Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Dile @ 2007 07 10, 09:27)
O man genetike E.Butkeviciene sake kad 99% tikslumas po amniocentezes tyrimu.


Man Krasovskaja sakė. Ir atsakymas juk būna ne procentais,o taip arba ne.Jie negali duoti 100%, nes yra kitų ligų kurių jie netiria.Tiria tik tris pagrindines, todėl tik dėl jų ir pasako atsakymą 4u.gif
Ir žinoma ne tame esmė, svarbu, kad atsakymai geri būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eziukai: 10 liepos 2007 - 18:38
tai va cia ir visas bajeris.. Man nedarys amniocentezes, jei I ir II trimestro kraujo tyrymai bus geri.. I - jau geri, echoskopija dare gydytoja siauliuose, bet ne genetike.
Tai smagumas yra tame, kad kraujo tyrimai nieko nerodo konkreciu atveju - tai tik statistine tikimybe... Kokiu budu gauti siuntima amniocenteze, jei "tyrimai nieko blogo nerodo" ?
Siaip paskaicius daugiau literaturos atrodo, kad tie kraujo tyrimai - tik laiko gaisimas..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 07 10, 20:47)
tai va cia ir visas bajeris.. Man nedarys amniocentezes, jei I ir II trimestro kraujo tyrymai bus geri.. I - jau geri, echoskopija dare gydytoja siauliuose, bet ne genetike.
Tai smagumas yra tame, kad kraujo tyrimai nieko nerodo konkreciu atveju - tai tik statistine tikimybe... Kokiu budu gauti siuntima amniocenteze, jei "tyrimai nieko blogo nerodo" ?
Siaip paskaicius daugiau literaturos atrodo, kad tie kraujo tyrimai - tik laiko gaisimas..

Is dalies tu teisi. Ypac jei tvirtai nori, kad tau bet kokiu atveju darytu amniocenteze. Tik vargu ar siuo atveju gausi siuntima. Reiketu registruotis i VIP kabineta mokamai amniocentezei.
Atsakyti
QUOTE(Daiva_V @ 2007 07 10, 22:04)
Is dalies tu teisi. Ypac jei tvirtai nori, kad tau bet kokiu atveju darytu amniocenteze. Tik vargu ar siuo atveju gausi siuntima. Reiketu registruotis i VIP kabineta mokamai amniocentezei.

Sveikos merginos, ehoskopas nudziugino, o kraujo tyrimai nuliudino verysad.gif ,darysiu amniocenteze pirmadieni. Pagal mano amziu 1:152 rizika dauno sindromui, o mano atsakymas 1:94, yra padidejusi rizika. doh.gif
Noriu paklausti kas dare amniocentezes tyrima, ar vel is savo gines reikia veztis siuntima,registruotis atvaziavus genetikos centro registraturoje? Ar tik pas genetike eiti reikes?
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 07 10, 21:48)
Sveikos merginos, ehoskopas nudziugino, o kraujo tyrimai nuliudino verysad.gif ,darysiu amniocenteze pirmadieni. Pagal mano amziu 1:152 rizika dauno sindromui, o mano atsakymas 1:94, yra padidejusi rizika. doh.gif
Noriu paklausti  kas dare amniocentezes tyrima, ar vel is savo gines reikia veztis siuntima,registruotis atvaziavus genetikos centro registraturoje? Ar tik pas genetike eiti reikes?


siuo klausimu nelabai galiu patarti, bet manau, kad panikuoti tikrai dar neverta. Juk daznai buna, kad kraujo tyrimas blogas, o po amniocentezes paaiskeja, kad vaikelis visiskai sveikas. Tat laikykis console.gif Suprantu, kad nelabai paguos tave dabar sie zodziai, bet turek vilties ir viskas bus gerai ...
Atsakyti


merginos, 100 proc. net Dievas neduos, o 99 - labai daug

QUOTE(kice @ 2007 07 10, 19:47)
tai va cia ir visas bajeris.. Man nedarys amniocentezes, jei I ir II trimestro kraujo tyrymai bus geri.. I - jau geri, echoskopija dare gydytoja siauliuose, bet ne genetike.
Tai smagumas yra tame, kad kraujo tyrimai nieko nerodo konkreciu atveju - tai tik statistine tikimybe... Kokiu budu gauti siuntima amniocenteze, jei "tyrimai nieko blogo nerodo" ?
Siaip paskaicius daugiau literaturos atrodo, kad tie kraujo tyrimai - tik laiko gaisimas..


tai jei tyrimai nieko blogo nerodo, kam tau ją darytis? o kraujo tyrimai nėra visiškas laiko gališimas schmoll.gif ne iš oro ten tie sąlyginiai skaičiukai buvo nukabinti

QUOTE(Dile @ 2007 07 10, 20:48)
Noriu paklausti  kas dare amniocentezes tyrima, ar vel is savo gines reikia veztis siuntima,registruotis atvaziavus genetikos centro registraturoje? Ar tik pas genetike eiti reikes?


nedarė, bet žinau smile.gif jei jau kartą buvai pas genetikus ir eini pakartotinai, tai siuntimo tau nebereikia, bet kortelę registratūroj vis tiek teks pasiimti.
Atsakyti
1:94? argi tai rizika? jei teisingai suprantu, tik vienas vaikelis is 94 gimtu nesveikas? As suprantu, kad ir pats pirmas vaikelis gali buti tas nelaimingasis, bet visgi ar yra cia del ko jaudintis? o tuo labiau 1 is 120, 1 is 140? Va, jei pasakytu 50 :50 - t.y., fifty - fifty, tai jau suprantu - strioko pilnos kelnes butu.
Atsakyti
QUOTE(kawasaki @ 2007 07 11, 09:30)
1:94? argi tai rizika? jei teisingai suprantu, tik vienas vaikelis is 94 gimtu nesveikas? As suprantu, kad ir pats pirmas vaikelis gali buti tas nelaimingasis, bet visgi ar yra cia del ko jaudintis? o tuo labiau 1 is 120, 1 is 140? Va, jei pasakytu 50 :50 - t.y., fifty - fifty, tai jau suprantu - strioko pilnos kelnes butu.

Vistiek jauciuosi labai blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kawasaki @ 2007 07 11, 08:30)
1:94? argi tai rizika? jei teisingai suprantu, tik vienas vaikelis is 94 gimtu nesveikas? As suprantu, kad ir pats pirmas vaikelis gali buti tas nelaimingasis, bet visgi ar yra cia del ko jaudintis? o tuo labiau 1 is 120, 1 is 140? Va, jei pasakytu 50 :50 - t.y., fifty - fifty, tai jau suprantu - strioko pilnos kelnes butu.


Nešnekėk nesąmonių, linkiu, kad ir niekada neišgirstum tokių rezultatų, nes tik visa tai praėjęs žmogus gali suprasti ką tai reiškia.
Juk tas vienas vaikelis iš 94 irgi pas kažką gimsta, tai kas gali garantuoti, kad ne pas tave, ar pas kitą merginą.Netgi esant 1iš 400, galima susilaukti to vieno nesveiko vaikelio.
Todėl manau prieš reiškiant bet kokią nuomonę reikia prieš tai gerai pagalvoti.
Atsakyti
ir vienai is milijono gali gimti toks vaikutis. Gal toks vaikutis gims mamai, kuriai rizika buvo 1 :500, o sitai mamytei, kur rizika 1:94 gims sveikas? Mes visos visada bijom, kad vaikutis gali buti nesveikas, bet tokie skaiciai mane nelabai teisgasdintu. Bet tai tik mano nuomone. gal ankstesniam pasisakyme nepabreziau, kad tai buvo mano nuomone. Kas cia zino, gal mano vaikams ta rizika buvo dar didesne
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 07 10, 21:48)
Sveikos merginos, ehoskopas nudziugino, o kraujo tyrimai nuliudino verysad.gif ,darysiu amniocenteze pirmadieni. Pagal mano amziu 1:152 rizika dauno sindromui, o mano atsakymas 1:94, yra padidejusi rizika. doh.gif
Noriu paklausti  kas dare amniocentezes tyrima, ar vel is savo gines reikia veztis siuntima,registruotis atvaziavus genetikos centro registraturoje? Ar tik pas genetike eiti reikes?

na labai tik nesijaudink del to kraujo...
Jeigu tau genetike pasake ateiti daryti tyrima, tai vadinasi jokio siuntimo tau nereikia... Man net korteles is niekur paimt nereikejo. Nuejau tusciomis ir viskas ten jau buvo blink.gif
laikykis viskas bus gerai!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2007 07 11, 15:31)
na labai tik nesijaudink del to kraujo...
Jeigu tau genetike pasake ateiti daryti tyrima, tai vadinasi jokio siuntimo tau nereikia... Man net korteles is niekur paimt nereikejo. Nuejau tusciomis ir viskas ten jau buvo  blink.gif
laikykis viskas bus gerai!!! 4u.gif

Aciu verysad.gif ,nebijau tyrimo, bijau tik blogu rezultatu.
Atsakyti