Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Dile @ 2007 08 31, 12:14)
Man pasake kad mato jog mergaite. O kiek savaiciu buvo kai tyre GC
Papildyta:

Buvau du kartus: 12 ir 21 sav. abu kartus pasake, kad mergyte smile.gif

As viska tik mergaitei perku lotuliukas.gif , o jei bus berniukas g.gif  Visus  vandenu tyrimu atsakymus patvirtino kad geri, tik sake neturinti pasiemusi del lyties atsakymu, bet as net ir nebeskambinau veliau kad isitikint, buvau tikra kad mate mergaite doh.gif . Bet dabar jau neramu pasidare, o noriu mergaites rolleyes.gif


Matai, man vandenuku tyrimo nedare, ji pagal echoskopa pamate, kad mergyte...bet va cia suzinojau, kad vandenukai tyrimai irgi rodo lyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vainė @ 2007 09 01, 08:50)
dar ta pačia tema (nepyk) - į nėščiųjų įskaitą dažniausiai įrašo tik apie 10 savaitę (na 6-7 tikrai mažai ginų įrašo į oficialią nėščiųjų įskaitą) , tai jei būdama 10 savaičių TIK gausi siuntimą (jei sakai kad dar neturint siuntimo neturėtų net registruoti į GC)  ir badysi registruotis į GC tai dar + eilės minimum 2 mėnesių, tai ką ten beveikti nuvažiavus beveik 20 savaičių? mirksiukas.gif  Reikia suktis kaip tik išeina...


su mano patirtim, tai mane i nesciuju iskaita iraso tik apie 20 sav., o siuntima pas genetikus duoda kai tik nueinu prasnesti, kad vel laukiuosi.
Taip, paziureisim, ka ten veikti kai as ir nueisiu suejus 20 sav. g.gif o taip apsitiko tik del to, kad as suzinojusi kad laukiuosi pasiskambinau genetikams, pasake, kad visi talonai isdalinti ir skambinti tik po liepos vidurio, t.y. 18 d., tai ir padariau- gavau lapeli tik 21 rugsejo g.gif kaip jums tokia situacija
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 09 01, 22:30)
su mano patirtim, tai mane i nesciuju iskaita iraso tik apie 20 sav., o siuntima pas genetikus duoda kai tik nueinu prasnesti, kad vel laukiuosi.
Taip, paziureisim, ka ten veikti kai as ir nueisiu suejus 20 sav. g.gif o taip apsitiko tik del to, kad as suzinojusi kad laukiuosi pasiskambinau genetikams, pasake, kad visi talonai isdalinti ir skambinti tik po liepos vidurio, t.y. 18 d., tai ir padariau- gavau lapeli tik 21 rugsejo g.gif kaip jums tokia situacija


Taip ten tokia tvarka ,tiksliau betvarkė schmoll.gif
Patariu asmeniškai su genetike tartis,tuomet jokių problemų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokė @ 2007 09 02, 09:33)
Taip ten tokia tvarka ,tiksliau betvarkė schmoll.gif
Patariu asmeniškai su genetike tartis,tuomet jokių problemų 4u.gif

Ot doh.gif ir tvarka...
Man taip pat šiandien pasakė, kad reikės pas genetikus tirtis, nes man jau nemažai metų ax.gif (36) ir pirmas nėštumas. Dabar man jau 7 savaitės. Tai jeigu aš rytoj bandysiu užsirašyti, mane užrašys geriausiu atveju po 2 mėn.?! blink.gif O man jau bus 15 sav. O kada vėliausias terminas, kelių savaičių jau per vėlu darytis genetinius tyrimus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 09 03, 19:11)
Ot  doh.gif  ir tvarka...
Man taip pat šiandien pasakė, kad reikės pas genetikus tirtis, nes man jau nemažai metų  ax.gif  (36) ir pirmas nėštumas. Dabar man jau 7 savaitės. Tai jeigu aš rytoj bandysiu užsirašyti, mane užrašys geriausiu atveju po 2 mėn.?!  blink.gif  O man jau bus 15 sav. O kada vėliausias terminas, kelių savaičių jau per vėlu darytis genetinius tyrimus?  4u.gif


12 savaičių kaklo raukšlę ir nosies kauliuką žiūri.Kitos savaitės tam nustatymui netinka.Šeip 15 sav manau pats tas tirtis,jei 12 sav nepatenki.

Aš važiavau 12,19,31 savaites.
Sėkmės nestuke.gif
Atsakyti
Dėkui, Rokė , ir jums visoms linkiu gero nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 09 03, 20:11)
Ot  doh.gif  ir tvarka...
Man taip pat šiandien pasakė, kad reikės pas genetikus tirtis, nes man jau nemažai metų  ax.gif  (36) ir pirmas nėštumas. Dabar man jau 7 savaitės. Tai jeigu aš rytoj bandysiu užsirašyti, mane užrašys geriausiu atveju po 2 mėn.?!  blink.gif  O man jau bus 15 sav. O kada vėliausias terminas, kelių savaičių jau per vėlu darytis genetinius tyrimus?  4u.gif

Nebus velu 4u.gif
Atsakyti
Siandien uzsiregistravau pas genetikus tik lapkricio 20 d. Nesuprantu, kodel tokios eiles? Isvada tokia, kad dar pries pradedant lauktis, reikia uzsirasyti i eile, kad spetum laiku visus tyrimus atlikti. Va, tokie reikaliukai!
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 09 03, 20:32)
Dėkui, Rokė , ir jums visoms linkiu gero nešiojimo  4u.gif


Ačiū už palinkėjimus nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Linavil @ 2007 08 27, 10:36)
Sveikutės, gydytoja liepė užsirašyti genetiko konsultacijai Santariškėse, tačiau duotais telefonais (236 51 66; 236 51 16) neprisiskambinu schmoll.gif . Gal turite daugiau telefonų, ar žinote kur ten važiuoti ir koks ten darbo laikas, kad užsirašyti doh.gif . Laikas nuo spalio 10 iki 30. Kaip manot ar dar bus vietų blush2.gif ?

[COLOR=darkviolet][SIZE=7]

As zinau, kad yra toks TRIPLO testas (PRISCA), veniniame kraujyje tikrinami biocheminiai zymenys del vaikelio apsigimimu.
http://www.bmtc.lt/prenatalinis.htm
paziurek i si tinklapi
Atsakyti
merginos, patarkit pas koki genetika geriau uzsirasyti? bet kuriuo atveju patenku tik i mokama, tai manau, kad tokiu atveju galeciau bent gydytoja pasirinkti...
Bent jau dabar uzrase mane pas gyd. Butkeviciene. Gal kas nors pas ja konsultavotes?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2007 09 04, 14:08)
merginos, patarkit pas koki genetika geriau uzsirasyti? bet kuriuo atveju patenku tik i mokama, tai manau, kad tokiu atveju galeciau bent gydytoja pasirinkti...
Bent jau dabar uzrase mane pas gyd. Butkeviciene. Gal kas nors pas ja konsultavotes?

As tyriausi pas ja, puiki gydytoja biggrin.gif
Atsakyti