Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

Sveikutes smile.gif del ivadiniu kursu,Klaipedos policijos mokykloj siandien rase,kad kursai planuojami kovo 23d. bet tik planuojami.gal kas zinot daugiau kanors?
Atsakyti
Gal turite kas ziniu del ivadiniu kursu? pasidalinkit. unsure.gif
Atsakyti
labas mergaites noriu prisijungti prie jusu kompanijos esu mamyte tarnaujanti tevynes labui 4u.gif
nezinau ar i tema bet nuo sausio 26 d. yra 7 savaiciu kursau MRU vietoj 3 menesiu klaipedoje. dabar padare pabandymui siuos kursus pasiziureti ar apsimokes. man asmeniskai tiek 3 menesiu tiek 7 savaiciu kursai yra visiskai nereikalingi ir beprasmiai ypac tokiu atveju kai zmogus atidirbes 5 metus sistemoj kriminalinej policijoj ir ji nori siusti i patruliu kursus. sie 3 menesiu kursai isugdo tik patrulius, zinoma tai yra gerai nes ismoksti su ginklu elgtis bet daugiau nieko. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 01 26, 19:40)
man asmeniskai tiek 3 menesiu tiek 7 savaiciu kursai yra visiskai nereikalingi ir beprasmiai ypac tokiu atveju kai zmogus atidirbes 5 metus sistemoj kriminalinej policijoj ir ji nori siusti i patruliu kursus. sie 3 menesiu kursai isugdo tik patrulius


labukas mirksiukas.gif na, as nedirbu sitoj sistemoj, bet keista, kad 5metus pradirbus siuncia i kursus g.gif ir jei tai ivadiniai kursai, tai po ju juk esi darbinamas pagal 2 skilti g.gif kiek zinau, 1skiltis apima patrulius g.gif o gal cia, aplamai, kazkokia nauja reforma vykdoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 01 26, 20:40)
nezinau ar i tema bet nuo sausio 26 d. yra 7 savaiciu kursau MRU vietoj 3 menesiu klaipedoje.

Labuka,bet tie kursai Kaune 7 sav.jie ne vietoj 3 menesiu Klaipedoje unsure.gif .klaipedoje kursai irgi bus kovo menesi.ir jie bus 6 sav. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2008 10 07, 17:30)
Labukas,
Greitai pradesiu dirbti policijoje, tai mano svajoniu darbas nuo mazens smile.gif
bet kaip bijau.... nemoku nieko,nenusimanau nieko...kaip bus...


QUOTE(blondynka @ 2008 11 16, 22:15)
Sveikos, labai reikia info!!!!! Jeigu as gaunu siuntima is policijos komisariato isklausyti tuos kursus Kalipedoje, tai ar man dar ten reikes kazkokius normatyvus laikytis, tipo , ar bus tokie kaip stojamieji? Neesu dirbusi, nei mokiusis sioje sferoje, bet labai noriu pabandyti ir bijau tu fiziniu normatyvu labiausiai. Tai kaip ten su jais????????????


Skaitau, skaitau, mergaitės, ir žinokit plaukai šiaušiasi nuo jūsų kalbų.... Tikrai nieko neturiu prieš jaunus ir iniciatyvius žmones, kurie nori pasišvęsti tokiam darbui... juolab sistemai tokių reikia... mirksiukas.gif na bet yra bet... niekaip nesuprantu, kaip galima svaigti apie kokybišką darbą neturint tam reikalingo išsilavinimo? tik neaiškinkite, kad užteks įvadinių mokymų ir viską lems patirtis... Šįmet nei Riomeris, nei policijos mokykla nesurinko studentų kvotos... Antra, fiziniai normatyvai būna laikomi ir dirbant sistemoje, negi tuomet irgi baime ims...
Trečia, iš patirties žinau ir matau, kaip tokios "tyrėjos" dirba, kai net su BK ar BPK normomis nėra susipažinusios, o veikas kvalifikuoja tai net saldu žiūrėti kokiais kriterijais bepasiremdamos.

Apie CMEK šiek tiek info yra čia: http://www.policija....dex.php?id=3996. Tiesa, artimiausiu metu šita informacija bus atnaujinta, nes yra pasikeitimų - bus galima registruotis internete.
Ir iš viso - mielos būsimos ir esamos pareigūnės ir tarnautojos -įpraskite kasdien skaityti policija.lt tinklalapį, nes vadovybė per jį pateikia daug naudingos informacijos. Ten pat yra Klausimų skyrelis, kur galite užduoti jums rūpimų klausimų - tikrai gausit kvalifikuotus paaiškinimus. Dar neužilgo turėtų pasirodyti ir atnaujintas policijos intranetas, tai jis kiekvienam darbuotojui turės būti startiniu puslapiu...
Atsakyti
QUOTE(Deta_ @ 2009 01 27, 22:31)
Sveikutės  4u.gif
Skaitau, skaitau, mergaitės, ir žinokit plaukai šiaušiasi nuo jūsų kalbų.... Tikrai nieko neturiu prieš jaunus ir iniciatyvius žmones, kurie nori pasišvęsti tokiam darbui... juolab sistemai tokių reikia...  mirksiukas.gif  na bet yra bet... niekaip nesuprantu, kaip galima svaigti apie kokybišką darbą neturint tam reikalingo išsilavinimo?Ir iš viso - mielos būsimos ir esamos pareigūnės ir tarnautojos -įpraskite kasdien skaityti policija.lt tinklalapį, nes vadovybė per jį pateikia daug naudingos informacijos. Ten pat yra Klausimų skyrelis, kur galite užduoti jums rūpimų klausimų - tikrai gausit kvalifikuotus paaiškinimus.

Dabar mokausi ne teise.bet islyginamose,paskutiniai metai.jei baigciau ivadinius kursus,isidarbinciau.tada eiciau mokintis teise ir policijos veikla.nes tik su pazymejimu gali ten mokintis neakivaizdziai.As bandziau stoti du kartus i policija.buvo sioku tokiu problemeliu unsure.gif todel istojau kitur. o tas noras visdar nedingsta unsure.gif ir tikrai desiu visas pastangas,kad tai pasiekciau.kasdien ziuriu policija.lt, pareigunai.lt,vrm.lt,Klaipedos policijos mokykla. domiuosi,ir labai tikiu,kad man pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 01 27, 11:24)
Labuka,bet tie kursai Kaune 7 sav.jie ne vietoj 3 menesiu Klaipedoje unsure.gif .klaipedoje kursai irgi bus kovo menesi.ir jie bus 6 sav.  smile.gif

tiksliai nezinau bet man valdzia sake kad dabar bus kursai ir riomeri ir klaipedoj, vienur ilgiau kitur trumpiau kazkaip g.gif as asmeniskai atidirbau jau virs metu laiko pacioj pradzioj manes nesiunte i ivadinius nes turejau vaika iki 3 metu, o dabar as nesuvokiu kaip galima siusti zmogu kuris jau isidirbes, tuo labiau kad as dirbu kriminalinej tyreja doh.gif mano kolege jau virs 5 metu dirba ji taip pat nebuvo ivadiniuose nes mergaite su negalia, bet ja dabar vistiek nori ten siust neva mes neturim kursu tai ir nesam tikros policininkes doh.gif kurso drauge is karto po mokslu baigimo nuvaziavo i kursus tai ji sake kad ten grynas patruliavimas ir operatyvine veikla, ekstremalus vairavimai ir visokie saudymai begimai. nematau reikalo ten vaziuoti kriminalistams unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 01 28, 17:56)
o dabar as nesuvokiu kaip galima siusti zmogu kuris jau isidirbes, tuo labiau kad as dirbu kriminalinej tyreja doh.gif mano kolege jau virs 5 metu dirba ji taip pat nebuvo ivadiniuose nes mergaite su negalia, bet ja dabar vistiek nori ten siust reikalo ten vaziuoti kriminalistams unsure.gif

as isvis pirma kart girdziu,kad jie nori siusti i kursus jau dirbancius. unsure.gif kam to reikia. unsure.gif ir taip kiek laukia nedirbanciu dar policijoj zmoniu tu kursu,jei dar sius visus dirbancius,isvis nesamone.jau geras pusmetis kaip laukiu verysad.gif kiek dar laukti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 01 28, 16:56)
as asmeniskai atidirbau jau virs metu laiko pacioj pradzioj manes nesiunte i ivadinius nes turejau vaika iki 3 metu, o dabar as nesuvokiu kaip galima siusti zmogu kuris jau isidirbes, tuo labiau kad as dirbu kriminalinej tyreja doh.gif


seniau ir budavo, kad ne visi kursus pabaigdavo, arba galedavo juos pabaigt metu begyje, o db...tiesiog reikalavimai tokie 4u.gif jusu valdzia turbut turi atsisakaityt savo valdziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 28, 22:27)
seniau ir budavo, kad ne visi kursus pabaigdavo, arba galedavo juos pabaigt metu begyje, o db...tiesiog reikalavimai tokie 4u.gif jusu valdzia turbut turi atsisakaityt savo valdziai smile.gif

pas mus vadovavimas yra savotiskas koncentruotas ne i pareiguna o i save pati, t.y. virsininka.
Atsakyti
Prieš dešimtmetį svaigau dėl policijos lotuliukas.gif pabaigiau magistrantūra ir ką doh.gif uždirbi 2000 lt krūviai- nesveiki doh.gif tarp papeikimų vaikštai"ant plauko" niekas niekada nepagirs, kad beveik miegi darbe doh.gif tad manau neverta svajoti apie šią sritį, kur dar viskas kvepia "juodu" socializmu doh.gif Romantika baigiasi, vos ten įsisukus doh.gif O mano patirtis buvo tikrai žiauri doh.gif daug slenksčių be pažįstamų struktūroje reikėjo numinti, daug ašarų išlieti, kad būti tuom kuom esi ax.gif
Atsakyti