Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

Nežinau, jau tada eičiau į ikiteisminį tyrimą. Žinoma darbasne iš lengviausiųjų, bet nors gerai tas, kad atidirbai ir pas vaikus. Na žinoma, būna, kad ir ilgiau pasėdi, ir prisinervuoji, bet man atrodo auginant vaikučius pats tas. Be to vietų Vilniuj tikrai yra. Priima žmones be teisinio išsilavinimo, nes nieks nenori eit. Ir tikrai galima įsidarbint ir be "dėdžių/tetų". Kas ieško, tas randa mirksiukas.gif
Atsakyti
Reiskia nemoku ieskot verysad.gif Kiek bandziau eiti i VPK tai pasiule patruline tarnyba arba igaliotines vieta. Ne kas...
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2006 12 21, 14:11)
Reiskia nemoku ieskot  verysad.gif Kiek bandziau eiti i VPK tai pasiule patruline tarnyba arba igaliotines vieta. Ne kas...

Patrulinej daba zmoniu badas,nerealiai truksta zmoniu,tai uztai pirmiausia ir siulo,nes net neisleidzia is ten kitur persivest,nebent i aukstesnes pareigas doh.gif
Atsakyti
jungiuosi ir aš 4u.gif , esu NTS'o tyrėja, auginau leliuką, per kūčias atšvesime pirmąjį tortadienį, o sausio 15 gryžtu į darbą . yahoo.gif . darbo baisiai daug, krūviai nerealūs, bet žiauriai pasiilgau veiklos.
Atsakyti
Daiva, tai o išsilavinimą turi?Tyrėjų tikrai trūksta. Tiesiog kai eini į VPK reikia konkrečiai sakyti kur nori, o geriausiai eiti iš karto pas viršininką tos tarnybos ar komisariato kur norėtum dirbti, tada ir su personalu lengviau bus tartis, jei sutiks tave paimt.
Atsakyti
Issilavinima turiu aukstaji-juridinu, bet baigiau Maskvoj.
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2006 12 21, 19:10)
Issilavinima turiu aukstaji-juridinu, bet baigiau Maskvoj.


tai tave greičiausiai dar siųs į Klaipėdą, į kursus. nes VPK politika paprasta - kas nebaigė policijos fako, tas negali dirbti be kursų.
Atsakyti
Na šiaip pas mus nemažai kas baigė Maskvos univerą ir dirba sau be jokių kursų
Atsakyti
Kai buvau 7-am komisar. tai pasake, kad reiks vaziuot i Kliapeda, bet kurgi as deciau vaikus?
O dabar buvau RPK, tai apir Klaipeda nieko nesake g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 12 21, 01:03)
Sveikutes 4u.gif
Sian man Kaledu senis atnese interneta thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Smagu,kad jau naujoj temelej tupit thumbup.gif

Sveika sugryzus, prazuvėle biggrin.gif pasiilgom tavęs ikelk savo mazaji vyra parodit wub.gif

Sveikos prisijungusiosio naujokės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 12 21, 19:34)
Sveika sugryzus, prazuvėle biggrin.gif   pasiilgom tavęs ikelk savo mazaji vyra parodit  wub.gif

Kad nemoku dideliu i eteri ikelt,o jei idomu gali paziuret mano parase mirksiukas.gif
Ziuriu,pries kelias dieneles tortadieni sventet mirksiukas.gif paveluoti sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Dėkui uz sveikinimus 4u.gif
o tavo vyrukai thumbup.gif wub.gif greit ir ropot mazasis pradės mirksiukas.gif
Atsakyti