Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(geltoniausia @ 2007 10 10, 14:23)
Gerai, tu pirma rezervavai apartamentus pas genetikus, tai tau pirmai ir pranešiu  mirksiukas.gif


Super drinks_cheers.gif O kada jau tu keliauji? Pranesk kaip sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2007 10 10, 16:07)
Super  drinks_cheers.gif  O kada jau tu keliauji? Pranesk kaip sekesi  mirksiukas.gif

Aš rytoj 10 val. turiu būti Santariškėse. Būtinai pranešiu kaip sekėsi.
Atsakyti
aciu, merginos, kad bandot padrasint ir paguost... bet nezinau... ir taip esu linkus i pesimizma, o dabar tai isvis.. nei mokytis, nei dirbt normaliai negaliu.. noriu, kad kuo greiciau praeitu tas laikas, kad kuo greiciau zinociau tikslius atsakymus. O dabar dar net trys savaites kankinimosi... kazkuri cia klause ar vilniete as. ne, as is siauliu... kazkaip jau nebetikiu, kad viskas bus gerai.. zinau, kad kazkuriai merginai cia vis tepliojo, bet viskas baigesi gerai.. bet tai tik vienetai.. nemanau, kad esu viena is ju.. nors aisku, reikia tiketi, bet...
Atsakyti
Gal ir man nebereiks vietos lapkricio 22.... pasakiau ginei kad stogas vaziuoja pastoviai darbe sukantis aplink invalidus vaikus, tai ji pranese, kad klaipedoj po truputi pradeda dirbti genetike... tai va.. pasirodo atsirado galimybe issitirt klaipedoje.. tik pries tai pas savo gine reik pasidaryti issamu ultragarso tyrima, tada ji priima... visu menesiu anksciau gavau galimybe issitirt smile.gif nors truputi palengvejo...
Ir liepe valerijonu nusipirkt lotuliukas.gif teks i vaistine ryt eit
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2007 10 10, 17:49)
Gal ir man nebereiks vietos lapkricio 22.... pasakiau ginei kad stogas vaziuoja pastoviai darbe sukantis aplink invalidus vaikus, tai ji pranese, kad klaipedoj po truputi pradeda dirbti genetike... tai va.. pasirodo atsirado galimybe issitirt klaipedoje.. tik pries tai pas savo gine reik pasidaryti issamu ultragarso tyrima, tada ji priima... visu menesiu anksciau gavau galimybe issitirt smile.gif nors truputi palengvejo...
Ir liepe valerijonu nusipirkt  lotuliukas.gif teks i vaistine ryt eit



Tai rezervuoju ir pas tave, jeigu taviske data atsilaisvintu, o Geltoniausia negaletu perleisti man savosios
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2007 10 10, 18:49)
Gal ir man nebereiks vietos lapkricio 22.... pasakiau ginei kad stogas vaziuoja pastoviai darbe sukantis aplink invalidus vaikus, tai ji pranese, kad klaipedoj po truputi pradeda dirbti genetike... tai va.. pasirodo atsirado galimybe issitirt klaipedoje.. tik pries tai pas savo gine reik pasidaryti issamu ultragarso tyrima, tada ji priima... visu menesiu anksciau gavau galimybe issitirt smile.gif nors truputi palengvejo...
Ir liepe valerijonu nusipirkt  lotuliukas.gif teks i vaistine ryt eit


gal galima išsamiau, nes aš ir iš Klaipėdos. Kas daro Klaipėdoje? Iki kelių savaičių reiktų pasidaryti tuos tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2007 10 11, 09:25)
Tai rezervuoju ir pas tave, jeigu taviske data atsilaisvintu, o Geltoniausia negaletu perleisti man savosios

Sveikute, aš jau po genetikės. Viskas praėjo labai gerai, mačiau savo kleckiuką, laikas atitinka, makaluojasi jis ten sau kojytėm ir rankytės wub.gif Dar paėmė kraujo, atsakymas pirmadienį. Bet turiu tave nuliūdinti, nes negalėsiu savo vietos tau perleisti. Man liepė dar pas ją ateiti apie 18-20 sav., tik ji neturinti vietų. Tai aš kaip tik ir esu užsirašiusi tam laikui pas ją. Tai ji labai apsidžiaugė, kad nereikės manęs sprausti į kokį tarpelį. Tai va, kaip su taip pažadais. Bet tu jau pas kitą rezervavai mirksiukas.gif
Sėkmės ir tau su genetiniais tyrimais. Nors man dar jie nepasibaigė, tačiau tikiu, kad viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 10 11, 18:42)
Sveikute, aš jau po genetikės. Viskas praėjo labai gerai, mačiau savo kleckiuką, laikas atitinka, makaluojasi jis ten sau kojytėm ir rankytės  wub.gif  Dar paėmė kraujo, atsakymas pirmadienį. Bet turiu tave nuliūdinti, nes negalėsiu savo vietos tau perleisti. Man liepė dar pas ją ateiti apie 18-20 sav., tik ji neturinti vietų. Tai aš kaip tik ir esu užsirašiusi tam laikui pas ją. Tai ji labai apsidžiaugė, kad nereikės manęs sprausti į kokį tarpelį. Tai va, kaip su taip pažadais. Bet tu jau pas kitą rezervavai  mirksiukas.gif
Sėkmės ir tau su genetiniais tyrimais. Nors man dar jie nepasibaigė, tačiau tikiu, kad viskas bus gerai  thumbup.gif


Svarbiausia, kad tau viskas gerai thumbup.gif O as gal dar kaip nors kur nors gausiu vietele, o jei ne, eisiu privaciai
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2007 10 12, 08:58)
Svarbiausia, kad tau viskas gerai  thumbup.gif  O as gal dar kaip nors kur nors gausiu vietele, o jei ne, eisiu privaciai

Tai gerai, kad nenuliūdai 4u.gif Tai gal tau pavyks pas Muerą rezervuoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 10 12, 08:55)
Tai gerai, kad nenuliūdai  4u.gif  Tai gal tau pavyks pas Muerą rezervuoti?  ax.gif


Parasiau jai i AZ ir lauksiu ziniu
Atsakyti
labas nestuke.gif ,
katik paskambinau į Kauno klinikas ir manęs tik paklausė kelinta man dabar savaitė, pasakė, kad būtinai reikia tikrintis neanksčiau nei nuo 11 sav. ir užregistravo 10-31 pas Simanavičiūtę. Net žagtelėjau, kad taip greit thumbup.gif thumbup.gif

Gal kuri esat pas ją buvusi? Kaip ji?
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2007 10 12, 12:50)
labas  nestuke.gif ,
katik paskambinau į Kauno klinikas ir manęs tik paklausė kelinta man dabar savaitė, pasakė, kad būtinai reikia tikrintis neanksčiau nei nuo 11 sav. ir užregistravo 10-31 pas Simanavičiūtę. Net žagtelėjau, kad taip greit  thumbup.gif  thumbup.gif

Gal kuri esat pas ją buvusi? Kaip ji?

Tai čia būtų geras pasiūlymas ir vilnietėm thumbup.gif Nėr jau taip toli tas Kaunas, kai reikia, juk ir iš Klaipėdos į Vilnių kai kurios važinėja dėl tyrimų. Gal rimtai verta vilnietėm pabandyti Kaunan paskambinti g.gif
Atsakyti