Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(tryliktoji @ 2007 05 10, 14:35)
Sveikos, merginos, ryt laukiu triple testo atsakymu. Turiu klausima-jei jie bus nekokie-ar vaisiaus vandenis ims is karto ar reiks registruotis ir laukt eilej? Ir klausimas kiek kainuos tas tyrimas?


Nieko nekainuos.Dažniausiai vandenis ima pirmadienį, bent jau man taip sakė, todėl jei kas negerai, tai pati daktarė tave užrašys kada reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2007 05 10, 11:27)
O jei privačiam kabinete su echoskopu dirba gydytoja kuri dirba ir genetikos centre, tai gal ji gali ir sprando raukšlę su tuo pačiu echoskopu apžiūrėt ar skiriasi patys aparatai įdomu blush2.gif

Patys aparatai gali skirtis tik tuo, kad jie 2D arba 3D. Genetikai turi naujesni 3D, tuo tarpu dauguma ginekologu turi 2D. Neziurint i tai, genetikai iki 32 savaites 3D funkcijos nenaudoja, kadangi 2D yra daug tikslesne ir medicininiu poziuriu reikalingesne.
QUOTE(vainė @ 2007 05 10, 18:50)
man sakė kad "dažniausia" o TIK pirmadieniais atliekama ši procedūra.

Pirmadieniais ima todel, kad tada penktadieni jau gali pasakyti atsakymus. Be to amniocentezes tyrimai daromi serijomis (t.y. ne kiekvienos individualiai, o grupes vienu metu), del ko reikia, kad ta pacia diena priduotu grupe moteru.
Atsakyti
QUOTE(Rokė @ 2007 05 10, 10:59)
Skambink asmeniškai genetikams ,o ne į registratūrą ir tikrai susitarsi.


Labas, o kokiu budu suzinot asmeninius daktariu tel nr? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitab @ 2007 05 11, 07:15)
Labas, o kokiu budu suzinot asmeninius daktariu tel nr? g.gif


jei asmeniskai tarsies, tai ir kainuos nemazai... as turiu vienos genetikes mobilu, jei reikes...
bet ta pati gali padaryti ir biomedicinos tyrimu centre Vilniuje, nes ten dirba genetike is to pacio genetikos centro mirksiukas.gif Bet reikia 14 savaites sulaukti ax.gif nes as kai buvau 13 sav. sake dar ankstoka krauja tirtis, geriau bent savaitele palaukti.... o echoskopiskai jau ir 12 savaite ziuri del apsigimimu ax.gif
bet jei jau uzsiregistravai 18 savaitei, tai pabandyk gauti siuntima ir viskas nemokai bus genetikos centre mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 11 gegužės 2007 - 11:01
QUOTE(vitab @ 2007 05 10, 10:43)
O tai koks butu tada patarimas, ka daryt? Ta prasme, kaip gauti vietos 12-13 sav. GC, tam kad atlikti pirmini tripl (prisca) ir echo? g.gif  Man pasake, kad nera vietos anksciau...  verysad.gif o 18 sav - pats tas tirtis... Gal turi ziniu apie VGN atliekamus tyrimus? Gal ten kazka panasaus gali padaryt? Bet turrbut ne... unsure.gif

aš ėjau tiesiai pas Krasovskaja ir ji mane kažkur įterpė 13-14sav, bet tam turėjau stogą 4u.gif

QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 10, 10:54)
Keli patikslinimai: abortas pagal medicinines indikacijas leidziamas iki 22 savaites. Triplo testo ir echoskopijos 12 saavaite daryti nebutina. Tai idealus atvejis, bet pakanka pasirodyti 16-18 savaite. Amniocentezes atsakymai buna po 4 dienus. 3 savaiciu tikrai laukti nereikia, jei tyrimus daro Vilniaus GC (del Kauno nezinau).

vat ir nebūtinai. man pasisekė man pavyko padaryt amniocentezę ir atsakymas buvo po 4d (ėmė pirmadienį pasakė penktadienį), bet pažįstamai mamai iš bendraamžių dūrė du kartus kol paėmė , ir po 4d negalėjo nieko pasakyti, pasakė po 2sav , o galutinis raštiškas atsakymas būna po trijų sav 4u.gif Vilniaus GC

Atsakyti
QUOTE(vitab @ 2007 05 11, 08:15)
Labas, o kokiu budu suzinot asmeninius daktariu tel nr? g.gif


Labas rytas 4u.gif .
Jei reiks galėsiu duot telefono nr.Turi turėt siuntima , bet vistiek reiks susimokėt mirksiukas.gif .Manau 18 savaičių nepervėlu eit.
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2007 05 10, 09:53)
Manau, būtinus tyrimus ir Kaune daro  mirksiukas.gif
Bent man (12 sav.) darė echoskopiją ir kraujo tyrimus, antras vizitas bus 18 sav. Tarp kitko, papuolė labai faina gydytoja D.Simanavičiūtė. Su siuntimu- viskas nemokama  mirksiukas.gif


Tikrai taip, Kauno genetikai atlieka tuos pacius genetinius tyrimus kaip ir Vilniuje. Todel toms, kurioms Kaunas yra arciau nei Vilnius, drasiai gali registruotis ir tyrimus darytis Kaune, KMUK. Kas del gydytojos Simanaviciutes, tai tokia pastabele, jei kas nezino - ji nera genetike, ji - Med. mokslu dr. gydytoja akusere ginekologe, atlieka vaisiaus echoskopijas pagal genetiku israsytus siuntimus. O genetikai Kaune dirba du (bent kol kas) - D.Serapinas ir R.Sereikiene. Su siuntimu, kaip jau minejo argutiene, tyrimai yra nemokami. Registruotis galima paciai is anksto, net ir neturint siuntimo (registraturoje pasakysite, kad siuntima turite, o ta siuntima ginekologe gali israsyti ir veliau, pries einant pas genetikus), tik reikia apsiskaiciuoti savaites, nes genetiniai tyrimai atliekami tiksliai pagal nestumo laika. Kaip sake genetike Sereikiene - genetiniams tyrimams yra svarbi kiekviena nestumo diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 20 gegužės 2007 - 15:26
Kiek kainuoja vizitas be siuntimo genetikos centre ir tie pirminiai genetiniai tyrimai? Gal kas gali pasakyti orientacine kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 22 gegužės 2007 - 09:01
Kai skambinau, man sakė 400LT, bet rašo jau tik liepos pabaigai.
Atsakyti
QUOTE(eziukai @ 2007 05 22, 08:46)
Nebūtinai, man darė 21sav.,o gali ir anksčiau.Priklauso nuo to kada paimtai kraujo tyrimai.Bet geriau pasidaryti iki 22sav., kad reikalui ir norui esant dar galima būtų nutraukti nėštumą 4u.gif

Idealiausias atvejis amniocenteze daryti 16-18 savaite, kadangi siuo metu amniocitu kiekis vaisiaus vandenyse yra didziausias, del to tyrimas yra tiksliausias. Veliau amniocitu kiekis mazeja, ir tyrimo tikslumas irgi mazeja.
Atsakyti
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 30, 09:26)
Paziureti kurioj vietoj placenta, nes nuo 34 savaites ji nebesikeicia.


na man dabar jau savam mieste paprastos echoskopijos užteks, o į GC važinėjau dėl citomegalo viruso rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mergytes,gal kas zinot kaip KMUK gauti koki numeriuka gydytojos,kuri daro genetinius tyrimus?lauksiu atsakymo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantika: 30 gegužės 2007 - 12:44