Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

QUOTE(Deta_ @ 2007 11 20, 14:04)
je_lenka, na ar gražu taip?  ax.gif suprantu, kad neviltis ir visoks kitoks gailestis ima, kai pagalvoji, jog dirbi policijoje, bet gal nereikėtų taip kalbėti...  bigsmile.gif Man, pvz. yra apmaudu girdėti tai, nes, kiek mes dedam pastangų, kad pritraukti jaunimą į policiją, tiek patys policijos darbuotojai dergia save... kyla klausimas, jei ten taip blogai, tai kokių velnių dirbat? darbo rinka plati, galima save realizuoti, kas jus laiko?
Patys pareigūnai nesistengia, kad kažkas pasikeistų... teko asmeniniais reikalais apsilankyti 6PK Vilniuje, tai vos nesusivėmiau budėtojų dalyje... negi sunku išsireikalaut iš valytojos, kad normaliai valytų, arba ir patiems pasidaryti talką ir apsikuopti, išsivalyti langus, o ne laukti, kol kažkas kažką už jus padarys...  4u.gif

manau kiekvienas turi savo nuomonė 4u.gif Tiesiog matau realią situaciją, be to nieko neįkalbinėju, tik savo nuomonę pasakiau. O jei klausi kokių velnių dirbu tą darbą, tai turiu ir atsakymą, kai baigiau pirmą kursą privalėjau surasti darbą, kad toliau mokytis, kai mokiausi turėjau kitą supratimą apie policiją, kol nepradėjau dirbti unsure.gif O dabar dirbdama tyrėja, kasdien daugiausiai girdžiu tik nepasitenkinimą, arba iš valdžios arba iš atėjusių žmonių, o dirbi tikrai sunkiai ir atiduodama visą laisvą laiką. Būtent todėl ieškausi kito darbo į kurį būtų malonu eiti kasdien ir kad griždama namo ramiai galėčiau užmigti, o negalvoti apie bylas ir medžiagas doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos, 4u.gif na matau cia diskusija uzvire ax.gif , is manes darbe juokiasi, sako ko tuejai i ta policija, tipo geresnio darbo negalejai susirasti doh.gif , na o ka as galiu padaryti, jei man tas darbas patinka ax.gif , noriu ir viskas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na va matai dinse man irgi lyg ir patiko pirmus 5 metus, o kitus 2 dirbu su mintim surasti kažką naujo, nes sąlygos netenkina, be to su tokia alga schmoll.gif bet suprantu kiekvienam savo ir tiek 4u.gif
Atsakyti
O man darbas patinka, tik nepatinka kaip jis yra organizuojamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 12 12, 13:30)
O man darbas patinka, tik nepatinka kaip jis yra organizuojamas doh.gif



sveikos, as tai esu baisiausiai perpykusi doh.gif ryt turiu dirbti para, o man kaip tai ir nepriklausytu, tai su vienu virsininku net susiriejau, kita menesi gales pats vietoj manes dirbti, uzkniso doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif. siandien dar sugalvojo mane kaip antra oper. grupe iskviesti, tai is vis sunervino. vienu zo uzkniso, bet aisku yra ir geroji puse, greit iseinu atostogu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nes uz siuos metus man priklauso 10 dienu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dinse @ 2007 12 12, 21:15)
sveikos, as tai esu baisiausiai perpykusi doh.gif ryt turiu dirbti para, o man kaip tai ir nepriklausytu, tai su vienu virsininku net susiriejau, kita menesi gales pats vietoj manes dirbti, uzkniso doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif. siandien dar sugalvojo mane kaip antra oper. grupe iskviesti, tai is vis sunervino. vienu zo uzkniso, bet aisku yra ir geroji puse, greit iseinu atostogu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , nes uz siuos metus man priklauso 10 dienu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif o man 7 thumbup.gif o po to iki rugsėjo vėl su dukryte namuos sėdėsiu tongue.gif thumbup.gif Džiaugiuos, neatsidžiaugiu tuo įstatymu thumbup.gif Kad tik greičiau VŽ pakelbtų rolleyes.gif O jūs kuri nors pasinaudosit juo? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danuška: 12 gruodžio 2007 - 23:31
QUOTE(Danuška @ 2007 12 12, 23:30)
lotuliukas.gif o man 7 thumbup.gif o po to iki rugsėjo vėl su dukryte namuos sėdėsiu tongue.gif  thumbup.gif Džiaugiuos, neatsidžiaugiu tuo įstatymu thumbup.gif Kad tik greičiau VŽ pakelbtų  rolleyes.gif O jūs kuri nors pasinaudosit juo? mirksiukas.gif

as dar ir dabar namie sedziu, bet be pinigu, tai po nauju sedesiu su pinigais biggrin.gif
Atsakyti
sveikos koleges smile.gif na tiksliau sakant, jau beveik buvusios koleges ax.gif pradirbau pusantru metu tyreja, kas mano akim yra laaabai daug toookiam darbe doh.gif , jau senokai kaupiausi, bet va truko kantrybe ir siandien jau parasiau pareiskima thumbup.gif neverta jaunystej sitaip gadintis sveikata tokiam nedekingam darbe ax.gif
na tyrejos dabar jau mane akmenim uzmetys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fugyte @ 2007 12 14, 22:03)
sveikos koleges  smile.gif  na tiksliau sakant, jau beveik buvusios koleges  ax.gif  pradirbau pusantru metu tyreja, kas mano akim yra laaabai daug toookiam darbe  doh.gif , jau senokai kaupiausi, bet va truko kantrybe ir siandien jau parasiau pareiskima  thumbup.gif  neverta jaunystej sitaip gadintis sveikata tokiam nedekingam darbe  ax.gif
na tyrejos dabar jau mane akmenim uzmetys  ax.gif

biggrin.gif nu kad neturėtų, nes nėr už ką užmėtyt, juk kiekvienas savo laimę pats gaudo mirksiukas.gif Sėkmės ieškant kito darbelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danuška: 14 gruodžio 2007 - 23:01
QUOTE(fugyte @ 2007 12 14, 22:03)
sveikos koleges  smile.gif  na tiksliau sakant, jau beveik buvusios koleges  ax.gif  pradirbau pusantru metu tyreja, kas mano akim yra laaabai daug toookiam darbe  doh.gif , jau senokai kaupiausi, bet va truko kantrybe ir siandien jau parasiau pareiskima  thumbup.gif  neverta jaunystej sitaip gadintis sveikata tokiam nedekingam darbe  ax.gif
na tyrejos dabar jau mane akmenim uzmetys  ax.gif

na reikia labai filosofiškai į tą darbą žiūrėti biggrin.gif Kokiam komisariate dirbote, rajono ar miesto ax.gif
Atsakyti
Barikada, nu bet tavo parašas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2007 12 15, 12:36)
Barikada, nu bet tavo parašas doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

patinka laida Ačiū Dievui atėjai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti