Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Ispanė @ 2007 09 05, 18:19)
ziuriu gera komercija varo genetikos centras  doh.gif nemokamai nenori priimti, net jei mamytes su siuntimais, net jei per kitus nestumus problemu buta  g.gif
O stai mokamai, prasom, welcome...

As pati buvau genetikos centre, kai buvo 20sav., uztikrino, kad viskas tvarkoje su vaikuciu, bet bet... Po gimdymo vaikas buvo isveztas i reanimacija, o visi stebejosi, kaip buvo imanoma per echoskopija genetikos centre nieko nepastebeti  verysad.gif Vaikutis mire, nors po vizito pas genetikus tikejau, kad vystosi gerai, tai trauma buvo ziauri.

Genetikai nustato tik genetinius apsigimus, vaikelis gali susirgti ir nuo ivairiausiu virusu ir infekciju pries gimima ir gimstant, man atrodo kad taip, jei gerai supratau ka aiskino genetikai.
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 09 06, 11:58)
Genetikai nustato tik genetinius apsigimus, vaikelis gali susirgti ir nuo ivairiausiu virusu ir infekciju pries gimima ir gimstant, man atrodo kad taip, jei gerai supratau ka aiskino genetikai.

atsiprasau, bet mano atveju buvo problemos su vidaus organais: sirdele, diafragma, skrandis. 20 sav. jau matomi tokie dalykai. Tai ne jokia infekcija, ne virusas.

Nenoriu nieko irodineti, tik manau, kad kartais aplaidziai dirba. Bet eiles driekiasi kilometrines.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 09 05, 19:12)
O jų adresas gal Povilaičio 18?
Ten yra privati klinika ir tiek. O tyrimus jie vis tiek duoda Biomedicinos tyrimų centrui (negaliu sakyti, kad siunčia, nes įsikūrę tame pačiame pastate)  4u.gif 
O tas centras turi padalinius Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.  Nebent tau patogiau Vilniuje.
Galima pas ginekologę ir savo nueiti, o tyrimus darytis Biomedicinos tyrimų centre.  smile.gif


Nu jau Biomedicinos centre niekada nebesidaryčiau tyrimų, tada geriau visai nereikia. schmoll.gif Nes man kai padarė, tai rizika dauno sindromui 1:140. Tada ginė siuntė į genetikos centrą. Gyd Butkevičienė irgi sakė, kad jais nepasitiki. g.gif O kai atliko tyrimus genetikos centre, rizika gavosi 1:1500. thumbup.gif O kiek buvo ašarų išlieta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 09 06, 14:21)
Nu jau Biomedicinos centre niekada nebesidaryčiau tyrimų, tada geriau visai nereikia.  schmoll.gif Nes man kai padarė, tai rizika dauno sindromui 1:140. Tada ginė siuntė į genetikos centrą. Gyd Butkevičienė irgi sakė, kad jais nepasitiki.    g.gif O kai atliko tyrimus genetikos centre, rizika gavosi 1:1500.  thumbup.gif  O kiek buvo ašarų išlieta  doh.gif

Bet lygtais ta pati Butkevičienė dirba ir ten, ir ten g.gif Kaip čia dabar...
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 09 06, 14:23)
Bet lygtais ta pati Butkevičienė dirba ir ten, ir ten  g.gif  Kaip čia dabar...


Nu ne, ji dirba kažkur kitur, bet tikrai ne Biomedicinoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikatos namuose, kuris yra Povilaičio 18, tikrai dirba Butkevičienė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerė: 06 rugsėjo 2007 - 15:47
QUOTE(Kerė @ 2007 09 06, 16:33)
Sveikatos namuose, kuris yra Povilaičio 18,  tikrai dirba Butkevičienė  smile.gif

Aaa doh.gif Nu tai vat man ir susipainiojo lotuliukas.gif Taigi tame pat pastate jie abu yra bigsmile.gif
Atsakyti
Susisuko galva visai paskaicius pasisakymus apie ta sveikatos centra Povilaicio g. Nebezinau apsimoka ten vaziuot ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2007 09 06, 20:16)
Susisuko galva visai paskaicius pasisakymus apie ta sveikatos centra Povilaicio g. Nebezinau apsimoka ten vaziuot ar ne g.gif

Nu va, klausyk.
Tam sveikatos centre dirba Butkevičienė, kuri dar dirba ir Santariškėse genetikos skyriuje (ar kaip ten jis vadinamas). Tas sveikatos centras yra "a la privati piliklinika". Tyrimus jie atiduoda Biomedicinos centrui, kuris yra tame pačiame pastate. Tai žiūrint ko tau reikia - ar ir konsultacijos ginės, ar tik tyrimus padaryti. Jeigu tik tyrimus, tai gali tiesiai į Biomedicinos centrą varyt, o jeigu dar ir konsultacijos, tai tada, jeigu nėra daugiau kur, gali ir į tą sveikatos centrą pas Butkevičienę.
Nu va kad prirašiau doh.gif Jeigu ką nors supratai, tai tada gerai.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 09 06, 20:46)
Nu va, klausyk.
Tam sveikatos centre dirba Butkevičienė, kuri dar dirba ir Santariškėse genetikos skyriuje (ar kaip ten jis vadinamas). Tas sveikatos centras yra "a la privati piliklinika". Tyrimus jie atiduoda Biomedicinos centrui, kuris yra tame pačiame pastate. Tai žiūrint ko tau reikia - ar ir konsultacijos ginės, ar tik tyrimus padaryti. Jeigu tik tyrimus, tai gali tiesiai į Biomedicinos centrą varyt, o jeigu dar ir konsultacijos, tai tada, jeigu nėra daugiau kur, gali ir į tą sveikatos centrą pas Butkevičienę.
Nu va kad prirašiau  doh.gif  Jeigu ką nors supratai, tai tada gerai.

Man reikia konsultacijos pas ta genekologe genetike...ji turetu mane pakonsultuot ir echo padaryt...o jei reiks tyrimo kraujo, as ji galiu ir kaune pasidaryt...nebutina tam centre darytis...
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2007 09 06, 19:54)
Man reikia konsultacijos pas ta genekologe genetike...ji turetu mane pakonsultuot ir echo padaryt...o jei reiks tyrimo kraujo, as ji galiu ir kaune pasidaryt...nebutina tam centre darytis...


tai tada gali drasiai registruotis pas Butkeviciene, gydytoja faina mirksiukas.gif

as jei trecio laukciausi, tai turbut vaziuociau i ta Sveikatos centra pas Butkeviciene echoskopijai ir jei nematytu jokiu aiskiu nukrypimu, tai net kraujo tyrimo nebesidaryciau... nes kai pagalvoju kiek teko iskesti doh.gif o vis tiek nezinau ar gerai viskas.. vienzo tik nervai bereikalingi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 06 rugsėjo 2007 - 20:23
QUOTE(veriru @ 2007 09 06, 21:23)
tai tada gali drasiai registruotis pas Butkeviciene, gydytoja faina  mirksiukas.gif

as jei trecio laukciausi, tai turbut vaziuociau i ta Sveikatos centra pas Butkeviciene echoskopijai  ir jei nematytu jokiu aiskiu nukrypimu, tai net kraujo tyrimo nebesidaryciau... nes kai pagalvoju kiek teko iskesti  doh.gif o vis tiek nezinau ar gerai viskas.. vienzo tik nervai bereikalingi wink.gif

Ko tai ir aš gundausi pas ją užsirašyti... Nes mano ginė nedarys sakė man echo iki 20 sav. doh.gif Tipo, ko čia daryti, jeigu nejauti skausmų...
Bet aš vis vien noriu įsitikinti, kad viskas yra dabar gerai, o ne kai bus jau 20 sav. doh.gif
O tai po konsultacijos pas Butkevičienę baigėsi nežinomybė ir viskas buvo gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltoniausia: 06 rugsėjo 2007 - 20:33