Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

biggrin.gif Matosi, kad esu vaiko auginimo atostogose cool.gif . Ten aukščiau turėjo būti ne "sukrapšto pinigų savo dydžio pampersams", o "savo dydžio prezervatyvams". doh.gif
2.gif
Atsakyti
norge, megalol.gif o aš skaičiau skaičiau ir išvedžiau labai filosofinę mintį, kad čia vaikams, nes kuo didesni auga, tuo brangesni pampersai darosi megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Agu, ar tu tikrai taip manai, kad abortas lengviausias kelias? As taip nemanau. Kai gulejau ligonineje (Kauno Mazylyje) maciau po abortu labai daug moteru (gulejau 3 sav.). Taip, vienos tik pasipurtydavo ir toliau islekia (klaikus vaizdas), o kitos pasikukciodamos eina ant to stalo (beje, subrende moterys). Ar tu manai, kad gaunant 300Lt galima islaikyti ir save ir vaika? Apie koki grazesni skudura ar geresni kasni galima kalbeti? Esant tokioje situacijoje, as manau, kad tai yra protu, o ne sirdim pamatuotas dalykas, nes yra ivertinama ka gales tam zmoguciui duoti. Taip sutinku, kad reikia saugotis ir t.t., bet juk tikrai buna atveju, kad ir apsauga nepadeda. Ka tada daryti?????
Atsakyti
as pirmus metus, kai pgimdžiau gyvenau už 200 lt. todel zinau, kad galima. bet manau davė dievas burną, duos ir duonos.
Atsakyti
Zinai, su tuo posakiu "dave burna - duos ir duonos" mane labai graziai pastate i vieta vienas seneliukas: labai ispruses zmogus, karo laiku elito atstovas. Kai pokalbio metu pasakiau fraze "kaip Dievas duos", jis man pasake : vaikeli, nei vienam Dievas nedave ir nei vienam neduos. Ir jis teisus. Ka pats pasistatysi ta ir turesi, o jeigu zmogus ivertines savo galimybes, suvokia, kad tai neimanoma, tada valio. O tu, HOBO, nori pasakyti, kad is tu 200 Lt sugebejai viena issilaikyti buta, vaika ir save?
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2004 12 17, 14:07)
Agu, ar tu tikrai taip manai, kad abortas lengviausias kelias? As taip nemanau. Kai gulejau ligonineje (Kauno Mazylyje) maciau po abortu labai daug moteru (gulejau 3 sav.). Taip, vienos tik pasipurtydavo ir toliau islekia (klaikus vaizdas), o kitos pasikukciodamos eina ant to stalo (beje, subrende moterys). Ar tu manai, kad gaunant 300Lt galima islaikyti ir save ir vaika? Apie koki grazesni skudura ar geresni kasni galima kalbeti? Esant tokioje situacijoje, as manau, kad tai yra protu, o ne sirdim pamatuotas dalykas, nes yra ivertinama ka gales tam zmoguciui duoti. Taip sutinku, kad reikia saugotis ir t.t., bet juk tikrai buna atveju, kad ir apsauga nepadeda. Ka tada daryti?????

As tikrai manau, kad tai lengviausias kelias, ir subrendusioms, ir ne. As irgi galvojau, kad uz savo 1000 lt neisgyvensiu ir nesugebesiu vaiko islaikyt- maistas, mokesciai ir t. t. taciau nepasidariau aborto, ir nepaisant to dabar tuom labai dziaugiuosi, nes siandien net viena be vyro likusi galesiu islaikyti savo mazyli. Manes negazdino pinigu trukumas. Tiesiog zinojau, kad jo gimimas bus spyris i sikna, ir toks kuris mane paskatins siekti siek tiek daugiau. Beje vyrui tai buvo irgi neblogas akstinas irtis, o ne stoveti vietoje.
Atsakyti
1000 Lt, tai ne 300 Lt visu pirma ir nepainiokim galimybiu. Noreciau pasiziureti kaip is 300 imanoma be pagalbos issilaikyti save, namus ir vaika.
Atsakyti
buta man paskolino patėvis, kuris kol laukiausi buvo didziausias mano smerkėjas, ir jo maziausiai pagalbos tikejausi. nuomos neeme ir net mokescius pats sumokejo. o iki gimdymo galvojau, kad gyvensiu gatvėje. o maistas is tu 200. apie kazkokius rubus ir kosmetika net nesvajojau, vaika butinais daiktais ir rubais suselpdavo drauges. kai pastojau man buvo 19. buvau priversta arba darytis abortą, arba visko atsisakyt. kol laukiausi gulejau ligoninej o ka darysiu poto neisivaizdavau, bet kai gime vaikas, o tevai turputeli pakeite savo nuomone. viska imanoma, jei negalvosi apie tik apie save.

p.s. labai prašyčiau rasyti hobo, o ne HOBO. man atrodo, KAD HOBO MANE STORINA!!!!!!!!
Atsakyti
nu gerai gerai biski pagrazinau, is tikruju, tai gaudavau 250 megalol.gif
Atsakyti
Tai vat ir yra esme tame, kad turejai daug pagalbos. Mes kiekvienas ziurim per savo prizme. Kaip minejau, neturiu tevu, neturim mes tecio, net drabuziuku nieks neatidave. Ir ka tokioj situacijoj daryti, jeigu pajamos butu 300 Lt per menesi?

P.S. nors mes neturim tecio, bet vaikelis buvo iki galo suplanuotas, ir nei valymu, nei abortu neesu turejusi.
Atsakyti
tai ką ir noriu pasakyt, iki gimdymo neturėjau jokios vilties sulaukt pagalbos, bet kai pagimdžiau sulaukiau. ir nėr čia jokių prizmių.
Atsakyti
išeičių iš situacijų visuomet yra. Abortas irgi viena iš iš išeičių. Netrimituoju, kad pati lengviausia. Tikiu, kad yra daug moterų, kurios iki gyvenimo pabaigos gyvena su ta našta, t.y. moka kainą už kažkada priimtą lyg ir lengviausią sprendimą. Jei pasirenki gimdyti, neturėdama jokių materialinių galimybių, tai kita išeitis. Ir iš pradžių gal kur kas sunkesnė... Bet jei yra didžiulis noras ir stiprybės, tą situaciją tavo valioje pakeisti. Stipriausi žmonės yra tie, kurie bent vieną kartą gyvenime sugebėjo pasipriešinti aplinkybėms. Žinau ne vieną pavyzdį, kai žmonės išbrido iš pačių sudėtingiausių situacijų, ir dažniausia, daug pasiekė. Taip kad nereikia čia verkšlenti. Kai pats kažką darai, tau padeda, nežinau kas, Dievas, aplinkybės, geri žmonės...
Atsakyti