Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

Nu va personale siulo nemazai vietu Vilniuje komisariatuose, tik, deja, atsakymas- paskambinsime, jeigu kas unsure.gif Vietu yra, bet VPK nenori pervest-vis finansai, vat ir siek mokslu, kad paskui patrulinei dirbt, nors ir ten vietu dabar ner...
Atsakyti
Sveikos bendramintės bigsmile.gif
Maniau esu viena tokia, kurios svajonė dirbti policijoje pasirodo- ne smile.gif
Mano vyras yra pareigūnas ir nesupranta mano tokio noro doh.gif 5 metus dirbau gerai apmokamą darbą banke, tačiau kuo toliau tuo labiau suprantu, kad tokie dalykai manęs nežavi...šiuo metu jau mėnesį kaip nebedirbu ir galvoju kažkaip įgyvendinti šią savo svajonę... ax.gif

QUOTE(Tacė @ 2009 09 24, 13:57)
Sveikos, mielos pareigūnės,

Planuoju įsilieti į jūsų gretas ir norėčiau pasikonsultuoti, kai geriau pasielgti. Turiu aukštąjį išsilavinimą socialinių mokslų srityje, šiuo metu dirbu pagal specialybę (iš dalies) ir suprantu, kad esu ne visai savo vietoje. Todėl nusprendžiau grįžti prie senos savo svajonės - darbo policijoje.
Žinau, kad yra įvadiniai kursai tiems, kurie turi aukštąjį išsilavinimą ir kad jie šiuo metu yra uždaryti (ir nežinia kada atsidarys), taip pat Policijos mokykla ir fakultetas MRU. Kadangi norėčiau pradėti kuo anksčiau dirbti ir mokytis neakivaizdžiai, suprantu, kad turiu 3 variantus.
1) Laukti geresnių laikų ir kursų
2) Stoti į Policijos mokyklą ir 1,5 m gyventi iš stipendijos (man jau ne 18, tad kažkaip nelabai vilioja tokia perspektyva)
3) Laukti pasieniečių įvadinių kursų (kaip išsiaiškinau, daugiau šansų, jog jie atgis greičiau, nei policijos), pradėti dirbti ir persivesti į policiją




Kadangi nemažai laiko praėjo, įdomu būtų išgirsti visgi ką nusprendėte ir kokį variantą pasirinkote? smile.gif O gal atsisakėte tokios minties? g.gif
Atsakyti
Tace,ir man idomu kaip sekasi? Mano panasi situacija,ir mastau ka daryti.....turejau plana,kad kai vaikui sukaks 2 m. pradesiu lankyti ivadinius kursus policijos mokykloje, paskuj isidarbinsiu jau ir policijoje,taciau va kokia situacija - kol uzaugo vaikas, nebeliko kursu doh.gif kazkaip eit tuos 1.5m i mokykla nuo pradziu nesinori,nes juk ne astuoniolika yra man, tai ir galvoju ka cia daryt...
ka kitos darot???
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2010 05 30, 15:42)
Tace,ir man idomu kaip sekasi? Mano panasi situacija,ir mastau ka daryti.....turejau plana,kad kai vaikui sukaks 2 m. pradesiu lankyti ivadinius kursus policijos mokykloje, paskuj isidarbinsiu jau ir policijoje,taciau va kokia situacija - kol uzaugo vaikas, nebeliko kursu doh.gif  kazkaip eit tuos 1.5m i mokykla nuo pradziu nesinori,nes juk ne astuoniolika yra man, tai ir galvoju ka cia daryt...
ka kitos darot???


Aš jau buvau nusiteikusi važiuoti mokytis tuos 1,5 metų (tik iki galo dar nesupratau, kokiame mieste tai reikėtų daryti- Klaipėdoje ar Trakuose g.gif ), juolab manau jog didelę dalį egzų turėtų užskaityti, nes tokius pačius laikiau MRU teisės fakultete, bet vyras kategoriškas- sako, kad neišprotėčiau schmoll.gif Reikia sužinoti, gal pavyktų kaip nors pabaigti anksčiau, va čia tai būtų super smile.gif Taigi dar domiuosi ir mąstau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satide: 30 gegužės 2010 - 16:47
QUOTE(Satide @ 2010 05 30, 17:34)
Aš jau buvau nusiteikusi važiuoti mokytis tuos 1,5 metų (tik iki galo dar nesupratau, kokiame mieste tai reikėtų daryti- Klaipėdoje ar Trakuose  g.gif ), juolab manau jog didelę dalį egzų turėtų užskaityti, nes tokius pačius laikiau MRU teisės fakultete, bet vyras kategoriškas- sako, kad neišprotėčiau  schmoll.gif Reikia sužinoti, gal pavyktų kaip nors pabaigti anksčiau, va čia tai būtų super  smile.gif Taigi dar domiuosi ir mąstau....


As tai tikrai 1.5m nesiruosiu mokytis,todel ieskau kitu budu isidarbinti ten (pazinciu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2010 05 30, 19:53)
As tai tikrai 1.5m nesiruosiu  mokytis,todel ieskau kitu budu isidarbinti ten (pazinciu biggrin.gif )


Tai kad be kursų, mano žiniom, nelabai ir pažintys padės
Atsakyti
QUOTE(Satide @ 2010 05 30, 20:03)
Tai kad be kursų, mano žiniom, nelabai ir pažintys padės



O tai ka daryt? Zinau,kad 2010 kursu nebus schmoll.gif o jei ir kitais metais nebus?
Atsakyti
Sveikos esamos ir būsimos pareigūnės 4u.gif

Gegužės mėn. pabaigoje vyko policijos darbuotojų forumas, kuriame policijos vadovybė atsakė į darbuotojams rūpimus klausimus. Kalbant apie įvadinius mokymus, tai policijos vadovybė principingai laikysis nuostatos, kad pirmiausia reikia įdarbinti baigusius Policijos mokyklą ir M. Romerio universiteto viešojo saugumo fakulteto absolventus, ir siūlė policijos įstaigų vadovams vengti priimti į darbą baigusius kitas aukštąsias mokyklas ir turinčius kitą profesinį pasirengimą (įskaitant ir kelių mėnesių kursus policjos mokykloje), nes jų profesinė kvalifikacija nėra pakankama užtikrinti aukštą paslaugų teikimo lygį ir t.t. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Satide @ 2010 05 30, 16:34)
Aš jau buvau nusiteikusi važiuoti mokytis tuos 1,5 metų (tik iki galo dar nesupratau, kokiame mieste tai reikėtų daryti- Klaipėdoje ar Trakuose  g.gif ), juolab manau jog didelę dalį egzų turėtų užskaityti, nes tokius pačius laikiau MRU teisės fakultete, bet vyras kategoriškas- sako, kad neišprotėčiau  schmoll.gif Reikia sužinoti, gal pavyktų kaip nors pabaigti anksčiau, va čia tai būtų super  smile.gif Taigi dar domiuosi ir mąstau....


pritarčiau Tamstos vyrui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deta_ @ 2010 06 01, 10:05)
Sveikos esamos ir būsimos pareigūnės  4u.gif

1. Gegužės mėn. pabaigoje vyko policijos darbuotojų forumas, kuriame policijos vadovybė atsakė į darbuotojams rūpimus klausimus. Kalbant apie įvadinius mokymus, tai policijos vadovybė principingai laikysis nuostatos, kad pirmiausia reikia įdarbinti baigusius Policijos mokyklą ir M. Romerio universiteto viešojo saugumo fakulteto absolventus, ir siūlė policijos įstaigų vadovams vengti priimti į darbą baigusius kitas aukštąsias mokyklas ir turinčius kitą profesinį pasirengimą (įskaitant ir kelių mėnesių kursus policjos mokykloje), nes jų profesinė kvalifikacija nėra pakankama užtikrinti aukštą paslaugų teikimo lygį ir t.t.  4u.gif

2. pritarčiau Tamstos vyrui  4u.gif


1. Naujokų atžvilgiu tai logiškas ir teisingas sprendimas, tačiu tokiems kaip aš - gana liūdnas doh.gif

2. Jau suprantu tai smile.gif Kadangi aš karštakošė tai iš karto pasirodė visai neblogas sumanymas, tačiau pasvėrus viską suprantu, kad jis nelabai protingas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deta_ @ 2010 06 01, 10:05)
Sveikos esamos ir būsimos pareigūnės  4u.gif

Gegužės mėn. pabaigoje vyko policijos darbuotojų forumas, kuriame policijos vadovybė atsakė į darbuotojams rūpimus klausimus. Kalbant apie įvadinius mokymus, tai policijos vadovybė principingai laikysis nuostatos, kad pirmiausia reikia įdarbinti baigusius Policijos mokyklą ir M. Romerio universiteto viešojo saugumo fakulteto absolventus, ir siūlė policijos įstaigų vadovams vengti priimti į darbą baigusius kitas aukštąsias mokyklas ir turinčius kitą profesinį pasirengimą (įskaitant ir kelių mėnesių kursus policjos mokykloje), nes jų profesinė kvalifikacija nėra pakankama užtikrinti aukštą paslaugų teikimo lygį ir t.t.  4u.gif
Papildyta:
pritarčiau Tamstos vyrui  4u.gif



Deta,labai aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satide @ 2010 06 01, 10:13)
1. Naujokų atžvilgiu tai logiškas ir teisingas sprendimas, tačiu tokiems kaip aš - gana liūdnas  doh.gif

2. Jau suprantu tai  smile.gif Kadangi aš karštakošė tai iš karto pasirodė visai neblogas sumanymas, tačiau pasvėrus viską suprantu, kad jis nelabai protingas  blush2.gif

Hmmm. Kaip cia pasakius , matote jei iskart atsisakote tai vadinasi nera pasaukimas . Kadangi as toli grazu ne jaunikle , bet suvokiu kad teise man patinka , ir gal but savo svajone dirbt policijoje igyvendinsiu . Bet as truputi kitu keliu nuejau , nemanau kad geras policininkas gali buti baiges tik kursus , cia mano subjektyvi nuomuone , todel stojau i teise . Mokslas nekainuoja VF tuo labiau niekada nepamaisys , ir taip po laiptuka link svajones lotuliukas.gif
Mano vyras irgi panasiai sneka , ale jis mane zino jei uzsinorejau tai nors medi ant galvos tasyk as savo pasieksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man nepraeina imant kad darbas policijoje mano svajone nuo 15 doh.gif , nors pasiusk noriu ten nebent uzdraus del amziaus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Deta_ @ 2010 06 01, 10:05)
Sveikos esamos ir būsimos pareigūnės  4u.gif

Gegužės mėn. pabaigoje vyko policijos darbuotojų forumas, kuriame policijos vadovybė atsakė į darbuotojams rūpimus klausimus. Kalbant apie įvadinius mokymus, tai policijos vadovybė principingai laikysis nuostatos, kad pirmiausia reikia įdarbinti baigusius Policijos mokyklą ir M. Romerio universiteto viešojo saugumo fakulteto absolventus, ir siūlė policijos įstaigų vadovams vengti priimti į darbą baigusius kitas aukštąsias mokyklas ir turinčius kitą profesinį pasirengimą (įskaitant ir kelių mėnesių kursus policjos mokykloje), nes jų profesinė kvalifikacija nėra pakankama užtikrinti aukštą paslaugų teikimo lygį ir t.t.  4u.gif
Papildyta:
pritarčiau Tamstos vyrui  4u.gif



Hmm kuom VU teisinis issilavinimas netinka darbui policijoje ? Ar galima apriboti taip , kad tik viena mokymosi istaiga ?
Juk ne mokymosi istaiga apribojama turetu but , igyta kvalifikacija ir istatymais kurie reguliuoja , argi galima suvarzyti istatymiskai nustatytus reikalavimus , zemesnes galios sprendimais ? Smalsumas biggrin.gif
Atsakyti
Renax, atsisakiau ne svajonę įgyvendinti o važiuoti į Klaipėdą 1,5 metų mirksiukas.gif
Be to mąstau labai panašiai kaip Jūs, stojau į universitetą į teisę vien tik tam, kad paskui lengviau būtų įsidarbinti policijoje 4u.gif Tik realybė tokia, kad mokslai baigti tačiau arčiau policijos nepasistumėjau nei per žingsnį verysad.gif Apie policiją kliedžiu irgi gana senai, netgi vyrą policininką susiradau biggrin.gif
Atsakyti