Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

QUOTE(krisiune @ 2007 02 21, 22:40)
sveika atvykusi į mūsų ratą Ziedune biggrin.gif Kaip sekasi auginti Nojuką. Aš irgi šiuo metu nedirbu ir auginu vaikelį, bei kuo toliau visiškai nebenoriu grįžti į darbą kaip pati galvoju turbūt buvau pervargusi nuo darbo tai dabar džiaugiuosi motinyste. smile.gif Papasakoki apie save, kaip tau sekasi? smile.gif

o kur tamstuke dirbi g.gif

Atsakyti
QUOTE(ziedune @ 2007 02 21, 23:26)
Sveikutės,
priimkit ir mane į savo negausų būrelį  4u.gif . aš irgi kaip ir pareigūnė, tik dabar mažylį auginu

sveika isijungus i musu bureli mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2007 02 21, 23:40)
sveika atvykusi į mūsų ratą Ziedune biggrin.gif Kaip sekasi auginti Nojuką. Aš irgi šiuo metu nedirbu ir auginu vaikelį, bei kuo toliau visiškai nebenoriu grįžti į darbą kaip pati galvoju turbūt buvau pervargusi nuo darbo tai dabar džiaugiuosi motinyste. smile.gif Papasakoki apie save, kaip tau sekasi? smile.gif


Labas rytas 4u.gif
Kol kas labai džiaugiuosi būdama su mažyliu namie. Nors kai dirbau,tai tikrai nebuvau labai pervargusi.bet dabar dar tikrai nesinori grįžti į darbą. Nors pagal viską jau parašiau prašymą,kad priimtų atgal,kai vaikui sueis vieneri metai. Ui kaip nenoriu.
O tu pati prie kurių? Pareigūnių, ar jų žmonų?
Papildyta:
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 22, 09:25)
o kur tamstuke dirbi g.gif


Aš dirbu Panevėžio m VPK KKT eksperte
Papildyta:
Burka, o mūsų berniukai labai panašaus amžiaus drinks_cheers.gif .Bet pažiūrėjau tavo nuotraukytes, tai taviškis toks didelis,mano nykštukas palyginus - keturių mėn buvo 65,5 cm ūgio ir 6,8 kg svorio
Atsakyti
QUOTE(ziedune @ 2007 02 22, 11:04)
1. Nors pagal viską jau parašiau prašymą,kad priimtų atgal,kai vaikui sueis vieneri metai. Ui kaip nenoriu.

2.Burka, o mūsų berniukai labai panašaus amžiaus  drinks_cheers.gif .Bet pažiūrėjau tavo nuotraukytes, tai taviškis toks didelis,mano nykštukas palyginus - keturių mėn buvo 65,5 cm ūgio ir 6,8 kg svorio

1.Oi,ir as nenoriu,ale tikiuos,kad dar nereiks eit i darbiuka blush2.gif
2.Niu,mano vyrukai i teti,bus galiunai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 22, 10:25)
o kur tamstuke dirbi g.gif



Sveikutės, na Vilniuje kriminalinėje dirbu tyrėja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2007 02 24, 22:14)
Sveikutės, na Vilniuje kriminalinėje dirbu tyrėja. smile.gif

matai kaip bigsmile.gif Su kokiomsi bylomis dirbi g.gif

Ziedune, o keliese esat komisariate ekspertai g.gif
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 26, 15:29)

Ziedune, o keliese esat komisariate ekspertai g.gif


Musu yra nemazai-keturiolika ir dar du kinologus prijunge.Visi vyrai pas mus kolektyve, mes dvi moteriskes,bet ir musu sritis specifine-mes chemikes
Atsakyti
Sveikso, nu dabar paklausiu kaip blondine ne i tema: Koks darbas yra nepilnameciu reikalu insp.?
Ka jie daro? Buciau dekinga uz bet kokia info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 02 27, 11:29)
Sveikso, nu dabar paklausiu kaip blondine ne i tema: Koks darbas yra nepilnameciu reikalu insp.?
Ka jie daro? Buciau dekinga uz bet kokia info  ax.gif

viska kas susije su nepilnameciais, baudziamuju bylu tyrimas paprastesniu, administraciniu bylu tyrimas, prevencija, iv reidai, pvz i diskotekas, sventes, prevenciniu programu kurimas, prevencija mokyklose - paskaitos, pokalbiai, bendradarbiavimas su VTAT, svietimu, iskaitu tvarkymas, ataskaitos. Aisku budejimai dar doh.gif
Priklauso kiekviename komisariate, kaip tas darbas organizuojamas rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu, Lauriukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar man labai idomu ar nepilnam. reikalu insp. dirba su forma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 02 27, 17:47)
Dar man labai idomu ar nepilnam. reikalu insp. dirba su forma? g.gif

siaip tai taip, na bet dazniausiai su ja buna kai prevencini darba atlieka - reidai, mokyklos ir pan ax.gif
Atsakyti