Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

Siandien buvau del darbo. Buvau: 3 PK, arestinei, VPK personale ir galiausiai nusiunte i 1 PK pas pavaduotoja. Ryt po pietu turiu paskambinti ir pasakys, ar turi man ka pasiulyt ar ne g.gif Dar viana nerimo para....
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 01 17, 18:05)
Dar viana nerimo para....

svarbiausia nesinervinti... ir tikėkis kad viskas bus gerai. SĖKMĖS 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif niu as jau sian pasiemiau akademines atostogas blush2.gif susirinkau tris skolas tai tikiuos per metus sugebesiu jas issilaikyt bigsmile.gif
QUOTE(daiva_z @ 2007 01 17, 17:05)
Siandien buvau del darbo. Buvau: 3 PK, arestinei, VPK personale ir galiausiai nusiunte i 1 PK pas pavaduotoja. Ryt po pietu turiu paskambinti ir pasakys, ar turi man ka pasiulyt ar ne  g.gif Dar viana nerimo para....

Nesinervuok,nerimu nepakeisi rezultato,viskas bus gerai,pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskambinau komisarui, sako dar nieko nesuzinojau, perskambinsiu jums. tai vel laukiu....

O gal ka zinot apie pasu poskyrius? kaip ten patekt? Kokios algos?
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 01 18, 16:55)
Paskambinau komisarui, sako dar nieko nesuzinojau, perskambinsiu jums. tai vel laukiu....

Tai kokios zinios rolleyes.gif
Atsakyti
Paskambinau veliau, sako dar nieko nesuzinojau, as jum spats paskambinsiu verysad.gif Tai laukiu....
Bet siand. radau skelbima thumbup.gif Mano svajoniu darbas-vairuotoja( tik nesijuokit). Issiunciau CV. Net nezinau, ka daryciau, jei paskambintu. Ir darbas 6men. po 4 val. Labai man tiktu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mes sian nureketavom savo teti,sakom:nori ryt i zvejyba - vezk mus i Akropoli,tai biskiuka paislaidavom yahoo.gif
QUOTE(daiva_z @ 2007 01 19, 11:21)
Paskambinau veliau, sako dar nieko nesuzinojau, as jum spats paskambinsiu  verysad.gif  Tai laukiu....
Bet siand. radau skelbima  thumbup.gif Mano svajoniu darbas-vairuotoja( tik nesijuokit). Issiunciau CV. Net nezinau,  ka daryciau, jei paskambintu. Ir darbas 6men. po 4 val. Labai man tiktu.

Ale kaip erzina zmones,negali greiciau ten viska suzinot doh.gif
Niugi pasakok kas cia per darbelis toks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 01 19, 11:21)
Paskambinau veliau, sako dar nieko nesuzinojau, as jum spats paskambinsiu  verysad.gif  Tai laukiu....
Bet siand. radau skelbima  thumbup.gif Mano svajoniu darbas-vairuotoja( tik nesijuokit). Issiunciau CV. Net nezinau,  ka daryciau, jei paskambintu. Ir darbas 6men. po 4 val. Labai man tiktu.

g.gif nugi čia įdomu. O tai su policija jau viskas?
Atsakyti
Dar neskambino doh.gif Nu kaip nervina.
O tas kitas darbas -vairuotojos lotuliukas.gif As labai labai megstu vairuot. Nusiunciau CV, bet neskambino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 01 19, 17:42)
Dar neskambino  doh.gif  Nu kaip nervina.
O tas kitas darbas -vairuotojos  lotuliukas.gif As labai labai megstu vairuot. Nusiunciau CV, bet neskambino  verysad.gif

drinks_cheers.gif aš irgi labai mėgstu vairuot thumbup.gif neįsivaizduoju savo gyvenimo be automobilio biggrin.gif Bet moteris - vairuotojas įstaigoje sunkiai įsivaizduojama realybė verysad.gif , teks turbūt kreipti į Lygių galimybių kontrolierę, ar kaip ji ten vadinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 19, 19:23)
drinks_cheers.gif aš irgi labai mėgstu vairuot  thumbup.gif neįsivaizduoju savo gyvenimo be automobilio  biggrin.gif  Bet moteris - vairuotojas įstaigoje sunkiai įsivaizduojama realybė verysad.gif , teks turbūt kreipti į Lygių galimybių kontrolierę, ar kaip ji ten vadinasi  biggrin.gif

O as kaip tik nelabai vairuot blush2.gif man fainiau kai mane veza lotuliukas.gif
Pas mus rinktinej yra viena moteriske vairuotoja thumbup.gif ir be kontrolieriu priskyre automobili thumbup.gif
Atsakyti
Tas skelbimas ne policijoj verysad.gif jau zinokit pavargau nuo galvojimo-is kur paskambins, ka pasiulys.
Atsakyti