Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(vainė @ 2007 08 18, 17:26)
nežinau buvom pas genetikus ir priešplanuojant nėštumą, nes prieš tai buvęs nėštumas baigėsi nelaimingai, nors genetinių pakitimų nebuvo vaisiui. Tai bent mums sakė kad jokio tyrimo prieš planuojant nėra ir nereikia atlikt. Gal jei turi vaikiuką su genetiniais pakitimais ir gali priešplanuojant kitą pasiūlyti, o mūsų atveju sakė negali nieko.


mes kai laukemes pirmo, tai genetikos centre sake. kad galima atlikti tyrimus ir is kraujo nustatyti, ar vyras paveldejo anomaline chromosama (nes vyro giminej buvo apsigimimu).. gal ir nevisai tiksliai issireiskiau, bet tik tiek ir zinau, nes tada tu tyrimu taip ir neatlikom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2007 08 18, 19:58)
mes kai laukemes pirmo, tai genetikos centre sake. kad galima atlikti tyrimus ir is kraujo nustatyti, ar vyras paveldejo anomaline chromosama (nes vyro giminej buvo apsigimimu).. gal ir nevisai tiksliai issireiskiau, bet tik tiek ir zinau, nes tada tu tyrimu taip ir neatlikom  ax.gif



aš taip ir manau, kad konkrečiai genetinei ligai kažkokiai gal ir galima- aš nežinau, bet taip "aplamai" genetinėms ligoms tai kaži...
Atsakyti
O kai pas genetikus daro echo, ar vyrą įleidžia pažiūrėti g.gif Antradienį važiuojam pas genetikę, tai norėčiau, kad ir MB pamatytų leliuką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2007 08 18, 18:58)
mes kai laukemes pirmo, tai genetikos centre sake. kad galima atlikti tyrimus ir is kraujo nustatyti, ar vyras paveldejo anomaline chromosama (nes vyro giminej buvo apsigimimu).. gal ir nevisai tiksliai issireiskiau, bet tik tiek ir zinau, nes tada tu tyrimu taip ir neatlikom  ax.gif


tai va, kad mes ta tyrima esame pasidare, jis visikai geras, jokiu nukrypimu tose chromosomose nera, todel ju deriniai irgi be nukrypimu.

Tai dabar svarstau, ar prastytis pvz. kokio triple testo ar AFP, ar pakaks man echoskopijos g.gif nes suabejojau, tai tie kraujo tyrimai parodys kazka informatyviau nei tas darytas chromosomu tyrimas...

QUOTE(joločka @ 2007 08 19, 17:15)
O kai pas genetikus daro echo, ar vyrą įleidžia pažiūrėti  g.gif Antradienį važiuojam pas genetikę, tai norėčiau, kad ir MB pamatytų leliuką  blush2.gif


leidzia, vyras net ilgiau gali stebeti ne tu, nes kol viska matuoja- tai vyras mato, o mamyte ne, mamai tik paskui atsuka monitoriu parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 20, 09:23)
leidzia, vyras net ilgiau gali stebeti ne tu, nes kol viska matuoja- tai vyras mato, o mamyte ne, mamai tik paskui atsuka monitoriu parodyti.


clap.gif clap.gif Galėsiu nudžiuginti SB thumbup.gif Aš taip tvirtai nusiteikusi, kad viskas bus gerai, jei pasakys, kad visdėlto blogai, tai net nežinau kaip sureaguosiu cool.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano gydytoja klause mane ar noreciau darytis genetinima tyrima, leido pagalvoti, bet taip ir likau nesupratusi kaip jis daromas, minejo kad imtu krauja...
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2007 08 20, 21:01)
Mano gydytoja klause mane ar noreciau darytis genetinima tyrima, leido pagalvoti, bet taip ir likau nesupratusi kaip jis daromas, minejo kad imtu krauja...


pradzioj darytu echo, paskui jei reiketu imtu krauja, jei pagal krauja butu didele tikimybe kazkokios ligos genetines, tai tada siulytu vaisiaus vandenu tyrima pasidaryti ir tik jis nusviestu visa situacija aiskiom sviesom, nes po kraujo tyrimo prasidetu visokios parkes doh.gif (kiek supratau is visa tai patyrusiu mergaiciu)
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 20, 21:04)
pradzioj darytu echo, paskui jei reiketu imtu krauja, jei pagal krauja butu didele tikimybe kazkokios ligos genetines, tai tada siulytu vaisiaus vandenu tyrima pasidaryti ir tik jis nusviestu visa situacija aiskiom sviesom, nes po kraujo tyrimo prasidetu visokios parkes  doh.gif (kiek supratau is visa tai patyrusiu mergaiciu)

teisybė 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti
II DALI RASITE ČIA
Atsakyti
Užsiregistravau Kauno klinikose genetiko konsultacijai- teks laukti iki rugsėjo 18 d....
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2007 08 22, 14:36)
Užsiregistravau Kauno klinikose genetiko konsultacijai- teks laukti iki rugsėjo 18 d....

o kiek jums jau savaičių bus nestuke.gif g.gif
Atsakyti