Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Trepsė @ 2007 08 03, 13:38)
Tai va, kad jau bus beveik 18 sav., reikia turbut pasiskambinti ir paklausti kada butu mokamas laikas. Nors dabar tai neklause ar su siuntimu ar mokamai.

Registruokis pas Butkevičienę Sveikatos namuose tel. 852400401,ten su siuntimu mokėsi puse kainos!
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2007 08 03, 20:47)
Registruokis pas Butkevičienę Sveikatos namuose tel. 852400401,ten su siuntimu mokėsi puse kainos!

Aciu, butinai pirmadieni pasiskambinsiu. O sitoje poliklinikoje atlieka tuos pacius tyrimus kaip ir Santariskese?
Atsakyti
QUOTE(Trepsė @ 2007 08 04, 21:26)
Aciu, butinai pirmadieni pasiskambinsiu. O sitoje poliklinikoje atlieka tuos pacius tyrimus kaip ir Santariskese?

tokius tyrimus sveikatos namuosi tikrai žinau,kad neatlieka 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos centro pastato apačioje yra biomedicinos tyrimai (atskira įmonė), tai ten Triple testo kaina 124 lt. Atsakymas per 1-2 dienas berods būna. Ir genetikė iš Sveikatos namų jei reikia nusiunčia ten tą tyrimą daryti.
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 05, 07:47)
Sveikatos centro pastato apačioje yra biomedicinos tyrimai (atskira įmonė), tai ten Triple testo kaina 124 lt. Atsakymas per 1-2 dienas berods būna. Ir genetikė iš Sveikatos namų jei reikia nusiunčia ten tą tyrimą daryti.

o tyrimas del dauno sindromo ir aminosintezes tyrimas ten kainuoja virs 1000lt,pati ten buvau del kainu dometis,nes man skubiai reikejo.Atsakymas po 3dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GvG @ 2007 08 05, 09:13)
o tyrimas del dauno sindromo ir aminosintezes tyrimas ten kainuoja virs 1000lt,pati ten buvau del kainu dometis,nes man skubiai reikejo.Atsakymas po 3dienu  4u.gif


O kitur pigiau?
Nes kiek supratau is anksciau pasisakiusiu mamu, kurios ta procedura dare Santariskese mokamai - irgi virs 1000 Lt mokejo (o tos, kurios dare tik Triple testa + echo - mokejo apie 350 Lt) g.gif Ar neteisingai supratau? doh.gif
Atsakyti
Taigi turiu genetikes komentarus po abieju testu - 11 ir 14 savaite.. Nors dauno sindromo tikimybe yra apie 424 (kaip matematikei atrodo didele tikimybe), bet genetike pakomentavo, kad "hormonu kiekis idealus". Tipo, nera galimybes, kad butu dauno, edvarso sindromai. Tokiu atveju hormonu kiekiai butu kitokie.
Nu ka, nuramino.. Tiesa pasakius, buvau pasiryzusi negimdyti nesveiko vaikelio, jei tyrimai bus blogi. Bet dabar jauciu, kad butu ziauriai sunku pasiryzti ka nors daryti - echoskopijos metu matosi kaip vaikelis vuda, kojytes, rankytes judina..
Nors esu ryztinga ir vadovaujuos sveiku protu, bet pradedu suprasti tas mamas, kurios sako, kad nesvarbu kaip bus, bet gimdysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 08 06, 10:08)
Taigi turiu genetikes komentarus po abieju testu - 11 ir 14 savaite.. Nors dauno sindromo tikimybe yra apie 424 (kaip matematikei atrodo didele tikimybe), bet genetike pakomentavo, kad "hormonu kiekis idealus". Tipo, nera galimybes, kad butu dauno, edvarso sindromai. Tokiu atveju hormonu kiekiai butu kitokie.
   Nu ka, nuramino..


SVEIKINU 4u.gif

O gal gali priminti, kokius tyrimus dareisi? Tik Triple ir echo, ar ir vaisiaus vandenu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 06 rugpjūčio 2007 - 10:52
QUOTE(Tagulia @ 2007 08 06, 10:39)
O kitur pigiau?
Nes kiek supratau is anksciau pasisakiusiu mamu, kurios ta procedura dare Santariskese mokamai - irgi  virs 1000 Lt mokejo (o tos, kurios dare tik Triple testa + echo - mokejo apie 350 Lt)  g.gif Ar neteisingai supratau?  doh.gif

negaliu tiksliai pasakyti kiek moka santariskese privaciau,nes as su siuntimu ejau,bet paprastesnis variantas tokiu atveju butu eiti pas pacia genetike ir jai i kisene moketi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GvG @ 2007 08 06, 11:16)
i kisene moketi. 4u.gif


doh.gif Jau ko nemoku, tai nemoku g.gif

O gal kas gali pasisakyti del echoskopo Sveikatos namuose? Nes kai kurios cia pasisako tik uz GC. Kita vertus, sveikatos namuose priima genetike is GC. Tai gal ir tie namai turi geresni, nei paprasta, echoskopa? g.gif Ka manot, mamytes? ax.gif
Atsakyti
Man patiko Sveikatos namuose, nors ir teko užsirašyti prieš geras 3 savaites.
Daug kas rašė, kad GC joms iškart daro ir kraujo Triple testą. Tikėjausi, kad ir mane genetikė po konsultacijos nukreips į Biomedicinos tyrimus priduoti kraujo.

Bet po echoskopijos paaiškėjo, kad viskas labai gerai, jokių įtarimų dėl kažko negero nėra, tai gydytoja pasakė, kad tikrai nereikia man triple testo, nes jis nėra diagnostinis, tai nuo jo nėščioms daugiau nervų būna, nes jis gali rodyti ir labai klaidingus rezultatus.

Padarė kelias vaisiaus nuotraukas, parodė viską - kur širdelė, kur inkstukai ir kiti organai, pažiūrėjau reikiamus parametrus, pirštukus suskaičiavome kartu, veiduką gerai apžiūrėjo (dėl kiškio lūpos ir t.t.). Ir pasakė, kad garantuotai mergytę turėsiu - (per echoskopą) lytinės lūpytės atrodo kaip du maži brūkšniukai) blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 06, 12:47)
Man patiko Sveikatos namuose, nors ir teko užsirašyti prieš geras 3 savaites.
Daug kas rašė, kad GC joms iškart daro ir kraujo Triple testą. Tikėjausi, kad ir mane genetikė po konsultacijos nukreips į Biomedicinos tyrimus priduoti kraujo.

Bet po echoskopijos paaiškėjo, kad viskas labai gerai, jokių įtarimų dėl kažko negero nėra, tai gydytoja pasakė, kad tikrai nereikia man triple testo, nes jis nėra diagnostinis, tai nuo jo nėščioms daugiau nervų būna, nes jis gali rodyti ir labai klaidingus rezultatus.

Padarė kelias vaisiaus nuotraukas, parodė viską - kur širdelė, kur inkstukai ir kiti organai, pažiūrėjau reikiamus parametrus, pirštukus suskaičiavome kartu, veiduką gerai apžiūrėjo (dėl kiškio lūpos ir t.t.). Ir pasakė, kad garantuotai mergytę turėsiu - (per echoskopą) lytinės lūpytės atrodo kaip du maži brūkšniukai)  blush2.gif


Aciu uz info 4u.gif
O kiek jums savaiciu buvo, kai dare ta echoskopija? Mums tai dabar eina 16, bet kolkas paprastos echo metu nesimate, kas pilvelyje gyvena ax.gif
Ir kai registruojies, reikia prasytis pas ginekologe-genetike, a ne? doh.gif Ar tu konkrecia pavarde gydytojos pasakei? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chloe @ 2007 08 06, 12:47)

Padarė kelias vaisiaus nuotraukas,


O tas foto tiesiog i kortele idejo, ar jas ir pasiimti sau galima? blush2.gif
Atsakyti