Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(SiguteS @ 2007 04 30, 21:07)
Dare tyrimus nestumo metu, taciau amniocentezes ar kardiocentezes nedare, nes gydytojai nemane kad vaikelis bus taip stipriai pazeistas. Nes dukryte visiskai sveika,o kiti tyrimai ir doplometrijos ir kiti rode gerus rezultatus, o gavosi visai blogai... Anti D man buvo suleistas, po dukrytes gimimo, o per antra nestuma neleido, nes antikunai gaminosi, nepaisant antiD suleidimo ir jie sparciai didejo, ko pasekoje pazeide leliuka. Juk medicina nevisagale, o ir vaikelio gimimas yra didelis stebuklas, ir gerai kai gerai baigiasi smile.gif
O Jusu vaikeliai Jusu kraujo grupes ir ar nebuvo jiems hemolizines naujagimiu ligos? aciu

Ne. Uzjauciu tave del sunelio. 4u.gif
Papildyta:
Bet ka situo atveju galima pamatyti per amniocentezes tyrima? g.gif Amniocenteze nustatomas vaisiaus kariotipas ir chromosominiai komplektai, tiriant 13, 18 ir 21 chromosoma - o jos niekaip nesusijusios su Rh issauktu serologiniu konfliktu. g.gif Nebent genetiku konsultacija echoskopu vien del to, kad ju echoskopas geresnis negu kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva_V: 30 balandžio 2007 - 22:13
Siu tyrimu metu paimami vaisiaus gemaliniai vandenys ir is ju nustatoma ar leliukas jau serga gelta, anemija ir kitomis ligomis, kurias issaukia Rh kraujo grupiu susimaisymas, antikunai. Sis tyrimas daromas 14-16sav, tuomet galima gydyti leliuka dar pilvelyje, t.y. daryti kardiocenteze, perpilti jam krauja dar esabt isciose, taip bandant isvengti didesnes anemijos, geltos, pakenkti kepenims. Kartais tai buna vienintelis budas issaugoti leliuka.
Jeigu Jums idomu, as galiu atsiusti info apie siuos gydymo metodus.
Yra mamyciu kuriu kraujas -, vaikuciai + ir nieko, turi ir po 4 vaikus ir jiems jokios itakos tai neturi. O yra kuriu kraujas labai "susipyksta" ir reikia stipriai gydyti ir stebeti nesciaja ir kudikeli, nes stipriai suserga verysad.gif
Tai tiek ziniu... smile.gif
Saugokite mamytes savo pilviukus ir leliukus wub.gif
Atsakyti
Sveika,
perskaiciau visas rasytas eilutes...
Geguzes 3d. vaziuoju i Santariskes ir as,labai bijau,na as netu tyrimu bijau o atsakymu.Man butinai reikia vaziuoti ir daryti tyrimus.Ir man atrodo,kad darys visus kokius tik imanoma ten daryti.
Perskaiciau tai nors biskeli dabar zinosiu kokius tyrimus ir kada daro,nes apie genetinius tyrimus nieko nesuprantu.
Jeigu nesunku parasykite, man dabar 12 savaiciu kokius gali man daryti tyrimus,tik echoskopu ir kraujo tikriausei?


Atsakyti
QUOTE(vainė @ 2007 05 01, 13:15)
o 12 sav. to triple testo dar negali daryt?


Gali testa daryti. Man dare ir labai dziaugesi, kad spejome i I trimestra, nes sio trimestro atsakymai yra tiksliausi, jei neklystu 80 ar 90% tikslumas. II trimestro jau tik 60% tikslumas. Taip man gydytoja sake. Ir sake, kad si tyrima daro tik Santariskese (I trimestro) ir neseniai pradejo daryti Kaune.
As nesuprantu visu skirtumu tarp Prix tyrimu ir t.t., bet man sake, kad jie Santariskese daro ne Prix tyrima, o kazka sudetingesnio. O gal tai irgi priskiriama tik to I trimestro tyrimams.
Nenoriu suklaidinti nieko, tik perduodu gydytojos zodzius 4u.gif
Mano atsakymai idealus, o dariausi tyrimus tik del saves ax.gif
Mano drauge pasidariusi tokius tyrimus gavo rezultata 1:76 dauno ligelei. Jai paeme vandenukus, ir nuo penktadienio ji pati laimingiausia mamyte thumbup.gif

Susidurus su jos situacija, daug ka permasciau ir labai dziaugiuosi, kad tyrimus dariausi.
Beje, jai irgi echoskopu didino tikimybe, bet negalejo duoti 100%. Ir, kaip sake gydytoja, i metus 1% dauno vaikeliu gimsta net toms, kurioms echoskopas nieko nieko neparodo.
Atsakyti
man 12 savaiciu dare tik echo, o 19 eme ir kraujo testa jau, nes kaip man sake, tik mazdaug nuo 16-os savaites isryskeja kazkokie simptomai kurie gali parodyti ten kazkokio kito, ne Dauno, apsigimimo tikimybe g.gif nes darant anksciau sunkiau parodo.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 05 02, 10:32)
man 12 savaiciu dare tik echo, o 19 eme ir kraujo testa jau, nes kaip man sake, tik mazdaug nuo 16-os savaites isryskeja kazkokie simptomai kurie gali parodyti ten kazkokio kito, ne Dauno, apsigimimo tikimybe  g.gif  nes darant anksciau sunkiau parodo.


atsiprasau, bet kovo menesi dariau triple testa ir gydytoja aiskiai pasake - po 18-19 savaites nebeapsimoka ji daryti, nes rodo pievas ax.gif tai sake, jeigu norit dabar darykit (mums nebuvo dar 18lika savaiciu), nes paskui nebeverta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 05 02, 10:44)
atsiprasau, bet kovo menesi dariau triple testa ir gydytoja aiskiai pasake - po 18-19 savaites nebeapsimoka ji daryti, nes rodo pievas  ax.gif  tai sake, jeigu norit dabar darykit (mums nebuvo dar 18lika savaiciu), nes paskui nebeverta  ax.gif


na nezinau kaip ten iseina viska, nes as kai buvau atvaziavusi 12 savaiciu, man liepe atvaziuoti kai bus 18-19, o is Klaipedos vazinetis, tai ne 100 metru g.gif
Koks skirtumas galu gale kada ten juos daro, svarbu kad rezultatai butu geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kria @ 2007 05 01, 11:44)
Sveika,
perskaiciau visas rasytas eilutes...
Geguzes 3d. vaziuoju i Santariskes ir as,labai bijau,na as netu tyrimu bijau o atsakymu.Man butinai reikia vaziuoti ir daryti tyrimus.Ir man atrodo,kad darys visus kokius tik imanoma ten daryti.
Perskaiciau tai nors biskeli dabar zinosiu kokius tyrimus ir kada daro,nes apie genetinius tyrimus nieko nesuprantu.
Jeigu nesunku parasykite, man dabar 12 savaiciu kokius gali man daryti tyrimus,tik echoskopu ir kraujo tikriausei?


LAUKSIM GERU NAUJIENU IS TAVES !
O kodel rasai, kad darys visus imanomus tyrimus ? Kas negerai ? g.gif

Manes irgi laukia si nemaloni procedura... Vyro seimoje buve apsigimimai.... auktsas HCG nestumo pradzioje... o dabar dar pirma karta gyvenime uzsikreciau lupu pusleline, kas irg labai pavojinga, jei ivyksta pirma karta nestumo pradzioj verysad.gif
Taip truksta man nors laselio Rudaakes optimizmo... kazkaip sunku neprarasti vilties.........



Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 05 02, 11:44)
atsiprasau, bet kovo menesi dariau triple testa ir gydytoja aiskiai pasake - po 18-19 savaites nebeapsimoka ji daryti, nes rodo pievas  ax.gif  tai sake, jeigu norit dabar darykit (mums nebuvo dar 18lika savaiciu), nes paskui nebeverta  ax.gif

Man irgi triplo testa dare 12 savaiciu, bet kiek zinau ji daro iki pat 16 savaites.
Atsakyti

QUOTE(ajb @ 2007 05 02, 14:27)
O siaip idomu, kokia gydytoja? Ju gi ten tik keletas, ir bent man atrode labai profesionalios  g.gif
As buvau pas Krasovskaja.


aš taip pat pas ją buvau drinks_cheers.gif

QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 02, 19:34)
Man irgi triplo testa dare 12 savaiciu, bet kiek zinau ji daro iki pat 16 savaites.


daro jį ir vėliau mirksiukas.gif man darė 17 sav. (pagal mmm 17.4 sav. buvo)
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2007 05 02, 16:30)
LAUKSIM GERU NAUJIENU IS TAVES !
O kodel rasai, kad darys visus imanomus tyrimus ? Kas negerai ?  g.gif

Manes irgi laukia si nemaloni procedura... Vyro seimoje buve apsigimimai.... auktsas HCG nestumo pradzioje... o dabar dar pirma karta gyvenime uzsikreciau lupu pusleline, kas irg labai pavojinga, jei ivyksta pirma karta nestumo pradzioj  verysad.gif
Taip truksta man nors laselio Rudaakes optimizmo... kazkaip sunku neprarasti vilties.........


optimizmas - geriausias vaistas mirksiukas.gif Juk tiek zmogus daug ko issikalba sau gyvenime, tad geriau issikalbeti tik gera tongue.gif

Del puslelines - nebijok, mane pirmam trimestre sitas grozis irgi buvo aplankes, beje, irgi pirma karta! Tai issigandau, kad tai negerai, bet nieko, uzdeginau as jas per dvi dienas cesnakais, degtine ir svogunais lotuliukas.gif O paskui cinko tepaliuku uzgydziau ir man neissiplete smile.gif

Auksciau nosyte ir tikek, kad viskas bus gerai smile.gif O jei jau kartais nebutu taip kaip mes norime, vadinasi taip lempta ir nei viena nesam nuo likimo apsaugota 4u.gif Bet cia jau kita kalba, apie ja kalbetio mes dabar negalime, net galvoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 02, 20:34)
Man irgi triplo testa dare 12 savaiciu, bet kiek zinau ji daro iki pat 16 savaites.


Labas rytas visoms 4u.gif .Aš lankiausi pas E.Beniušienę.Man irgi triplo testą darė 12 savaičių.
Atsakyti