Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

anksciau kai rasiau as buvau pries abortus, o dabar. dabar nezinau. atrodo, kad as laukiuosi. nezinau ar uzteks pinigu. bet as labai noriu sito leliuko. labai labai.
Atsakyti
QUOTE(daivada @ 2005 01 09, 14:49)
anksciau kai rasiau as buvau pries abortus, o dabar. dabar nezinau. atrodo, kad as laukiuosi. nezinau ar uzteks pinigu. bet as labai noriu sito leliuko. labai labai.



Zinok tas didelis noras, kalnus nuvercia biggrin.gif Labai tikiu, kad uzteks pinigeliu leliukui sitam ir pasauli isvys laimingas turedamas tokia mamyte. Net negalvok apie aborta, jei Dievas dave, uzauginsi tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivada @ 2005 01 09, 14:49)
anksciau kai rasiau as buvau pries abortus, o dabar. dabar nezinau. atrodo, kad as laukiuosi. nezinau ar uzteks pinigu. bet as labai noriu sito leliuko. labai labai.



teoriskai kalbeti mes kiekvienas galim,taciau kai pries mus pacius yra pastatomas tas faktas, tuomet jau imame abejoti...daivada, buki stipri, dziaugiuosi uz tave!!!:)
Atsakyti
QUOTE(daivada @ 2005 01 09, 14:49)
. atrodo, kad as laukiuosi. nezinau ar uzteks pinigu.

Daivada, paskaityk tessa ką parašė thumbup.gif
QUOTE(daivada @ 2005 01 09, 14:49)
as labai noriu sito leliuko. labai labai.


tikrai nori, tai ir neabejok, būsi puiki mama. Kam sverstai bereikalingus dalykus, mesk sau iš galvos. Ir patirk didžiausią guyvenimo džiaugsmą nestuke.gif 2.gif
soske.gif angel.gif
Atsakyti
Negaliu as ju pamirst, man jie yra labai skaudus. Gulejau ligonineje ir sapnavau toki sapna, kad kaskokiam kambari prie lovos galo ant zemes juodas gumulas as stoviu su dideliu ilgu peiliu rankose ir jausmas toks kad as turiu papjauti pridedu peili jauciu zmogaus gerkle ir pjaunu, is jos sklinda balsas tik nekankink pjauk greiciau, jauciu siaubinga kalte pradedu begt o didelis burys zmoniu mane vytis nubaust uz tai ka as padariau, begu as kiek kojos nesa, ziuriu traukinys, puolu i traukini ten vyriskis,bet gerietis, jis man padeda ramina ir pradeda vaziuot traukinys, as isbaimes prabudau, papasakojau ryte palatos draugem, bet ne viena negalejo pasakyt ka tai gali reikst as irgi nesupratau. Gryzau namo neatmenu po kiek laiko man liko itartina ar as ne niescia, nueinu pas gydytoja jis patvirtina kad taip ir sako kad nemazas laikas, ka darysi, as pasimeciau, tas sapnas akyse nesuprantu jo reiksmes, parejus pasakau vyrui klausiu jo patarimo, o jam dzin ka nori ta daryk pasake, atsikele ryte ir isejo i darba, as gi negaliu laukt sprendima turiu priimt skubotai. Einu pas daktara sakau as jau viena turiu vaikeli neigalu ka daryt, sako tik isvalymas., sutinku. Padaro praputima isleidzia, man atsiranda pykinimas stiprus kai nepraeina po keliu dienu as vel einu, tada daro aborta. Man mintys, viespatie ka jie padare su mano kudikiu, nutrauke rankytes kojytes liemeni paliko, siaubas cry.gif ir turejau visa sita viena pergyvent.
Bet ka norejo sis sapnas man pasakyt taip ir po se diena neaisku, tik baisus kosmaras jis man.?????????????????????
Atsakyti
Miela Melodija,
nezinau ka pasakyt, abortu neturejau...
Teisti neteisiu, nes neturiu tokios teises, o be to , kiek supratau ir situacija kebli, kadangi turit neigalu vaika...
Zinau tik tiek, kad man, sveikai mamai auginanciai jau 2 leliukus, nekiltu rankos darytis aborta... Gyvenam pasiturinciai - nuo algos iki algos, daug ko truksta buityje, daug ko norisi... Kai vyro paklausiau, ka darytume, jei pastociau dabar vel, jis pasake - isvalytume. Is pradziu ir as taip galvojau, bet paskui supratau, kad tikrai nedaryciau...
Taigi, kiekvienam savas likimas. Nekaltinkit, neeskit saves. Bandykit nusiraminti ir manyti, kad taip turejo buti, taip geriau... O kas butu jeigu butu - cia jau kitas klausimas. As tikinti ir manau, kad uz kiekviena gera ar bloga darba bus atlyginta. Juk gyvenime visi kazka atranda, o kazka praranda...
Atsakyti
Belieka tik uzjausti, jausmas turetu buti nekoks. sad.gif
Uztat as saugausi kaip begaledama, nes zinau tikrai nesugebeciau pakelti rankos pries savo negimusi kudikeli sad.gif
bet depresija tikrai apimtu. verysad.gif

Laikykis Melodija console.gif
Atsakyti
Laikykis Melodija, tikiu, kad viskas tik i gera...galu gale ir sapne tavajam pabaiga gera:)
Ne visuomet abortas neigiamybe, kartais jis gelbsti musu paciu gyvybes, arba isvaduoja pacius vaikiukus nuo dideliu gyvenimo kanciu. jis baisus tuo atveju, kai moteris nesiojanti sveika vaikeli, atsisako jo del materialiu dalyku...
Man paciai pries 8men padare isvalyma, nes vaisius antra nestumo men.zuvo., rodos niekas nuo manes nepriklause, bet psichologiskai "abortas" spaude visas nervu lasteles, visai neseniai paleidau savo angeliuka ibei sau atleidau.
Tavo atveju taipogi valymas - mediciniskai pateisinamas, zinau sunku tau, bet privalai atleisti sau ir ramiai myleti savo angeliuka:)
Atsakyti
Melodija, Tavo pasisakymai labai slogūs forume. Nesmagu, kad gyvenime tiek daug blogumų, o gal požiūris į viską toks?

jei nesunku, papasakok, ką gydytojas sakė apie vaikutį, tikimybę gimti nesveikam, ar ištyrė, kad jis toks? kokie tie apsigimimai, ar tai paveldima?Aišku, jei ne per daug sunku dabr viską pasakoti.

Realiai neįsivaizduoju situacijos, dėl kurios galėčiau ryžtis atsisakyti vaiko. Kartais net galvoju, kad priimčiau tokį išbandymą pati, paskui galėčiau atkalbėti ir savo pavyzdžiu užkirsčiau kelią abortams. Man atrodo, kad tokiu atveju reikia savo mąstymą keisti mamai, požiūrį į gyvenimą, jei negali susitaikyti su neįgaliu vaikiuku. Pasiaukojimas- tai irgi gyvenimo prasmė, atsakomybė išauginti nekompleksuotą žmogų, paruošti visuomenei, savarankiškam gyvenimui, pereiti kryžiaus kelius, tobulėti ir mokytis , paskui tikriausiai belieka tik patapti šventąja smile.gif
Atsakyti
As pati pries abortus, o pries del to, kad pati tai patyriau ir ilga laika negaliu to pamirsti ir save labai kaltinu, kad taip pasielgiau. Bet tuo metu nezinau kodel taip pasielgiau, nes to vaikelio ir norejau. Iskart aborto nesidariau, bet dar norejau pamastyti. Bet manyje kazkas daresi, kad jauciau kazka negero ir mane tiesiog traukte trauke aborto pusen. Ir kai pagalvoji nezinai ar teisingai pasielgei ar ne. Bet dabar zinau, kad niekada daugiau nedarysiu tokiu klaidu, o klystame mes is tiesu visi.
Bet as manau jei LR istatymai leidzia nestumo nutraukima iki 12sav. tai galbut cia nera didelis nusikaltimas, o tiesiog didziule psichologine trauma moterims. Ir gal nereiktu pilti druskos ant zaizdos.
Atsakyti
Kaip man skaudu skaityt Jusu pasisakymus, kur rasote, kad Jusu vyrai sako" darom aborta, isvalysime ir pan". Lengva jiems kalbeti! Ne jiems reikia visas savo iscias atversti ir leistis gramdomam, siurbiamam.... Man tokie vyrai kelia siauba....

Maniskis gi tvirtina, kad niekada jokiom aplinkybem neleis man to patirti, nebent reiktu gelbeti mano gyvybe. Ir uz tai as ji myliu dar labiau.
Atsakyti
Yra ir vyru ir moteriu apie abortus mananciu, nu kas cia tokio, atsiurbimas ir tiek.

Man tai viena mano fobiju, bijau, kad netektu nieko panasaus patirti, zinau, kad tai palieka randa kiekvienos moters sirdyje, jau nekalbant apie zala sveikatai.

Niekada neleisciau sau smerkti moteru pasirinkusiu toki kelia, visa ka galiu, nuosirdziai uzjausti console.gif
Atsakyti