Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(optiimiste @ 2007 06 20, 21:39)
ai, rezultatai tokie šiek tiek dviprasmiai  verysad.gif jei žiūrėti pgl echo nustatytą vaikučio amžių - viskas ok. Bet jeigu pgl paskutines mmm - tada rizika 1:233. Nedidelė, bet vis tiek aukšiau normos.. blink.gif
dabar turiu savaitę nuspręsti ką darom.. jaučiu, kad ir nelabai noriu, bet reikės ryžtis tai nemaloniai procedūrai..sunkiausia, kad dar pusantros sav laukt reikės rezultatų  blink.gif


Uzjauciu. Kiek streso turi patirti, kai to maziausiai reikia... O kiek tau savaiciu buvo, kai tyreisi pirma karta, ir kiek savaiciu, kai tyreisi antra karta?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

pirmą tyrimą darė 17 ir 2d; antra lygiai po savaitės.
dar konsultavausi su savo ginekologę, nu manau nieko nebedarysiu. Rizika ne tokia didelė; tas kitas testas - "alfa beta proteinas" ar pan. geras; nosytė kaip pagr. požymis - gera. Viskas ok, išskyrus šlaunikaulį; kraujo tyrimai dviprasmiški.. zodziu, viska pasverus, tikimybė nesveikam vaikučiui mažesnė, nei tikimybė persileisti per amniocentezę..

dar turiu aišku laiko iki antradienio, bet kažkaip širdy norisi tikėti, kad viskas gerai ten pas mus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 06 21, 09:03)
sveikos  4u.gif

pirmą tyrimą darė 17 ir 2d; antra lygiai po savaitės.
dar konsultavausi su savo ginekologę, nu manau nieko nebedarysiu. Rizika ne tokia didelė; tas kitas testas - "alfa beta proteinas" ar pan. geras; nosytė kaip pagr. požymis - gera. Viskas ok, išskyrus šlaunikaulį; kraujo tyrimai dviprasmiški.. zodziu, viska pasverus, tikimybė nesveikam vaikučiui mažesnė, nei tikimybė persileisti per amniocentezę..

dar turiu aišku laiko iki antradienio, bet kažkaip širdy norisi tikėti, kad viskas gerai ten pas mus ax.gif


O ka tavo gine mano apie amniocenteze?
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 06 20, 21:39)
ai, rezultatai tokie šiek tiek dviprasmiai  verysad.gif jei žiūrėti pgl echo nustatytą vaikučio amžių - viskas ok. Bet jeigu pgl paskutines mmm - tada rizika 1:233. Nedidelė, bet vis tiek aukšiau normos.. blink.gif


QUOTE(optiimiste @ 2007 06 21, 09:03)
pirmą tyrimą darė 17 ir 2d; antra lygiai po savaitės.
dar konsultavausi su savo ginekologę, nu manau nieko nebedarysiu. Rizika ne tokia didelė; tas kitas testas - "alfa beta proteinas" ar pan. geras; nosytė kaip pagr. požymis - gera. Viskas ok, išskyrus šlaunikaulį; kraujo tyrimai dviprasmiški.. zodziu, viska pasverus, tikimybė nesveikam vaikučiui mažesnė, nei tikimybė persileisti per amniocentezę..
dar turiu aišku laiko iki antradienio, bet kažkaip širdy norisi tikėti, kad viskas gerai ten pas mus ax.gif


Nusiramink, viskas tam tavo mazyliui gerai mirksiukas.gif . Jei echo rodo, kad viskas ok, tai nesuk galvos del tu paskutiniu mmm. Mano draugei visu menesiu anksciau gimdymo data nustate, tipo vaikas pagal gabaritus labai didelis, tai ir savaiciu jam "padaugino" biggrin.gif . O gime menesiu veliau, tada, kada priklause. Sveika mergaite.

QUOTE(lili78 @ 2007 06 20, 21:47)
Aciū už info,  4u.gif  o gal kartias žinai genetiku kabineto nr. ?  g.gif


QUOTE(Rokė @ 2007 06 21, 05:52)
Labas.Kauno klinikų genetikų kab.tel.837327063.Sėkmės.


Nezinau tokio tel nr, ar cia tikrai genetiku kab nr? Nes man patys genetikai uzrase telefono nr, o jis toks - 326771. Gali atsiliepti sesute, gali atsiliepti patys genetikai arba gydytoja (ji ne genetike, bet nuolat buna tame kabinete ir dirba kartu su genetikais)

QUOTE(veriru @ 2007 06 21, 08:39)
as tai buvau apsisprendus jei parodys mazesne rizika nei 1:200 , tai atsisakysiu tolimesniu tyrimu ... visgi dazniausiai net toms kuriu rizika 1:50 gimsta sveikuteliai vaikuciai...


Mano buvusiai klasiokei tyrimu rezulatatai buvo 1:50, bet ji amniocentezes nedare. Augina sveikuteli berniuka smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dzaiva @ 2007 06 21, 10:13)
O ka tavo gine mano apie amniocenteze?


ji sako nedaryt, na tiksliau, kad būdama manimi nedarytų ax.gif

Atsakyti
[quote=optiimiste,2007 06 21, 17:22]
ji sako nedaryt, na tiksliau, kad būdama manimi nedarytų ax.gif

AMICA.Man davė vizitinę genetikas Serapinas ,ten duotas toks tel numeris.Ir darašė savo mobilų,jei reiks duosiu.Mobilus tikrai tas,nes pati juo skambinau jam.O paprastu nesinaudojau g.gif .
Papildyta:
Pamiršau pasilabint.Labas visoms 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 06 20, 23:39)
ai, rezultatai tokie šiek tiek dviprasmiai  verysad.gif jei žiūrėti pgl echo nustatytą vaikučio amžių - viskas ok. Bet jeigu pgl paskutines mmm - tada rizika 1:233. Nedidelė, bet vis tiek aukšiau normos.. blink.gif
dabar turiu savaitę nuspręsti ką darom.. jaučiu, kad ir nelabai noriu, bet reikės ryžtis tai nemaloniai procedūrai..sunkiausia, kad dar pusantros sav laukt reikės rezultatų  blink.gif



dėl atsakymų- tai bent Vilniuje daro TIK pirmadieniais, o atsakymus pasako pnktadieniais. nereikia laukt pusantros savaitės.


Dar manau kad dauguma jūsų perdaug su didele baime žiūrit į šį tyrimą ir rizikos persileidimui grėsmę. Paklauskit genetikų- ir man gydytoja sakė- kad būtų jų valia darytų juos daug daugiau mamyčių, tai nejau jie tokie baisūs žmonės ir žinodami apie DIDELĘ riziką persileidimui vistiek juos darytų? Rizika 1-2 proc. O tai tikrai minimali. Ir nėra ten jau kažkokia ypatingai baisi procedūrą. Nesakau- geriau jos nereikėtų, bet negąsdinkite mamyčių kurioms galbūt pagal tyrimus ir reikėtų pasidaryti. Kaip sakoma- gerai jei gerai, p jei negerai, tai bus negerai visą gyvenimą. Aš tą malonumą apturėjau. Jei dabar pasakytų kad vėl reikia (tfu tfu tfu) tikrai nebebijočiau blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vainė: 22 birželio 2007 - 15:28
QUOTE(Rokė @ 2007 06 22, 12:12)
AMICA.Man davė vizitinę genetikas Serapinas ,ten duotas toks tel numeris.Ir darašė savo mobilų,jei reiks duosiu.Mobilus tikrai tas,nes pati juo skambinau jam.O paprastu nesinaudojau g.gif .


Aisku. Vadinasi tinka abu tel nr smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif Noriu paprasyti jusu tel nr. i genetikos centra tyrimams per vip (mokamai) - buvau uzsirasiusi , bet neberandu lapelio doh.gif pagelbekit prasau, nes jau kaip ir laikas butu uzsiregistruoti blush2.gif keleta puslapiu cia perverciau - bet nerandu ....
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2007 06 18, 00:08)
As ir neklaidinu, o santyki 1:5000 emiau kaip pavyzdi, nes kaip jau minejau, rezultatai yra individualus kiekvienu konkreciu atveju. O jei santykis yra nustatytas jau be jokiu tyrimu pagal amziu, tai kam tada tie tyrimai reikalingi - echo ir kraujo? Ir kodel tuomet pasitaiko atveju, kai ir jaunai 20-metei nustatoma padidejusi rizika pagimdyti kudiki su dauno sindromui? Statistiskai tie santykiai yra nustatyti, bet tai tik statistiskai. Pagal amziu santyki genetikai taip pat pasako, bet tuomet, kai suveda visus reikalingus konkrecios moters duomenis i kompo programa. Ir, beje, santykis pagal amziu gali nesutapti su santykiu pagal trisomos 21 biochemine rizika. O uz pagrinda imamas butent antrasis santykis.


taip, santykis pagal amžių yra statistinis, o rezultatai individualūs, bet kalbu apie konkrečius realių moterų tyrimų rezultatus dėl Dauno sindromo cool.gif jie niekad nebus tokiu milžinišku santykiu kaip kad kitų dviejų schmoll.gif turiu omenyje, kad jei dėl Edvardsono sindromo ir nervinio vamzdelio tyrimo rezultatai 1:10000, o dėl Dauno sindromo 1:500, tai nereikia jų lyginti tarpusavyje ir išsigąsti, kad 500 yra daug mažiau nei 10000, tiesiog, kaip aiškino genetikė, šio testo jautrumas visai kitoks mirksiukas.gif va... net nežinau, ar aiškiai aš čia... blush2.gif paprastai tariant, jei būčiau sužinosjusi tik plikus tyrimų rezultatus, 1:800, 1:10000, :10000, tai būčiau supanikavusi, kad 1:800 jau yra blogai, nors tai nė velnio taip nebūtų
Atsakyti
Sveikos mergaites,noriu pasiteirauti ar jus davete ka nors gydytojai kai vaziavote tirtis su siuntimu? Ir kiek reikia duoti? Aciu.
Atsakyti
Sveikos, kiek paskaičiau pas birželinukes, Rudaakei gimė sveika mergaitė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tikriausiai daugelis pamena jos blogus kraujo rezultatus dėl dauno ir poto nenusisekusį vandenų tyrimą. Aš tai pamenu jos palaikymą kai pati tą patį praėjau..... Didžiausi sveikinimai.... 4u.gif Va pavyzdys kaip kartais tie tyrimai "nusišneka". thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Dile @ 2007 06 24, 09:10)
Sveikos mergaites,noriu pasiteirauti ar jus davete ka nors gydytojai kai vaziavote tirtis su siuntimu? Ir kiek reikia duoti? Aciu.

Aš daviau 50 Lt ir kiek supratau dauguma tiek duoda (jei duoda). aš daviau po visko, nors prieš tai ir be jokių pinigų labai maloniai ir kvalifikuotai priėmė.. kaip sakoma daviau už darbą jau padarytą o ne kad nupirkti šypseną , kurios tikrai buvo užtektinai . Paprasčiausiai buvo šauni gydytoja. Tikra gydytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vainė: 24 birželio 2007 - 08:45