus Eventus"), ten registratūroj sakė, kad D.Bartkevičienė be problemų tą raukšlytę man pamatuos tongue.gif Ten su užsirašymu problemų nėra (net šią sav. galėjo užrašyt). Taigi sėdžiu rami- laukiu vizito. Manau milijonų neturėtų kainuoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 04, 11:07)
Turiu tel. ir aš, bet kažkaip nedrąsu skambint  blush2.gif Jei vietų nebėra, tai kur mane beįterps  g.gif Ir taip ji nebespėja lakstyt tarp gydymo įstaigų, vėluoja atvykti net ir į oficialiai paskirtus priėmimus  doh.gif

Aš kai jau po visų genetinių procedūrų, tai galiu patvirtinti tą patį - registratūroje turi tik limituotą skaičių talonėlių. Bet kai eidavai pas genetikę, tai visada pas ją buvo laisva. Čia ta prasme, kad ji priimdavo po kokias 3-5 pagal taloniukus ir viskas. Ir jeigu visom paskirtas pvz. vaisiaus vandenų tyrimas, tai visos taip ir ėjom traukinuku iš vieno kabineto į kitą, tai truko gal gerą valandą (neskaitant to, kad genetikė dažnai pavėluoja į darbą, bet, manau, ne tame esmė... ). Ir viskas. Tiesiog viskas. Ji laisva. O darbo laiko dar gal kokios 3-4 val. ...
Tai vat taip ir yra, kad skambinant į registratūrą niekada negausit greitai taloniuko, o paskambinus tiesiai genetikei visada galima susitarti mirksiukas.gif Tiesa, už tai bus būtina atsidėkoti mirksiukas.gif

Taip kad, skambinkit visos privačiai ir tikrai jums pavyks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 04, 13:14)
Aš kai jau po visų genetinių procedūrų, tai galiu patvirtinti tą patį - registratūroje turi tik limituotą skaičių talonėlių. Bet kai eidavai pas genetikę, tai visada pas ją buvo laisva. Čia ta prasme, kad ji priimdavo po kokias 3-5 pagal taloniukus ir viskas. Ir jeigu visom paskirtas pvz. vaisiaus vandenų tyrimas, tai visos taip ir ėjom traukinuku iš vieno kabineto į kitą, tai truko gal gerą valandą (neskaitant to, kad genetikė dažnai pavėluoja į darbą, bet, manau, ne tame esmė... ). Ir viskas. Tiesiog viskas. Ji laisva. O darbo laiko dar gal kokios 3-4 val. ...
Tai vat taip ir yra, kad skambinant į registratūrą niekada negausit greitai taloniuko, o paskambinus tiesiai genetikei visada galima susitarti  mirksiukas.gif  Tiesa, už tai bus būtina atsidėkoti  mirksiukas.gif 

Taip kad, skambinkit visos privačiai ir tikrai jums pavyks  thumbup.gif


VIP-e irgi nėra vietų unsure.gif Ką tik pakalbėjau su VIP registratore, tai irgi liepė į mobilų skambintis g.gif Pati Butkevičienė taip pasakė. O tai kokio dydžio ir formos tas atsilyginimas turėtų būt? g.gif Neturiu supratimo schmoll.gif Pasidalinkit patirtim, ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 04, 15:38)
VIP-e irgi nėra vietų  unsure.gif Ką tik pakalbėjau su VIP registratore, tai irgi liepė į mobilų skambintis  g.gif Pati Butkevičienė taip pasakė. O tai kokio dydžio ir formos tas atsilyginimas turėtų būt?  g.gif Neturiu supratimo  schmoll.gif Pasidalinkit patirtim, ką  mirksiukas.gif


As gal i asmenine. Nes kai isdrisau to paties cia paklausti, tai buvau visaip negraziai pavadinta. blush2.gif Gerai, kad i asmenine dezute sulaukiau zinuciu is moteru su ju patirtim. Po nekuriu arsesniu postuku sioje temoje turbut nieks neisdriso garsiai pasakyti, kad mokejo...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Skambinau ir aš į Santariškes šiandien, ir ką - registruoja tik kovo antrai pusei verysad.gif . Man jau vėlu verysad.gif Tai kaip suprantu teks eiti privačiai. mergaites, kur geriau tai būtų daryti ar i Santariškių VIP kabinetą ar į tą centrą Karoliniškėse? Daktarė tai ta patim, tik kaip su kainom, kur pigiau būtų?
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2007 12 04, 14:46)
As gal i asmenine. Nes kai isdrisau to paties cia paklausti, tai buvau visaip negraziai pavadinta.  blush2.gif  Gerai, kad i asmenine dezute sulaukiau zinuciu is moteru su ju patirtim. Po nekuriu arsesniu postuku sioje temoje turbut nieks neisdriso garsiai pasakyti, kad mokejo...

Jeigu tai akmenys į mano daržą, tai mano pasakymas būtų toks - kai yra vieta nemokama su siuntimu tai koks dar mokėjimas gali būti, na, nebent yra noras atsidėkoti už paslaugą, kuri ir taip yra nemokama, kurią gavom sulaukę savo eilės. O kai einama yra "po blatu" gavus vietą, t.y. pasiskambinus asmeniškai genetikei ir susitarus, tai be abejo BŪTINA atsiskaityti už suteiktą paslaugą.
O jeigu buvo nesupratusių mano ankstesnių žinučių šia tema, tai dar ir dar kartą galiu tą patį pasakyti, KAD AŠ ESU PRIEŠ VISOKIUS ATSISKAITYMUS GYDYTOJAMS, KAI JIE ATLIEKA EILINĮ SAVO DARBĄ. Tai tiesiog sena tarybinė atgyvena, kaip gerai, kad vis daugėja taip mąstančių, kaip aš.
Atsakyti
mamo, nu zinokit negaliu, rankos dreba, dreba dreba...
mes taip svajojom apie rugpjutinuka.. o testas vis neigiamas ir neigiamas. vakar turejo menesines prasidet, ne minteles nebuvo, kad jos gali neprasideti. bet siandien kazkaip sugalvojau dar karta testa pasidaryt.. Per pastaraji menesi dariausi jau gal 6 testus doh.gif ir ka?
TEIGIAMAS yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

tai stoju i Jusu buri mielosios, bet iskart nervas jama. paskambinau pirmu reisu i genetikos centra, uzrase, sako kiek savaiciu, sumelavau kad 3, nes dar tiksliai nzn, sako Kovo 19 d. tipo neveluoju, nes kaip man aiskino reikia iki 19 savaites, ane? Bet po to klausia, kodel siuncia, sakau dar nesiuncia, bet siuntima gausiu, sako, mes registruojam TIK virs 35 metu arba TIK tas kurioms buvo kazkas negerai su pirmu gimdymu... blink.gif Ar jums visoms tiek metu ir visos turejom komplikuotus gimdymus? Kas per velniava?
Prasau informuoti....
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 09:51)
tai stoju i Jusu buri mielosios, bet iskart nervas jama. paskambinau pirmu reisu i genetikos centra, uzrase, sako kiek savaiciu, sumelavau kad 3, nes dar tiksliai nzn, sako Kovo 19 d. tipo neveluoju, nes kaip man aiskino reikia iki 19 savaites, ane? Bet po to klausia, kodel siuncia, sakau dar nesiuncia, bet siuntima gausiu, sako, mes registruojam TIK virs 35 metu arba TIK tas kurioms buvo kazkas negerai su pirmu gimdymu...  blink.gif Ar jums visoms tiek metu ir visos turejom komplikuotus gimdymus? Kas per velniava?
Prasau informuoti....


Visu pirma labai labai sveikinu.
Nezinau kaip kitoms, bet mano pirmas vaikiukas mire praejus 2 valandoms po gimdymo, todel si karta ir siuncia mane pas genetikus. O be to dar pries pastodama buvau gennetikos centre, tai sake, kad reikes pas juos apsilankyti 11-12 ir 16-17 savaite.
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2007 12 05, 10:05)
Visu pirma labai labai sveikinu.
Nezinau kaip kitoms, bet mano pirmas vaikiukas mire praejus 2 valandoms po gimdymo, todel si karta ir siuncia  mane pas genetikus. O be to dar pries pastodama buvau gennetikos centre, tai sake, kad reikes pas juos apsilankyti 11-12 ir 16-17 savaite.


Ojetau kaip uzjauciu.... tiek atnesiojai, tiek susidraugavai su leliuku ir sitaip.... sad.gif
Na, tikiuosi kita karta dvigubai leliuku uzderes mirksiukas.gif
supratau, vadinasi tau reikejo, o ka daryt jei as noriu pati? visgi reik privaciai?
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 10:32)
Ojetau kaip uzjauciu.... tiek atnesiojai, tiek susidraugavai su leliuku ir sitaip.... sad.gif
Na, tikiuosi kita karta dvigubai leliuku uzderes  mirksiukas.gif
supratau, vadinasi tau reikejo, o ka daryt jei as noriu pati? visgi reik privaciai?


Nu as net nezinau, bet tikriausiai, kad galima tik mokamai. Bet, kad net mokamai sunku pas juos pakliut g.gif
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2007 12 05, 11:47)
Nu as net nezinau, bet tikriausiai, kad galima tik mokamai. Bet, kad net mokamai sunku pas juos pakliut g.gif

ne, nesunku schmoll.gif as jau uzsirasiau vasario 14 dienai smile.gif Bet zinoma, mokamai. Sake- 400-500 lt kainuos.
jei ka, stai telefonai:
2465316; 2400441 (cia mokami)
ir 2365116 (cia nemokami su siuntimu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 13:54)
ne, nesunku  schmoll.gif as jau uzsirasiau vasario 14 dienai smile.gif Bet zinoma, mokamai. Sake- 400-500 lt kainuos.
jei ka, stai telefonai:
2465316; 2400441 (cia mokami)
ir 2365116 (cia nemokami su siuntimu)  4u.gif

Laukinė - ar tikrai tokie mokami tel. Nes man kažkokios moteriškės pakelia ir sako, kad ne ten pataikiau??? blush2.gif
Atsakyti