Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

Sveikutės Kur pasislėpėte, kad operatyvinį darbą dirbate biggrin.gif
Norėjau paklausti, gal kuri mokotės g.gif
Atsakyti
sveikutes, labai seniai cia bebuvau uzsukusi bigsmile.gif , geras oras matyt ne prie kompo nesinori. skaiciau, apie 3 men. kursu diskusija, tai as buvau juose, buvom pirmoji grupe. na man patiko, fizinis kruvis normalus biggrin.gif , kaip skant pasokdindavo mus, bet man patiko tongue.gif . o mokytis tai normaliai tai ner sunku. ir destytojai faini.tik mane tas mustras kaip sakant uzknisdavo, rikiuote dienos pradzioj, pabaigoje. o kas bendery gyvendavo tai dar ir vakariniai patikrinimai rolleyes.gif . bet siaip tai as tuos 3 men. turejau gera laika 4u.gif
Atsakyti
tai jau tikrai visos pasislėpė ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Pivonija @ 2007 06 26, 22:02)
tai jau tikrai visos pasislėpė  ph34r.gif

ir aš to paties klausiu g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, esu naujoke policininke. Tosel pamaciusi temele nusprendziau parasyti. Taciau matau, kad nelabai plepeti vasara sekasi mirksiukas.gif Nesvarbu, zinokit, kad ir as jusu rateliui priklausau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilelea @ 2007 07 07, 16:57)
Sveikos mergaites, esu naujoke policininke. Tosel pamaciusi temele nusprendziau parasyti. Taciau matau, kad nelabai plepeti vasara sekasi  mirksiukas.gif  Nesvarbu, zinokit, kad ir as jusu rateliui priklausau  bigsmile.gif


labas, o tai ką tiksliai dirbi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilelea @ 2007 07 07, 15:57)
Sveikos mergaites, esu naujoke policininke. Tosel pamaciusi temele nusprendziau parasyti. Taciau matau, kad nelabai plepeti vasara sekasi  mirksiukas.gif  Nesvarbu, zinokit, kad ir as jusu rateliui priklausau  bigsmile.gif

Labas labas, tai papasakok daugiau apie save bigsmile.gif

Gal temelės atgims ax.gif
Atsakyti
4u.gif labutis 4u.gif nu gal ir mane į savo būrelį priimsit blush2.gif
Mes abu su vyru pareigūnai blush2.gif o dabar auginu mažą pupą tai va ir blaškaus po SM bigsmile.gif tik šiandien netyčia į šį puslapiuką įkritau blush2.gif
ir jau pažystamą veidą pamačiau bigsmile.gif Burka kaip tavo nestuke.gif reikaliukai 4u.gif blush2.gif gėda, bet jau senai pas rugsėjinukus buvau beužsukus blush2.gif pažadu pasitaisyti rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip šaunu, kad daugėja mamyčių 4u.gif
Atsakyti
o kaip cia tylu ir ramu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilelea @ 2007 07 07, 15:57)
Sveikos mergaites, esu naujoke policininke. Tosel pamaciusi temele nusprendziau parasyti. Taciau matau, kad nelabai plepeti vasara sekasi  mirksiukas.gif  Nesvarbu, zinokit, kad ir as jusu rateliui priklausau  bigsmile.gif


sveikos,
baigiau MRU, bet ne policijos fak. Buvau vilniaus VPK, pasiule tyrejos darba. pridaviau anketas, dbr laukia CMEK'as...... Ar teko kuriai neseniai ten lankytis?
Papildyta:
QUOTE(uoga22 @ 2007 07 14, 19:17)
sveikos,
baigiau MRU, bet ne policijos fak. Buvau vilniaus VPK, pasiule tyrejos darba. pridaviau anketas, dbr laukia CMEK'as...... Ar teko kuriai neseniai ten lankytis?


ir dar...Jauciu nepraeisiu fizinio pasirengimo. Bet turiu tooooki dideli nora ten dirbti... wub.gif
Atsakyti

ir dar...Jauciu nepraeisiu fizinio pasirengimo. Bet turiu tooooki dideli nora ten dirbti... wub.gif
[/quote]

biggrin.gif , jei nori dirbti tai ir praeisi smile.gif , nera taip baisiai kaip atrodo bigsmile.gif

o as siandie buvau policijos saskrydy prie plateliu, aisku isejo nuvaziuoti tik antra diena verysad.gif , o taip norejau papulti ir i pirma. tai nerialus oriukas pasitaike, o dar plateliu ezeras thumbup.gif , vienu zodziu esu euforijoj. tikiuosi, kad kai grisiu rugsejo men i darba jausiuosi taip pat biggrin.gif
Atsakyti