Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

QUOTE(dinse @ 2007 08 02, 01:33)
o tiesa mergickos, kokiose skyriuose dirbat? ax.gif as tai nepilnameciuos thumbup.gif



sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, as tai dirbu nuusikaltimu tyrimo poskyrio tyreja, taciau dabar turiu biuleteni, jau menuo bus tuoj, tai irgi atitrukau nuo darbo, pas mus irgi darbe buvo siaubinga padetis pernai, bet tuomet as vaikuti auginausi, o kai suejus metams dukrytei grizau, i jokias operatyvines naktimis neinu, pasinaudojau istatymo galimybe, budziu tik nuo 8 iki 17, savaitgaliais taip pt nebudziu, ir svenciu dienom, virsininkas sako , kad as tuo naudojuosi, bet man dzin, ka jis kalba, jei istatymas numato, tai ir reikia naudotis, aplamai musu kolektyve daug moteriskiu su mazais leliais, kad dar auginasi, kas jau atejo, kas tuoj ateis, tai patariu ir joms taip daryti, o darbo buvo yra ir bus, visuomet.Pas mus tokia tendencija, jei jau nebudi naktim, tai se tau byluciu daugiau, bet nieko, neprapulsim, musu tokiu daug, mes visos kartu JEGA!
Atsakyti
QUOTE(mazekris @ 2007 08 02, 15:27)
sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, as tai dirbu nuusikaltimu tyrimo poskyrio tyreja, taciau dabar turiu biuleteni, jau menuo bus tuoj, tai irgi atitrukau nuo darbo, pas mus irgi darbe buvo siaubinga padetis pernai, bet tuomet as vaikuti auginausi, o kai suejus metams dukrytei grizau, i jokias operatyvines naktimis neinu, pasinaudojau istatymo galimybe, budziu tik nuo 8 iki 17, savaitgaliais taip pt nebudziu, ir svenciu dienom, virsininkas sako , kad as tuo naudojuosi, bet man dzin, ka jis kalba, jei istatymas numato, tai ir reikia naudotis, aplamai musu kolektyve daug moteriskiu su mazais leliais, kad dar auginasi, kas jau atejo, kas tuoj ateis, tai patariu ir joms taip daryti, o darbo buvo yra ir bus, visuomet.Pas mus tokia tendencija, jei jau nebudi naktim, tai se tau byluciu daugiau, bet nieko, neprapulsim, musu tokiu daug, mes visos kartu JEGA!



sveika atvykusi thumbup.gif , as tai juokiuosi dabar kai virsininka sutinku, sakau galesiu dirbti naktim, bet aisku ne operatyvinej ax.gif , tipo siaip i reidus vaziuosi, o dienom iseigines pasiimsiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(dinse @ 2007 08 02, 01:33)
o tiesa mergickos, kokiose skyriuose dirbat? ax.gif as tai nepilnameciuos thumbup.gif

aš dirbu nusikaltimų tyrimo poskyrio tyreja, kaip ir mazekris biggrin.gif

QUOTE(mazekris @ 2007 08 02, 15:27)
sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, as tai dirbu nuusikaltimu tyrimo poskyrio tyreja, taciau dabar turiu biuleteni, jau menuo bus tuoj, tai irgi atitrukau nuo darbo, pas mus irgi darbe buvo siaubinga padetis pernai, bet tuomet as vaikuti auginausi, o kai suejus metams dukrytei grizau, i jokias operatyvines naktimis neinu, pasinaudojau istatymo galimybe, budziu tik nuo 8 iki 17, savaitgaliais taip pt nebudziu, ir svenciu dienom, virsininkas sako , kad as tuo naudojuosi, bet man dzin, ka jis kalba, jei istatymas numato, tai ir reikia naudotis, aplamai musu kolektyve daug moteriskiu su mazais leliais, kad dar auginasi, kas jau atejo, kas tuoj ateis, tai patariu ir joms taip daryti, o darbo buvo yra ir bus, visuomet.Pas mus tokia tendencija, jei jau nebudi naktim, tai se tau byluciu daugiau, bet nieko, neprapulsim, musu tokiu daug, mes visos kartu JEGA!

aš tai tikrai pasinauduosiu tokia galimybe, ir ne už ką nedirbsiu naktim, kaip ankščiau schmoll.gif tai kad tegu tie viršininkai ką nori tą ir kalba mūsų vistiek daugiau lotuliukas.gif thumbup.gif sveika prisijūngus 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, tai ka visos prie vandens telkinuku vacation4.gif vacation4.gif . mes tai ryt isvarom i Paluse, bet as aisku su mazium ant kranto pasilieku, o tevelis su draugais su kanojom isvaro. kazkaip pabijojau as su vaikinuku plaukti. lotuliukas.gif
Atsakyti
nu sveikutės, ka tik parvarem is Paluses ir "Lokio pedos", palusej mes su mazium ilsejomes, nes hebryte buvo isvariusi su kanojom, o as siais metais pabijojau plaukti su vaikinu, bet siandien lokio pedoj tai laipiojau, nu ka as zinau, pradzioj gal ir nieko buvo, bet vienu momentu tai buvau tokioj panikoj, galvojau sakes , koks velnias nese mane i tuos medzius , dar ir dabar kojos dreba, nu negalvojau, kad tokio baile esu
Atsakyti
QUOTE(dinse @ 2007 08 12, 22:03)
nu sveikutės, ka tik parvarem is Paluses ir "Lokio pedos", palusej mes su mazium ilsejomes, nes hebryte buvo isvariusi su kanojom, o as siais metais pabijojau plaukti su vaikinu, bet siandien lokio pedoj tai laipiojau, nu ka as zinau, pradzioj gal ir nieko buvo, bet vienu momentu tai buvau tokioj panikoj,  galvojau sakes  , koks velnias nese mane i tuos medzius  , dar ir dabar kojos dreba, nu negalvojau, kad tokio baile esu

g.gif o tai kaip ten po tuos medžius laipiojai - ar tokiom virvėm nutiestom iš medžio į medį g.gif Atleisk jei ką už kvailą klausimą blondinei blush2.gif nu ir man įdomu pasidarė, kokio velnio po tuos medžius karsteis lotuliukas.gif Papasakok plačiau, kai laiko turėsi - gal ir mes kada ten nusitrenksim, nes nesu buvus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2007 08 13, 19:10)
g.gif o tai kaip ten po tuos medžius laipiojai - ar tokiom virvėm nutiestom iš medžio į medį g.gif Atleisk jei ką už kvailą klausimą blondinei blush2.gif nu ir man įdomu pasidarė, kokio velnio po tuos medžius karsteis lotuliukas.gif Papasakok plačiau, kai laiko turėsi - gal ir mes kada ten nusitrenksim, nes nesu buvus ax.gif  4u.gif


vienu zodziu pirmiausia mus ten pakinke, t.y. uzdejo apsaugas biggrin.gif , paskui parode kaip naudotis tomis apsaugomis ir paleido po medzius. doh.gif vienu zo veiksmas vyksta tarp medziu nutiestose kliutyse lotuliukas.gif tai dvi trasas praejau ir galvoju ka as cia veikiu tipo taip viskas lengva, nu uzlipau i raudona, tada pasijunge kazkaiptai baimes faktorius, nu zinok viena karta isbandyti visai nieko, bet daugiau tai ... g.gif o siaip, jei idomu tai internetiniam puslapy ju gali pasiskaityti
Atsakyti
kaip visada pas mus stilis... ax.gif , o mes ryt jau keliaujam i darzeli, vadinasi mamyte ruosiasi i darba verysad.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif laikykim frontą kol dar galim 4u.gif
ir man kai reikės eit į darbelį laikas pradėjo bėgt artyn doh.gif tiesiog šuoliais. Vis atrodė dar oi kiek toli, kaip gerai, unsure.gif o dabar žiūriu kad rugpjūčio nebėėė , rugsėjo beveik ir nematysiu - kol susistyguosim su vyresniaisiais prie naujo dienos režimo..... Ai nu visai dar į darbą nenoriu schmoll.gif
Papasakok kaip jums sekės daržely, kaip įspūdžiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2007 08 20, 14:44)
lotuliukas.gif laikykim frontą kol dar galim 4u.gif
ir man kai reikės eit  į darbelį laikas pradėjo bėgt artyn doh.gif tiesiog šuoliais. Vis atrodė dar oi kiek toli, kaip gerai,  unsure.gif o dabar žiūriu kad rugpjūčio nebėėė , rugsėjo beveik ir nematysiu - kol susistyguosim su vyresniaisiais prie naujo dienos režimo..... Ai nu visai dar į darbą nenoriu schmoll.gif
Papasakok kaip jums sekės daržely, kaip įspūdžiai mirksiukas.gif



jo tiesa sakai darbas tiesiog suoliais atlekia doh.gif , o taip dar nesinori schmoll.gif . na bet ka padarysi. unsure.gif na o musu pirma diena darzelyje, aisku ji tik formaliai pirma, kadangi mano mama drzelyje dirba, tai mes ten daznai lankydavomes biggrin.gif . na bet siandien varem kaip darzelieciai, isbuvome 1,5 val. na ir nieko, normaliai. bet man matyt is tos itampos net galva pradejo skaudeti lotuliukas.gif bet vaikinas laikesi normaliai tik sokdino visus, beveik mamos neprisimindamas biggrin.gif
Atsakyti
pasidalinsiu tokiu bajeriuku mes savo vaiki krikstyjam rugsejo 1-a, ir zadam baliuka kokiam bare daryti, bet alkoholio tai neparduos , o cia tai bajeriukas. na as suprantu, kad nebutinai gerti, na bet...

Atsakyti
QUOTE(dinse @ 2007 08 23, 23:25)
pasidalinsiu tokiu bajeriuku  mes savo vaiki krikstyjam rugsejo 1-a, ir zadam baliuka kokiam bare daryti, bet alkoholio tai neparduos  , o cia tai bajeriukas. na as suprantu, kad nebutinai gerti, na bet...

kaip jums smagu 4u.gif o apie alko... ne veltui sakoma ruošk roges vasarą lotuliukas.gif skubėk prikaupt mirksiukas.gif ir čekius susirink, kad įrodyt galėtum kada pirkta lotuliukas.gif
O jei rimtai - gražios jums šventės.

O aš, jei patvirtins įstatymą dėl pašalpų, jei negausiu darželio savo pupai (nu ji bus dar per maža, bet gal pavyks, kur įkišti, nes tik kelioms dienoms per mėn. reikės) nuo sausio 1 d. vėl mausiu augint vaiką, bent jau iki kovo mėn. ir tai būtų super, labai jau patiko namuos sėdėt blush2.gif
Atsakyti