Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai IV

QUOTE(maziulele @ 2007 01 25, 09:49)
ir turbut tai datai be sansu rasti geru  schmoll.gif


Dar įmanoma, bet kainos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 25, 08:43)
nu gal truputeliu ir veloka, bet manau tikrai rasite  thumbup.gif

negasdink smile.gif kiek jau klausiau, tai dar visi musu datai laisvi wink.gif
nu va iseisiu atostogu vasario 1, ir tada jau intensyviai ieskosim wink.gif
siaip kita sav einam vienu paklausyt i zirmunu katpedele rolleyes.gif ziuresim kas ten prie ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 01 25, 09:55)
negasdink smile.gif kiek jau klausiau, tai dar visi musu datai laisvi wink.gif
nu va iseisiu atostogu vasario 1, ir tada jau intensyviai ieskosim wink.gif
siaip kita sav einam vienu paklausyt i zirmunu katpedele rolleyes.gif  ziuresim kas ten prie ko smile.gif


baig tu negasdinu visai blush2.gif

rasite tikrai rasite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 25, 09:00)
baig tu negasdinu visai blush2.gif

rasite tikrai rasite  mirksiukas.gif

o apie Chemija tu pati nieko negirdejai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 01 25, 10:10)
o apie Chemija tu pati nieko negirdejai? rolleyes.gif


kazkur buvau skaiciusi, as ju klausiau lygtais per interneta ju svetaineje, tai kazkaip man su vyrioku nepatiko ju balsai schmoll.gif tai ir nusprendem ju neimti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 25, 09:11)
kazkur buvau skaiciusi, as ju klausiau lygtais per interneta ju svetaineje, tai kazkaip man su vyrioku nepatiko ju balsai schmoll.gif tai ir nusprendem ju neimti blush2.gif

nu aisku...pasiskaitinesiu cia atsiliepimu wink.gif nes man patiko,kad jie ne pro sali traukia bent jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 01 25, 10:12)
nu aisku...pasiskaitinesiu cia atsiliepimu wink.gif nes man patiko,kad jie ne pro sali traukia bent jau smile.gif


o tu klauseisi ju dainavimo internetiame psl g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 01 24, 17:22)
o tai tu gal kokia dainuska imest kur nors gali paklausyt? ax.gif

Dainuškų tai turiu, ir ne vieną ax.gif Bet nežinau, ar etiška būtų iš mano pusės net neatsiklausius leidimo, imti ir platinti Jų dainas mastau.gif. Gal tiesiog, kam įdomu, galiu parašyti jų koordinates (radau vakar internete ir jų el. pašto adresą), o tada gal geriau tegul jie patys atsiunčia Jums dainas, kam bus įdomu paklausyti (žinau, kad vienai draugei po mūsų vestuvių tai siuntė biggrin.gif ). Na, arba atsiklausti turiu.... ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 24, 22:00-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2007 01 24, 22:00)
Na tai kaip ar jau radai ka nors?,as irgi ieskosiu Anyksciu rajone. O be to  sventimui vieta jau susiradai? smile.gif
O apie situos muzikantus kur rasai tai nieko negirdejau g.gif

Sveikos rolleyes.gif
As tai istšku birželio 23,per Jonines.Vietą tai iškarto susiradom,nes ,,busimasis vyras" gyvena Troškūnuose,Anykščių r.,ten yra vienuolynas,kur daug visos Lietuvos įzymybių švenčia.Kunigas pazįstamas,tai nesunku buvo ir vietą gauti.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 25, 09:39)
o tu klauseisi ju dainavimo internetiame psl g.gif

jo, klausiau internete.

QUOTE(AsIrTu @ 2007 01 25, 10:08)
Dainuškų tai turiu, ir ne vieną  ax.gif Bet nežinau, ar etiška būtų iš mano pusės net neatsiklausius leidimo, imti ir platinti Jų dainas mastau.gif. Gal tiesiog, kam įdomu, galiu parašyti jų koordinates (radau vakar internete ir jų el. pašto adresą), o tada gal geriau tegul jie patys atsiunčia Jums dainas, kam bus įdomu paklausyti (žinau, kad vienai draugei po mūsų vestuvių tai siuntė biggrin.gif ). Na, arba atsiklausti turiu.... ax.gif

na manau visai nieko neetisko ax.gif jei jie jau siuntineja be problemu, tai koks skirtumas, kas atsius? mirksiukas.gif siaip jei butu prase taves niekam nesiuntineti...tada tai jo rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes ,
gal kuri ka nors girdejo apie grupe "Aistuva "is marijampoles mano tevai ten gyvena tai sako gerai dianuoja ir groja. gal netycia pas kuria grojo kokiam baliuj?butu idomu atsiliepimus suzinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 01 25, 17:19)
na manau visai nieko neetisko ax.gif  jei jie jau siuntineja be problemu, tai koks skirtumas, kas atsius? mirksiukas.gif  siaip jei butu prase taves niekam nesiuntineti...tada tai jo rolleyes.gif

Na, bet aš dėl visą ko pradžioj atsiklausiu vis tik. Nes ir man nepatiktų, jeigu be mano žinios kokie nors mano darbai būtų internete platinami ax.gif
Atsakyti