Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

sveikos mergaites, atrodo, kad si pirmadieni abi ta smaguma su optiimiste apturejome... Taigi ir as labaiii laukiu ketvirtadienio, deja dienos pradejo slinkti super letai unsure.gif ...
Vis isivaizduoju, kad tas nosies kauliukas, kurio pas mano maziuka nemato - tik tiek ir reiskia, kad nosyte pas mus bus maza rolleyes.gif

Laikykites visos ir jokiu blogu minciu!!!!
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2007 07 03, 17:21)
optiimiste, o ka tau genetike dar sake del to slaunikaulio? ar jis maziau normos ribos, ar dar itelpat? nes as siandien irgi buvau pas genetike, tai sake, kad slaunikaulis siek tiek mazesnis, nors dar normos ribose... klause, gal noriu vaisiaus vandenis tirtis, nes ir kraujo tyrimai del dauno rizika siek tiek padidinta rodo 1:480. Bet atsisakiau... viskas turi buti gerai  4u.gif


na mes telpam į normos ribas, bet jis pas mus apie šešias dienas gaunasi mažesnis.. o dėl kraujo tyrimų - o tai jei 1:480 padidinta, tai kokia norma? Pas mane pgl amžių turėtų būti 1:403. Bet buvo 1:228...

QUOTE(akviliux_ @ 2007 07 03, 20:43)
sveikos mergaites, atrodo, kad si pirmadieni abi ta smaguma su optiimiste apturejome... Taigi ir as labaiii laukiu ketvirtadienio, deja dienos pradejo slinkti super letai  unsure.gif ...
Vis isivaizduoju, kad tas nosies kauliukas, kurio pas mano maziuka nemato - tik tiek ir reiskia, kad nosyte pas mus bus maza  rolleyes.gif


oi, geras.. tai mes turbūt kalbėjomes koridoriuj ax.gif ar čia tu man saldainį davei, kai sugalvojau alpt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 07 04, 11:04)
na mes telpam į normos ribas, bet jis pas mus apie šešias dienas gaunasi mažesnis.. o dėl kraujo tyrimų - o tai jei 1:480 padidinta, tai kokia norma? Pas mane pgl amžių turėtų būti 1:403. Bet buvo 1:228...


Pagal mano amziu tai turetu buti 1:800.
Jei turi tyrimu rezultatus, gal gali parasyti cia arba i az kelinta nestumo savaite tau dare echoskopija ir koks gavosi tas slaunikaulio ilgis? nes niekur internete nerandu normu, koks turetu buti...
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 07 04, 11:04)
na mes telpam į normos ribas, bet jis pas mus apie šešias dienas gaunasi mažesnis.. o dėl kraujo tyrimų - o tai jei 1:480 padidinta, tai kokia norma? Pas mane pgl amžių turėtų būti 1:403. Bet buvo 1:228...


Tos normos, kaip suprantu, yra statistines, o genetikai paskaiciuoja kiekvienu konkreciu atveju ta norma. Todel jos gali labai skirtis. Pvz pas mane gavosi 1:241 ir as su tokiais skaiciais i padidintos rizikos grupe nepapuolu.

QUOTE(veriru @ 2007 07 04, 14:18)
Pagal mano amziu tai turetu buti 1:800.
Jei turi tyrimu rezultatus, gal gali parasyti cia arba i az kelinta nestumo savaite tau dare echoskopija ir koks gavosi tas slaunikaulio  ilgis? nes niekur internete nerandu normu, koks turetu buti...


Nors ir ne manes klausi apie slaunikaulio ilgi, bet ir as savo trigrasi ikisiu blush2.gif . Man dare echo 14 ir 17 savaiciu. Pirmu atveju slaunikaulio ilgis gavosi 15,6mm ir atitiko 14sav ir 4d (bendrai paemus, pagal visus ismatavimus vaisiui buvo 14sav ir 4d), o antruoju atveju ilgis buvo 23,1mm ir atitiko lygiai 17sav (bendrai paemus, pagal visus ismatavimus vaisiui buvo 17sav ir 4d). Tiek pirmu, tiek antru atveju (echo dare skirtingos gydytojos) gydytojos neizvelge jokiu vaisiaus raidos anomaliju.
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 07 04, 12:04)
na mes telpam į normos ribas, bet jis pas mus apie šešias dienas gaunasi mažesnis.. o dėl kraujo tyrimų - o tai jei 1:480 padidinta, tai kokia norma? Pas mane pgl amžių turėtų būti 1:403. Bet buvo 1:228...
oi, geras.. tai mes turbūt kalbėjomes koridoriuj ax.gif ar čia tu man saldainį davei, kai sugalvojau alpt? biggrin.gif


jo jo biggrin.gif ... labai jau tu mane isgazdinai su tais alpimais, tai teko priemoniu griebtis lotuliukas.gif tikiuosi dabar abu gerai jauciates ir saldainiai valgomi kitais tikslais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2007 07 04, 15:18)
Pagal mano amziu tai turetu buti 1:800.
Jei turi tyrimu rezultatus, gal gali parasyti cia arba i az kelinta nestumo savaite tau dare echoskopija ir koks gavosi tas slaunikaulio  ilgis? nes niekur internete nerandu normu, koks turetu buti...


Sveika,
man darė 18sav ir 2d. Visi matavimai ir atitiko -/+ 1d. šį amžių. Išskyrus šlaunikaulį, kuris buvo 17sav ir 4 dienos. Po to darė 20 sav, tai viskas vėl beveik atitiko, o šlaunikaulis buvo 18 ir 4d. Aš nežinau kokios normos, bet ji sakė, kad į normas papuola, tik kad čia jau didelis skirtumas gaunasi.
Aš nusprendžiau darytis tyrimą, nes: ą) žinojau, kad ramiai iki gimdymo negyvensiu cool.gif šlaunikaulis yra vienas svarbesnių rodiklių. Kaip daktarė sakė, jos praktikoje buvo tik vienas atvejis, kai pas Dauniuką rodė normalų šlaunikaulį.
Kita vertus, pas mane (turbūt ir pas tave), tai tik vienas užfiksuotas neatitikmuo. O tai gali reikšti ir šiaip trumpesnę galūnę.
Plius daktarė pasakė, kad jei būčiau jos sesuo, rekomenduotų išsitirt. Ir dar - kad 20 sav persileidimo tikimybė mažėja, nes pirma lėliukas jau įsitvirtinęs labiau; antra - yra būdų kaip persileidimą sustabdyt 4u.gif (sorry prirašiau knygą) blush2.gif
QUOTE(Amica @ 2007 07 04, 17:07)
Tos normos, kaip suprantu, yra statistines, o genetikai paskaiciuoja kiekvienu konkreciu atveju ta norma. Todel jos gali labai skirtis. Pvz pas mane gavosi 1:241 ir as su tokiais skaiciais i padidintos rizikos grupe nepapuolu.

tai taip, jie skaičiuoja daug ką - metus, svorį, nėštumo laiką ir pan. Užtai nereiškia, kad 1:200 yra blogai. Todėl ir rašiau, kad pgl mano amžių turėjo būt 1:400, o buvo didesnė rizika.

Papildyta:
QUOTE(akviliux_ @ 2007 07 04, 18:41)
jo jo  biggrin.gif ... labai jau tu mane isgazdinai su tais alpimais, tai teko priemoniu griebtis  lotuliukas.gif tikiuosi dabar abu gerai jauciates ir saldainiai valgomi kitais tikslais  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ačiū tada labai.. iš to pergyvenimo, manau pamiršau ir padėkot ax.gif blush2.gif jaučiamės gerai, kaip jūs abu?

laikom kumščius už rytdieną, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 07 03, 17:52)
įdomu kaip sekėsi  4u.gif
aš tai visai paranojike pavirtau..  tongue.gif dabar į visokius skaustelėjimus sudūrimus su įtarimu žiūriu  blush2.gif

Sveikos merginos,man dar tik ehoskopu ziurejo ir kraujo tyrima padare, atsakymas bus tik pirmadieni. Ehoskopu viskas atitiko normas, vaikutis atrodo sveikas, nera jokiu nukrypimu, esu labai laiminga ir tikiuosi kad ir kraujas bus geras tongue.gif Atrodo kad turesiu vel mergaite, jau trecia... bigsmile.gif ,bet kazkodel ir noreciau mergaites. Maniau kad vyras labai nulius kad vel mergaite, bet deja laimingas kad tik sveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 07 04, 18:47)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ačiū tada labai.. iš to pergyvenimo, manau pamiršau ir padėkot  ax.gif  blush2.gif jaučiamės gerai, kaip jūs abu?

laikom kumščius už rytdieną, ar ne?


Kad gi nepamirsai man rodos su ta padeka blush2.gif
Laikom laikom!!! Visus kumscius biggrin.gif

O siaip turbut nuo to beprotisko jaudulio pilvas paskauda taip nemaloniai... Bet manau ryt po pietu skausmai dings... mirksiukas.gif

Ryt parasyk, kaip tau, labai lauksiu geru ziniu! drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Dile @ 2007 07 04, 20:46)
Sveikos merginos,man dar tik ehoskopu ziurejo ir kraujo tyrima padare, atsakymas bus tik pirmadieni. Ehoskopu viskas atitiko normas, vaikutis atrodo sveikas, nera jokiu nukrypimu, esu labai laiminga ir tikiuosi kad ir kraujas bus geras tongue.gif  Atrodo kad turesiu vel mergaite, jau trecia... bigsmile.gif ,bet kazkodel ir noreciau mergaites. Maniau kad vyras labai nulius kad vel mergaite, bet deja laimingas kad tik sveika biggrin.gif


Tai puikios zinios!!! Kraujo tyrimai tai tik statistika, o ecoskopas tai jau tikrai tau darytas. Zodziu viskas bus gerai thumbup.gif

O vyras tikras saunuolis!!! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 07 04, 20:46)
Sveikos merginos,man dar tik ehoskopu ziurejo ir kraujo tyrima padare, atsakymas bus tik pirmadieni. Ehoskopu viskas atitiko normas, vaikutis atrodo sveikas, nera jokiu nukrypimu, esu labai laiminga ir tikiuosi kad ir kraujas bus geras tongue.gif  Atrodo kad turesiu vel mergaite, jau trecia... bigsmile.gif ,bet kazkodel ir noreciau mergaites. Maniau kad vyras labai nulius kad vel mergaite, bet deja laimingas kad tik sveika biggrin.gif


tai manau viskas bus gerai 4u.gif smagu del taves.. o dukrytes gerai, gerai biggrin.gif

QUOTE(akviliux_ @ 2007 07 04, 21:31)
O siaip turbut nuo to beprotisko jaudulio pilvas paskauda taip nemaloniai... Bet manau ryt po pietu skausmai dings...  mirksiukas.gif

Ryt parasyk, kaip tau, labai lauksiu geru ziniu!  drinks_cheers.gif


tu irgi butinai duok zinia 4u.gif ir butinai gera prasom ax.gif
o del skausmeliu.. na gal praeis.. maniskis kazkos isitempes toks jausmas, bet man ir sunku darbe dabar, daug itampos. Tai gal nuo to.. ai zodziu, sakau paranoja blush2.gif
Atsakyti
Sveikos visos!
Nepergyvenkit, viskas tikrai bus gerai. Tikiuosi, kad rytoj pabirs geri atsakymai ir visos galesim pasidziaugti kartu. O as noriu pranesti, kad po visu pilnu genetiniu tyrimu pirmadieni pagimdziau sveikutele mergyte (3620g, 54cm, 10 pagal apgar). Siandien jau namuose, bandysim adaptuotis prie namu aplinkos.
Laikau uz jus kumstukus!
Atsakyti
QUOTE(Daiva_V @ 2007 07 04, 22:31)
Sveikos visos!
Nepergyvenkit, viskas tikrai bus gerai. Tikiuosi, kad rytoj pabirs geri atsakymai ir visos galesim pasidziaugti kartu. O as noriu pranesti, kad po visu pilnu genetiniu tyrimu pirmadieni pagimdziau sveikutele mergyte (3620g, 54cm, 10 pagal apgar). Siandien jau namuose, bandysim adaptuotis prie namu aplinkos.
Laikau uz jus kumstukus!


Vaje kaip saunu thumbup.gif . Sveikinu labai labai wub.gif . Aukit sveikutes ir didutes rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(Daiva_V @ 2007 07 05, 00:31)
Sveikos visos!
Nepergyvenkit, viskas tikrai bus gerai. Tikiuosi, kad rytoj pabirs geri atsakymai ir visos galesim pasidziaugti kartu. O as noriu pranesti, kad po visu pilnu genetiniu tyrimu pirmadieni pagimdziau sveikutele mergyte (3620g, 54cm, 10 pagal apgar). Siandien jau namuose, bandysim adaptuotis prie namu aplinkos.
Laikau uz jus kumstukus!

Vaje , kokia gera zinia, kaip faina, labai nuosirdziai sveikiname 4u.gif , tikiuosi kad ir mano dukryte gims sveika tongue.gif Kaip malonu gryzti is gimdymo namu i savus namus, geras jausmas ax.gif ,sveiktos jums abiems, o dukrytei aukti ir dziuginti tevelius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(akviliux_ @ 2007 07 04, 22:31)
Kad gi nepamirsai man rodos su ta padeka blush2.gif
Laikom laikom!!! Visus kumscius  biggrin.gif

O siaip turbut nuo to beprotisko jaudulio pilvas paskauda taip nemaloniai... Bet manau ryt po pietu skausmai dings...  mirksiukas.gif

Ryt parasyk, kaip tau, labai lauksiu geru ziniu!  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Tai puikios zinios!!! Kraujo tyrimai tai tik statistika, o ecoskopas tai jau tikrai tau darytas. Zodziu viskas bus gerai  thumbup.gif

O vyras tikras saunuolis!!!  ax.gif

Aciu uz palaikymus, visos tikimes geru atsakymu 4u.gif
Atsakyti